PaidVerts

albinka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.02.15. 11:23
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: albinka »

Sziasztok!

Vásárolt már valaki Bitcoin-nal az oldalon?
albinka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.02.15. 11:23
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: albinka »

Na, most telt be a pohár!
Kaptam közel 200 katintani valót. Ebből egyet sem tudok lekattintani! A Chapta elfogadva, comfirn-nál már incorreck?! Hogy is van ez? Lecserélni egyetsem tudok!!! Sem egyessével, sem az összeset.
Egyébként a 200 kat összesen 50 centet ér :clap:
albinka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.02.15. 11:23
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: albinka »

albinka írta:Na, most telt be a pohár!
Kaptam közel 200 katintani valót. Ebből egyet sem tudok lekattintani! A Chapta elfogadva, comfirn-nál már incorreck?! Hogy is van ez? Lecserélni egyetsem tudok!!! Sem egyessével, sem az összeset.
Egyébként a 200 kat összesen 50 centet ér :clap:
Most, hogy ismét megpróbáltam a katolásokat, a helyzet ugyan az, annyi kivételel, hogy a katolási időt megnövelték 17 órával! :cry: :D :D :D

Ugye ez nem az amire gondolok? :bad: :bad: :bad:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

albinka írta:
albinka írta:Na, most telt be a pohár!
Kaptam közel 200 katintani valót. Ebből egyet sem tudok lekattintani! A Chapta elfogadva, comfirn-nál már incorreck?! Hogy is van ez? Lecserélni egyetsem tudok!!! Sem egyessével, sem az összeset.
Egyébként a 200 kat összesen 50 centet ér :clap:
Most, hogy ismét megpróbáltam a katolásokat, a helyzet ugyan az, annyi kivételel, hogy a katolási időt megnövelték 17 órával! :cry: :D :D :D

Ugye ez nem az amire gondolok? :bad: :bad: :bad:
nem tudom, Te mire gondolsz, de ránézésre technikai hiba.
nekem hál' Istennek eddig nincs problémám, de nem Te vagy az egyetlen, akinél ugyanez a gond van.
a gond nem a captcha-val van, hanem az adatbázissal. hadd idézzek az NJM Blogról egy korábbi hírből:

"...A programozók folyamatosan dolgoznak az adatbázis problémák megoldásán. Itt részleteket is ír, de a lényege az, hogy némelyik játék túl bonyolultra sikerült, ezért terheli meg túlságosan a rendszert, ami abban nyilvánul meg, hogy a hiba miatt zárolja az adatbázis. Többek között ez okozza a captcha problémát is sokaknál és ez azért a Jo referáltjainál jelentkezik, mert nyilván neki van a legtöbb referáltja és ugyebár minden hirdetés megnézésekor egy rakás funkciót kell végeznie a szkriptnek, mint pl. a refjutalékok számítása és szétosztása. Tehát ez az hiba az adatbázis hibája és nem a captcha kóddal van gond..."
Kép
albinka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.02.15. 11:23
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: albinka »

Örülök, hogy Te ilyen szerencsés helyzetben vagy.
Én sajnos már nem az első ilyen technikai hibába kerültem :angry: , sajnos.
Érdekes, hogy a Bitcoint-es fizetéshez is olyan kódot adnak meg, amire nem lehet fizetni, mivel a Bitcoin rendszerében nem szerepel. :!:
Remélem ez is csak technikai hiba! :oops:
doqxstudio írta:
albinka írta:
albinka írta:Na, most telt be a pohár!
Kaptam közel 200 katintani valót. Ebből egyet sem tudok lekattintani! A Chapta elfogadva, comfirn-nál már incorreck?! Hogy is van ez? Lecserélni egyetsem tudok!!! Sem egyessével, sem az összeset.
Egyébként a 200 kat összesen 50 centet ér :clap:
Most, hogy ismét megpróbáltam a katolásokat, a helyzet ugyan az, annyi kivételel, hogy a katolási időt megnövelték 17 órával! :cry: :D :D :D

Ugye ez nem az amire gondolok? :bad: :bad: :bad:
nem tudom, Te mire gondolsz, de ránézésre technikai hiba.
nekem hál' Istennek eddig nincs problémám, de nem Te vagy az egyetlen, akinél ugyanez a gond van.
a gond nem a captcha-val van, hanem az adatbázissal. hadd idézzek az NJM Blogról egy korábbi hírből:

"...A programozók folyamatosan dolgoznak az adatbázis problémák megoldásán. Itt részleteket is ír, de a lényege az, hogy némelyik játék túl bonyolultra sikerült, ezért terheli meg túlságosan a rendszert, ami abban nyilvánul meg, hogy a hiba miatt zárolja az adatbázis. Többek között ez okozza a captcha problémát is sokaknál és ez azért a Jo referáltjainál jelentkezik, mert nyilván neki van a legtöbb referáltja és ugyebár minden hirdetés megnézésekor egy rakás funkciót kell végeznie a szkriptnek, mint pl. a refjutalékok számítása és szétosztása. Tehát ez az hiba az adatbázis hibája és nem a captcha kóddal van gond..."
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

próbáltál már írni az ügyfélszolgálatnak?
Kép
arany
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2012.09.29. 00:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: arany »

Sziasztok!
Nekem is pont úgyanez a hiba! Intcorect Capatcha dobálja be a helyesen be írt ellenörző kódókat én írtam a supportnak és ezt a választ kaptam tölük.

22nd Jan 2015, 21:37
SupportTeam
Administrator
Hey,

If you have problem with captcha, there is arrow button which will change illegible captcha on other one which should be clearer.

Moreover, we have introduced an "Ad Swap" feature at the bottom of your ad view page. If you're having difficulty viewing an ad, just click on "Swap" and it'll replace the current ad with another one of identical value without any BAP penalty.

You can also try:
*reset your router (to get new ip)
*clear your browser data
*use other browser e.g opera/chrome/firefox.

Please remember that from January 9th we have two new improvements:
1) Choose between Google NoCaptcha or SolveMedia captcha when viewing ads on paiderts. You can change your preferred captcha settings at http://www.paidverts.com/member/account_data.html
2) You can switch between the two on PaidVerts login which should solve login issues for China users and anyone else having problems with captchas on login.

We are really sorry for this inconvenience, we wrote to Solve Media to change it.

Best regards,
Support Team


Ui próbálgattam a tippeket amit kaptam de eddig nem jártam sikerel lehet abba hagyom a próbálkozásokat mára és ki várom hogy holnap mi lesz.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

LOL 448 hirdetés..elmehet az anyába.... :argue:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam "csak" 253 db van. Na így simán vissza lehet szedni a lóvét megint. :bad: :argue:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Muszáj küldeni a sok hirdetést, ha később nem akarnak bajt. Tegnapelőtt 330 millió hirdetés volt a rendszerben, amiért a tagok már fizettek, de még nem lettek megtekintve. Tegnap 340 millió. Ma pedig 350.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na jó, de ennyit nem lehet megnézni és folyamatosan bukik a pénz+a bap is, és ahogy írod újratermelődik az egész így meg sosem lesz vége.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:Na jó, de ennyit nem lehet megnézni és folyamatosan bukik a pénz+a bap is, és ahogy írod újratermelődik az egész így meg sosem lesz vége.
Hogy növekszik a kupac, az éppen még önmagában nem baj, mert az oldal is növekszik.
De persze, az egyértelmű, hogy minden lejárt hirdetés az oldalnak jó. Ebből az Admin nem is csinál titkot, ez az egyik dolog, ami segít, hogy fizetőképes maradjon (több más mellett persze, mert ez önmagában igen kevés lenne).

Nekem is sok hirdetést adott ma, közel 150 darabot (+ 50 a mini upgrade. így most jól jött a szűrő, különben lett volna vagy a duplája, hacsak nem állítom magasabb értékre - még előfordulhat). Amennyit tudok megcsinálok, mást nem lehet tenni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ami még nagyon szép, hogy közben piszok lassú az oldal is, ej.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem kell ám besz@rni ezektől a számoktól! 8)
valószínűleg a NeoBux adatait meglátva még jobban a szívünkbe ugrana a torkunk. :PP
és ott van még az offline bankok eljárása, amikor a bent lévő pénz legalább 150%-át kihelyezik hitelbe. :lol:
a lényeg, minden így működik, csak máshol nem kötik az orrunkra a számokat.
ne szidjuk ezért Jo-t! szerintem. :innocent:
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Sziasztok!

Körülbelül egy hete regisztráltam be a Paidverts-re. csak a mai nap hajnal 3 óta összekattoltam kb 80 centet :D (0.004 es ekkel, nem tudtam aludni) Amúgy tényleg bosszantó ez a sok kis reklám. Régebben próbáltam a PTC oldalakat, de valahogy nem sok sikerélményem volt velük, de ez elszórakoztat.
Tudom hogy nem nagy valami, de 0 befizetéssel már feltornáztam magam egészen 4k BAP-ig :) ez nekem sikerélmény gondoltam megosztom veletek.

Üdv
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most viszont már karbantartás van.
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: cgen »

Ha veszek szűrőt később tudom módosítani az összeget ami alatt nem kérek reklámot? Illetve még az érdekelne telefonról szokta-e használni valaki, én chromet használok és állandóan kidobál vele csak inkognito ablakban tudok hirdetéseket nézni. Tud erre megoldást valaki? Gépről persze jó de nincs időm mindig odaülni és így sok lejárna.
Ja és ez a nem vagyok robot meg chaptca mánia kikészít. Annyiszor megkérdezte már h robot vagyok-e h kezdek kételkedni magamban én is :D
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Igen tudod állitani és azt már ingyenesen csak 1 kell megvenni a szüröt.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem tudom mit csináltak a karbantartás alatt, de nem lehet haladni az oldallal, ááá. Jó ha 20-30 db reklámot tudok így megnézni a 270 ből. :angry: :argue: :bad:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Lassú, mint a fene, de legalább hozzáadtak 4 órát pluszba a hirdetésekhez. Nekem 94 db volt, most 10-et azért lenyomtam. A többit majd később.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nem tudom hanyadik 502: Bad gateway jelentés.... 4 cent kellene hogy megvegyem a következő Bulk ads-ot. idegtépő :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:Muszáj küldeni a sok hirdetést, ha később nem akarnak bajt. Tegnapelőtt 330 millió hirdetés volt a rendszerben, amiért a tagok már fizettek, de még nem lettek megtekintve. Tegnap 340 millió. Ma pedig 350.
Ez biztosan így van, csak lehet ezzel a kiosztással pont az ellenkezőjét érik el...
Lesznek, akiknek tele lesz a tökük az egésszel és lelépnek (lehet az is a cél)
Lesznek, akiknek tele lesz a tökük, és olyat is újra hasznosítanak, amit máskor nem tennének (ez már tuti nem céljuk)
Egyikkel sem azt érik el, hogy fogyjon a reklámok száma...
doqxstudio írta:nem kell ám besz@rni ezektől a számoktól! 8)
valószínűleg a NeoBux adatait meglátva még jobban a szívünkbe ugrana a torkunk. :PP
Ezzel nem értek egyet Tamás, itt ugyanis a meg nem tekintett reklámokról van szó. Azok száma pedig neon jelentéktelen.
Itt pedig, van olyan csomagom, amit novemberben vettem és még aktív...
patrasz írta:Ami még nagyon szép, hogy közben piszok lassú az oldal is, ej.
Jelenleg ez a legnagyobb probléma szerintem.
Mert lássuk be, önmagában egyetlen oldalra se panaszkodnánk, ahol 200 reklám megnézésével 80 centet kereshetünk 1 nap alatt.
De így....... Vesződjön vele, akinek két anyja van :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kavics13 írta:
doqxstudio írta:nem kell ám besz@rni ezektől a számoktól! 8)
valószínűleg a NeoBux adatait meglátva még jobban a szívünkbe ugrana a torkunk. :PP
Ezzel nem értek egyet Tamás, itt ugyanis a meg nem tekintett reklámokról van szó. Azok száma pedig neon jelentéktelen.
Itt pedig, van olyan csomagom, amit novemberben vettem és még aktív...
én az összes pénzügyekre gondoltam.
amúgy PV 150 nap körülre vállalja a hirdetések kifuttatását, ha nem tudja, visszafizet. valahogy meg fogják oldani, úgy érzem.
persze ez a hirdetőknek nem túl jó, aláírom, csak nem kell megijedni tőle!
patrasz írta:Ami még nagyon szép, hogy közben piszok lassú az oldal is, ej.
Jelenleg ez a legnagyobb probléma szerintem.
Mert lássuk be, önmagában egyetlen oldalra se panaszkodnánk, ahol 200 reklám megnézésével 80 centet kereshetünk 1 nap alatt.
De így....... Vesződjön vele, akinek két anyja van :)
az a fránya adatbázis. valamit mindig valamiért! ;) persze kellemetlen ez... :bad:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2015.01.24. 08:14-kor.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Igen, az a fránya adatbázis
Meg azok a fránya felhasználók, akik csak panaszkodni tudnak :)
Összességében, ami most van, az nagyon nincs rendben.... De csakis azért, mert eddig túlzottan el voltunk kényeztetve :)
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most megint nem jó!
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: cgen »

Tudja valaki hogy működik ez a google chaptcha dolog? Délután csak rányomtam h nem vagyok robot és mindig elfogadta most meg vagy képet mutat vagy szöveget kell beírnom. Valahogy meg lehet oldani hogy csak rányomjak a pipára és tovább engedjen?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem! Az első 10-20db nál van csak pipa, utána már irkálhatunk össze-vissza.
btowen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.09.26. 14:10
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: btowen »

Sziasztok!

Tegnap és tegnap előtt én is nagyon sok kis értékű hirdetést kaptam amiket a sok-sok karbantartás miatt csak nehézkesen tudtam lekattolni.
De maradt még 7 db 0,005-os hirdetés amit nem tudok megnézni mivel akár hányszor is írom be helyesen a kódot mindig visszadobja hogy nem korrekt.
Lehet ezekkel valamit csinálni?
Zavaró hogy ott van és semmit nem tudok vele kezdeni ha meg recyclet nyomok rá akkor ugye még le is von tőlem néhány bap-ot.
Szerintetek?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Hogy mi is a helyzet:

vannak hirdetések, amiket nem lehet megnézni, mert captcha hibát ír ki, teljesen mindegy, hogy mit csinálsz. Ezek olyan hirdetések, amiket már megnéztél, majd a rendszer úja kiosztotta neked (nem lehet se cserélni, se swapolni, semmi).
Csináltam egy példát is: https://www.paidverts.com/campaign_issue-306494910.html

Látszik, hogy 05:53 a rendszer kiosztotta a lecserélt hirdetést, 07:33-kor pedig lekattoltam. Majd utána még 6 alkalommal (így remélhetőleg feltűnőbb), de ezekért nem járt pénz, mert mindig csak a hibát írta ki. Viszont nem is vont le BAP-ot az úja kiosztásért. Tegnap is voltak ilyen hirdetések. Nekem most 6 db van ezekből, vagyis mindig a 7. hirdetést kellett néznem. A gond akkor van (azon túl, hogy illene már gatyába szedni az oldalt), ha valaki ilyen helyzetben nem elég élelmes vagy nem néz utána, hanem mindig az első pár hirdetést akarja lenyomni, mert így csak a ideje és a kedve fogy.
btowen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.09.26. 14:10
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: btowen »

Köszönöm szépen válaszodat.
Akkor marad hogy megvárom míg letelik a visszaszámláló szerinti idő és törlődnek maguktól.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég