Eightclix - eightclix.com

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Uh az elég sok már, mivel én nemrég kértem ki, kb 5 hónap lenne napi 6-7 centtel. :(
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tud valaki vmit az oldalról?
3!!!! napja karbantartás van... érdekes, hogy ennyi ideig tartana?? :o
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Laci írta:Tud valaki vmit az oldalról?
3!!!! napja karbantartás van... érdekes, hogy ennyi ideig tartana?? :o
Szia Laci!

Az Eightclix nyitó oldalán jelenleg ez az üzenet olvasható:
Hello, We still need a little time to fix some bugs. Thank you for your patience. Best Regards. EightClix Team.

Magyarul:
Helló, mi kell még egy kis idő, hogy javíts ki néhány hibát. Köszönjük a türelmet. Üdvözlettel. EightClix csapat.

Kicsit kutakodtam a társoldalak fórumain mi lehet az Eightclix-el.
Egyetlen bejegyzést találtam ezzel kapcsolatban a Clixlog fórumán amit "nattha" a moderátor írt., miszerint a Clixlog-on és az Eightclix-en is frissítik a rendszert, és ez miatt jelenleg nem lehet reffeket bérelni.
http://www.clixlog.com/forum.php?topic=8168

De sajnos a reff hosszabbítást sem engedik! :argue: :angry:

Ami viszont érdekes, hogy az autopay-es hosszabbítás továbbra is működik! :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azt láttam hogy karbantartás van, de hogy 3 napja már:O Nekem csak ez volt fura. De akkor csak vissza jön már hamarosan :)
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: extike »

Karbantás már nincs, de nem írta jóvá a kattintásaimat :angry:
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen mindegyiknél 0 $ van.
Viszont azt tanácsolom csak az utolsót kattintsd le, az melett ott van a 0.01$ és el is fogdja. Ma 2* néztem vissza 2* is lekattintottam. Nem nagy pénz de amíg nem javítják ezt az egyet tudjuk kattintani. :(
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kedves moderátorok, mivel a topic elindítója nem foglalkozik túl sűrűn ezzel az oldallal, szeretném átvenni teljes egészében a topicot amennyiben lehetséges.

Az oldalon teljesen megváltoztak a kereseti és egyéb feltételek, ezért teljesen újra kéne írni a topic indító bejegyzést, de ezt szerintem a topic gazdája nem fogja megtenni. Ezért gondoltam arra, hogy ha engedélyezitek átvenném a topic-ot. :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

harmonia írta:Kedves moderátorok, mivel a topic elindítója nem foglalkozik túl sűrűn ezzel az oldallal, szeretném átvenni teljes egészében a topicot amennyiben lehetséges.

Az oldalon teljesen megváltoztak a kereseti és egyéb feltételek, ezért teljesen újra kéne írni a topic indító bejegyzést, de ezt szerintem a topic gazdája nem fogja megtenni. Ezért gondoltam arra, hogy ha engedélyezitek átvenném a topic-ot. :)
Adminnak írj egy PÜ -t, a gyors ügyintézés érdekében, mert a topic átvételeket ő intézi :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nálatok is minden hirdetés 0 $ még mindig ???
Hát mi van az oldallal?? :? 3 napig karbantartás és azóta még vagy 3 napja rossz a rendszer :rofl:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Laci írta:Nálatok is minden hirdetés 0 $ még mindig ???
Hát mi van az oldallal?? :? 3 napig karbantartás és azóta még vagy 3 napja rossz a rendszer :rofl:
Igen, és a bérelteket sem jeleníti meg.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

FRU5T írta:
Laci írta:Nálatok is minden hirdetés 0 $ még mindig ???
Hát mi van az oldallal?? :? 3 napig karbantartás és azóta még vagy 3 napja rossz a rendszer :rofl:
Igen, és a bérelteket sem jeleníti meg.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Sziasztok!

Semmi baj a rendszerrel, csak átalakították az oldal működését!

Igaz vadászni kell az 1 centes hirdetéseket, de azért már vannak szép számmal ahogy a Fórumon is írják.

A direkt reff juti pedig 100%-os lett! :clap: Persze azt csak akkor kapod meg, ha megnézel min. 8db hirdetést.

Amíg nincsenek folymatosan 1 centes hirdetések, addig a 0$-os hirdetéseket kell lekattolni a refjutiért!


A bérelt reffeket teljesen megszüntették, és később sem lesznek!

Akinek volt reffje, azt elvileg kártalanitották, vagyis a PB-be megkaptuk a kompenzálást.
Aki nem kapta meg az írjon a Support-nak.

Én ahogy számolgattam a béreltek hátralévő ideje alapján, rendben megkaptam a járandóságomat. :good:

Az oldal jelenleg hasonló elven működik mint a Trafficmonsoon

Már írtam az Itteni Adminnak, hogy átszeretném venni a topic-ot. Ha megkapom az engedélyt, készítek egy új részeletes leírást a jelenlegi működési feltételekről.

Addig is, ajánlom elolvasásra a következő leírást: http://www.eightclix.com/forum.php?topic=33025
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

harmonia írta:
FRU5T írta:
Laci írta:Nálatok is minden hirdetés 0 $ még mindig ???
Hát mi van az oldallal?? :? 3 napig karbantartás és azóta még vagy 3 napja rossz a rendszer :rofl:
Igen, és a bérelteket sem jeleníti meg.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Sziasztok!

Semmi baj a rendszerrel, csak átalakították az oldal működését!

Igaz vadászni kell az 1 centes hirdetéseket, de azért már vannak szép számmal ahogy a Fórumon is írják.

A direkt reff juti pedig 100%-os lett! :clap: Persze azt csak akkor kapod meg, ha megnézel min. 8db hirdetést.

Amíg nincsenek folymatosan 1 centes hirdetések, addig a 0$-os hirdetéseket kell lekattolni a refjutiért!


A bérelt reffeket teljesen megszüntették, és később sem lesznek!

Akinek volt reffje, azt elvileg kártalanitották, vagyis a PB-be megkaptuk a kompenzálást.
Aki nem kapta meg az írjon a Support-nak.

Én ahogy számolgattam a béreltek hátralévő ideje alapján, rendben megkaptam a járandóságomat. :good:

Az oldal jelenleg hasonló elven működik mint a Trafficmonsoon

Már írtam az Itteni Adminnak, hogy átszeretném venni a topic-ot. Ha megkapom az engedélyt, készítek egy új részeletes leírást a jelenlegi működési feltételekről.

Addig is, ajánlom elolvasásra a következő leírást: http://www.eightclix.com/forum.php?topic=33025

Köszönöm az infókat. Bevallom, kicsit lusta voltam és türelmem sem volt nagyon utánanézni.
A béreltek miatt csináltam és szerintem nekem el is maradt a kártalanításom, de nem votl pénzem az oldalban, a belső egyenllegből csináltam mindent (na meg a béreltek jutalékából), szóval nem buktam :)
Nekem így már az oldalt nem éri meg csinálni.

Köszönöm az infókat, és sok sikert a topichoz meg az oldalhoz :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok.
Az a helyzet, hogy nagyon bele untam ebbe az oldalba. Nagy nehezen eljutottam 4.3$-ig. Már majdnem kérhettem volna ki. Erre jött az átalakítás :rofl: Amióta átalakították az oldalt, napi 1-2 centet keresek sőt vmikor semmit !!!! Hiába nézek vissza naponta 10* is.
Az elején lekattintottam azokat az ingyenes hirdetéseket is de az sem segített, nem lett több centes hirdetésem (gondolom az csak a ref jutalékra jó, de mivel nekem nincs refem semmire se megyek vele) Szóval a maradék 70 cent annyi idő lesz mire összejön, mint az egész 5 $. Szóval olyan mintha újra kezdeném. :bad: Nem igazán értem az egészet...
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Boguli írta:Sikerült végül a topic átvétele, harmonia?
Bogi, sikerült volna, de amíg nem lesznek az oldalon változtatások, addig már nem akarom átvenni!

Jól működik, meg fizet is, de sajnos a pénzes hirdetések csak szerver időben érhetők el, ami éjjel 2 órakor van.
Ebben az időpontban a többségünk alszik így reménytelen, hogy pénzes hirdetésekkel pénzt tudjunk keresni.
Napközben néha-néha akad 1-2db 1 centes hirdetés de azzal nem lehet haladni.
A hirdetés csomag vásárlásokkal lehetne még pénzt keresni, de az meg drága befektetés lenne, mivel 1 hirdetés csomag 50$-ba kerül.

Ezért amíg nem lesz valami számunkra is pozitív változás az oldalon, kérlek helyezd át a topic-ot a megfigyelt kategóriába!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Bár nem kimondottan ide tartozik... de a Fourclix és a Firstclix is a társoldala, és gondolom egy az Adminuk is... eight clixen lassan 1 hónapja nem kattintottam le csak pár centet összesen :argue:
Four és First Clixen 2 hete kértem ki 6-6 $. Mondanom sem kell hogy semmi nem történt. Kifizetések 20. óta!!!! nem voltak. Az oké hogy állítólag már rendszerezve fizettek az utóbbi időkben, vagyis hogy 1 hétig semmi ki fizu aztán egyszerre kifizették az addigi felgyülemlett kikéréseket... de most már lassan 1 hónapja semmi... :?
Lehet hogy annyi ennek a eightclix hálózatnak is?? :innocent: :spam:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

eddig is szelektív kifizetések zajlottak itt már hónapok óta.
Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sajnos az Eightclix-et nagyon elcseszték ezzel a profitmegosztósdival! :angry: :argue:
Már Én sem kattolom pedig az egyik kedvenc oldalam volt.

A társoldalak még aránylag jól működnek, de az, hogy már hosszú ideje nincsenek kifizetések semmi jót nem jelent.
Én a múltkor a 3Dclix-től 25 nap múlva kaptam meg a 2. kifizumat, éppen akkor amikor kezdtem lemondani róla.
Pár nap múlva pedig újra kitudok kérni de azt már lehet, hogy soha nem fogom megkapni.

Jelenleg a Clixlog-tól várom a fizumat amit 7 napja kértem ki.

Ezekután mindenki saját maga dönti el, kattolja tovább vagy végleg abbahagyja! :?
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szép jó reggelt mindenkinek! :D

Az Eightclix-en és a társoldalakon is újra vannak friss kifizetések! :clap: :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok.
Felbátorodva a FirstClix és a Four Clix kifizetésemen...
EightClixről is ki szeretném venni az 5$-mat mert (még) valószínű hogy fizet csak sokat kell rá várni.
Viszont az a problémám, hogy nincsenek reklámok és jelenleg $4.8295000 az egyenlegem :(
4.30$ indultam 2 hete... próbáltam csinálni az ajánlatokat, párat meg is csináltam. De most 2 ajánlatom is pendingel már 4 napja pedig 2 napi kattintást kértek egy adott oldalon. Ott tartok hogy kevés ajánlat van már. Ami maradt azt vagy én is csinálom, vagy nem akarnék rá regelni.
Várok még pár napot hátha meg jön a jutalom, de ha mégsem... aki abba hagyta már mert pl 10$ a köv kikérése, és maradt még egy kis pénze a számlán... az nem tudna ajánlatot feltenni amire tudnék regisztrálni? Sztetek ezt meg lehetne egyáltalán oldani? Mert a pénz kérés alapból csak 5tól van, de igazából már el is törölte az oldal az egészet.
Ha tudna esetleg valaki vmi okosat írni vagy talán segíteni nekem nagyon hálás lennék neki :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ahogy nézem teljesen leálltak a fizetések... nekem még maradt a PB-ben annyi pénz,hogy veszek PTSU-t ,de még a kreditet is el el kell fogadnia az adminnak. de még,ha sikerül is összeszedni az 5$-t nemtudom fizet-e még? van remény?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

100%ra nem tudom megmondani hogy fizet-e vagy sem. De az én véleményem szerint fizet, csak sokat kell várni rá, ebben erősít meg a 2db 1 hetes kifizum a 2 társoldalról is. Sztem a kifizetések részben azért is álltak le nagyon durván... mivel nincs reklám az oldalon... így rengetegen abba hagyták mivel nem tudnak előre lépni.
Mindenesetre ha fizet ha nem 17 cent miatt nem szívesen hagynék benn 5 $-t az oldalon, és megért (megér) pár ajánlatot megcsinálnom hátha kifizet még...:(
Szóval ha tudnál vhogy segíteni nagyon hálás lennék érte :roll: :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nagy nehezen megkaptam az ajánlat után járó pénzt... 3 nap helyett 8 nap múlva :? :wacko:
De a lényeg hogy meg lett az 5$. Ki is kértem azonnal meglátjuk a továbbiakat... :innocent:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: Laci »

Megkaptam a kifzetesem :clap:
Akkor ugy latszik csak fizetokepes meg az eight clix csoport, hisz megkaptam a four first most pedig az eightclixtol is a penzem :)
Illetve clixlog is fizetett valakinek par napja. Ettol fuggetlen reszemrol vege :)
Kifizut majd kesobb hozom... :oops:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Eightclix - eightclix.com

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Teljesen beálltak a fizetések. Ment a nem fizetők közé.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég