PTC Solution - Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az elmult honap alatt a reffek osszehozta 30 dolcsit. Kerdesem, a tegnapi nap kikertem 15-ot (a rendszer ennyit engedett), most meg kell varjam mig ezt kifizetik es utanna kerhetek ki ismet, vagy a maradek 15-ot ma is kikerhetem, tudtok errol valamit?
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szerintem 7 napot kell várni 2 kikérés között, de próbáld meg, és ki fogja írni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Sziasztok!

Érdemesebb akkor payzara kikérni, vagy annál is ugyanolyan sok a kifizetési idő, mint paypalnak?
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mindegyikre 31 nap szerintem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi! Akkor marad paypal és a reménykedés
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Február 8ig a 7 napos fix hirdetés 120$ Payza befizetés esetén 10 nap.

Napi 12 ezer találatot hoz az admin szerint.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Grid nyeremények csökkentve 5 centre és 2$ lett a maximum.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Akciózások vannak. Bár nem hinném,hogy ez minket érintene,azért bemásolom. Bár ez megint úgy tünik,mintha az ebből befolyó új pénzből fedeznék a fiuzetéseket ésa végén megint több lesz kiadás,mint a bevétel. kincstári pesszimizmus.
Hi.

I've prepared a nice little promo for you. This time it's a mix of Premium Memberships + rented referrals. Here is the deal:

- Premium Pack: Premium Membership (1 year) + 200 rented referrals for $64 (you save $15)
- Premium Promoter Pack: Premium Promoter Membership (1 year) + 500 rented referrals for $449 (you save over $50)
- Premium Maxi Promoter Pack: Premium Maxi Promoter Membership (1 year) + 1000 rented referrals for $899 (you save over $100)

and

- Lifetime premium + 250 rented referrals for $118. The terms are the same as for Premium Account just the RR limit is higher, it's 500 rented referrals limit.

This deal is valid until the end of Februrary 10th. Those can be bought from out advertise page at the very bottom (in Special Packages section).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnapi bejelentés változásokról:

Grid nyeremények csökkennek

1st prize from $5 to $2
2nd prize from $1 to $0.5
3rd prize from $0.5 to $0.25
4th prize from $0.25 to $0.1
5th prize from $0.1 to $0.05

Viszont az időzítő is 5mp-re csökkent.

Premium tagság csak külső forrásból vehető
---

havi Premium Promoter tagság kivonva.helyette éves Premium Promoter $399

---

Premium Maxi Promoter tagság bérelt maximuma 4000 ről 2000 re csökkent
$799 lett ennek ára. nem tudom mennyi volt.

---

Ingyeneseknek mexünt a vásárlás jutalék , upgrade utáni jutalák 50%-ra csökkent
---

Bérelt refjutalék Premium Maxi Promoter nek változott

Micro Ad (3 secs) from $0.002 to $0.0015
Mini Ad (15 secs) from $0.003 to $0.002
Standard Ad (30 secs) from $0.0075 to $0.004
Extended Ad (60 secs) from $0.015 to $0.0125
Fixed Ads (5 secs) stay as it is - $0.001

bérelt jutalék a stanadard hirdetések után csökkent a követlező tagságokkal Premium , Premium Promoter $0.005 ról $0.004 re

---
Vásárlási jutalék 90 nap után íródik jóvá . Túl sok paypal dispute miatt nagy veszteségek lettek ezen

---

Ha 7 napra csökken a kifizetések utalási ideje,felül lesz vizsgálva megint.

David 'Kickstand' Sams lett a második admin és társtulajdonos.

Default néven új fórum admin is van.

FAQ és ToS frissítve mától
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: tifu »

Vannak hírek a kifizetésekkel kapcsolatban? Nekem lassan 32 napja pending...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A 30 nap nettó munkanap és nem naptári nap,vagyis 6 hét valójában. TOS szerint!
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: tifu »

áh, ezt el is felejtettem... akkor még várunk türelmesen :good: köszi!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Újabb levél jött. Pár email cimet átirtak és kivettek némi pénzt,de kb 50$ csak ... Arra kér,hogy ellenőrízzük az adatainkat.
Továbbra is azon van,hogy mindenki megkapja a fizetést,és reméli,hogy túljutnak a nehézségen,próbálja tartani a 31 napos munkanapi határidőt.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: tifu »

Remélem sikerül neki. Amúgy most már nálam letelt a 31 net nap.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam 35 nap már. Jan 12 óta várok. Kezdem azt gondolni,hogy a 31 napos munkanap csak ámítás. Ma jött egy hír hogy 17 centért lehet 2 napig venni refet,de ha 2 hónap mire minimum megkapom a pénzem ki akar venni? Úgy tünik a változtatások eddig elég sovány eredményt hoztak.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Par napja a hirdetesekkel akcioztak, most a refekkel ... lehet igy akar tobb pizt beszedni, s remelhetoleg azt kifizetesekre forditani.

Szenved az oldal az tuti, probal visszakapaszkodni, ami valjuk be igen nagy dolog lenne ha sikerulne!
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: tifu »

Gratula :good: Nekem még nem jött. Fektettél be amúgy az oldalba vagy standard tag vagy?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm! Mezítlábas tag vagyok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Irt az admin néhány apróbb változtatás. pld az autopay stat ,tabletről lehet használni az oldalt stb

A kifizetésekről megint azt igérte,hogy mindent megtesznek ne küldjünk suppprt ticketet,(több százat kapnak) de fizetnek(mindent ami bevétel van) ha lassan is. használjuk az oldalt mint eddig ezzel támogassuk. Az uj cégük USA ban van bejegyezve. Új fejlesztőjük jól dolgozik. Fórumban lehet ötleteket adni mit szeretnénk kb ennyi

Minden befizetésre 10% bonusz márc 7ig. nincs szükség uzenetet küldeni,automatikus.

Kód: Egész kijelölése

Hi!

I would like to give you some status update on PTCSolution.com. Since 2 days we are operating under NetAdSolution.com LLC company, registered in USA. You can find details of the company in our ToS. What does that mean for you? Not much other than just legal owner is changed but other than that, everything is the same as it was - me and David are running site and owning it. The most important impact of that change is the fact that we are here to stay! We are doing all we can to keep the site up and running. We will be running other services belonging to NetAdSolution.com soon as well, we will let you know about that if you will be interested in using those services.

There was some changes in the site itself recently:

- I've introduced non-flash grapsh on the account so people using for example tablets should be able to see them
- I've added autopay graph in rented referrals section
- We decided to introduce ToS of PTSU offers and make some changes in section itself to improve communication between users and advertisers in that section (you can see a little envelope in Pending or Canceled offers) so you can send Private Message to the advertiser asking for an explanation.
- I'm working on refreshing the design of the home page, it's already in works and should be introduced soon.

There is still a lot to develop, luckily my new developer seems to be the right person on the right place so you can expect some more improvements in the future. Of course please use our Feature Request section on forum to ask for new improvements. 

And the most important thing - payments. We are aware that we are getting beyond our 31 business days limit but believe us or not, we are spending every single cent we are getting in back to you. I'm also spending my own savings (if have any) to keep the site up and running. We can only apologize for such a long awaiting time but as you can see on our Payment Proof page and also on forum - we are paying. Slowly but surely.. We are doing our best to raise up the deposits so we can pay much quicker but it's quite hard to do so, when people actually don't believe that we will be back on the top. 

I would like to ask you for a support and thank for all support we got already. It's easy to support us - just use our services, buy ads, rent referrals, upgrade your accounts and what is most important - promote us in other sites. Let people know that PTCSolution.com even with payments delays is still here and paying. Do you remember when we've reached $100k paid in 28th of January? Now we have 5th of March and we have paid $136k so I think it's not a bad result for a site with "problems".

Also please, opening a support ticket about your payment won't help at all. We are aware that you are waiting and we won't miss any payment and answering hundred tickets a day asking for a withdraw is just really time taking.

Sorry for such a long post I just like to keep you updated.

At the end I would like to introduce little promo - from now on until the end of 7th March you will get extra 10% on every deposit made. Deposits will be added manually within 24 hours so there is no need to open a ticket for that.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Itt is felütötte a fejét a fix hirdetési láz. a standard fixek vehetőek meg paypal,vagy payza által. 4et árusít az admin.

1 darab ezek közül,amit mindenki lát tagságtól függetlenül. Ez 12 ezer napi kattszámot jelent.

- 7 days for $640
- 14 days for $1100
- 31 days for $2000

További 3,ami a premiumoknak van fenntartva, ez napi 1000 katt.

- 7 days for $80
- 14 days for $140
- 31 days for $250

supportot kell írni,ha kell
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fórum alapján valahol jan 17-18 körül járhatnak a kifizetésekkel.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: tifu »

Megkaptam mostmár én is a fizetésem, kb. 40 net nap, de megvan! ;)
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: atiss »

Your account is suspended.????Most mért????Nem csaltam semmit? :argue:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nekem is...
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Én is suspended lettem.
Írok egy supportot. Reméljük, tévedés.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam oké!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Megkaptam a választ supportra:

I would like to explain what happened that night, with account suspension. We have a hidden ad which is detecting robots here on the site. Yesterday we were making some updates and enhancement on watching ads section and by mistake our hidden ad was visible for all users.
Because we are detecting robots which clicked on that ad on a daily basis and suspend that accounts, honest users were also affected by that. Right now all account are unsuspended and you can log in again to your account.

I would like to apologies for that problem, luckily it was only few hours and I found and fix the bug. So please check your account and log in, if by any chance you cannot still log in, please open a support ticket.

A fiókom már elérhető!
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

egy magyar fórumon másolt be egy hölgy nem régi kifizetést (nem fotót, csak ctrl+v ctrl+c), amelyen az állt, h kifizető: Nikolay Kosturkov. lehetséges ez? kérdeztem tőle, de nem válaszolt?
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:egy magyar fórumon másolt be egy hölgy nem régi kifizetést (nem fotót, csak ctrl+v ctrl+c), amelyen az állt, h kifizető: Nikolay Kosturkov. lehetséges ez? kérdeztem tőle, de nem válaszolt?
Ide be tudod másolni? Bizonylaton nincs ilyen, lehet csak összekeverte (egyébként a Goldenclix Adminját Edinnek hívják (csak mert láttam, hogy az NJM blogon Nikolay van írva)).

Egy hiba miatt függesztettek fel pár felhasználót, elvileg már javították. Mondjuk van aki 60 napja várja a pénzét, én már nem kattintom csak néha. Mióta nagy a baj csak egyetlen egyszer kértem ki a pénzem, a többit mind hirdetésre költöttem (80 direktem van), hogy ne növeljem az oldal adósságát.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 2 vendég