Cashnhits

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Egy kicsit lehet reménykedni.

Hi all Cashnhits was hacked couple of days ago and we will try to get it back by this weekend. Also will be posting more news about the site etc as we not have been able to give updates for past many days. Apologies for the issues.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Valamikor hét elején bejött az oldal, de láttam, hogy 5$ helyett 90$ van a számlámon, távoztam.
Ha vissza is jön, már sosem lesz a régi. A két hónapja még töretlen bizalmam szertefoszlott.
Egyébként hacker támadás sok oldalt ér, mégis komoly probléma mindíg akkor van belőle,
ha az oldal éppen bajban van. :?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

szánalmas. nov vége óta nincs fizu,és most arra hivatkoznak,h nem volt lehetőségük az elműlt egy - másfél hónapban kinyögni egy hírt. hát ez arcpirító ...
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Viszont úgy néz ki hogy nem hagyják bukni az oldalt.
A dec 30as állapotot fogják elvileg visszaállítani majd jan 24.én.
Legalábbis ezt írják. :D Előtte írtak már hamarabbit is és az sem sikerült.. :)
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Online.
Viszont a pénzeket valószínűleg buktuk..
Van egy Old balance a hack előtti egyenlegemmel, ahonnan jelenleg nem enged kikérni semmit.
Valamint kemény 5db ptc hirdetés.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

ha jól láttam a Paypal itt is bezárt...............érdekes

és rengeteg türelmet kér az oldal
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: idlig »

Olyan nagy meglepetés nincs ebben, figyelembe véve, hogy novemberben fizetett utoljára, nyilván pörögtek a dispute-ok rendesen (és mivel nincs kifizetés, az Admin eltűnt, ahogy egy időre az oldal is, így volt is alapja).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

megint megy az igérgetés. azt írják a régi balance elérhető lesz majd. nyílván azért van még ott.

a hír: google fordítóval,talán érhető.alatta az eredeti

Hello mindenki,

Remélem mindenki csinálja. Először nagyon sajnáljuk, ami a legutóbbi weblapról. Kérjük, olvassa el ezeket a frissítéseket, mielőtt folytatná:

1. Paypal számla korlátozott volt, és voltak pénzügyi problémák (ez és egyéb tényezők miatt). Most használom az én Paypal-om , de fel kell tőkésíteni
2. A hacker kérdés csak rontott a helyzeten, de remélem, már megoldottuk

3. Az oldal visszatért, és megpróbálunk mindent a régi kerékvágáshoz.

4. meg fogjuk kezdeni a kifizetéseket , de előbb a disputeokat kezelni kell,és tőke is kell

5. Mivel a fenti pontok, kevés változások fogok felsorolni most. Reméljük, hogy a tagok folyamatosan némi türelem és némi bizalmat ránk. Anélkül, hogy mi biztosan nem tudja fenntartani. Site kérdések igen, de a szándékaink mindig is jó. Ha látod mi már eltávolítottuk a bérelteket, majd eltávolítjuk a tagságokat, csak azért, mert nem akarjuk, ellopni a pénzt, vagy bármi. Szóval nagyon boldog lenne, ha adnátok nekünk esélyt.

6. Most legfontosabb része. megszüntetjük a kikéréseket és a mindenki egyenlege a 0. De látni a régi egyenleget. Tehát az egyneleg nem tünik el, és az egyenleg hamarosan vissza lesz állítva. Csak nekünk egy kis időt, hogy a dolgokat vissza a normális kerékvágásba. tagságok / béreltek stb is le van tiltva addig.

7. el kellett távolítani néhány dolgot (A legtöbb PTC, néhány offerwalls stb). Leginkább Minutestaff, mivel nem fizet és egy csomó pénz volt benne. Mi vár még pár napig, hogy ha fizetnek mielőtt bármit is tenne ellene. Bár nagyon kevesebb reményeket. Nem csoda, hogy minden nagy oldalak nem használja őket. Mindez vissza fog térni, idővel

Tudom, hogy sokan vagytok mérgesek és érthető, de ha volna egy kicsit türelemmel, amely valóban a világ a jó nekünk. Bármilyen befektetők, ha mégis kétségei támadnak, bátran forduljon hozzánk, és meg tudjuk beszélni a biztonságát a beruházás. Természetesen azok, akik megnyitották viták, akkor nagyon hasznos, ha tudja zárni őket, de ha úgy dönt, hogy nem értjük meg, hogy is, és tiszteletben tartom a döntését. Elég, ha csak magunkat hibáztatni ezért.

Még egyszer köszönjük türelmét és támogatását.
Saket
Hi all,

Hope everyone is doing great. First we are very sorry about the recent site issues. Please read these updates before you continue:

1. As we have said our Paypal account was limited and we have had money issues (because of this and other factors). We are now using my Paypal email instead of Julia, but we sure need to get some funds back and we trying hard to get from our clients etc.

2. The hacking issue made it worse but hope we have fixed them.

3. Anyways the site is back now and we will try to get everything to normal.

4. We going to start making payments as well, but we need to figure out on all Disputes etc and like said have to get funds as well.

5. Because of above points, there are few changes which I am going to list now. We hope that members will keep some patience and some trust on us. Without that we surely cannot sustain. Site has issues yes, but our intentions have always been good. If you see we had already removed selling referrals and then removed upgrades, just because we DO NOT WANT to steal any money or anything. So we would be very happy if you give us chance.

6. Now MOST IMPORTANT part. We have had to cancel all the payments and have also if you see everyone balance is SET to 0. But just below that you can see OLD BALANCE. So no balance is removed and the balance will be added soon. Just give us some time to get the things back to normal. Upgrades/referrals etc will also be disabled till then.

7. Also we had to remove few things (Most of our PTC Ads, some offerwalls etc). Most notably Minutestaff, as we had lot of balance with them and of course they not paying. We will wait couple more days to see if they pay before taking any action against them. Though very less hopes. No wonder any big sites do not use them. All of these will come back slowly with time.

I know many of you are angry and understandably but if you could have a bit patience that will really do a world of good to us. Any investors if they still have any doubts feel free to contact us and we can discuss about the safety of your investment. Of course those who have opened disputes, it will be very helpful if you can close them, but if you decide not to we understand that as well and respect your decision. We only have ourselves to blame for that.

Thank you again for your patience and support.
Saket
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2016.01.20. 20:07-kor.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Köszönöm Xenosz, éppen hoztam én is a szöveget.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gisell írta:Köszönöm Xenosz, éppen hoztam én is a szöveget.
nincs mit. le is magyarítottam jobban közben. ez a minutestaffos dolog érdekes,mert más admin nem panaszkodott rá,legalábbis nem olvastam ilyet mostanában,bár elképzelhető,hogy voltak késések,mivel a hasonló oldalak is későn,de fizettek.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Cashnhits

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nekem is a minutestaff-os dolog ütötte meg a fülem ... lehet benne igazság, mert már hallottam máshol is panaszt rájuk + Ayu is egyre később fizet ... igaz fizet még, és ezt mindenképp becsülendő azért!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég