PaidVerts

Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

sima ptc oldalként jól használható az oldal befeketés nálkül is,aki még nem próbálta esetleg. 10-20 centet keresek így. a befektetésen még gondolkozom :? azért több száz linket nem akarok 1 nap kattolni :) ...de így az egyik legjobb ptc oldal ingyenesként is kockázat nélkül.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:Csak a tényt írom le, a többit meghagyom gondolkodni. Jó vagy rossz vagy mégis miért.

A részvény ára pár perce $0.087 körül volt, ekkor az admin eladásra kínálta a majd 250 000 részvényét, $0.079-es áron. :innocent:
ami most már (paidverts) 306,325 db és $0.08 áron van kint.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Épp most ad el 10 millió részvényt kerek 6 centes áron. :innocent:
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

idlig írta:Épp most ad el 10 millió részvényt kerek 6 centes áron. :innocent:
Jo írt valamit a fórumon, hogy van egy általános feltételezés, miszerint az új tervekkel csökken a részvények ára és ezért ők először cselekedtek. Másik oknak pedig azt írta, hogy azért csinált egy nagyobb készpénzállományt, mert egy nagyobb hirdetés osztást tervez.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

pborisz írta:
idlig írta:Épp most ad el 10 millió részvényt kerek 6 centes áron. :innocent:
Jo írt valamit a fórumon, hogy van egy általános feltételezés, miszerint az új tervekkel csökken a részvények ára és ezért ők először cselekedtek. Másik oknak pedig azt írta, hogy azért csinált egy nagyobb készpénzállományt, mert egy nagyobb hirdetés osztást tervez.
Ez ilyen multifunkciós lépés. Csökken az adósság, a tagok belső egyenlege/BAP állománya, nő egy picivel a befizetés, elértékteleníti a BAP-ot (vagyis az elégedetlenkedők csak baromi nagy veszteséggel tudják egyből kiszedni a pénzüket, ami nem rossz dolog, akkor mikor a fél fórum zúgolódik), stb. Jo ugye 2-3-4 centekért vette a részvényeket a debt swap után, tehát még direktben is keres rajta. Persze ezek után bele fog férni egy rekord osztás. Zseniális. És most nem vagyok szarkasztikus, tényleg nagyon okos.
Az indoka is: azt gondolja, hogy majd csökken a részvény ára, ezért gyorsan lép. Miközben ő befolyásolja folyamatosan az árak alakulását, ahogy ez most is látszik, utána okozatot próbál csinál az okból.

Azt nehéz megmondani, hogy mennyire jó most nyerészkedni a részvényeken. Ha nem történik valami rendkívüli (pl nem lesz több részvény), akkor az árak fel fognak menni (legalábbis a korábbi minták alapján).
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Ez szín tiszta üzlet. Értelmetlen dolog bárkit is hibáztatni vagy okokat keresni, hogy ki, mit miért csinál. Aki résen van és odafigyel, vagy épp jókor van jó helyen, az nyerhet az üzleten. Sokan pedig veszítenek. Ez mindig és mindenhol így működött és így is fog működni. Az egyén egy dolgot tud szabályozni, hogy mennyit veszítsen maximum.

Egy példa: egyik jó ismerősöm pont tegnap délután írt nekem, hogy nézzem már meg a számait, mert szeretne felkerülni a 7. BAP csoportba, de nem biztos benne, hogy mit hogyan érdemes csinálni.
Amikor megkaptam a levelét, akkor még 326 BAP-ot adtak egy részvényért és $0.0848 volt egy részvény ára. Neki volt némi részvénye és valamennyi pénze az egyenlegén és ugyebár a 6. BAP csoportban tartózkodott. Csináltam egy gyors számítást, hogy ha most részvényt vásárol a pénzéért és azt eladjuk gyorsan BAP-ért a többivel együtt, akkor nagyon jól jár és majdnem eléri a 7. csoportot. Írtam neki, hogy most azonnal jöjjön fel skype-ra és lépjen be az MTV-re. Kb. 5 perc múlva feljött, gyorsan vásároltunk részvényeket a pénzéből és beadtuk eladásra BAP-ért. De ekkor már elkezdett csökkenni az árfolyam, vagyis egyre kevesebb BAP-ért kínálták a részvényeket, így nekünk is csökkentenünk kellett. Ekkor még Jo nem volt képben, viszont volt egy csóka, aki többször is tett be nagyobb tételt eladásra és ő vitte lefelé az árat. Végül 313 BAP-ért sikerült eladnunk a részvényeket többszöri törlés és újra beadás után (pedig volt ezalatt is jócskán az ára már akkor is) és még így is jobban jártunk, mintha hirdetést vett volna a pénzéből. Arról nem beszélve, hogy ezután kezdett el drasztikusan csökkenni az árfolyam.

Szóval csak ennyin múlik az egész. Ha 1 órával később ír, akkor a régebben vásárolt részvényeivel veszített volna. Vagy ha mondjuk nem segítek neki, hogy mikor milyen értéken tegye be a részvényeket eladásra, vagyis nem csökkentjük az árat mi is, hanem mondjuk beteszi 320-ért és vár, hogy vissza felmenjen az ára, akkor ez az egész terv fuccsba megy és akkor is veszít az üzleten.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ezt nem is vitatom (bár abban nem értünk egyet, hogy az okok keresése értelmetlen), és nem is hibáztatok senkit. Én csak érdeklődve figyelem az eseményeket, néha ezt-azt leírok belőle, mert a tagok 99% nagyon nem lát át ebből semmit. Azt se lehet mondani, hogy nagyon negatív lennék, akkor a bannert is kiszedném az aláírásomból meg nem forgatnék mindent vissza.

Amúgy nem lehet tudni, hogy kapott-e valaki belső infót, vagy esetleg 1-2 ember ilyesmire játszott (pár napja az egyik zsíros befektető elejtett egy félmondatot valamelyik topikban, ami lényegében erről szólt).
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

idlig írta:bár abban nem értünk egyet, hogy az okok keresése értelmetlen
Nem az ok az, ami segít a döntéshozatalban, hanem a már bekövetkezett esemény. Jelen esetben mindegy milyen okból tette be Jo azt a sok részvényt eladásra, mert úgyse fogjuk tudni biztosan, hogy mi a valódi ok. Persze írhat ő vagy bárki más valamit, hogy ezért tette, de honnan tudod, hogy az igaz? Az eseményt kell látni csak, hogy esik a részvények árfolyama és reagálni rá.
idlig írta:Azt se lehet mondani, hogy nagyon negatív lennék
Én nem mondtam ilyet :)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Amikre már tegnap utaltam:
- ugye akinek van részvénye, az kap majd pluszt (szerk: fórumban azt írják, hogy minden 19. részvény után jár plusz 1, vagyis még nagyobbra nyílik az olló). Tehát most az a terv, hogy lenyomták közel harmadával az árakat, remélik, hogy marad is ilyesmin egy kicsit (ezt az Admin írta is), utána egy kicsivel növelik a részvények darabszámát. A matekot szerintem mindenki el tudja végezni. :good: Ezután persze simán felmehet az ár, és akkor lehet nyerészkedni rajta, ezt mindenkinek el kell döntenie, hogy bepróbálkozik-e vele.
- Elvileg a közeljövőben várható egy rekord osztás is, ezen se kell majd meglepődni.
Azt viszont örömmel látom, hogy kicsit fejlesztették a contact részt, és a moderátorok "üzembe helyezése" is téma lett.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Itt látszik a részvények árának alakulása (a "Click here to view graphs and charts" gombra kell menni, ott pedig a "Share Price History"): https://www.mytrafficvalue.com/results.html

Egyből látszik, hogy sokan mire játszanak.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

A korábbi híreknek megfelelően a csomag ára $1.05 lett.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Hány nap allat fizet? Már két napja kikértem....
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

atiss írta:Hány nap allat fizet? Már két napja kikértem....
Elvileg 7 napon belül.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na csak megvettem a szűrőt. Szintet akartam lépni de inkább erre költöttem.

Viszont a super user (a kisebb) hacsak nem lesz valami brutál osztás veszteséges lesz. :(
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

:clap:

Ami késik nem múlik…
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

patrasz írta:Na csak megvettem a szűrőt. Szintet akartam lépni de inkább erre költöttem.

Viszont a super user (a kisebb) hacsak nem lesz valami brutál osztás veszteséges lesz. :(
Nekem a MINI UPGRADE veszteséges, de rájöttem, hogy ez valószínáleg az én hibám, vagy csak nem jöttem rá tulajdonképpen hogyan is kapom a hirdetéseket... Elvileg, ha nem tévedek, a baj az, hogy sok hirdetést hagytam elúszni. Van olyan nap, mikor egyáltalán nem jut időm rá, és a PV nem éppen az az oldal, ahol megengedhető ez. Valamit ki kell találnom, hogy végre én is tudjak valamit kezdeni vele. Nem invesztáltam pénzt.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ez elég bukó volt, ennyit a miniről:

Super User - Mini Upgrade 253 ($7.7005) :angry: :bad:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nagyon nem mindegy mennyi csomagot vesznek a tagok, minél többet, annál jobban hoz az upgrade. Aki mostanában vette, az bukta a dolgot (mivel a napi osztás vagy kevés vagy nincs). Amúgy ismét technikai hiba van a rendszerben, ezért nem jött a pénteki osztás, a lecserélt hirdetések, és a többi. Ahogy említettem: körbe-körbe járnak a technikai hibák, és mindig a tagok szívnak.

Egyébként zajlik az élet az oldalon. Az Admin betett egy képet a PayPal egyenlegéről, közel 1 millió dollár pihen rajta. Ez számára jó hír. Ami viszont mindenki számára rossz, hogy ha háromszor ilyen magasak lennének, akkor is nyakig állnának az adóssággal. Ebben az esetben az adósság azt jelenti, hogy mennyi pénzt kellene kitermelni, hogy mindenki megkapja a befektetését (amiben a kutyaszorító az, hogy ezt nem nyújthatja el nagyon - ez a sajátos Paidverts-MTV kapcsolatból is adódik, de ezt bonyolult lenne leírni most). Ez most elvileg 5,5 millió dollár, és nyílik az olló, vagyis nagyobb ütemben növekszik, mint kellene. Hogy jobban látszódjon: másfélszer akkora adósság halmozódott fel idén 1 hónap alatt, mint tavaly egész évben. Ez igazából mit is jelent: ismét kéne egy debt swap (nem azért mert jelenleg nincs fedezet a kikérésekre, hanem mert rövid időn belül olyan szinten kezdene összeomlani az egész, amit lehetetlen lenne lereagálni). Ezt most még a részvényes trükkel és a gyenge osztásokkal igyekszik korrigálni.
Lényegében az van, amit pár napja írtam, hogy túlságosan meglódultak a befizetések az év elején. Kicsit elszámolta magát az Admin, majd most a megszorításokkal ismét nem a várt eredmény jött. Komolyabb változtatásokat szeretne, várja az ötleteket a fórumban. Azt tudni kell Jo-ról, hogy amiről ő úgy beszél, hogy lehetséges ötlet, azok általában rövid időn belül megvalósulnak. Két ilyen lehetséges ötlet merült fel: a referál jutalék csökkentése (sajnos ezzel már elkéstek, túl sok a vérszívó), és egy újabb BAP-részvény csere után a befektetések korlátozása. Vagyis, hogy az első héten 1 csomagot vehetsz, a másodikon kettőt, utána négyet, nyolcat, stb. Az irány jó, de egy ekkora változtatás mindig lutri.
Továbbra se tudnak valós hirdetőkkel gondolkodni, az Admin agya nem állá rá, ahogy a fórumban a tagoké sem. Talán a PTC ajánlatok csevegőjén olvastam, hogy a jövő a profitmegosztós PTC oldalakban van. És akkor adódik a kérdés, hogy mér is? Nem csak az a gond, hogy a PaidVerts esetében az kifizetésemet egy másik tag befizetése fedezi. A fő gond az, hogy az én kifizetésemet kizárólag egy másik tag befizetése fedezi, aki a befizetésére szintén komoly profitot kellene, hogy kapjon.
Ami még nagyobb vihart kavart, bár azóta törölve lettek az ottani fórumban: a Ptccentral lehozta, hogy Jo Cook igazából Richard O’Neil, akinek jó néhány scambe fordult HYIP oldala volt már korábban (Richy-Invest, Jp-daily, Investment96, Investproker, PokerByProxy, Mysterious-Profits, PokerProfits, SustainedReturns, GG-investments).
Ezzel kapcsolatban négy dolgot írnék:
- ha lehet hinni a pletykáknak, akkor Jo ezt korábban egy őszinteségi rohama alkalmával részben meg is erősítette, hozzátéve, hogy a befizetéseket később visszaadták a tagoknak...
- mivel a PaidVerts és a MTV eléggé eltérő működést folytat, így ez kevésbé mérvadó (ergo nem olyan, mint a Probux esete)
- nem kell hozzá Ptccentral elemzés, hogy valaki kiismerje az Admin mentalitását, és átlássa, hogy mennyire fenntarthatatlan az egész rendszer (ez nem egyenlő azzal, hogy ne lehetne vele keresni).
- és végül: ez nem új hír. :PP

Nem hiszem, hogy menthetetlen lenne a helyzet, sőt... csak nagyon fel kéne ébredni az Adminnak a rózsaszín álmából. Ott ül egy millió dolláron, és akkor a chat beépítését tartja a legfontosabb feladatnak. A debt swap óta házat vett, vakációzott New Yorkban (eleinte még üzleti útnak indult), elment pihenni Vegasba. Megérkezett, majd másnap azt mondta, hogy egyből megy is vissza Brazilba, mert túl sok dolog történik az oldal körül, ahhoz, hogy szórakozzon. Ma meg tele a Facebook, hogy szórja a pénzt a kaszinóban, meg olyanokat ír, hogy 1600 dollárt tapsolt el egy pár cipőre meg nadrágra, és nem biztos benne, hogy akár csak egyszer is viselni fogja ezeket...

Én ma igényeltem egy kifizetést, majd beteszem, ha megkaptam (az Admin kért pár nap türelmet, ellenőrizni kell a felhasználókat a sok csaló miatt - bár ez a félkarú rabló mellől nehéz lesz :XD: ).
A rekord osztást pedig jövőhét közepére/végére ígérte (szeretné még kicsit heccelni a tagokat, azzal a hasonlattal jött elő, mikor a répát a ló előtt tartja valaki).

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2015.02.01. 16:26-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ja: remélhetőleg mindenki a Google Captcha megoldását használja, kiegészítve azzal, hogy be van jelentkezve mind a Chrome, mind a Gmail rendszerébe! Ekkor egy jól olvasható, 5 betűs szót kapsz, nem pedig az olvashatatlan vacakokat.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mellesleg senki ne gondolja, hogy teljesen negatív vagyok. Néha felüti a szarkazmus a fejét a kommentemben, de én is azt szeretném, és abban bízom, hogy jó sokáig fog normálisan működni az oldal. Csak már több helyen is olvastam olyan véleményt, hogy a debt swap miatt a PaidVerts a végtelenségig működhet, és olyat is, hogy valaki hitelt vett fel, hogy be tudjon fektetni, pont az ilyen infók miatt. Így megpróbálom kicsit bővíteni az információ-kupacot, ha szép, ha nem.

Plusz az előző hozzászólásból kimaradt a forrás (itt egyébként más is megoszthat ötletet, véleményt): https://www.mytrafficvalue.com/forum/br ... rowth.html.

Közben úgy látom, hogy megindultak a pénteken kiosztott hirdetések is.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Nem tudom ki, hogy van vele, de engem reggel csak a 8 db BAP ads várt :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Akartam bele pénzt rakni, de ez egy rohadt piramis ami erősen billeg. Elvegetálok vele, semmi több.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

Nekem egy $0.25-ös és egy $0.27-es hirdetés volt.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát igen :/
De éjfél fele nekem is megjelent egy db 0.25-ös. De ha azt nézem jobb ez mint az 50db 0.0005-ös :).
Kb ugyan annyi az értéke de mégsem 50 kattintás hanem csak 1.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:... több helyen is olvastam olyan véleményt, hogy a debt swap miatt a PaidVerts a végtelenségig működhet, és olyat is, hogy valaki hitelt vett fel, hogy be tudjon fektetni, pont az ilyen infók miatt. Így megpróbálom kicsit bővíteni az információ-kupacot, ha szép, ha nem...
aki olyat gondol, h bármi is a végtelenségig működhet, az nagyot hibázik.
hitelt felvenni azért, hogy befektessen nem szabad. senki ne tegye!

ahhoz, h ezt megértessük az emberekkel nincs szükség féloldalas eszmefuttatásokra, amit ellenőrizhetetlen axiómákra alapozol, és nem fog elolvasni senki, mert túl hosszú. elég lenne, ha a fenti sort többször leírnád.
szerintem.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tegnap elvileg adott hirdetéseket (ma még nem volt osztás), bár eléggé megbolondult a rendszer. Normál esetben az alacsony csoport felől halad a magas felé, tegnap viszont össze-vissza zajlott az egész, és fórum alapján volt, aki többet kapott, mint kellett volna, más kevesebbet (az egyik direktem 15$-os hirdetést kapott a 4. csoportban).
Közben az Admin PayPal számlája átbillent az 1 millió dolláron. A kifizetéseket holnap, vagy maximum csütörtökön intézi majd.

Amin dolgoznak jelenleg:
- chat beüzemelése,
- kicsit átalakítják a MTV befektetős részét (ezzel most több pénz folyik be, mert utolsó lehetőség a 250%-os tervbe belépni, később pedig kicsivel jobban fenntartható lesz),
- régóta húzódó dolog, ami viszont valóban sokat segítene az oldalnak: Muliplayer BAP Poker
- stabilabb rendszer kiépítése.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Amúgy érdekesen várom majd a fejleményeket, hogy merre fog elmozdulni az oldal ha elmozdul egyáltalán :? .
Mert az az igazság hogy amióta jobban rákoncentráltam az oldalra (ez kb 2 hónapja van) és ahelyett hogy kivettem volna a pénzt inkább vissza forgattam majdnem mindet és ezáltal elértem kb 50.000 Bapot (bár tudom hogy ez nem sok annyira:)) azóta nem igazán jutok előrébb. Próbálom tartani ezt a szintet, amint leesek 50.000 alá veszem a csomagot, de se a pénzem nem nő se a bapom igazán.... Vagy nincs osztás vagy egyszerűen csak pár centet osztanak szét, vagy ami a legidegesítőbb számomra kioszt 50 centet esetleg 1 dollárt (bár utóbbi az elmúlt napokban már ez is ritka) de ezeket is 100-150 hirdetéssel.
Amikor van időm veszek 1-2* 0.05 csomagot is, de azzal se nagyon jutok előrébb :)

Nem tudom, hogy másnak is ez a helyzet?? Vagy hogy más tudja-e gyarapítani a pénzét?? :).
Vagy esetleg csak én csinálok vmit rosszul?? :unsure: Akkor viszont várom a tippeket, tanácsokat :)

Én is gondolkoztam hogy még egy kevéske pénzt ölök a programba, hogy még 1 szintet (4-ről az 5.-be) feljebb lépjek, de ezek után nem nagyon tudom eldönteni hogy megérné-e... :? Illetve még nincs szűröm, ezt is be kellene szereznem (ami ugye megint 10 $ lenne), de amennyi osztás van mostanában igazából mit szűrnék meg... a semmit vagy azt a napi 20-on 30-on pár hirdetést??? :)
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

01/02/2015 03:09

Todays PV Ads Are Queued Up:

Available: $ 37580

BAP Group …... Percent (x100) …... $Available …... No. Users …. $ Ads /User ,,, $/ad

100 to 1599 …........ 0.000 …........ 0.000 …........ 24413 …........ 0.0000 …........ 0.002/ad
1600 to 12k …........ 0.028 …........ 1052.24 …........ 10906 …........ 0.0965 …........ 0.005/ad
12000 to 24k …........ 0.020 …........ 751.6 …........ 5301 …........ 0.1418 …........ 0.01/ad
24k to 48k …........... 0.025 …........... 939.5 …........ 5385 …........ 0.1745 …........ 0.02/ad
48k to 96k …........ 0.037 …........ 1390.46 …........ 4856 …........ 0.2863 …........ 0.03/ad
96k to 180k …........ 0.060 …........ 2254.8 …........ 4171 …........ 0.5406 …........ 0.04/ad
180k to 360k …........ 0.094 …........ 3532.52 …........ 4020 …........ 0.8787 …........ 0.05/ad
360k to 720k …........ 0.107 …........ 4002.27 …........ 2621 …........ 1.5270 …........ 0.1/ad
720k to 1.5m …........ 0.120 …........ 4509.6 …........ 1781 …........ 2.5321 …........ 0.2/ad
1.5m to 3m …........ 0.125 …........ 4697.5 …........ 934 …........ 5.0294 …........ 0.25/ad
3m to 6m …........ 0.105 …........ 3945.9 …........ 475 …........ 8.3072 …........ 0.5/ad
6m to 20m …........ 0.140 …........ 5261.2 …........ 301 …........ 17.4791 …........ 0.75/ad
20m+ …........... 0.066 …........ 2480.28 …........ 55 …........ 45.0960 …........ 1/ad
50m+ …........... 0.029 …........ 1071.03 …........ 7 …........ 153.0043 …........ 2/ad
100m+ …........... 0.045 …........ 1691.1 …........ 7 …........ 241.5857 …........ 5/ad
500m+ …........... 0.000 …........ 0 …........ 0 …........ 0.0000 …........ 50+/ad

** They may take several hours or more to arrive. Likely well into tomorrow.

** Also take note! I'm trying something at the moment, to reduce the number of pending unclicked ad views. (And potentially paving the way for automated ad issues)
... Next to each BAP group, i've added an extra column, indicating the value ads each group will receive. Eg. Group 1 (1600-12000) got all their ads as follows: $0.005 x 18 and $0.006 x 1.

** So if you dont want to miss out on your ad isues, set your ad filter to the value shown for your group... Let's see how this works out!

Jo


Ez a mai osztás. Azért idéztem az MTV-ről, mert nem igazán értem, hogy az utolsó oszlop mit mutat ezentúl:

"Next to each BAP group, i've added an extra column, indicating the value ads each group will receive. Eg. Group 1 (1600-12000) got all their ads as follows: $0.005 x 18 and $0.006 x 1."
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én úgy értelmeztem, hogy az az ajánlott szűrőbeállitás (maximuma) ha azt akarjuk hogy az adott csoportunkban mindent megkapjunk. Nekem a 20 cent mondjuk irreálisan magas, az én szűrőm 1,25 centre van állítva 8as csoportban, mivel a recycled upgrade folyamatosan aktív nálam. Aztán lehet hogy nagyon nem jól értem de nekem ez jött le.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ez mind szép és jó.
Viszont én személy szerint, ma meg egy darab reklámot nem kaptam :D
A BAP hirdetéseken kívül.
Megjegyzem ha az tényleg az ajánlott szűrőt jelentené, akkor a csoportomhoz mérten negyed annyira van állítva a szűrőm...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég