Beryl - Vége.

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

hoparduc írta:
FRU5T írta:
idlig írta:Az ingyenes dolgok előbb-utóbb visszaütnek, és nem lesz benne köszönet. Hogy a felhasználók 50 centes hirdetések tömkelegét akarják, minimum nélkül, 300% direkt jutalékkal, egy gépről 55 regisztrációval, $70 bónusszal és olyan béreltekkel, ami 2 óránként megötszörözi a pénzüket, miközben folyton azon jár az eszük, hogy milyen böngészővel tudják az oldalon eltöltött pár percet nullára lerövidíteni, nos, ez már csak így van (tisztelet a kivételnek). Figyelni kell rájuk, meghallgatni/megérteni őket, de a gyeplőt jó messze kell tartani tőlük, mert ha a közelébe kerülnek, onnantól nem csak a pénztárcád, de a véred is kell nekik.
Nagyon szépen leírtad. A probléma, hogy a Beryl -nél is szépen lassan 1-2 fórumozó által kezdett kirajzolódni ez a rabló magatartás, ahogyan az PTC-Ajánlatok csetjén is látható volt. Szóltam is miatta, mert nem szimpatikus ez a hozzáállás.

Továbbá: Örülök, hogy igazam lett, és végül minden "tartozás" rendezve lett. Ez így korrekt.
:good:

Annyit fűznék még hozzá, hogy az ilyen mentalitású emberek viszik a magyarok hírét a nagyvilágba és akkor csodálkozunk, ha innen-onnan kitiltanak és "utálnak" minket. :?

Sajnos igen, az ilyenek csak szégyenítenek minket.
Neveket nem akarok direkt írni, remélhetőleg magukra ismernek az érintettek... :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Nem értem amit írtok, nem vagyok tag a PTC- ajánlatoknál, kíváncsi lettem, bár nem olyan fontos.
Viszont ha mindent lenyelünk, mert magyar az oldal adminja, az sem normális állapot. Később esetleg kihasználják, nem idéznék példákat, de van pár.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gisell 2015.05.05. 20:33-kor.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gisell írta:Nem értem amit írtok, nem vagyok tag a PTC- ajánlatoknál, kiváncsi lettem, bár nem olyan fontos.
Ez nem csak ott volt, itt is.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég