Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Tudom nem ide tartozik,csak szólni akartam,hogy ma már fizetett is a Vigil Club,5 dolcsit adnak a regid után,és 5%-ot a reffek után,amit pluszban betesznek,elvileg 10 dolcsitól fizetnek ki,de én átírtam egy dolcsira,és azt is kiküldte az AP számlámra,csak ki akartam próbálni,és sikerült,tehát ezt is lehet használni,ha gondoljátok,akkor regizzetek be,hogy meddig fog működni,az kérdéses,de most még jól megy,sziasztok,Jennys
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

jennys írta:Tudom nem ide tartozik,csak szólni akartam,hogy ma már fizetett is a Vigil Club,5 dolcsit adnak a regid után,és 5%-ot a reffek után,amit pluszban betesznek,elvileg 10 dolcsitól fizetnek ki,de én átírtam egy dolcsira,és azt is kiküldte az AP számlámra,csak ki akartam próbálni,és sikerült,tehát ezt is lehet használni,ha gondoljátok,akkor regizzetek be,hogy meddig fog működni,az kérdéses,de most még jól megy,sziasztok,Jennys
Szia Jennys!

Van külön topik a Vigil-nek, csak lejjebb került: :)
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1301
Kép
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Sziasztok!

Tudom, nem ide tartozik, de nem találtam hozzá topic-ot. Kérdésem, hogy valaki nem tudja véletlenül, miért nem lehet az AlertPay funkciókban K&H bankkal dolgozni? Mindig azt írja, hogy jelenleg ez a bank nem használható. Már írtam a supportnak, de nem válaszoltak.
Köszi!
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

labor67 írta:Sziasztok!

Tudom, nem ide tartozik, de nem találtam hozzá topic-ot. Kérdésem, hogy valaki nem tudja véletlenül, miért nem lehet az AlertPay funkciókban K&H bankkal dolgozni? Mindig azt írja, hogy jelenleg ez a bank nem használható. Már írtam a supportnak, de nem válaszoltak.
Köszi!
Szia!

Szerintem valami nem stimmel az Alert-nél mert két AP-s számla közt a pénzátküldés azonnal szokott menni, most már egy napja pending-van.
Utaltam ki az AP-ről pénzt a számlámra (Bankba), ma van az 5. munkanapja és még nem kaptam meg. Máskor ez 2-4 munkanap!
Nem tudom mi lehet!!!

Zsolesz
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én délelőtt küldtem az öcsének pénzt alertről-alertre és néhány óra múlva megkapta.
labor67
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.07.11. 09:22
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: labor67 »

Amit bankszámlára akartam küldeni, az is visszafordult, de csak azt írták, hogy nem ért célba. Aztán a deposit-nál írja, hogy K&H accont nem használható jelenleg. Raiffeisenről minden megy...
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Júli 18-án volt ismerősömnek kifizetése 36278 ID-vel a következő ami jönne 37033 ID.Lassan 4 napja és semmi.4dik hete van kikérve.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Semmi baj teso!Jó pár hete ez van!Elvileg hétfőn megjön a 37033-as is!Előbb nem valószínű!
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bigali »

sziasztok

AP valóban nincs megtáltosodva, pénteken (07.15-én) kértem bankszámlára kp-t és még nem kaptam meg.
Bízom a holnap reggeli jóváírásban.
micimacko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.07.18. 21:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: micimacko »

Látom, többen kérdezitek a hétfői /julius 18/ kifizetést. Igen, volt, pl.ID 36295.
Janitól kérdezném, ha pendingen van a pénzem,mert szerintem már a tiéd is azon
volt, hogy kell visszaforgatni? Lehet,hogy jó ötlet, még gondolkozom rajta, de kivitelezni nem
tudom. Köszönöm a segitséged.
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: malula13 »

sziasztok!
sajnos én is azt gondolom,hogy az Alertpaynél nem stimmel valami..július 13.-án kértem ki OTP bankszámlámra a pénzem..vagyis 8 napja,azóta pendingel!!(((eddig 2-3 nap alatt mindig célba ért..nem lehet,hogy megforgatják a pénzünket?én már semmin nem csodálkoznék..
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Én már mikor megmondtam, hogy nem stimm az AlertPay! Már az első dupla kifizetések után.
Senki se hallotta meg, mindenki azt mondta az AP-vel nincs és nem is lehet baj.
Pedig.... furcsa dolgokat művelnek ott néha...
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

nem hogy ezek a pénztársaságok egy jobb könnyedebb biztonságosabb
PAYmódot is használnának mint a problémákkal küszködő AP.
az STP PM LR nekem első ránézésre is az AP hez viszonyítva gagyi és nehézkes kezelésű

az STP nél ijjesztő költséget írtak a banki withdraw ra
de lehet félrenéztem 40$
LR és PM et is néztem ezekből az egyiknél a banki adatmegadás irtózatos sok sora se barátságos
SWIFT/IBAN nél mi a f...nak kell sok sort beírkálni
úgysincs rá szükség
az AP nél is elég pár sorba oszt kész

egyik tag használta korábban sokszor a tesó szót
most egy másik user írta ezt
lehet nem is vagyunk ilyen sokan itt többnek van multiusername itt

Na akkor minek sírtok ilyen sokat hogy nem érte el a kifizetési ID t hétfőn ?
Csak az egyik username tekkel sírjatok
:-)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

piva_bacsi írta:
labor67 írta:Sziasztok!

Tudom, nem ide tartozik, de nem találtam hozzá topic-ot. Kérdésem, hogy valaki nem tudja véletlenül, miért nem lehet az AlertPay funkciókban K&H bankkal dolgozni? Mindig azt írja, hogy jelenleg ez a bank nem használható. Már írtam a supportnak, de nem válaszoltak.
Köszi!
Szia!

Szerintem valami nem stimmel az Alert-nél mert két AP-s számla közt a pénzátküldés azonnal szokott menni, most már egy napja pending-van.
Utaltam ki az AP-ről pénzt a számlámra (Bankba), ma van az 5. munkanapja és még nem kaptam meg. Máskor ez 2-4 munkanap!
Nem tudom mi lehet!!!

Zsolesz
hát, visszafelé (csak egyszer utaltam alertről mkbra) elég nehézkes.
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: malula13 »

most néztem újra az Alertpay oldalt!!elvileg fél órája completteddé vált az utalás!a 6. biznisz nap végén..utolsó pillanatban..hát nem siették el!kiváncsi leszek,holnap megjelenik-e a bankszámlámon..!)ez azért kezd már durva lenni..egy hónap mire az Elitből kicsorog a pénz,aztán 8-9 nap mire átér a bankomba..talán most kezdjük el kikérni a kari ajándékra valót!))))
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

nekem eddig semmi bajom nem volt az alerttal, én a visszafelé késést is az mkbra fogtam (helytelenül?).
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Na oké. Megint van valami, amin lehet izgulni. Nem jön a pénz vissza, a hazai bankba!
Gyerekek! Miért kell mindig mindenből szenzációt csinálni? Nincs elég bajunk?
Semmi dráma nem történt, de máris hallom a vészharangokat. Pedig csak el kéne olvasni, hogy mit ír az AP a visszautalásokkal kapcsolatban. 4-6 MUNKANAP alatt utalnak. A 15-én kikért pénzek esetében vastagon benne vagyunk a 4-6 munkanapban. Még a 13-án kikért pénznek is ma járt le a 6 munkanap. Ami azt jelenti, hogy valószínűleg már megérkezett a bankodba, jóváírják, és holnap vagy hétfőn megkapod az értesítést.
Kép

Bárhol lehet csúszás. Az AP-nél is, meg az itthoni bankodnál is. Szóval szerintem nem kell egyenlőre senkinek felpattintania az ereit. Azt ne felejtsétek, hogy az időpontok és határidők betartása mindig csak egy irányban fontos. És a fontos irány soha nem az, ami az ügyfél felé mutat. Lásd közüzemi számlák, APEH-határidők, nyugdíjpénztári kifizetések, soroljam?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nincs nagyobb kockázat az AP-nél mint az OTP-nél...magyarul? rendben is volt,és lesz is a pénzünk :good:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

patric22 írta:nincs nagyobb kockázat az AP-nél mint az OTP-nél...magyarul? rendben is volt,és lesz is a pénzünk :good:

hát, én jobban bízom az AP-ben. :good:

szerintem az otp a legszarabb bank.
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Sziasztok!

Kérdés: Mi a lehet az oka?

Helyzet: 14-én kiutaltam apénzemet AP-ről Budapest Bank-ba
Most néztem meg az AP-t. Ma reggelre completed, de a bankszámlámon még nincs rajt a pénzem!!!
A bankom használja a pénzt vagy mi a bánat van?
Vagy ilyen hosszú az átfutási idő!
Vagy most mi van?

Zsolesz
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

ilyen volt nálam is, az alert complated, viszont még nincs az mkb-ban. létezik ez a fáziskésés.
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: malula13 »

ZSOLESZ!
nálam ugyanez a helyzet,csak én 13.-án indítottam..tegnap este completteddé vált,most reggel néztem,de még nincs az OTP számlámon!de úgy gondolom,délutánra rendben lesz!végülis,csak most kezdődött a banki munkaidő..!))semmi gond evvel,csak megszoktuk,hogy 2-3 nap alatt megérkezik a pénzünk..szóval nem aggódunk!)))
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Köszönöm a reakciókat. Akkor nem csak nálam késik az apanázs számlára tétele!
Most megnyugodtam!
Köszi NEKTEK!

:D :good: :D
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Úgy vélem, hogy ezt az Alerpay topicban kéne megbeszélni, de azért leírom, hogy: Az AP, amikor completed-et ír, akkor az (szerintem) azt jelenti, hogy a magyarországi K&H-s bankszámlájáról elindította az utalást. Namost Magyarországon bankok közti utalás 1 munkanap, ha délután 2 előtt utalnak és 2 munkanap, ha utána (feltételezve, hogy nem K&H-s bankszámlád van. ha az van, akkor azonnal ott kell lennie). Tehát miután az Alertpay kiírja, hogy completed, akár még 2 nap is lehet, mire megjön a pénzed, sőt, ha ez pont hétvégére esik, akkor lehet akar 4 nap is.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Ne sz......tok be ma reggel megjött a lé az OTP számlámra minden rendben a gond az az lehetett,hogy kivárták a 6 napot és onnét számítva + 1-2 nap mire valóban áttér tehát Én innét 10 nappal fogok számolni és akkor nem ér meglepetés:) OTP valóban trágya drága de sok más előnye is van úgy vagyok vele olyan ez mint a telefonszám nem szívesen cseréli le az ember:)
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

sleepingevil írta:Úgy vélem, hogy ezt az Alerpay topicban kéne megbeszélni, de azért leírom, hogy: Az AP, amikor completed-et ír, akkor az (szerintem) azt jelenti, hogy a magyarországi K&H-s bankszámlájáról elindította az utalást. Namost Magyarországon bankok közti utalás 1 munkanap, ha délután 2 előtt utalnak és 2 munkanap, ha utána (feltételezve, hogy nem K&H-s bankszámlád van. ha az van, akkor azonnal ott kell lennie). Tehát miután az Alertpay kiírja, hogy completed, akár még 2 nap is lehet, mire megjön a pénzed, sőt, ha ez pont hétvégére esik, akkor lehet akar 4 nap is.
Köszi a hasznos infókat! :good:
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Tudom, nem ide tartozik...
A Gulf Reserve már 3. napja nem elérhető, tud róla valaki valamit???
A Gulf reserve topicban is feltettem a kérdésemet, de úgy látszik az a topic halott...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Egyik monitorozó oldalon nem fizető státusban láttam.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

kumi123 írta:Tudom, nem ide tartozik...
A Gulf Reserve már 3. napja nem elérhető, tud róla valaki valamit???
A Gulf reserve topicban is feltettem a kérdésemet, de úgy látszik az a topic halott...
Szia! Most néztem meg amit kérdeztél!
Ezt írja:
Sávszélesség határ túllépése

A szerver átmenetileg nem tudja a szolgáltatás kérését miatt webhely tulajdonosa eléri a / saját sávszélesség limit. Kérjük, próbálkozzon később.

Tehát túl sokan látogatták az oldalt és meg van szabva hogy mennyi látogathatja havonta!
Nyugalom!Ma van 22-e!
A következő holnapban valószínű elérhető lesz!
De nem akarlak elkeseríteni de az szinte az összes monitor: Not Paying! ; Problem :(

Én ezt ajánlom neked: http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1329
Nézd meg a topicot!
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

A szerver átmenetileg nem tudja a szolgáltatás kérését miatt webhely tulajdonosa eléri a / saját sávszélesség limit. Kérjük, próbálkozzon később.

Tehát túl sokan látogatták az oldalt és meg van szabva hogy mennyi látogathatja havonta!
Bocs, de ilyen beállítás nincs, és nem is ezt írja. Az üzenet azt jelenti, hogy a honlap tulajdonosa elérte a sávszélesség limitet. Ami max annyit jelenthet, hogy jelen pillanatban túl van terhelve a szerver, de akkor nem ilyen üzenetet látsz, és nem tart napokig. Különben is azt írnak ki, amit akarnak.

Ez az üzenet ami ki van írva teljesen hülyeség.

Ajánlom a lent olvasható 2 oldalt, mindkettő teljesen korrekt.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég