FLUXON

(Nem HYIP)
lui77
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.07.12. 14:47
Kapcsolat:

FLUXON

Hozzászólás Szerző: lui77 »

Egy mesterseges inteligencia kereskedik a tőkékkel kriptovalutákkal valós időben a nagyobb kripto tőzsdéken .Az árkülönbsegeket kihasználva ahol olcsóbb ott megveszi és azonos időben eladja ott a ahol drágább és ennek a hasznának kapjuk mi meg az 50%-át .

https://fluxonh.com/#/register?code=FG4GFA

A befektetett tőke 10nap alatt térül meg .❗️


⚠️Én kivettem a hozamból a tőkét biztos ami biztos.
Onnantól mar 0-n vagyok nincs kockázat és csak a nyereség jön.
Refferáltakkal ezt az időt pár napra is lehet csökkenteni.
Befizetési minimum TRC 20 hálozaton minimum 10 usdt-t.‼️
👉Első befizetési bónusz 5% ehhez a Front Pagen az activity fülre kattintva található first recharge bonus lapra kattintva végezd el a befizetést.

Befizetés esetén a VIP 1 -es és a befizetéshe ösdzegéhez tartozó szintet manuàlisan kell aktiválni a 💎 ikonra kattintva.
Számszerűsítés pedig a BTC ikonra kattintva vegezhető el naponta 2x Vip 0 szinten.
Vip1 egy aktiválása után 10x.
👉Vip2 szintre 100usdt befizetésével kerülhetsz 5usdt bónuszt tudsz igényelni ha egyből VIP 2 szinten indítod a befektetéset.
(Ha ehhez hozza adod a befizetési bónuszt akkor 110 usdt vel indulhatsz 100 usdt befizetésével)
Az 5USDT bónuszt majd a managertől lehet igenyelni.

Minden VIP szint lépés után Bónusz USDT igényelhető.
VIP 3-nál 25USDT
VIP 4-nèl 150USDT
👉A napi bejeltkezési bónusz a front pagen az activity fülnél tudod igényelni.

Ha úgy döntetesz ,hogy regisztralsz akkor a sikeres regisztráciot légyszives jelezd nekem es segítek a további kérdéseidben.


A számszerűsítést érdemes este 8 és reggel 8 között megcsinálni mert nem olyankir kevesebben használják a rendszert.Gyorsabban vegzel vele.

Ha úgy döntesz hogy beleinvesztálsz legyszives aztis jelezd nekem. T



Ha valaki alád regisztrál az első befizetése után Trial tőkét kaphatsz 24 órára amit Lucky wheel-en pörgethetsz ki 0-100 USDT között❗️
A triál tőke nem kikérhető de a napi kamatja igen.
Valamint refferaltak után a profitjukból naponta jóváirnak:
Lvl 1 18% -ot
Lvl 2 8%-ot
Lvl 3 4%
lui77
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.07.12. 14:47
Kapcsolat:

Re: FLUXON

Hozzászólás Szerző: lui77 »

Bedőlt ne regisztrálj!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég