Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Karbula58 írta:De van itt jópár olyan ember, aki szintén "használja" ezeket a programokat. És gyarapszik a pénzük-pénzünk. Ezért vagyunk itt. :)
Szerintem kérdezd pl. hópárduc, csaba08, plussmunka (vagy sorolhatnám tovább) véleményét.

detto. nekem kb 100 van a HUSM-ba, 17 $ az EG-ba és amint innen kijön a lém, olyan 2ezret tolok ketté osztva + az alád regisztráltba. :clap:
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Technikai kérdés gyerekek:)


Alertpayre ugye többször utaltam már be pénzt OTP-ről online 2-4 nap alatt meg is érkezett,07.13-án visszarántottam egy kis pénzt próbából ugye a withdraw menűnél már be volt állítva a banki adataim( mert ugye befele utaltam) rányomtam és kész,mennyi idő ez mintha 3-6 nap lenne nem? vagy kell bescanelni külömböző igazolványokat,csekkeket számlákat stb ezért nem jött meg szerintetek? de akkor írnának nem hogy Te marha ez hiányzik,vagy csak legyek türelmes etc etc?köszi.
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Kedves Karbula!

Abban segíts, hogy hol találok valami korrekt infót pl. a HUSM-ről

A szerverük ugyan helyileg Angliában van a DRAGONARA-NET-nél. Ami nem rossz!
ip címük: 194.8.74.35

A domaint azt Amerikában (Bellevue) jegyezték be:
Domain Registration Date: Tue Jun 08 18:27:56 GMT 2010
A doamin lejárat dátuma:
Domain Expiration Date: Thu Jun 07 23:59:59 GMT 2012 Ez nem tetszik

Az utolsó frissítés dátuma:
Domain Last Updated Date: Thu Jul 14 07:26:31 GMT 2011 Ez is tetszik

Nem értem, hogy hol a 10 év amiről beszéltél.
Nekem túl rövidnek tűnik a bérleti idő. Aki komolyan gondolkodik az legalább 4-5 re bérel domaint és szervert! Szerintem!
De csak érdeklődök JÓ INDULATILAG és várnék tippet TŐLED, hogy hol tudok infót szerezni!!!

Üdv.: Zsolesz
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

maradona1 írta:Technikai kérdés gyerekek:)


Alertpayre ugye többször utaltam már be pénzt OTP-ről online 2-4 nap alatt meg is érkezett,07.13-án visszarántottam egy kis pénzt próbából ugye a withdraw menűnél már be volt állítva a banki adataim( mert ugye befele utaltam) rányomtam és kész,mennyi idő ez mintha 3-6 nap lenne nem? vagy kell bescanelni külömböző igazolványokat,csekkeket számlákat stb ezért nem jött meg szerintetek? de akkor írnának nem hogy Te marha ez hiányzik,vagy csak legyek türelmes etc etc?köszi.
visszafelé - én mkb-nál vagyok -, hosszabb a móka. sajnos.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sweeney todd írta:
Karbula58 írta:De van itt jópár olyan ember, aki szintén "használja" ezeket a programokat. És gyarapszik a pénzük-pénzünk. Ezért vagyunk itt. :)
Szerintem kérdezd pl. hópárduc, csaba08, plussmunka (vagy sorolhatnám tovább) véleményét.

detto. nekem kb 100 van a HUSM-ba, 17 $ az EG-ba és amint innen kijön a lém, olyan 2ezret tolok ketté osztva + az alád regisztráltba. :clap:

Jgen. Szerintem így lehet visszahozni azt, ami jelenleg kérdéses az EA-nál. Mindannyian azért drukkolunk, hogy az EA fizessen. De jelen helyzetben az is benne van, hogy nem fog, vagy ha mégis akkor meg óriási csúszással.
És én akkor nem akarok feltartott kézzel állni. Azoknak az embereknek, akiknek én ajánlottam az EA-t holnap is a szemébe akarok nézni. Ezért keresem az új megoldásokat. Értem én hogy mindenki a saját felelősségére csinálja, de azért nekem is van (legalábbis ERKÖLCSI) felelősségem abban, ha valaki az én "hatásomra" a megtakarított pénzét beteszi az EA-ba, vagy máshova. És ez az erkölcsi felelősség igenis kötelez arra, hogy legalább én korrekten tájékoztassak, ne rózsaszín szemüvegen keresztül láttassam a helyzetet. És az is ide tartozik, hogy segítsek új, kedvezőbb lehetőségeket mutatni. Lehet, hogy őskövület vagyok, de én büszke vagyok rá. :)

Zsolesz: Te meg teljesen rendben vagy, semmi okod az elnézéskérésre. Mint írtam általában azonos véleményen vagyok Veled. De Neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj ki más programokat is, és az első pl. EarnGroups-os kifizetésnél (amikor pár perc alatt a számládon lesz a pénz) ráérzel, hogy van igazság a mondókámban. :)
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Persze ha azt mondjátok, hogy jó aHUSM és fizet biztosan! Utána tudok nézni esetleg!
Nagyon szívesen fektetnék be oda is pénzt!!!

Zsolesz
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

sweeney todd írta:
maradona1 írta:Technikai kérdés gyerekek:)


Alertpayre ugye többször utaltam már be pénzt OTP-ről online 2-4 nap alatt meg is érkezett,07.13-án visszarántottam egy kis pénzt próbából ugye a withdraw menűnél már be volt állítva a banki adataim( mert ugye befele utaltam) rányomtam és kész,mennyi idő ez mintha 3-6 nap lenne nem? vagy kell bescanelni külömböző igazolványokat,csekkeket számlákat stb ezért nem jött meg szerintetek? de akkor írnának nem hogy Te marha ez hiányzik,vagy csak legyek türelmes etc etc?köszi.
visszafelé - én mkb-nál vagyok -, hosszabb a móka. sajnos.
én Budapest Bankos vagyok . Ott sem jobb a helyzet!!!
14-én utaltam ki pénz az AP-ről. Még nem kaptam meg!
Multkor meg 2 nap alatt megkaptam. Nem értem!!!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára piva_bacsi 2011.07.20. 15:01-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én eddig egyszer kértem ki 17 $-t, hogy átrakjam az EG-ba, 2 óra múlva az alerten volt.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Sziasztok!

Nekem nagyon nem lehet véleményem sem EA-rór sem pedig a többi ilyen oldalról,mert most kezdtem,de azt tudom ha elöbb rátalálok már rég több pénzem lenne mint amennyi most van.Pedig mindig van egy kevés.Ha bejön biztos nem csak pár dollárt fektetek be hanem pár százat.Ea igen most kicsit el van havazva de én bizom benne hogy legalább szeptemberre helyreáll a rendszer és az én kifizetésem is meglesz.Csak pozitivan! :D :good:EG-be most fektettem!Egy hétre!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

piva_bacsi írta:Kedves Karbula!

Abban segíts, hogy hol találok valami korrekt infót pl. a HUSM-ről

A szerverük ugyan helyileg Angliában van a DRAGONARA-NET-nél. Ami nem rossz!
ip címük: 194.8.74.35

A domaint azt Amerikában (Bellevue) jegyezték be:
Domain Registration Date: Tue Jun 08 18:27:56 GMT 2010
A doamin lejárat dátuma:
Domain Expiration Date: Thu Jun 07 23:59:59 GMT 2012 Ez nem tetszik

Az utolsó frissítés dátuma:
Domain Last Updated Date: Thu Jul 14 07:26:31 GMT 2011 Ez is tetszik

Nem értem, hogy hol a 10 év amiről beszéltél.
Nekem túl rövidnek tűnik a bérleti idő. Aki komolyan gondolkodik az legalább 4-5 re bérel domaint és szervert! Szerintem!
De csak érdeklődök JÓ INDULATILAG és várnék tippet TŐLED, hogy hol tudok infót szerezni!!!

Üdv.: Zsolesz
Zsolesz: a HUSM múltját nem én derítettem ki, hanem az ajánlóm. Banki kapcsolatok révén tudott utánanézni.
A neten 2008 óta dolgozik. A képen látod az indulásuk időpontját. Az a három év sem gyenge a HYIP világában :)

Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Karbula58: :clap: a lelkiismeretességedhez!
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Karbula! Köszönöm ez már valami!!! :good: :clap:
Köszönöm!

Zsolesz
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Örülök, hogy segíthettem. Remélem sikerül magadat meggyőznöd, hogy nem csak egy lábon kell állnod. Ha ez sikerül, és óvatosan-ésszel csinálod, okosan diverzifikálod a befektetéseidet, hamarosan elég jól fogod magad anyagi értelemben érezni.
Nehogy félre érts, nem akarok én nagyarckodni, csak azt szeretném elérni, hogy itt ne egymás haját tépjük (a két tábor), hanem egymást segítve mindenki gyarapodjon. Fanatikus EA-hívők, és szkeptikusok egyaránt. :)
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Karbula58 írta:Örülök, hogy segíthettem. Remélem sikerül magadat meggyőznöd, hogy nem csak egy lábon kell állnod. Ha ez sikerül, és óvatosan-ésszel csinálod, okosan diverzifikálod a befektetéseidet, hamarosan elég jól fogod magad anyagi értelemben érezni.
Nehogy félre érts, nem akarok én nagyarckodni, csak azt szeretném elérni, hogy itt ne egymás haját tépjük (a két tábor), hanem egymást segítve mindenki gyarapodjon. Fanatikus EA-hívők, és szkeptikusok egyaránt. :)




Jól beszélsz Kabula58!
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Az, hogy egy domain meddig van kifizetve nem jelent semmit, sőt még az sem, ha a szerver is csak egy évre van. Nagyon sokan vannak, akik évente fizetnek domain díjat, a szerverbérlést meg akár havonta is lehet.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

feerke írta:A HUSM topic itt található:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... &start=180

feerke: hú de szigorú vagy :)
Ez nem a HUSM-ről szólt, hanem pont az EA-ról. Onnan indult ki a dolog. Tiszta víz pohárba öntése.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

piva_bacsi írta:
sweeney todd írta:
maradona1 írta:Technikai kérdés gyerekek:)


Alertpayre ugye többször utaltam már be pénzt OTP-ről online 2-4 nap alatt meg is érkezett,07.13-án visszarántottam egy kis pénzt próbából ugye a withdraw menűnél már be volt állítva a banki adataim( mert ugye befele utaltam) rányomtam és kész,mennyi idő ez mintha 3-6 nap lenne nem? vagy kell bescanelni külömböző igazolványokat,csekkeket számlákat stb ezért nem jött meg szerintetek? de akkor írnának nem hogy Te marha ez hiányzik,vagy csak legyek türelmes etc etc?köszi.
visszafelé - én mkb-nál vagyok -, hosszabb a móka. sajnos.
én Budapest Bankos vagyok . Ott sem jobb a helyzet!!!
14-én utaltam ki pénz az AP-ről. Még nem kaptam meg!
Multkor meg 2 nap alatt megkaptam. Nem értem!!!

Okés akkor nem az baj hogy nem küldtem semmi doksit,számlát hanem ez iylen lassú ugye? köszi:)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

maradona1 írta:

Okés akkor nem az baj hogy nem küldtem semmi doksit,számlát hanem ez iylen lassú ugye? köszi:)
reméljük. :aw:
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

sweeney todd írta:
maradona1 írta:

Okés akkor nem az baj hogy nem küldtem semmi doksit,számlát hanem ez iylen lassú ugye? köszi:)
reméljük. :aw:
ámen beírom majd ha megjön:)
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: feerke »

Karbula58 írta:[feerke: hú de szigorú vagy :)
Ez nem a HUSM-ről szólt, hanem pont az EA-ról. Onnan indult ki a dolog. Tiszta víz pohárba öntése.
Valakinek rendet kell tartani...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

eco írta:Az EA és az állítólagos Leonunk védelmére csak annyit szólnék hozzá,hogy már akkor sok "nem mondok jelzőt" ember háborgott,amikor még nem voltak ekkora gondok(gondok márpedig bárhol lehetnek),csak éppen pendingelt a pénze egy napot!Tételezzük fel,hogy mind igaz,ami az EA háza táján van!Juni 13-án kiadtak egy update-t,amiben nem azt kérték,hogy rakjon be mindenki egy kis lovét,hanem csak forgassa vissza!Ehelyett mi volt?Jöttek 1 nap után az első háborgók,a pénzeket egyre többen kikérték
azt aláírom,hogy ne egymást szidjuk ezügyben már írtam hetekkel ezelőtt is.

erre a hozzászólásra pedig annyit tudok mondani ha szeretet szolgálatnak érzed magad,akkor nyugodtan adhatsz vért is,meg segíthetsz más embereken sokaknak jól jönne a pénzed. tény és való,hogy nem voltak és jelenleg sincsenek kellemes helyzetben Leonék,de Leon nemhogy nem a Tesóm,még csak egy qva kép sincs fentróla meg saját weboldala sincs,hogy ő mekkora üzletember. úgyhogy számomra csupán egy ember és kész.

ALAPJÁRATON ha elindítasz egy vállalkozást,kell megfelelő tőke. hát akkor ha egy hyip oldalt indítasz el,akkor mi kell hozzá????? gyerekek múltkor megírtam....Leonékat azon a vizen szidom,amiről ők tehetnek.amiről nem tehetnek,ott megsem szólalok. de ha már egy hyip oldal nagyfejese azt kéri,hogy forgassuk vissza a pénzüket és ne vegyük ki,akkor ott igen nagy probléma van. hát kedves Eco. ha a 100emberből mind a 100kiveszi a Leon úrfi kérése ellenére a lovéját,akkor azt jogosan teszi.azért a pénzért (tőke)nem Leon dolgozott meg,nem Leonnak kell féltenie. ha Leon félelmet keltett az emberekben,akkor az emberek reakciója (csődületes pénzkivét)úgy gondolom ÉRTHETŐ. van miről beszélnünk?...hamár ilyet ,vagy hasonlót kér egy nagyfejes bármelyik hyip cégnél,ott a legfelső 2ember fog segíteni mert ismeri Leont,a többi nem.ez benne van a pakliban,és ezzel Leon is tisztában van és volt is.úgyhogy úgy gondolom Leon addig örüljön,amig megnem jelenik egy csávó aki enyhén szólva mérges,és úgy kicsinálja jogilag mint a huzat.

u.i.: nemhogy Leonék,minden hyip nagyfejes tisztában van 1 dologgal és akinek nem tetszik,az ne foglalkozzon ezzel: a hyip oldalra befektető embereknek nem a szép ígéretek és az ámulatba ejtő számok kellenek,hanem a tények és a pénz.ha ők nem állnak pozitívan az emberekhez,akkor fordítva se várják.egy kisebb problémától még senki nemfogja összetojni magát. de akkor most had kérdezzem meg mióta,és mekkora probléma áll fent...csak nemtudom erről még mindig minek kell beszélni,mikor már széttárgyaltuk ezt. ha valamit elszursz a vállalkozásodban,csökenni fog a bevételed az emberek meg szépen tovább állnak. te neked kellene egy olyan asztalos munkája,aki nem dolgozik szépen? persze,hogy nem. nalátod. pont ugyanazt tennéd,amit azok az emberek azon a napon tettek.féltették a pénzüket,átgondolták a szitut. ennyi : ) lehet a probléma elindulásakor nem volt nagy gáz de ne felejtsük el,itt nem egy bútorrol van szó,hanem a pénzről. abból eszel,abból iszol,abból nyaralsz sőt te izzadtál meg érte...nem mellesleg ha stabilan elindul egy hyip cég és valami el@arozik,arról nem mi tehetünk hanem ők.hozzák helyre : )
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

Karbula58 írta:
macika írta:Sziasztok!
Azt hiszem mondtam már, hogy jó csapat :clap: tök jó olvasni benneteket, én aztán tényleg nem sokat értek a befektetésekhez, inkább csak az elköltéshez, de ha kijön az EA-ból a pénzem(ez kb szept. eleje, mert aug.28 és 30 a lejárat) akkor én is másfelé is szeretnék lépni.Karbulának megigértem, hogy regizek hozzá :PP
Ígéret szép szó... :)
Meg szoktam tartani ;-)) :)
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

patric22 írta:
eco írta:Az EA és az állítólagos Leonunk védelmére csak annyit szólnék hozzá,hogy már akkor sok "nem mondok jelzőt" ember háborgott,amikor még nem voltak ekkora gondok(gondok márpedig bárhol lehetnek),csak éppen pendingelt a pénze egy napot!Tételezzük fel,hogy mind igaz,ami az EA háza táján van!Juni 13-án kiadtak egy update-t,amiben nem azt kérték,hogy rakjon be mindenki egy kis lovét,hanem csak forgassa vissza!Ehelyett mi volt?Jöttek 1 nap után az első háborgók,a pénzeket egyre többen kikérték
azt aláírom,hogy ne egymást szidjuk ezügyben már írtam hetekkel ezelőtt is.

erre a hozzászólásra pedig annyit tudok mondani ha szeretet szolgálatnak érzed magad,akkor nyugodtan adhatsz vért is,meg segíthetsz más embereken sokaknak jól jönne a pénzed. tény és való,hogy nem voltak és jelenleg sincsenek kellemes helyzetben Leonék,de Leon nemhogy nem a Tesóm,még csak egy qva kép sincs fentróla meg saját weboldala sincs,hogy ő mekkora üzletember. úgyhogy számomra csupán egy ember és kész.

ALAPJÁRATON ha elindítasz egy vállalkozást,kell megfelelő tőke. hát akkor ha egy hyip oldalt indítasz el,akkor mi kell hozzá????? gyerekek múltkor megírtam....Leonékat azon a vizen szidom,amiről ők tehetnek.amiről nem tehetnek,ott megsem szólalok. de ha már egy hyip oldal nagyfejese azt kéri,hogy forgassuk vissza a pénzüket és ne vegyük ki,akkor ott igen nagy probléma van. hát kedves Eco. ha a 100emberből mind a 100kiveszi a Leon úrfi kérése ellenére a lovéját,akkor azt jogosan teszi.azért a pénzért (tőke)nem Leon dolgozott meg,nem Leonnak kell féltenie. ha Leon félelmet keltett az emberekben,akkor az emberek reakciója (csődületes pénzkivét)úgy gondolom ÉRTHETŐ. van miről beszélnünk?...hamár ilyet ,vagy hasonlót kér egy nagyfejes bármelyik hyip cégnél,ott a legfelső 2ember fog segíteni mert ismeri Leont,a többi nem.ez benne van a pakliban,és ezzel Leon is tisztában van és volt is.úgyhogy úgy gondolom Leon addig örüljön,amig megnem jelenik egy csávó aki enyhén szólva mérges,és úgy kicsinálja jogilag mint a huzat.

u.i.: nemhogy Leonék,minden hyip nagyfejes tisztában van 1 dologgal és akinek nem tetszik,az ne foglalkozzon ezzel: a hyip oldalra befektető embereknek nem a szép ígéretek és az ámulatba ejtő számok kellenek,hanem a tények és a pénz.ha ők nem állnak pozitívan az emberekhez,akkor fordítva se várják.egy kisebb problémától még senki nemfogja összetojni magát. de akkor most had kérdezzem meg mióta,és mekkora probléma áll fent...csak nemtudom erről még mindig minek kell beszélni,mikor már széttárgyaltuk ezt. ha valamit elszursz a vállalkozásodban,csökenni fog a bevételed az emberek meg szépen tovább állnak. te neked kellene egy olyan asztalos munkája,aki nem dolgozik szépen? persze,hogy nem. nalátod. pont ugyanazt tennéd,amit azok az emberek azon a napon tettek.féltették a pénzüket,átgondolták a szitut. ennyi : ) lehet a probléma elindulásakor nem volt nagy gáz de ne felejtsük el,itt nem egy bútorrol van szó,hanem a pénzről. abból eszel,abból iszol,abból nyaralsz sőt te izzadtál meg érte...nem mellesleg ha stabilan elindul egy hyip cég és valami el@arozik,arról nem mi tehetünk hanem ők.hozzák helyre : )
Már egy ideje olvasgatom a hozzászólásokat, és én is sajnos abba a csapatba tartozom aki aggódva várja a pénzecskéjét, mert sajnos ár volt, hogy befürödtem, és mivel nem volt törődő szponzorom hát le kellett nyelnem a békát. Viszont engedjétek meg, hogy valamilyen szinten igazat adjak mindkét(három:) oldalnak. Egyrészt: semmi sem fog változni ha szidjuk, eg akkor sem ha bizakodunk, mert egyáltalán nem ettől lesz pénz vagy nem lesz. Abban is igazat kell adnom, hogy ha valaki egy ilyen befektetős oldalt elindít, jó esetben felelősséggel tartozik azoknak a pénzéért akik megbíztak benne. tehát minimum korrekt tájékoztatást vár el az ember. Igen ,ez üzlet és nem jótékonysági intézmény.
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

macika írta:
patric22 írta:
eco írta:Az EA és az állítólagos Leonunk védelmére csak annyit szólnék hozzá,hogy már akkor sok "nem mondok jelzőt" ember háborgott,amikor még nem voltak ekkora gondok(gondok márpedig bárhol lehetnek),csak éppen pendingelt a pénze egy napot!Tételezzük fel,hogy mind igaz,ami az EA háza táján van!Juni 13-án kiadtak egy update-t,amiben nem azt kérték,hogy rakjon be mindenki egy kis lovét,hanem csak forgassa vissza!Ehelyett mi volt?Jöttek 1 nap után az első háborgók,a pénzeket egyre többen kikérték
azt aláírom,hogy ne egymást szidjuk ezügyben már írtam hetekkel ezelőtt is.

erre a hozzászólásra pedig annyit tudok mondani ha szeretet szolgálatnak érzed magad,akkor nyugodtan adhatsz vért is,meg segíthetsz más embereken sokaknak jól jönne a pénzed. tény és való,hogy nem voltak és jelenleg sincsenek kellemes helyzetben Leonék,de Leon nemhogy nem a Tesóm,még csak egy qva kép sincs fentróla meg saját weboldala sincs,hogy ő mekkora üzletember. úgyhogy számomra csupán egy ember és kész.

ALAPJÁRATON ha elindítasz egy vállalkozást,kell megfelelő tőke. hát akkor ha egy hyip oldalt indítasz el,akkor mi kell hozzá????? gyerekek múltkor megírtam....Leonékat azon a vizen szidom,amiről ők tehetnek.amiről nem tehetnek,ott megsem szólalok. de ha már egy hyip oldal nagyfejese azt kéri,hogy forgassuk vissza a pénzüket és ne vegyük ki,akkor ott igen nagy probléma van. hát kedves Eco. ha a 100emberből mind a 100kiveszi a Leon úrfi kérése ellenére a lovéját,akkor azt jogosan teszi.azért a pénzért (tőke)nem Leon dolgozott meg,nem Leonnak kell féltenie. ha Leon félelmet keltett az emberekben,akkor az emberek reakciója (csődületes pénzkivét)úgy gondolom ÉRTHETŐ. van miről beszélnünk?...hamár ilyet ,vagy hasonlót kér egy nagyfejes bármelyik hyip cégnél,ott a legfelső 2ember fog segíteni mert ismeri Leont,a többi nem.ez benne van a pakliban,és ezzel Leon is tisztában van és volt is.úgyhogy úgy gondolom Leon addig örüljön,amig megnem jelenik egy csávó aki enyhén szólva mérges,és úgy kicsinálja jogilag mint a huzat.

u.i.: nemhogy Leonék,minden hyip nagyfejes tisztában van 1 dologgal és akinek nem tetszik,az ne foglalkozzon ezzel: a hyip oldalra befektető embereknek nem a szép ígéretek és az ámulatba ejtő számok kellenek,hanem a tények és a pénz.ha ők nem állnak pozitívan az emberekhez,akkor fordítva se várják.egy kisebb problémától még senki nemfogja összetojni magát. de akkor most had kérdezzem meg mióta,és mekkora probléma áll fent...csak nemtudom erről még mindig minek kell beszélni,mikor már széttárgyaltuk ezt. ha valamit elszursz a vállalkozásodban,csökenni fog a bevételed az emberek meg szépen tovább állnak. te neked kellene egy olyan asztalos munkája,aki nem dolgozik szépen? persze,hogy nem. nalátod. pont ugyanazt tennéd,amit azok az emberek azon a napon tettek.féltették a pénzüket,átgondolták a szitut. ennyi : ) lehet a probléma elindulásakor nem volt nagy gáz de ne felejtsük el,itt nem egy bútorrol van szó,hanem a pénzről. abból eszel,abból iszol,abból nyaralsz sőt te izzadtál meg érte...nem mellesleg ha stabilan elindul egy hyip cég és valami el@arozik,arról nem mi tehetünk hanem ők.hozzák helyre : )
Már egy ideje olvasgatom a hozzászólásokat, és én is sajnos abba a csapatba tartozom aki aggódva várja a pénzecskéjét, mert sajnos ár volt, hogy befürödtem, és mivel nem volt törődő szponzorom hát le kellett nyelnem a békát. Viszont engedjétek meg, hogy valamilyen szinten igazat adjak mindkét(három:) oldalnak. Egyrészt: semmi sem fog változni ha szidjuk, eg akkor sem ha bizakodunk, mert egyáltalán nem ettől lesz pénz vagy nem lesz. Abban is igazat kell adnom, hogy ha valaki egy ilyen befektetős oldalt elindít, jó esetben felelősséggel tartozik azoknak a pénzéért akik megbíztak benne. tehát minimum korrekt tájékoztatást vár el az ember. Igen ,ez üzlet és nem jótékonysági intézmény.
Tehát nem jót tesznek velünk hanem egy üzleti kapcsolat van köztünk. Kéretik tehát minimum üzletileg korrektnek lenni. Jó jó nem vagyok naiv, de tételezzük fel. hogy létezik ilyen is :aw:
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

no itt írtatok a HUSM ról már én is raktam be pénzt meg ki is jött gyorsan

de már az elején valaki utánna nézett hogy a biz regjük csak pár hónapja van

akkor korábban milyen http bejegyzéssel mentek ?

Ha mással miért kellett biz re váltani rövidtávval ? nem látták még ők sem a hosszú távú működést
Bizonytaslanok voltak ebben is hátha a biz után máshol is lesznek még ?

néhány HYIP programba egyesek úgy rá fognak ......ni
na akkor vessük majd össze az EA val

minthogy szoktam programozni néha elmondanám hogy egy semmiből létrehozott valami
olyan időmennyiséget el tud venni hogy az nem igaz
a tesztek hol jó hol nem jó és ha nem jó mikor milyen szituációban nem jó vagy alapból nem jó
ezért most engem nem túlzottan fog érdekelni a negatív szövegelés.
amikor már utoléri magát a rendszer majd akkor veszek ki csak innen.
ami kell azt máshonnan veszem ki addíg.
Most a POLL EARN nem fizet oda ne tegyetek már
az se lehetett hosszú életű mint fizető
Valaki beírta a hosszú .... topicba hát ez rövidke volt

Nyugodtan szeretnék befektetni és lehetőleg úgy hogy ne más ember pénzét adják nekem hanem szisztémásan kigazdálkodott pénzt.
sztellina
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.07.03. 10:12
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sztellina »

Pinduur írta:
sztellina írta:Könyörgöm valaki segítsen!
Nem teljesen ide való a téma, Alertpay gondjaim vannak, de eddig mindenhol süket fülekre találtam, hátha itt segít valaki :cry:
Még sosem jártam így, a barátnőm most regisztrált az Alertpay-re és nem fogadja el a számlaszámát, azt írja, hogy már használatban van, de az kizárt, a barátnőm még nem adta meg soha a számlaszámát, más meg kizárt hogy ezzel regisztrált volna. Bár állítása szerint utalt már róla, de ez lehetetlen, mivel eddig se számlaszám se kártyaszám nem volt megadva. Írtam a supportnak de 1 hete semmi válasz. Szerintetek mit csináljak?

A másik kérdésem, hogy a credit card validation code-ot hol keressem? Csak a havi értesítőn van vagy online is meg tudom nézni?

Valaki segítsen, mert már megbolondulok a tehetetlenségtől!

Köszönöm
Sajnos, az adatlopás fénykorát éljük, szal semmi sem "kizárt" :(
(pénzel kapcsolatos adatok használata a gépen megkövetel egy bizonyos szintű védelmet ~vírusirtó, tűzfal, keyscrambler...stb~)
Habár, elég nagy marhának kell lenni ahhoz, hogy más banki adataival regisztrálj AP fiókot. Hacsak nem kiba***s-ból.

+1..xxx support ticket vagy telefonon:
Canada 1-514-748-5774
Hétfő-Péntek 9:00 a.m. to 5:00 p.m. EST
EST az USA keleti partján lévő időzóna
-6 órás időeltolódás

Ami a kártya aktiváló kódját illeti, meg lehet nézni online is.
Nálam a jelentésben valahogy így nézett ki :

372WITHDRAWALALERTPAY 587 ref ZK56445619
Ebből ki kellett halásznom a kódot, ami esetemben a 372587 volt.

Tőlem ennyi tellett :D
Remélem, azért találsz benne számodra hasznos infót.

Üdv,
Zsolt

Köszi szépen, abszolút hasznos volt :) Bár a kódot még mindig nem találom, és közben verified lettem, nem is értem miért, de mindegy is. Közben megjött a válasz is az Alertpay-től, de nem lettem okosabb. Azt írták, hogy mivel egy számlaszámot csak egy Alertpay számlához lehet adni, ez a számlaszám pedig már szerepel a rendszerben, ezért adjam meg annak a másiknak az adatait és akkor azt törlik... De senki nem tudja milyen másikról beszél... Kezdem ezt a részét feladni, 1 hete ezzel bajlódok, persze a barátnőmért mindent :), de most már tényleg kifogytam az ötletekből, megmondom neki nyisson egy új számlát és kész :D

Köszi mégegyszer :)
sztellina
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.07.03. 10:12
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sztellina »

malula13 írta:szia,sztellina!
ha jól emlékszem,nálam úgy történt a kártya verifikáció,hogy az Alertpay önmagától elindított egy depositot a bankszámlára,megkellett várnom,amíg leemelt 1.16 dolcsit a számlámról..tehát amit az egy dolláron felül-nálam 16-emelt le,azt kellett az Alertpay oldalon beíri a hiányzó helyre!remélem,érthetően írtam le..

Abszlút érthető, köszi szépen :)
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

kumi123 írta:Sziasztok!

Azzal kapcs-ban tudtok valamit, hogy a support ticket-ekre milyen gyorsan válaszolnak, ill válaszolnak-e?
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
Ugyanis nem tudom mit adtam meg secondary pass-nak, és így nem tudom kikérni a zs-t... :angry: :)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

kumi123 írta:
kumi123 írta:Sziasztok!

Azzal kapcs-ban tudtok valamit, hogy a support ticket-ekre milyen gyorsan válaszolnak, ill válaszolnak-e?
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
Ugyanis nem tudom mit adtam meg secondary pass-nak, és így nem tudom kikérni a zs-t... :angry: :)
hát akkor pont most nem nagyon fognak neked irogatni

a sec pw t elfelejteni pénzügyi téren........

ez olyan mintha a pénzedre már keresztet vethetsz
ahogy a support ticketre való reagálást ismerem

nyiss új reget
de azta a sec pw t írd ki biztos helyre
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég