Gomez PEER

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
DealExtreme
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.19. 23:00
Kapcsolat:

Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: DealExtreme »

GOMEZ PEER

Miután regisztrálsz a céghez egy programot kell letöltened.,feltelepítened a gépedre.
Szüséged lessz paypal számlára, arra kapod majd a kifizetést.
Egy táblázatos ablak jelenik meg a gépeden ami számolja a neten töltött időd. Be kell állítanod a netkapcsolatod a táblázat menüjében.

Annak fügvényében mennyit futtatod, centeket kapsz, ami szintén mutatja majd a táblázat.Öt dollárt ha elérsz a következő hónapban a cég kiutalja a Paypal-odra.NEM KELL KÉRNED Évek óta utal.Megbízható.A progit bármikor leállíthatod(akkor nem gyülnek a centek),de lerakhatod a tálcára.A tálcán is számol és nem zavar.
Különösen ajánlom azoknak akiknek sokat megy a gépe (tölt a netről ,gamel,)
JÓ HÍR, HOGY HA VAN A HÁZTARTÁSBAN MÉG LAPTOP, MÁS GÉP , ESETLEG MÁS CSALÁDTAG HAJLANDÓ A TE OLDALADRÓL A TE REGISZTRÁCIÓS BELÉPŐDDEL (SZÁMLÁDRÓL) LETÖLTENI ÉS FUTATNI NEKED A GOMEZT NO AKKOR GYORSABBAN GYÜL A PÉNZED.
Aktiv taggá váláshoz egy bizonyos óraszámot el kell érni.A táblázatban acount status miután activ-vá velik indul a pénzgyüjtés .
Ha beregisztrálnak ajánlásodra minden activ tag után egyszeri 1 doll kapsz..
NEM EZ AZ 1 DOLL MOTIVÁLT , HOGY KITEGYEM A CÉGET ,HANEM AZ ,HOGY TÚL KEVÉS A MEGBÍZHATÓ CÉG AKI STABILAN FIZET- A GOMEZ EGYSZERŰ ÉS NAGYSZERŰ CÉG.
Csak ha vállalod, hogy aktiv taggá válásig szinte éjjel nappal megy a cég.
Külömben igen sok ideig akár hónapokig sem aktivál és addig elveszlik minden hónap végén a bekereset pénz!
Itt tudtok regisztrálni!
hunmoney
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.06.15. 17:08
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: hunmoney »

Percenként ennyit ad ha jól látom: $0.000249942...Ez nem sok minden...
Óránként 0,01499652 $...Ez aztán a pénz...
Ha persze valakinek van szervergépe arra felteheti...
És akkor naponta 0,35991648 meg is van.
DealExtreme
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.19. 23:00
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: DealExtreme »

De ha azt nézd hogy egész nap megy a gép, akkor most szerintem teljesen mind1 hogy mennyit ad, az a kis plusz ami jön vele be lehet tenni pl jss-be
hunmoney
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.06.15. 17:08
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: hunmoney »

Igen..De csak akkor éri meg ha tényleg megy a gép egész nap...
DealExtreme
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.19. 23:00
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: DealExtreme »

Hát nálam egész nap megy :) Pedig nem vagyok előtte mindig
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: Sanders »

mondjátok már meg légyszi ennek mi értelme? egyelőre sehol nem látok reklámot, miből tartja fent magát? :)
hunmoney
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.06.15. 17:08
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: hunmoney »

Sanders:
Fogalmam sincs. Ezt csak DealExtreme tudhatja.

De azért utánanéztem neked:
"Gomez PEER is a secure java application that runs in the background of your PC and leverages your system’s idle resources (such as unused processing power, RAM, and bandwidth) to test the performance of many of the world’s most popular websites."
A lényeg, hogy a legnépszerűbb weboldalak teljesítményét teszteli a háttérben...
De csak a kihasználatlan erőforrásokat (ram, processzor, internet kihasználatlan részét) használja.

Ahogy fent számoltam:
"Óránként 0,01499 $" jó esetben. Számold ki, hogy mennyit áram megy el ha mondjuk a gép 50%-on üzemel, és mennyit ha 100%-on. És egyből megvan, hogy melyik a jobb: Használni vagy nem használni.
(Mondjuk azt nem tudom, hogy a felesleges erőforrást teljesen kihasználja vagy csak egy részét. Mert ha mondjuk csak 5%-ot használ akkor lehet megéri futtatni, hogy legalább a villanyszámlából hozzon vissza valamennyit, ha egyáltalán visszahozna.)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ok köszi, közben megtaláltam én is :)
amúgy nekem most két gépen fut, apuén éjjel-nappal megy, enyémen meg mikor előtte ülök
de sajna mindkettő pending-en van :(
azt írja az oldalon hogy sok mindentől függ, földrajzi adottság stb stb.
hunmoney
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.06.15. 17:08
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: hunmoney »

Majd lesz valahogy. :)
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Sziasztok,

Most váltam aktív taggá, körülbelül másfél hónap (akkor regeltem) kellett hozzá. (Folyamatosan ment a gép) Amíg pendingen voltam napi 7 centet adott, most jelenleg van 10 centem. Ja és amíg pendingelsz a hónap közben összegyűjtött pénz a hónap végén eltűnik és újra indul a számláló.

Statom:
Kép
Reg.: http://www.gomezpeerzone.com/applicatio ... rrer=Szilo
Inf.: http://www.scamadviser.com/is-gomezpeer ... -safe.html
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: noname474 »

valami friss infó a progival kapcsolatban?:) még mindig napi 10 cent? azt mondta külföldi srác aki árul aktív accokat hogy akár több gépen is futtathatod egy házon belül a saját accod :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ez negm is érdekelne,hogy mennyit lehetne vele összeszedni.mondjuk heteket arra várni,hogy elfogadjon azért durva.... ha fél napot futtatom mennyi jön össze? mennyire lassJtja a gépem?

megnézetm a honlapot,rögtön belebotlottam az aktiválás leírásába. Alább az eredeti szöveget közlöm változatlan formában :D

Many people ask when their PEER software will become active. We review the list of pending peers several times a month and often activate 100+ peers at a time. We try to put new peers in areas where they are most needed for customer tests, selecting those that have been online longest first. It often takes several months to become activated. Our activation software automatically filters out peers whose account information is not complete:
You must have entered your first and last name
You must have a PayPal account
If you have the peer software running on different machines, each machine must have a unique name
In addition, we will not activate your account if we detect:
The peer software is running in the cloud
There are multiple peer accounts with the same email address
You have registerd multiple machines that are simultaneously running in multiple countries
Thank you again for registering to be a Compuware Peer!
Kb annyi a lényege,hogy azokat aktiválják előbb,akik a legtöbb időt töltik fenn,meg akire a legjobban szüksége van a tesztet végző cégnek,de ez nem tiszta,hogy miben áll. Akár hónapokig is eltarthat a folymat :(

FONTOS: Automatikusan kiszórják azokat,akik nem töltik ki az informácókat. Ezek a következők:

paypal cím
vezeték és keresztnév
ha több gépen megy,akkor minden gépnek egyedi azonosítónak kell lennie. (ehhez annyira nem értek,hogy pontosan mit jelent.)

kizáró tényező:
szoftver futtatása "felhőben"
egy e-mail címmel több regisztráció
ha több gépen futtatod,de azok különböző országokhoz tartoznak.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: noname474 »

xenosz2 írta:ez negm is érdekelne,hogy mennyit lehetne vele összeszedni.mondjuk heteket arra várni,hogy elfogadjon azért durva.... ha fél napot futtatom mennyi jön össze? mennyire lassJtja a gépem?

megnézetm a honlapot,rögtön belebotlottam az aktiválás leírásába. Alább az eredeti szöveget közlöm változatlan formában :D

Many people ask when their PEER software will become active. We review the list of pending peers several times a month and often activate 100+ peers at a time. We try to put new peers in areas where they are most needed for customer tests, selecting those that have been online longest first. It often takes several months to become activated. Our activation software automatically filters out peers whose account information is not complete:
You must have entered your first and last name
You must have a PayPal account
If you have the peer software running on different machines, each machine must have a unique name
In addition, we will not activate your account if we detect:
The peer software is running in the cloud
There are multiple peer accounts with the same email address
You have registerd multiple machines that are simultaneously running in multiple countries
Thank you again for registering to be a Compuware Peer!
Kb annyi a lényege,hogy azokat aktiválják előbb,akik a legtöbb időt töltik fenn,meg akire a legjobban szüksége van a tesztet végző cégnek,de ez nem tiszta,hogy miben áll. Akár hónapokig is eltarthat a folymat :(

FONTOS: Automatikusan kiszórják azokat,akik nem töltik ki az informácókat. Ezek a következők:

paypal cím
vezeték és keresztnév
ha több gépen megy,akkor minden gépnek egyedi azonosítónak kell lennie. (ehhez annyira nem értek,hogy pontosan mit jelent.)

kizáró tényező:
szoftver futtatása "felhőben"
egy e-mail címmel több regisztráció
ha több gépen futtatod,de azok különböző országokhoz tartoznak.
nekem fut 5 napja, 50 cent, napi 10 ugye, de pendig és akkor elvileg még egy darabig az is lesz :) szóval nekem ált éjszaka ad hozzá 10 centet nap közben nem is nő az egyenleg :) gép lassítást én egyáltalán nem éreztem... ha lesz ref-ed aki aktívvá válik azért kapsz plusz 1 dolcsit :) havi max 45$-t lehet kikérni... asszem min 1$...
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: Szilo »

A legutolsó hozzászólásomban leírtak még mindig fennállnak (szóval ne lepődjetek meg ha elsejére 0$-otok lesz amíg nem vagytok aktívak), napi 10 cent (0-24 megy a gép). Nem lassítja egyáltalán a gépet. Nekem 2 havonta küldik az 5.5$-t (kb ennyi gyűlik össze), mindig hónap közepén jön a pénz automatikusan, szóval nem kell igényelni. (legalábbis eddig így volt)
Azt nemtudom hogy félnapos akcióval, mennyit lehet gyűjteni :(

Eddigi kifizetéseim:

Kép
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tetszik. ha befejezem a coingenerationt átnyergelek erre,persze ha nem lesz jobb lehetőség:)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: Admin »

Mennyi idő míg Pending-ből átkerülök Active-ra?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Gomez PEER

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Admin írta:Mennyi idő míg Pending-ből átkerülök Active-ra?
Nekem másfél hónap volt, ez idő alatt non-stop ment a gép.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég