Oilpaid

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Erre az oldalra kb 1 órája bukkantam rá :) .
Az oldal nagyon friss, február 23-án indult. Mindössze 830 taggal rendelkezik.
Az Admin, Steve Adam, egy szép köszöntő levelet írt az oldalra, amiben nagyon fogadkozik... oldala sokra fogja majd vinni :)

Nekem nagyon tetszik az oldal kinézete és egyedisége. A hirdetések is mások a többi PTC oldalhoz képest.
Itt, nem mások PTC oldalait reklámozzák, hanem valós, olajtársaságok, cégek, és vállalatok reklámjai találhatóak meg (pl imperial oil vagy shell). Nem mellesleg ezt a köszöntőjében is említette, hogy több olajtársasággal is tárgyalt és ezek a cégek több ezer dollárral támogatják.
Ezt meg is osztom veletek.
A warm welcome to oilpaid.com. I am going to share my ideas with you that how I think to make an online advertising
company. Firstly I visited different online advertising companies running in market.
I came to know that many of them has less planning , management and most important thing that they are scamming
people by sharing people’s own revenue with other peoples and ad value that they show in packages is fake,the
companies did not pay them single penny for showing their advertisements on website. Then another thing I have seen
that most of the companies did not survive long time because when their revenue begins to drop they close website
permanently. But after deep research on PTC business I think that I should make a real company that pay the people
for viewing ads and change concept of people about ptc business therefore I visited different international companies.
Soon I came to know that they give low rates for advertisements which is not too much enough for online earners. So I
begin to find most high value ads and at least I visited oil companies of different countries and they offered us their
recruitment ads at high rate because they are paying thousands of dollars to career consultants of different countries
for recruiting people so they easily sign 5-Years contract with Oilpaid to advertise their recruitment ads. Thus Oilpaid
is giving most high value real ads to our valued customers as compared to world market. I have planned it in the way thatit will never come down and soon I will certify my company from ISO 9001. In 2020 Oilpaid will be in the list of top 10 world’s famous advertising companies.

Best Regards,
Steve Adam
Persze fogadkozni, és szépeket írni is lehet, de valahogy az az érzésem hogy komolyan gondolja...
Hosszútávra tervez és ha igaz ezeknek a vállalatoknak a támogatása, talán még lehet is belőle vmi :?
Mindenesetre 8 nap alatt el lehet érni a kikérési minimumot :)

- napi kereset: 0.06$
naponta 15 db reklámot tudunk megnézni, ennek mindegyike 0.004$ értékű
- kifizetési minimum: 0.5$
- kifizetési bankok: PayPal, Payza,Perfect Money és EgoPay
kifizetési bizonylatok már bőven vannak az oldalon!
- tagságok: ("tervek") 4 féle szint van, mindegyikét 547 napra lehet megvásárolni. (ehhez képest a 2 szint "csak" 20$)
- referrals: 7 szintű ref rendszer van, refet bérelni viszont még nem lehet az oldalon.
1. szint: - 10%
2. szint: - 5%
3. szint: - 1%
4. szint: - 1%
5. szint: - 1%
6. szint :- 1%
7. szint: - 1%

Upgrade táblázat

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150305/ ... es.hu_.jpg

http://www.oilpaid.com/?ref=toscanaa13
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Egy próbát megér ... lássuk. Ment egy regisztráció!
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm. :)
Igazából én is kíváncsian várom mi lesz ebből :)
Nagyon nagy szavak az admintól... de nem lehetetlen (ha tényleg valós amit állít az olajtársaságokról :)) és hosszú távú megbízható oldalt (tervez) akar csinálni :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Persze minden lehet, mint írtam egy próbát megér a dolog. Ha jól láttam, ez is egy olyan oldal ahol nincs levonás sem az oldal részéről, sem Paypal részről ... azaz a full megkeresett összeget elviekben megkapjuk ... lássuk!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát én nem hiszem,hogy az olajtársaságok foglalkoznának a PTCvel ,így ez valószínűleg egy ügyes trükk lehet,viszont az oldalnak legális Evo licensze van,ami némileg pozitív. Ha fizet ingyeneseknek is,akkor ez egy jó lehetőség :)

Most olvasom a fórumban,hogy háromszor lehet kikérni,utána tagságot kell venni.
http://www.oilpaid.com/forum.php?topic=64


Fórumba fel kell tölteni a bizonylatot.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen ma olvasgattam én is a fórumot jobban.
Ez így igaz 3 kikérési lehetőségünk van, free tagként!!
zsebike58
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.03.02. 13:52
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: zsebike58 »

MA regiztem,hátha sikeres oldal lesz.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm!
Igen reméljük, sztem mindenki nevében mondhatom, hogy elkelne már egy-két új, hosszútávú és megbízható PTC oldal. Remélem ez lesz az egyik :)
Majd meglátjuk hova viszi, a tervek szépek:)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az oldal kivitelezése is ígényes ... mondjuk xenosz-nak igaza van azt tekintve mit keresnek itt olajipari cégek, ott részemről is inog a léc ... sőt már tán le is esett ... de lássuk!
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Durván belógatott az admin a tagoknak is és az elképzeléseinek is. Totál duma a kedves indító levele. Ma bejelentette, hogy 3 kifizetés után csak prémium tagoknak fog fizetni. (Lásd a fórumot, NEW AND INFORMATION bejegyzés!!!).Ebből pedig az következik, hogy nem érdemes az oldalt hirdetni, építkezni és 3 kifizetés után foglalkozni vele. Még hogy olajipari cégek reklámjai és benne lesz a 10 legjobb hirdető oldalak között. Kuncognom kell. Ha prémium tagsághoz köti a kifizetéseket, 100 emberből 97 kihajintja az egészet és nem fogja csinálni. Akkor? Minek is toborozzuk a refeket? Részemrő az ilyen hazug adminok mehetnek akárhová.............. :bad:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Mennyi a prémium díja, mert ebből a táblázatból nem sokat látni:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150305/ ... es.hu_.jpg :roll:
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Regular, 547 nap, 20 dollár, 10% ref jutalék.
Premium full, 547 nap, 40 dollár, 10% ref jutalék
Extra 547 nap, 75 dollár, ref jutalék 10%
Racing full, 547 nap, 110 dollár, ref jutalék 10%. Bizonyára ez igaz mind a 7 szintre.
Én nem adnék neki 547 nap bizalmat és amint említettem a refek szinte mind lelécelnek majd. Egyéniben pedig napi 6-7 centtel kicsit durva befektetés. Ha már ilyen gazdag olajcégek reklámozzák magukat (állítólag), akkor miért kell nekünk mezei futó tagoknak fizetni a reklámok bambulásáért? Kicsit nagyon ellentmondásos az egész oldalka. :bad:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Vegyük úgy, hogy a problémás szekcióból indul. Onnan lehet feljebb kúsznia :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Legyen így, és remélem a legjobbakat :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Igazán nem értem miért kerül ebbe a szekcióba a lap, napi kifizetések vannak ...

Az oldal fizet, íme a proof:

Kép

Én bevállaltam egy tagságot az oldalon, hosszú távra én sem tervezek az oldallal, de mivel nagyon új oldal, tán kibír 2-3 hónapot, akkor pedig már pozitívba leszek. Ez kicsit olyan fej vagy írás játék.

A lényeg, szerintem visszakerülhet a főkategóriába az oldal, amíg napi kifizetések vannak nem látom a miértjét a "megbélyegezésnek".
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Divergent »

Igazán megoszthatnád a tapasztalataidat. Milyen tagságot vettél? Mennyi idő alatt érted el ezt a kifizetést? Mennyi reffel? Lehet egy adott oldalt pro és kontra támadni, de mik a tapasztalatok???? Ez már fárasztó ugy látom még neked is! Én 6 reffel minden nap becsületes kattintással 1 hét alatt 29 centet kerestem. :!: :!: :!:
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

75 dolláros tagsággal napi 2 USD-t kattolok + a reffek ( idáig 8 ). 2 nap alatt kaptam a 4+ USD-t, azt kértem ki, ennyi lett belőle.

Mint mondtam, ez egy bevállalás volt részemről, tán kibír az oldal annyit hogy pozitívba zárjam.

Nekem az csupán a szimpatikus hogy az oldal igényes, vásárolt scriptje van, az admin aktív, a kifizetések folyamatosak. Ami ellene van, hogy tényleg, mit keres egy olajipari cég a PTC világában?!

Meglátjuk ... de az tuti, jelenleg nem a kérdéses oldalak közé való!
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Laci »

Akkor vissza tettétek :)
Először is köszönöm mindenkinek aki regisztrált alám :) .
Ez nekem óriási siker élmény, hisz a PTC-zést nem rég kezdtem és ennyi refet még sosem szereztem, sőt... ezen kívűl 3 oldalt tettem be ide a fórumra és hirdetek más oldalon, de összesen 3 refet sikerült találnom. Erre az oldalra már 10 felett járok, (és ma még nem léptem be). Tényleg nagyon köszönöm, ez nekem hihetetlen.
Én is elgondolkoztam a tagságon, főleg úgy hogy 11$ ra ugrott a számlám 2 nap alatt :o persze köszönhetően nektek.
Lehet bevállalom én is :)
ffookkaa11-val teljesen egyet értek. Nekem is nagyon megtetszett az oldal kinézete, nem mellesleg fizet is.
Majd az idő eldönti, hogy sikeres vagy csak egy újabb csaló oldal (vagy ha nem is csaló csak becsődölt) lesz!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Hosszú távra nem terveznék, épp az olajipari téma miatt amit xenosz érintett, mármint mit keresnek ők a PTC területén.
Szinte biztos vagyok benne hogy vége lesz az oldalnak, itt a kérdés csupán meddig bírja a tagok befizetéséből a kifizetést. Ha mondjuk 1-2 hónap múlva jutottunk volna erre az oldalra, nem tettem volna be összeget. Így is azért lutri, de lutri itt minden, itt az egyetlen előny hogy nagyon az elején tudtunk belépni, s tán kibír 1-2-3 hónapot, s az alatt talán pozitívba kerülhetünk.
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Végre egy bizonylat is került a topicba. Eddig csak a negatív infók jöttek, és eléggé irreális ez az ojatársaságos dolgo, ezért ment a Problémásak közé, mert rögtön csúsztatásokkal kezd az admin.

Persze nem lepődtem meg ki bírálta megint felül kérdések nélkül.
Csak most az egyszer ne kérjen elnézést helyettem.
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Divergent »

FRU5T írta:Végre egy bizonylat is került a topicba. Eddig csak a negatív infók jöttek, és eléggé irreális ez az ojatársaságos dolgo, ezért ment a Problémásak közé, mert rögtön csúsztatásokkal kezd az admin.

Persze nem lepődtem meg ki bírálta megint felül kérdések nélkül.
Csak most az egyszer ne kérjen elnézést helyettem.
Ki bírálta felül kérdések nélkül? Érdekelne a válaszod.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Divergent írta:
FRU5T írta:Végre egy bizonylat is került a topicba. Eddig csak a negatív infók jöttek, és eléggé irreális ez az ojatársaságos dolgo, ezért ment a Problémásak közé, mert rögtön csúsztatásokkal kezd az admin.

Persze nem lepődtem meg ki bírálta megint felül kérdések nélkül.
Csak most az egyszer ne kérjen elnézést helyettem.
Ki bírálta felül kérdések nélkül? Érdekelne a válaszod.
Akinek szólt az tudni fogja. :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Mai kikérés, mai kifizetés:
.
Kép
Kép
Divergent
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015.01.28. 23:55
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: Divergent »

"Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later."
Ennyire csóró az admin. 12-én elfogyott a tárhelye. Lehet imádkozni azoknak, akik felelőtlenül befektettek az oldalba! :bad:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: idlig »

Divergent írta:"Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later."
Ennyire csóró az admin. 12-én elfogyott a tárhelye. Lehet imádkozni azoknak, akik felelőtlenül befektettek az oldalba! :bad:
Ne legyél arrogáns.

Egyébként most működik az oldal, bár elég lassú.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam is működik most.és valóban nagy vakmerőség pénzt tolni ide :)
honey
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.30. 20:34
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: honey »

nem olyan új oldal ez mint ahogy gondoljátok, csak egyszer már bukta volt
https://www.facebook.com/pages/oilpaidc ... 3440416941
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

12.-i kifizetésem:

Kép

MODERÁTOR kérdés:
Lenne oly kedves valaki elmagyarázni miért került ismét e kategóriába az oldal??? Napi kifizetések vannak csúszások nélkül! Nem értem egyszer ez már le lett beszélve, átkerült a főkategóriába, utána most megint vissza? Tiszteletteljesen várom a miértjét. Előre is köszönöm!!!
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

ffookkaa11 írta:12.-i kifizetésem:

Kép

MODERÁTOR kérdés:
Lenne oly kedves valaki elmagyarázni miért került ismét e kategóriába az oldal??? Napi kifizetések vannak csúszások nélkül! Nem értem egyszer ez már le lett beszélve, átkerült a főkategóriába, utána most megint vissza? Tiszteletteljesen várom a miértjét. Előre is köszönöm!!!
Olvasd el a topic ÖSSZES kommentjét, és mérlegelj.
Éppen erről volt szó néhány napja moderátori körökben, hogy kicsit sokalljuk ezt a sok megkérdőjelezést. Ha egy oldallal vannak problémák (láthatóan nem megy minden rendben, és van előélete is az oldalnak)
Az admin még egy normális tárhelyet sem képes összekaparni, tehát pénze nem sok van.
Te vagy az egyetlen, aki bizonxlatot mutat, de ennyiből a Goldenclix összes oldala is átkerülhetne a főkategóriába, hisz az is fizet, csak személyes iratokat kell neki mutogatni.
De a 3DClix -et is felhozhatom példának, hiszen fizet az, csak gondol egyet és egy rakat embert tilt ki...

Tehát, az Oilpaid problémás oldal. Hadd ne kelljen már minden miatt magyarázkodnom.

Aztán lehet írkálni nadintnak, hogy rakja vissza. Majd elrakosgatjuk...
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Oilpaid

Hozzászólás Szerző: nadint »

Meg lennék sértve, ha az indoklásból a nevem kimaradt volna.

:D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég