Egyvonalas pénzgenerátor -CashLines-

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Szjudy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.07. 21:42
Kapcsolat:

Egyvonalas pénzgenerátor -CashLines-

Hozzászólás Szerző: Szjudy »

Sziasztok!
Egy nagyszerű online pénzkereseti lehetőséget ajánlanék a figyelmetekbe.
EGYVONALAS ÚJ NETWORK ÜZLET OTTHONRÓL !
Ez a CASHLINES !!

Ha szeretnél gyorsan és többször is 300 $-hoz jutni, akkor itt a helyed.

EGYSZERI 75 $ befizetés, TÖBBSZÖRI 300 $ kifizetés!

A világ leggyorsabb és legegyszerűbb internetes pénztermelő üzlete, saját webirodával.
A csatlakozók közül többen már több alkalommal is megkapták
a 300 dollárt. És még csak alig 1 hónapja működik.

Bővebben itt: http://netkereset.ning.com/group/cashlinesnewnewnew

A CashLines a Te eszközöd, hogy szert tegyél komoly bevételekre egy jelképes kezdőtőkével, és minimális erőfeszítéssel.

Regisztrálni és az oldalról olvasni pedig itt tudsz: (van magyar nyelvű menü is)

http://Judina.cashlines.net/

Kedden és pénteken 20.00 órakor kb. 20 perces magyar nyelvű élő webkonferencia.
Angol nyelvű mindennap 21.00 órakor.
Írj emailt (szucsju@gmail.com) és megadom a belépéshez szükséges adatokat.

Nekem ugyan még nincs saját kifizetési bizonylatom, de a láttam már többet is.
Itt van pld. egy februári:

Payment Details

Date: February 24, 2011 6:59:21 PM
Amount Sent: $300.00 USD
Sender Name: TJ Wilson
Sender Email: itsabreeze@btinternet.com
Reference Number: 6CADF-AC8A6-C0E45,
Message: Your Commissions
castorp
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.03.26. 00:28
Kapcsolat:

Re: Egyvonalas pénzgenerátor -CashLines-

Hozzászólás Szerző: castorp »

Ez valami őrület. Miért megy minden magyar oldalon a hazudozás a Cashlines-ról, hogy idézem: "A Cashlines jutalékok megszerzéséhez nem követelmény a termékek értékesítése." ???

Feketén-fehéren ott van a honlapjukon, hogy másképp nem kap az ember jutalékot! Igaz, csak angolul. Vette valaki a fáradságot, hogy ezt elolvassa???

"But don't worry if you are new to the Home Based Industry or prefer to start more slowly, we do reward you with daily points after your first 7 days. These points accrue giving everybody the chance to move up the CashLines. After 90 days if you have not made at least 1 sale of the '1 Star Product Package' your points are reset to zero and the process starts again."

Cashlines honlap - "compensation plan" menüpont.

Vagyis tényleg nem kell eladnod semmit, akkor is kapod a pontokat, de ha 90 napig sem adsz el semmit, akkor NULLÁZÓDIK a pontszámod és kezdődik az egész elölről. Sosem érsz el annyi pontot értékesítés nélkül, amennyi a kifizetéshez kell, mert ha nem értékesítsz, akkor 90 pont után NULLÁZÓDIK a pontszámod.

Ezt vajon miért felejtik el mondani???

És mit kell értékesíteni? Kire lehet LÁTATLANBAN rásózni egy halom angol nyelvű e-book-ot, oktató videót, meg letölthető "valamilyen szoftvert" 75 dollárért? Tudom, tudom, külön-külön 175 dollár lenne... :SS Ostoba e-book-ok, oktatóvideók ingyen se kellenek, sőt, nekem kellene fizetni, hogy megnézzem őket. Miért van az, hogy látatlanban kell megvenni ezt a "digitális termékeket tartalmazó csomagot" ???
Szjudy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.07. 21:42
Kapcsolat:

Re: Egyvonalas pénzgenerátor -CashLines-

Hozzászólás Szerző: Szjudy »

