MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | 112 napja online!!!

Hozzászólás Szerző: feerke »

5% a refjutalék.
http://maxiearn.com/?ref=feerke

Még valami: 15 napos az 50%-os lekötés és nem 14!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | 112 napja online!!!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

medvejack1 írta:Testvér mennyi a ref jutalék amúgy? érdekes dolog hogy az ember keresgeti a lehetőségeket amik ha belegondolunk dögivel vannak és kb a heti 20% és a 2 heti 40-50% között mozognak,a fő kérdés az melyik a legmegbízhatóbb és vajon melyik fog fizetni tovább ha van pl a EG amit említettél azt Én is nyomom igaz még 1 hónapja sincs,akkor amikor azzal nagyon meg vagyok eddig elégedve mi venne rá hogy máshgova is betegyen az ember pénzt? ha fizetnek akkor az nagyon frankó nem számit az 5% különbség mert annyit lehet keresni vele hogy összaszarja magát az ember nem?:) természetesen tudom több lábon kell állni ezért vagyok a HUSM-nál és ugye az EA-nál( itt kezdtem) tehát valami nagyon atombiztató dolgot kell mondani ezeknek aaz új cégeknek megbízhatóság szempontjából szerintem.Lucránál is kis lóvém bent rohad mert 60% heti kamatra nem tudtam nemet mondani,igaz nem is fizették ki vazze:)
99% de majd utánajárok...elvileg a maxiearn az earngroups tesoja,szal np :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na a két cégnek az égvilágon semmi köze egymáshoz,úgyhogy lekopogom de mivel a maxi csorta a designt ezért a pénzmozgásban sem nayon bíznék meg....de mindenki egyéni döntése : )
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sylar01 írta:Sziasztok!
Találtam egy oldalt amely 112 napja online (írtam:2011.07.16) és azóta rendesen fizet,nem volt vele egyszer sem gond
Íme a monitorok szerint:
Kép

A befektetési lehetőségek a következőek:


________Minimum:______Maximum:_______ Lekötési idő:_________Kamat:
Terv 1 :__10$___________500$___________7 nap_______________120% tehát alap(100%)+kamat(20%)
Terv 2:___50$___________2000$__________15 nap______________150% tehát alap(100%)+kamat (50%)

Ref Jutalék: 5%

A napok naptári napokra érvényesek!!! Az oldal ugyanolyan mint az earngroups.com csak 14 napra 5%-al többet fizet!

Aki regsiztrálni szeretne az itt megteheti:
Kép
igen,ezt én is most találtam meg. 1 próbát megér. de nem fogom sok lovéval kezdeni : )
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Most nem megy az AP?
A honlapon ugyan kint van, de a regisztrációnál már nincs AP számlaszám!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: feerke »

Az account beállításnál és a befizetésnél sincs Alertpay :(
Pedig most akartam kipróbálni...
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: feerke »

Megkérdeztem tőlük, hogy miért nincs alertpay :D
Ha válaszolnak akkor jelzem.
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Én is ugyanezt tettem! :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

feerke írta:Megkérdeztem tőlük, hogy miért nincs alertpay :D
Ha válaszolnak akkor jelzem.
Valamelyik topikba írta valaki, hogy itt is ellenőrzést tart az AP.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Sziasztok!

MaxiEarn küldött levelet az AlertPay problémáról. Le is fordítottam, hogy az is értse, aki nem tud angolul:

Ma néhány problémával kellett szembesülnünk az AlertPay-el, mivel újra, már másodszorra a 4 hónap alatt zárolták az AlertPay számlánkat figyelmeztetés nélkül. Elég furcsa eljárás, véleményem szerint, és nem mi vagyunk az egyetlenek, akiknek ugyanilyen problémái vannak az AlertPay-el mostanában. Szégyenletes, hogy néhány ember az iparágban olyan féltékenyek, hogy le akarják rombolni a becsületes programokat. Amennyire én tudom valaki elküldött 200 hamis átverés bejelentőt az AlertPay-nek, hogy ideiglenesen zárolják a számlánkat. Szerencsére a számlánk nem felfüggesztés alatt áll, de időbe telik, mire az ellenőrzési folyamat véget ér. Minden dokumentumot el fogunk küldeni, amire szükségük van, de arra kérek mindenkit, hogy legyen türelmes. Egyébként az AlertPay befizetések és kifizetések le lesznek tiltva, amíg zajlik az ellenőrzés. A várakozó AlertPay kikéréseket teljesítettük tartalékainkból, mielőtt letiltottuk őket. Nem megyünk sehová, továbbra is fizetünk Liberty Reserve-re és Perfect Money-ra. Sőt, jelenleg tárgyalunk néhány más online fizetőeszközzel és remélhetőleg hamarosan még több fizetési lehetőséget is biztosítunk. Mindenkitől szeretnék elnézést kérni, ha bármilyen kellemetlenséget okoztunk, és remélem, hogy a helyzet mielőbb megoldódik.

Utána csak arról ír, hogy a Money News Online írt róluk egy cikket. A Lényeg ennyi.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
szüriant
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.07.07. 21:16
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: szüriant »

Sziasztok!
Tud valaki valamit róluk? Működik a kifizetésük az alert-ra? Vagy itt is az várható mint az EarnGroups-nál?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Szerintem ez a kettő ugyanaz a cég. Nem véletlenül vizsgálták őket egy időben.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sleepingevil írta:Szerintem ez a kettő ugyanaz a cég. Nem véletlenül vizsgálták őket egy időben.
Törölve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hoparduc 2011.07.30. 23:14-kor.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Azt hogy milyen cég, azt abból tudod, amit a honlapjukon írnak, de ennyi pénzből nem nehéz céget bejegyezni a világ bármely pontján. Az meg, hogy hol van bejegyezve a domain, vagy hogy hol a tárhely tökmindegy. Bármikor nyithatok egy tárhelyet akármilyen serveren.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sleepingevil írta:Azt hogy milyen cég, azt abból tudod, amit a honlapjukon írnak, de ennyi pénzből nem nehéz céget bejegyezni a világ bármely pontján. Az meg, hogy hol van bejegyezve a domain, vagy hogy hol a tárhely tökmindegy. Bármikor nyithatok egy tárhelyet akármilyen serveren.
Törölve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hoparduc 2011.07.30. 23:15-kor.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Milyen IP címre gondolsz? A weboldalhoz tartozó IP cím az a server IP címe, amin a weboldal fent van (texasi és ukrajnai tárhelyszolgáltató IP-je). Amiről e-mailt küldenek abból meg nem következtethetsz semmire, mert ha webmail-ről küldik, akkor a mail server IP címét látod.

Vagy milyen IP címről van szó?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Mindegy. Én tudom hogy miről beszélek, mert nem most kezdtem.
Töröltem a hozzászólásomat, vedd semmisnek.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Én meg a webfejlesztő szakmát nem ma kezdtem, úgyhogy tudom miről beszélek.
:) Tudom, hogy nem most kezdted, már sok fontos információt olvastam tőled, amit köszönök is. Viszont, ha tényleg tudod ezeket a dolgokat, akkor én is kíváncsi vagyok, hogy honnan. Feltéve, hogy nem titok.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sleepingevil írta:Én meg a webfejlesztő szakmát nem ma kezdtem, úgyhogy tudom miről beszélek.
:) Tudom, hogy nem most kezdted, már sok fontos információt olvastam tőled, amit köszönök is. Viszont, ha tényleg tudod ezeket a dolgokat, akkor én is kíváncsi vagyok, hogy honnan. Feltéve, hogy nem titok.
Lehet hogy Neked van igazad, nekem nincs webfejlesztő szakmám. :)
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Igazából én csak azért gondolom, hogy ugyanannak a kezében van a kettő, mert 100%, hogy ugyanaz a grafikus csinálta a design-t. Látszik rajta, másrészt, ugyanaz a motor, és a befektetési programok is majdnem. A szövegezés is egyforma, és mindkét oldalra jellemző, hogy e-mail üzeneteket küldenek minden fontos dologról. A Money-News-Online is egyszerre csinált róluk kritikát. Az AP-vel is egyszerre van problémájuk... Végülis ezek csak találgatások, de meglátjuk, hogy náluk visszajön-e az AP.

De ha náluk is STP lesz AP helyett, akkor szerintem már kimondhatjuk, hogy egy kézben futnak össze a szálak.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

ha a maxinál nem lehet az STP vagy PM proc számlaID nket megadni
mivel innen még nem is fizettünk be
akkor nehéz lesz kivenni

remélem csak csinálnak menüt rá
vagy kellene nekik írni
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nekem a MaxiEarn-ba csak egy befektetésem volt még régebben. Mások panaszkodtak, hogy nem számolták el a refjutit, pedig ismerős regizett hozzájuk és be is fizettek.
Én az Earn-nal jártam így, hogy nem számolták el a refjutit. Ez pont tegnap derült ki, mert rám kérdezett az illető, hogy mi lesz a pénzével.
Kép
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: martillo »

sleepingevil írta:Igazából én csak azért gondolom, hogy ugyanannak a kezében van a kettő, mert 100%, hogy ugyanaz a grafikus csinálta a design-t. Látszik rajta, másrészt, ugyanaz a motor, és a befektetési programok is majdnem. A szövegezés is egyforma, és mindkét oldalra jellemző, hogy e-mail üzeneteket küldenek minden fontos dologról. A Money-News-Online is egyszerre csinált róluk kritikát. Az AP-vel is egyszerre van problémájuk... Végülis ezek csak találgatások, de meglátjuk, hogy náluk visszajön-e az AP.

De ha náluk is STP lesz AP helyett, akkor szerintem már kimondhatjuk, hogy egy kézben futnak össze a szálak.
Viszont, ha ugyanaz a kettő, akkor tuti kamu, szerintem!
Ha van egy jól működő befektetési oldalad, akkor minek csinálnál még egy ugyan olyat???
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Szerintem ide se kellene többet befektetni.

Sleepingevil fórumtársunknak igaza van.
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ráérzek az ilyen dolgokra. EG, ME bukta, ebben szinte biztos vagyok. PF remélem még annyi időre helyreáll, hogy kifizesse a maradék 7 napomat, de ők is be fognak fuccsolni hamarosan (ha nem már most).
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Tessék :) Megmondtam :)

MaxiEarn is átállt STP-re. Olvassatok e-mailt!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Amúgy a Money-News-Online is beszállt az AlertPay ellenes kampányba.

Szerintem a Money-News-Online tulajdonában van a EG és az ME is. (Ezt arra alapozom, hogy az MNO brutál pozitív kritikákat ír erről a két oldalról. Meg olyan cikkeket tesznek ki, hogy meginterjúvolták az oldal tulajdonosát. Másrészt az EG meg az ME is azzal dobálózik, hogy "mi biztos maradunk, meg bennünk meg lehet bízni, mert az MNO is azt írta ám!!!")
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Az MNO scamlistára tette az Alertet:
http://money-news-online.com/blog/
Ugyan az a logó, mint az Earn oldalán. Ezek nagyon összedolgoznak.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sleepingevil írta:Amúgy a Money-News-Online is beszállt az AlertPay ellenes kampányba.

Szerintem a Money-News-Online tulajdonában van a EG és az ME is. (Ezt arra alapozom, hogy az MNO brutál pozitív kritikákat ír erről a két oldalról. Meg olyan cikkeket tesznek ki, hogy meginterjúvolták az oldal tulajdonosát. Másrészt az EG meg az ME is azzal dobálózik, hogy "mi biztos maradunk, meg bennünk meg lehet bízni, mert az MNO is azt írta ám!!!")
Szerinted akit hirdet az MNO, attól az oldaltól félnünk kell? :o
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: MaxiEarn.com | Fizető Hyip!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sleepingevil írta:Amúgy a Money-News-Online is beszállt az AlertPay ellenes kampányba.
Én már leírtam az EG topicban is most,hogy senkit nem védek.Se az AP-t,se az EG-t.

Az AP-ről 2nap alatt láttam és hallottam eleget. A müködésével semmi gond nincs,viszont a hirtelen felindulásaival jopár tizen,akár százan is megszivták már. külföldi és itthoni forumokon is olvasom a mai napig,hogy átlag emberek számláját is fagyasztja néha ahogy neki tetszik.sőt,egy srác írta azt is,hogy ezt a szitut már megélte az AP több hyip céggel is..úgyhogy részemről ennyi az AP,nemvárom a fekete napomat.

Én is azt hittem,hogy a maxi és EG tesok,de Chris azt írta,hogy semmi közük egymáshoz sőt szerinte a Maxi nemfog sokáig menni.(gondolom ezzel leakarta nézni a maxit,szóval én is kétlem,hogy közük lenne hozzá,max 1designer)..

érdekes dolgok folynak itt az tény.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég