Mi lenne ha...

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
tamasl83
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.12.13. 13:30

Mi lenne ha...

Hozzászólás Szerző: tamasl83 »

Mit szólnál hozzá, ha azt mondanám, hogy keress pénzt ugyanazzal, amit eddig tettél. Hogy mivel és hogyan? Olvasd végig és utána ha érdekel a dolog keress meg. Ennyi az egész.


Szeretnélek megkérni, hogy a következő pár sort olvasd végig. Ki tudja, talán még érdekelhet is.

A mai világban egyre nagyobb teret hódít magának az internet, és ezzel együtt egyre több közösségi portál jelenik meg a piacon. Talán te is épp részese vagy egynek, esetleg többnek is. De mit is nyújtanak azért cserébe, mert az ő portáljukat használjuk nap mint nap? Tulajdon képen semmit. Esetleg játszottál már a gondolattal, hogy de jó volna az oldal nyereségéből részesedni? Én személy szerint nem is egyszer. Csak gondoljunk bele. Például a Facebook értékét közel 50 MILLIÁRD dollára becsülik. Most ha kérhetem tedd a szívedre a kezed és őszintén válaszolj magadnak a következő kérdésre:
Jó lenne részesedni ekkora nyereségből?
Ha a válasz igen volt, akkor kérlek folytasd a levél olvasását és röviden elmondom neked, mindezt hogyan tudod elérni.
Ami nagyon fontos szempont, hogy sehova nem kell pénzt befektetned ahhoz, hogy mindaz megvalósuljon, amiről az előbb említést tettem. Mindössze annyi lenne a feladat, hogy kipróbálsz egy másik portált is és ha elnyerte a tetszésed, tovább ajánlod ismerőseidnek, barátaidnak, családtagjaidnak, megismerteted velük és használjátok. Cserébe ez a bizonyos oldal jutalomban részesít.
Amennyiben sikerült érdeklődésedet felkeltenem, kérlek írj ide, vagy beszéljünk skypon (tamasl83) és további információval fogok neked szolgálni.


Abban az esetben, ha téged mégsem érdekel, elnézést kérek amiért zavartam.


Üdvözlettel: Légrádi Tamás
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: Mi lenne ha...

Hozzászólás Szerző: luki »

Szia.

A Portálról jó lenne nagy vonalakban egy leírás és a link, ahol megláthatjuk hogy is néz ki, mi is az. Ha van értelme engem érdekelne.

Én idén regeltem a Fanboxra többed magammal mert azt mondták fizet a használatért, töltöttem is szorgalmasan fel a cuccokat, barátokat hívtam meg stb, gyűltek a dolcsik majd teljesen elakadt a dolog. És az ottlévők közül senki nem tudott magyarázatot adni arra, hogyan tovább (az sem aki meghívott, pedig tudott angolul!!) ezért letöröltem mindent és ott hagytam. Persze csak fordítóval tudtam elolvasni a Gyikot és mondhatom, zagyva egy leírás volt. Jelzem, a többiek is mind tanácstalanok voltak. Ezért írtam, hogy egy érthető leírás kellene. Hogy tudjuk mit is kellene csinálni.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Mi lenne ha...

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ha jól tippelem ez a Site Talk lenne. Ha így van, akkor remélhetőleg tényleg lesz belőle valami. Van pár ismerősöm akik komoly részvénycsomagokkal vannak benne. Én még gondolkodom, hogy pénzt fektessek-e bele.
De lehet megvárom míg felkerül a tőzsdére, aztán majd veszek pár részvényt.
Ha beindul, mint a Facebook, akkor is nagyon jól fogok keresni rajta. :D
tamasl83
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.12.13. 13:30

Re: Mi lenne ha...

Hozzászólás Szerző: tamasl83 »

Így van! Ez a Site Talk. Hidd el, hogy nagyon jó úton halad afelé, hogy lepipálja a facebookot
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Mi lenne ha...

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

tudom, csak aztán tényleg úgy legyen...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], Semrush [Bot] valamint 3 vendég