Castorp!
Azt hiszem én egyetlen sorban sem írtam olyat, hogy nem kell terméket eladni. Hiszen ez az MLM üzlet alapja, az értékesítés.
Az általad idézett mondatot nem tudom honnan másoltad ki, de azt biztos ezek nem az én írásomból származnak.
Ezek viszont nálam megtalálhatóak:

„..Amikor az általad ajánlott személyek megvásárolják termékcsomagunkat, Téged pontokkal jutalmazunk, melyek a rendszerben történő gyorsabb előrejutást segítik Neked. Amint ajánlásod alapján legalább 3 személy megvásárolja a 70 dolláros termékcsomagot, Te felkerülsz a Cashlines 2-es szintre”

Ebből azt hiszem egyértelmű, hogy az üzletben terméket kell eladni. Ha valaki ebből mást olvas ki, az az ő hibája.
Nyilvánvalóan ebbe a fórumba a teljes üzleti marketingtervet nem másolhattam be, ezért kértem, hogy vedd fel velem a kapcsolatot, illetve gyere el a webkonferenciára, ahol részletes tájékoztatást kaphatsz a teljes termékpalettáról, itt láthatod továbbá azt a „valamilyen szoftver”-t is. Szintén itt kerül bemutatásra a termékek értékesítési struktúrája.
Javaslom hallgasd meg egyszer, és utána véleményezd. Itt esik szó a 90 napos pontokról is, hidd el itt senkit nem vezetnek félre, itt valótlan tények nem hangzanak el.

Ha esetleg részt vettél már ilyen konferencián, akkor meg nem értem kirohanásodat.Ha valaki esetleg Téged ez ügyben félretájékoztatott, javaslom vele beszéld meg , mint hogy ide ordítod haragodat.

Az meg hogy kinek mennyit érnek ezek a digitális termékek, kinek milyen szinten van rá szüksége, és mire tudja felhasználni, azt hiszem mindenki maga dönti el . Lehet Te olyan szinten vagy már az informatikában ami szerint neked ez értéktelen, akkor Te tényleg ne vásárold meg. Bár kíváncsi lennék rá, mi alapján minősítetted "ostoba" jelzővel, ha még nem is láttad, mert szavaiddal élve, látatlan.
Hidd el, vannak olyanok (köztük én is ) akiknek ezek a termékek hasznosak, és pont megfelelnek jelenlegi igényeiknek.

Biztos lehetsz abban is, hogy ez az üzlet nem az átvágásról szól! Ha meg nem hiszed, járj utána.
Szjudy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.07. 21:42
Kapcsolat:

Re: Egyvonalas pénzgenerátor -CashLines-

Hozzászólás Szerző: Szjudy »

Kedvező változás!

300 pont, vagyis 3 közvetlen ajánlás után, - amivel felkerülsz a Cashlines2-be, azonnal kapsz 70 dollárt, vagyis 3 ember után rögtön vissza is kaptad a befizetett összeget. Van arra is lehetőség, hogy nem kéred ki ezt a 70 dollárt, hanem ebből befizetheted egy új munkatárs kezdőcsomagját, ebben az esetben az 5 dolláros adminköltség megspórolható.

És ez még nem minden, a napokban lesz még egy jó pár pozitív változás!

http://Judina.cashlines.net/

A megvásárolt kezdőcsomagban lévő termékek már magyar nyelven is elérhetőek!
Szjudy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.07. 21:42
Kapcsolat:

Re: Egyvonalas pénzgenerátor -CashLines-

Hozzászólás Szerző: Szjudy »

Sziasztok!
Ma este (kedd) 20.00 órakor webkonferencia lesz.
Érdemes meghallgatni! Gyere el! Kb. 30 perc

A webkonferencia linkjéért küldj emailt, és megadom a belépéshez szükséges adatokat.

Ha ma nem tudsz eljönni, legközelebb csütörtökön lesz, ugyanekkor, ugyanitt.
Itt kérdéseket tehetsz fel, és válaszokat kaphatsz.
Konferencia után, ha szeretnél belépni a rendszerben kérlek keress meg. szucsju@gmail.com
Vagy itt a regisztrációs link.

http://Judina.cashlines.net/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég