Ojooo.com Nem ajánlott!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Ojooo.com Nem ajánlott!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az oldal nem ajánlott ugyanis nagyon szelektív a fizetés.

Friss: Az oldalon jelenleg rengeteg panasz van és annál kevesebb kifizetési bizonylat. Nem ajánlott regisztrálni most.

*****************************
Kép

http://wad.ojooo.com/index.php?ref=xenosz2

indult: Március 19.-én .

Tulajdonosa a német Michael Thees A fórumban a lengyel illetőségű admin működő (Németországban bejegyzett) cégként mutatta be magukat,vagyis a háttér adott elvileg. A citált topic itt található https://ojooo.com/wad/forum/view_topic.php?cat=2&id=5
idézet:
Ojooo is a company with German roots, operating for a long time in a challenging internet market. We provide innovative solutions in the field of e-mail communication and online advertising.
További infó a cégről a leírás végén található.


Kereset: Erősen változik időnként. Van,hogy 1 cent van,mikor 5-7 cent is van,de általában 2-3 körül mozog.

További kereseti lehetőségek: Video fél centet ér. és Matomy offerwall taskokkal.

Kifizetés és processzorok: minimum 2 dollár (standardnak a másodiktól 6) Paypalra ,Payzara.Levonás a szokásos banki levonás,az oldal külön nem von le. Kifizetés hétfőnként van.

Refjutalék 50% standard és premium egyaránt

referáltak maximuma: Standard: 100
Premium: 300
Premium +: 3000



Kép

Kép

Hirdetési árak:
Kép

regisztrálni,körülnézni itt tudtok.
http://wad.ojooo.com/index.php?ref=xenosz2

Kép



Facebook oldaluk 2010 márc óta él http://www.facebook.com/OjoooMail?fref=ts


Kifizetéseim:

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép


Kép

Kép


Kép


Kép
A hozzászólást 38 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2016.05.16. 19:30-kor.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: adflood »

A ref.-link mást ad be ajánlónak.

Igen, már nálam is jó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.04.12. 00:48-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nálam jó a ref link. Egyelőre még gondolkodom rajta, mert így is több oldalon kattintok, mint kellene, de így elsőre jónak náz ki. Az viszont érdekelne, hogy tényleg létező cég-e.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma már megint 3 alatt volt a kereset. 2,4 cent pontosan. A tendencia azonban felfelé ível a kezdeti 1 cent után. Továbbra is figyelemmel kisérem. A jutalék viszont mindenképp vonzóvá teszi.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy néz ki a 3 cent felett csak egy nap volt realizálható sajnálatosan. Mindazonáltal 2 cent felett maradt,ami a korábbi 1 centes napoktól mindenképp javulásnak mondható. Remélem a tendencia felfelé ívelő lesz a jövőben. ma egyébként egy darab 1 centes 2 darab félcentes és pár 0,1 centes volt megtekinthető.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma elég sok hirdetés volt. szám szerint 14 és 4,7 cent !!!! értékben.
1db egycentes
6 darab félcentes
7 darab 0,1 centes
A hirdetések egyébként nem a megszokott standard fix és hasonló kategórákba van osztva,hanem a irdetés fajtájától függ pld shopping,business, travel ....
izgalommal várom a következő napo(ka)t,még nem akarom elkiabálni...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ment egy reg, meglátjuk, egyelőre a fórum nem valami aktív.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: adflood »

A direktek begyűjtése nem lesz egyszerű. Ugyanis a sütiben megmarad az első ajánló, amíg ki nem törlöd vagy le nem jár (1 nap). Kétlem hogy kézzel írogatnák be az ajánlót, így elég sok potenciális jelentkező kerülhet más ajánlóhoz, ha már előtte más linkjére is kattintott. Ha egyáltalán ki nem törli az ajánló mezőt. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adflood 2013.08.07. 17:02-kor.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm a regeket. Holnapra kiderül,hogy csak marketingfogás volt-e a sok reklám. jártam már párszor úgy ,hogy 1 nap volt jó,elkezdtem relámozni,majd rögtön másnap visszavette ...

A refjutalék nagyon jó. Esetleg zavaró tényező lehet,hogy német nyelven jön be először az oldal,ezért talán sokan nem is tudnak regsiztrálni,mert nem értik, nem úgy néz ki elsőre ,mint egy ptc oldal.

Ez a sütis dolog bosszantó...köszönöm,hogy szóltál. azoknak tudok szólni,akikkel refet cserélek... annyi pozitivum mégis van a dologban,hátha alám is regisztrál olyan,aki enm akart :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy tűnik megtartotta a lendületét az oldal. Ma 11 hirdetés van. Összértékben 4 cent. 1 egycentes 5 félcentes 5 tizedcentes.

Érdekeség,hogy a hirdetések közt egyetlen PTC oldal hirdetés,vagy pénzügyi ajánlat sics. Hirdet pld a kenwood a Bosch,meg kozmetikai oldal. Van az ojooo nak két saját is,egy fél centes meg egy tizedcentes.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma már átlépte a 4 centes határt a napi kereset,ha jól számolgattam 4,3. Jött a tegnapihoz képest egy két 0,1 centes. Van a jól ismert banners broker,de van sportoldal hirdetés is,szóval igazi hirdetők vannak. Most regisztrált hozzám egy hölgy,akitől csak ma 2,4 cent jutalékom származott,vagyis az 50%-nál még picit jobb is a ref bevétel.

Ő az admin. A nevét nem tudom egyelőre,de lengyel nemzetiségű.

Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Regisztráltam én is.
Az ajánló nálam sem volt jó, úgyhogy a firefox-ból átmentem a Google-ba, ot stimmelt.
Azért van egy olyan érzésem, hogy ez hosszú távu oldal lesz. :)
Így elsőre 15 ads 5.3 cent. Sok sikert mindenkinek.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm a regisztrációt mindenkinek. Egy újabb Clickfairbe botlottam azt hiszem. Csak ne járjon úgy is :D
Ma már majdnem 5 cent volt a kereset. Amit említesz,hogy 5 felett volt én nem emlékszem,de lehet rosszul számoltam.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nekem nem kellett számolnom, mert nulláról indultam.
Viszont azóta némileg csökkent.
Már van két direktem, ki tudja honnan jöttek. Csak pár ingyenes kredittel hirdettem hirtelen.
Nem rossz eredmény.
Termelnek ők is több mint 2.5 centet naponta/db.
Jut eszembe. Még a Clickadoo-n jártam úgy hogy olyan oldalakról kaptam refeket,
ahol nem is voltam regisztrálva. :DD
Csak jöjjenek sokan.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ma 4,9 cent van
Van egy T-mobile os hirdetés is.
Már van két direktem, ki tudja honnan jöttek
Igen,hát erről a cookie kezelés tehet valószínűleg,amit itt meg is említett a kolléga.. A fórumban is reklamáltak miatta,egyelőre az admin sem tesz konkrét lépéseket,mert szerinte ez így van és kész. A regisztráló figyeljen rá. Kiváncsi vagyok később is ez lesz-e a véleménye.

Mellékelem a hirdetések számának statját. Ebből látszik,hogy 8.-ik napja stabilizálódott a jelenlegi szinten.
Ebből az ojooo nak 4 saját hirdetése van fenn. Egyértelmű,hogy a saját szolgáltatások népszerűsítése a cél. Érdekesség,hogy nincs az oldalon még PTC oldalak hirdetése.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sajnaos ma már csak 2,8 cent a hirdetés és csak 0,2 a külső hirdetős. remélem átmeneti dolog ez. Érdekes lenne megtudni,hogy szerzi be a hirdetőket,hisz PTC hirdetések nincsenek,ezeket valahogy szűri,vagy még senki nem hirdet?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nnna csak bejöttek a hiányzó hirdetések közül még páran...így 4,1 centre emelkedett a napi.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: adflood »

Az egy napos hirdetésemre 1 fő regisztrált :bad: :cry: Azt vettem észre, hogy aki még nem látogatta meg az oldalt, annak németül jön be, holott EN-t jelez és ez marad is addig, amíg át nem állítom más nyelvre majd vissza EN-re. A német hieroglifákat meg nem sokan értik... Meg az összes személyes adatommal sem szívesen jelentkeznék. Telefonszám? pfff Még jó, hogy személyiség tesztet nem kell kitölteni. Eddig ezek nem voltak (jó volna tudni, kötelező-e megadni).

Az oldal aljára került egy Payza logó és fizetni is lehet vele. Az advertise menüben bekerültek a hirdetési árak. Valamint néhány jelentéktelen módosítás történt.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem ártana ezt neki is megmondani,lehet felvetem neki ezt a nyelvi issue-t,ha más nem. A személyes adatra nem emlékszem,de más oldalakon is láttam már.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hát én telefonszámra kamuztam, nem hiszem, hogy bárhol/bármikor is kellene.
de ez a nyelvi dolog nálam is így volt, picit zavaró, megoldottam, remélem refjeim se ilyeszti el :)
End of the story
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Regisztráltam, remélve, hogy tényleg lesz Payza is. Ha nem, lehirdetem majd, jól jöhet még. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ditte1958 írta:Regisztráltam, remélve, hogy tényleg lesz Payza is. Ha nem, lehirdetem majd, jól jöhet még. :)
Köszönöm a regisztrációt :) Egyelőre a mai nap 3 centtel nyitott, úgyhogy lehet később érdemes lesz még felnézni,hátha jön hozzá..

A hirdetésről annyit,hogy a felhasználóktól még nem láttam egyet sem. Nem tudom,hogy nem hirdetnek,vagy csak később akarja az admin engedni betenni ezeket...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

csináltam egy témát a nyelv problémának egyelőre elfogadás alatt áll a topic.

valaki kérdésére azt válaszolta az admin,hogy egyelőre még idő kell,hogy még jöjjenek hirdetők az oldalra,addig a premiumoknak tartja fenn a plusz hirdetéseket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com (GEN4) új német-lengyel oldal 50% ref jutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az Admin javította a nyelvi hibát állítólag. kérlek írjátok be ide,hogy nálatok javult-e a helyzet?

Néhány változás is történt,amiről emailben kaptam üzenetet:

Az oldal elköltözött a http://ojooo.com/wad címről a http://wad.ojooo.com -ra. így a reflinkek amit eddig használtatok már csak pár hétig lesznek jók. Ez nem jó hír . Ki kell javítanom az összes helyen,ahol elhelyeztem.

Hamarosan elérhető lesz Payza a kifizetésekhez. Befizetni már lehet vele.

Kijavították a reflink problémát az Admin szerint.Most már nem kerülhetnek át remélhetőleg rossz helyre a refek.

Néhány felhasználónak nem frissültek a reklámok,ezt is javították. Én mondjuk nem vettem észre ma.De a múlt napokban valóban volt,hogy csak egy része frissült és később a többi.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut Néhány apró változás ápr 2

Hozzászólás Szerző: kopasz »

xenosz2 írta:Az oldal elköltözött
Igen ez apró kellemetlenség.

A leírás szerint ha éves tagságot veszek, akkor a refek upgrade-je után 10$ a jutalékom.
Az egyik refem regisztráció után egyből megvette. Ez kiderül a klikkjei számából.
Ha ezt tudom előre. :cry:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut Néhány apró változás ápr 2

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát igen. Ha lenne több pénzem vettem volna,de nem kockáztatok. Az én refjeim közül sztem nem vett senki,ahogy nézem.
premium tagsággal ma pld 20 centet lehetett volna keresni sajat klikkből. Ez 6 dollár per hó.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut Néhány apró változás ápr 2

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:Hát igen. Ha lenne több pénzem vettem volna,de nem kockáztatok. Az én refjeim közül sztem nem vett senki,ahogy nézem.
De még vehet :D
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut Néhány apró változás ápr 2

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:
xenosz2 írta:Hát igen. Ha lenne több pénzem vettem volna,de nem kockáztatok. Az én refjeim közül sztem nem vett senki,ahogy nézem.
De még vehet :D
40 dollár azért elég sok pénz nekem,hogy a bizonytlanra kifizessem. Gondolom a refjeiim is így gondolják. Új oldal ,teljesen bizonytalan visszajön-e az ára...és egyébként minek vegyen,ha standardként is megkeresi az 50% jutalékot. a premiumnak annyi az előnye,hogy 10-15 centtel több hirdetést kap,meg 10 dollárt esetleg a ref upgraedből. lehet megemlitem neki,hogy vegye vissza a standard ref jutalékot és többen vennének tagságot :DDD najó csak humorizáltam,de kb ez lenne a helyes lépés az oldal működtetése érdekében.

Rákérdeztem fórumon,hogy miért nem hirdetnek a felhasználók,de erre nem kaptam választ.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut Néhány apró változás ápr 2

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát ma eddig 0,8 centet adott! :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut Néhány apró változás ápr 2

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Hát ma eddig 0,8 centet adott! :(
Nálam 1,6 cent volt. Ez valóban nagyon kevés. Délután még rá lehet nézni,hátha ad be többet,elég sok a bug az oldalon.

Reklámból amúgy van elég,de a zöme a premiumnak van fenntartva ugye,vagyis az kéne,hogy abból tegyen át a standardoknak is valamennyit. Lehet arra számít az admin,hogy megveszik a premiumot emaitt...
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég