Miningcompany.LTD

linux1986
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Miningcompany.LTD

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Egy ideje már működik, de a minimum kikérést még nem értem el.
Minimum kikérések:
Bitcoin: 0.0005
Litecoin: 0.01
Ethereum Classic: 0.5
A többi kikérési feltételt még nem ismerem,, ma délután részletezni fogom még a leírást.

Kikérni csak kriptovalutában lehet, de a befizetésnél lehet Payeer-t és Perfect Money-t is használni.

Befektetésnél a 3-4 dollár befizetése javasolt minimum, mert legalább 40 hash power a minimum vásárlási limit.

Amennyiben regisztrálni szeretnél alám, kattints a bannerre vagy a linkre.
Kép

https://miningcompany.ltd/?ref=388679
Új domain alatt 2020.04.29-től:
http://www.linux1986.hu/
Andreas11
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Re: Miningcompany.LTD

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

:!: Figyelem: NEM FIZET! :!:

Nagyjából fél éve kezdtem el, én nem is láttam hogy itt van poszt az oldalról :good:
tehát nagyjából fél év allatt most értem pár hete oda hogy már nagyon is megérné kikérni, jellenleg kb napi 40usd értékű btc-t bányászok/nék, ez volt számomra a célösszeg, eddig terveztem fejleszteni, betoltam egy halom pénzt, illetve belső energiából is fejlesztettem de tényleg nem vicc, nem resteltem pénzt beletolni, kb olyan 100 ezer ftot költöttem az oldalra, és az utolsó hétben ameddig még ment a kifizetés nagyjából 80ezer forint jőtt vissza, kezdtem azt hinni hogy ezzel az èletem meg is változhat, mert valjuk be így is lenne...de nem tudom mi törtènt egyszer csak megállt a kifizetès és valahol szerencsés is vagyok mert pont időben pukkant a lufi, nagy valószínűséggel a nagy btc árfolyam nővekedèsre tudnèk hirtelen gyanakodni, most naponta kikèregetem de nem fizetnek, dogecoint levittèk nekem mínuszba pontosan minusz 48ezerre, ami egèszen elkèpesztő hogy vajon hogyan lehetsèges 😃 na de mindegy is, a lènyeg hogy szerencsère nem sokat buktam rajta de jellenleg nem fizetnek, semmilyen valutát nem fizetnek szinte minddel bepróbálkoztam, a remèny mèg èl bennem, de nem sok maradt, meglátjuk,jelzem ha változás törtènt.... 🙂
linux1986
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Szia.

Mikor fizetett neked utoljára az oldal?
Én szombaton délután kértem ki 200 Doge-t és estére már ki is fizette nekem.
Andreas11
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

huuuha, nehéz megválaszolni, btc-nél példáúl még december vége fele fizetett rendesen, viszont dogecoint utána is stabilan egy ideig, aztán még pár napja is előfordult hogy LTC is kifizetett, de persze minimális összeget, nagyon tesztelgetem mit fizet mit nem, de nem nagyon akar semmit már :D jellenleg az ETH-t várom hogy annyi gyüljön hogy le tudjam tesztelni, mondjuk az sem sokat jelentene ha egy minimlás kikérést kifizetne, mert papírforma szerint eljátszák hogy elvétve fizet valamennyit, de nem tudom megérteni mire jó ez, reménykeltés, :rofl:

itt vannak a kikéréseim: Kép

Amit érdemes tudni, hogy ez kicsivel több mint a fele amit kikértem, úgyanis rengetegszer eljátsza hogy meg sem jeleníti a listán már sokszor amit kikérek, itt most kb 15 kikérés látható, de azt nyugodtan lehet 20-25-nek számítani! :XD: :argue:

ÉS ez is brutál, egy ideig mikor már csak a dogét tudtam kikérni akkor fizetett, aztán egyik napról a másikra BUMM!!! :clap: :lol:

Kép
linux1986
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Én egyébként mindösszesen 5 dolcsit invesztáltam bele.
Ennek a megtérülése eddig kb 70%-os. Pár nap és Litecoin esetében elérem a kövi kikérést. Kíváncsi leszek fizetni fog-e.

Egyébként a beermoneyforumon is már írta valaki hogy kezd problémás lenni az oldal.
De addig míg fizet legyen szerencsénk.
Andreas11
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

igen valakinek fizet még, valakinek elvétve, valakinek meg már egyáltalán nem, nem tudom mi alapján megy ez, a support sem válaszol, a chat-es ügyfélszolgálatnál amikor megkérdeztem hogy miért nem fizet, leírta hogy a withdraw-ra kell kattintani a kifizetéshez, szóval akkora hozzáértő segítséget kaptam hogy csak na, :lol: :clap: na aztán ráadásúl utána már többé nem is válaszolt, kb 2 hete volt ez :lol: megkérdezten azt is hogy lehetek minusz 40 ezerben, de semmi válasz, még a minningcompany előtt az uniexnél voltam ami szinte ugyanilyen befektetős volt, az is a végénél ezt csinálta, így sokat nem jósolok ennek sem már, de ne legyen igazam.... :angry: :no:
Válasz küldése