Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

martillo írta:Mi van akkor, ha eltűnt az egyenlegem, de a helyzetem a következő:
Volt 14 napon túli befizetésem, amit forgattam tovább... Volt 14 napon belüli befizetésem is, ami már hozott 7 napot és újra le volt kötve kamatostól! De az alapot visszakaptam, viszont benn volt még a kezdeti (14 napnál régebbi) pénzem lekötve kamatostól...
Szerintetek küldjem a legelső befizetés számát is és a 14 napon belüliét is, jelezve, hogy azt már visszakaptam? Nem tudom számít-e de pont tegnap csináltam printscreen arról, hogy mennyi lekötésem van náluk... Bár az már nem teljesen volt korrekt, mert ugye volt olyan, aminek a befizetett pénzét visszaküldték, de a lekötésből nem tűnt el... Viszont most az is, ami korábbi, vissza nem utalt pénz kamatos lekötése...

Húúú, remélem értitek, mert kicsit én is elvesztem...
Vélemény?
Akkor megpróbálom egyszerűbben...
Volt X befizetésem 14 napnál régebben, amiből az idő folyamán lett X+Y a kamatokkal együtt.
Közben beraktam Z összeget pluszba -mivel jónak tűnt az oldal- amiből lett 7 nap után Z+V a kamatokkal.

A visszautaláskor le volt kötve minden X+Y és Z+V is, amiből Z-t visszakaptam, mivel 14 napon belüli volt, de a lekötések megmaradtak, mind X+Y+Z+V is. A korábbiakat, X+Y lekötéseit hogyan igazoljam és szerezzem vissza?

Így tisztább a helyzetem?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az AlertPay a 30 napon belül befizetett összegeket tudja visszaadni. Itt már szó sincs 14 napról.

Amikor még az első levél jött, hogy akkor AlertPay-nek kampo, akkor mondták az EG-sek, hogy akik 14 napon belül fizettek be, azok visszakapják, amit befizettek (kamat ugrik). Szerencsére én vissza is kaptam. :)

A lényeg, hogy most már csak AlertPay-es dispute-tal lehet visszaigényelni a pénzt. Amit az AlertPay-nél 30 napon belül lehet beküldeni. Amit 30 napnál régebben fizettél be az EG-be szintén ugrott.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Itt fentebb nem azt írta vki, hogy EG visszarakja a befektetéseinket, amik ma eltűntek és a jövőben ki lehet venni más számlára? Vagy én értelmeztem rosszul vmit?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

ha patric22 pirossal írt üzenetére gondolsz, az szerintem csak annyi, hogy ha eltűnt olyan pénzed is, amit nem alertpay-ről fizettél be, akkor meg kell írni, hogy mennyi tűnt el, és honnan fizetted be, plusz egy tranzakciós kód. Így van patric22?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

visszaírtak!(EG)

szóval. röviden kell küldeni nekik egy support ticketet ami az alábbiakat tartalmazza:

az EG felhasználóneved:
az új! bankod felhasználóneved:(nem mail cimed!)
és a batch számot:(alertpay esetén ez a reference number,és a legutolso befizetésről nem másról!)

visszafognak írni,ha elszúrod segítenek. üdv.

mihest van valami a pénzemről,azonnal írok!úgynézki tényleg az AP a viccc,de még nem mondok semmit.várjuk meg a lovém.
szerintem kifizetik(szóval nemkell alertozni) mert én is elbénáztam az első ticket levelet és ők maguk írták meg,hogy konkrétan az STP felhasználónevem kell meg info a befizetésről...de várjuk meg milesz a lovéval...legalább a levelezés eddig sikeres.mostmár muszály rágyujtanom. :lol:
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: malula13 »

Patrick!
nekem csak Alertpay számlám volt/van...akkor én ne számítsak semmi ajánlatra tőlük,ugye?Nekem marad az Alertes dispute..!(
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

malula13 írta:Patrick!
nekem csak Alertpay számlám volt/van...akkor én ne számítsak semmi ajánlatra tőlük,ugye?Nekem marad az Alertes dispute..!(
kapd össze magad,gyors csinálj egy reget az STP-n (ingyen van,nemkell lazsálni verifikálással)és kész is. utána neked is ugyanez a szitu mint most nekem. az a lényeg,hogy az EG nem foglalkozik az AP-vel nagy a harag,ezért is nem az AP felhasználóneved kell megadni hanem az új bankodét...
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: malula13 »

Azt hiszem,késő..délután elküldtem Alertnak a Disputot!STP-hez nem értek..angolul sem..!)))
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

malula13 írta:Azt hiszem,késő..délután elküldtem Alertnak a Disputot!STP-hez nem értek..angolul sem..!)))
én azt mondom ebben a helyzetben tökmind1...a disputeról is olvastam érdekes dolgokat..fél évután írt vissza az AP meg ilyenek..nomeg a dispute sem mindig nyerő hiába vagy időn belül..ha a cég lefagyasztott számlája már kiürült(mert ugye sokan disputelnak),akkor szívás.

szerintem nyugodtan próbáljuk meg ezt a visszakérést.nézzétek már az EG főoldalán baloldalon lent azt a scam képet...nekem ezaz egész story már baromi érdekes...a külföldi legnagyobb befektető fórumokon is folyamatosan írják a kifizetést,a jövőhetet megvárom hogy alakul.persze tájékoztatok mindenkit ahogy tudok . :aw: :aw: :aw: :XD: :XD:

na most logikusan az ap mikor fagyaszt?ha sok a panasz,bizonyítékkal.de most akkor teszem fel a kérdést,csak a mai napon miért olvastam egy jó pár srác hozzászólását a neten,hogy az AP fagyasztgat???mert ha ez nem lenne még el is hinném 100%,hogy az EG-vel van a baj..de igy?????akármi is lesz,az AP felejtős lesz szerintem részemről.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

ezt írták:

Earn Groups címzett: saját magam
részletek megjelenítése 23:04 (50 perce)
angol
>
magyar Üzenet lefordítása Kikapcsolás a következő nyelvhez: angol

Send me your STP username not STP E-mail
And also send us your Deposit Transaction details
edömér
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.30. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: edömér »

Én már írtam nekik. Megadtam az új Liberty-s adataimat (acc number, name, type), alertpay fizetési adatokat (date, ref number, stb.), illetve az EG security questiont, választ, stb. Ezt a választ kaptam:

Hi,

Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . Please contact AlertPay for refund.

A legutóbbi befizetésem 25 napja volt. Remélem, az AP a 30 napot a bejelentés napjától számítja....

STP-re pedig nem tudok regisztrálni, mert nem tudják elküldeni az emailt. Már vagy 10-szer megadtam nekik. Az oldal tetején pedig csak ez van:
Mailer Error: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

edömér írta:Én már írtam nekik. Megadtam az új Liberty-s adataimat (acc number, name, type), alertpay fizetési adatokat (date, ref number, stb.), illetve az EG security questiont, választ, stb. Ezt a választ kaptam:

Hi,

Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . Please contact AlertPay for refund.

A legutóbbi befizetésem 25 napja volt. Remélem, az AP a 30 napot a bejelentés napjától számítja....

STP-re pedig nem tudok regisztrálni, mert nem tudják elküldeni az emailt. Már vagy 10-szer megadtam nekik. Az oldal tetején pedig csak ez van:
Mailer Error: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
először én is ezt kaptam,de aztán mikor a felhasználó cuccokat küldtem el akkor még utána ők voltak azok akik mondták,hogy mit küldjek el mert hibásan adtam meg azaz rosszul....szal...éééérdees : )))szóval ezt már el{ađĐ[,így már nemtudnak kikerülni..de úgynézki,mintha nem is akarnának..max ha nem válaszolnak. hisz az ő levelére válaszoltam,azaz adtam meg helyesen amit kértek.meglátjuk .

még1 hozzászólás és meglessz a 200. engem is verifikáltok akkor már? :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :lol:
edömér
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.30. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: edömér »

patric22 írta:
edömér írta:Én már írtam nekik. Megadtam az új Liberty-s adataimat (acc number, name, type), alertpay fizetési adatokat (date, ref number, stb.), illetve az EG security questiont, választ, stb. Ezt a választ kaptam:

Hi,

Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . Please contact AlertPay for refund.

A legutóbbi befizetésem 25 napja volt. Remélem, az AP a 30 napot a bejelentés napjától számítja....

STP-re pedig nem tudok regisztrálni, mert nem tudják elküldeni az emailt. Már vagy 10-szer megadtam nekik. Az oldal tetején pedig csak ez van:
Mailer Error: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
először én is ezt kaptam,de aztán mikor a felhasználó cuccokat küldtem el akkor még utána ők voltak azok akik mondták,hogy mit küldjek el mert hibásan adtam meg azaz rosszul....szal...éééérdees : )))szóval ezt már el{ađĐ[,így már nemtudnak kikerülni..de úgynézki,mintha nem is akarnának..max ha nem válaszolnak. hisz az ő levelére válaszoltam,azaz adtam meg helyesen amit kértek.meglátjuk .

Akkor, ha megengeded, név nélkül hivatkoznék rád és szépen megírom nekik. Egyébként a levelemben ezt írtam többek közt:

Please also remove the AP processor from my list and add the above mentioned Libertyreserve account

Namost, ha ez nem elég nekik, akkor kénytelen leszek hivatkozni valamire (vagy valakire)...
Viszotn a te legutóbbi betéted 14 napon belül volt, nem? Az enyém már 25 napja "vesztegel". lehet, hogy ez okozza a problémát?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

edömér írta:
patric22 írta:
edömér írta:Én már írtam nekik. Megadtam az új Liberty-s adataimat (acc number, name, type), alertpay fizetési adatokat (date, ref number, stb.), illetve az EG security questiont, választ, stb. Ezt a választ kaptam:

Hi,

Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . Please contact AlertPay for refund.

A legutóbbi befizetésem 25 napja volt. Remélem, az AP a 30 napot a bejelentés napjától számítja....

STP-re pedig nem tudok regisztrálni, mert nem tudják elküldeni az emailt. Már vagy 10-szer megadtam nekik. Az oldal tetején pedig csak ez van:
Mailer Error: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
először én is ezt kaptam,de aztán mikor a felhasználó cuccokat küldtem el akkor még utána ők voltak azok akik mondták,hogy mit küldjek el mert hibásan adtam meg azaz rosszul....szal...éééérdees : )))szóval ezt már el{ađĐ[,így már nemtudnak kikerülni..de úgynézki,mintha nem is akarnának..max ha nem válaszolnak. hisz az ő levelére válaszoltam,azaz adtam meg helyesen amit kértek.meglátjuk .

Akkor, ha megengeded, név nélkül hivatkoznék rád és szépen megírom nekik. Egyébként a levelemben ezt írtam többek közt:

Please also remove the AP processor from my list and add the above mentioned Libertyreserve account

Namost, ha ez nem elég nekik, akkor kénytelen leszek hivatkozni valamire (vagy valakire)...
Viszotn a te legutóbbi betéted 14 napon belül volt, nem? Az enyém már 25 napja "vesztegel". lehet, hogy ez okozza a problémát?
nemtudom.ez nekem a 14ik nap(a vasárnap)szal ha ezis a cink,akkor nekem is huzos a dolog.most ezé nem alszok..várom mit írnak. tőlem hivatkozhatsz,csak ja ..név nélkül : )köcc

de szerintem várjuk meg,hogy konkrétan a mai napon milessz.asszem én vok az első,akinek eddig össze is jött köztünk ezaz adatokat kérik dolog...mert ha nekem sem müxik,felesleges itt küldözgetni bármit is.

GRATULÁLOK MAGAMNAK. EZ A 200-IK HOZZÁSZÓLÁSOM: PEZSGŐ NYITÁS
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

írhatnának már....a gmailbe is lement a nap..(themes) :lol:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

zzzzzzzzzZZzzzzzzZZzzzzzzzzZzzzzzzzzzzzzzZZZZzzzzzzzzzzZZzzzzzzZZzzZzzZZzzZZzzZ
edömér
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.30. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: edömér »

patric22 írta:zzzzzzzzzZZzzzzzzZZzzzzzzzzZzzzzzzzzzzzzzZZZZzzzzzzzzzzZZzzzzzzZZzzZzzZZzzZZzzZ
Jól elvagy, ahogy látom :)
Remélem, reggelre még ennél is jobban leszel/leszünk...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

edömér írta:
patric22 írta:zzzzzzzzzZZzzzzzzZZzzzzzzzzZzzzzzzzzzzzzzZZZZzzzzzzzzzzZZzzzzzzZZzzZzzZZzzZZzzZ
Jól elvagy, ahogy látom :)
Remélem, reggelre még ennél is jobban leszel/leszünk...
ja asszony itt mellettem nyomja a szunyát : ))))))))))))én meg nemrég gyujtotam rá,de mindjá megyek enni is valamit. ezmár kész felháborító. nekünk befektetőknek várni hát ilyet... :lol: :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

najolvan eddig birtam : OFF

reggel (ami kitudja mikor lesz)folytköv. bye : )
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patric: most a 300-ra hajtasz? :D
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

patric22 írta: igen?oksa. én ap-ről soha nem fektettem be. na mit szólsz?kifele sem kértem. refekből szedtem össze azt a pénzt amit...közel 240dollárt.levolt kötve még reggel ott volt most beléptem és resetelve az egész oldal. itt szép lenyulásrol lesz szo szerintem...várok még 15percet ha nem válaszol nagyon megfenyegetem. minden hyip oldalnak van egy gyenge pontja..szerintem mindenki tudja,hogy miaz....tiszta vicc
Patric22!

Azért elég ellentmondásos amit írsz. "AP-ről soha nem fektettem be". Akkor hogyan van AP referencia számod és hogyan akarsz visszaigényelni?
Akkor eddig honnan fektettél be? Mert valamelyik hozzászólásodban pedig azt olvastam, hogy most regiztél a SolidTrusPay-hoz.

Elég érdekeseket írsz néha.
Kép
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Jó reggelt!Megkaptam a válasz forduljak az AP-hoz és ott kérjem a pénzem.Nem igazán értem!Na mindegy!Megyek melózni,mert még kell aztán du-án jövök nézni mik a hírek!Szép napot mindenkinek!
nyuximama
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2010.09.21. 07:33
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: nyuximama »

Hát én is ugyanezt a választ kaptam :? De én sajna nem tudom az Ap cimét! Tud valaki segiteni? Köszi elöre
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Na, jól állunk :(
Hi,
your STP Account added .
Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site .
If you invested with Alertpay Please contact AlertPay for refund.
Contact SCAMPAY ( ALERTPAY ) to refund to you go to https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... &_a=submit
and Choose Dispute Transaction Department and then fill the form and ask for refund.
Az EG nem ad vissza SEMMIT az AlertPay-ről befektetőknek.

Azért pofátlan egy ember ez a Cristian.
Mintha legalábbis ő tenne nekünk szívességet azzal, hogy kegyeskedik hozzáadni az STP-s számlát a fiókunkhoz.
Mégis mit képzel ez az ember?
Vajon most arra számít, hogy majd gyorsan betoljuk a pénzünket STP-n keresztül?
Hát, azt lesheti!!! Legalábbis részemről.
edömér
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.30. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: edömér »

A legújabb hivatalos hírük:
https://earngroups.com/community/index. ... ce-is-000/
A lényeg tehát, hogy ők semmiképpen sem fognak tudni fizetni. Képtelenek. Olyan náluk a helyzet, mintha megszüntetnéd az AP számládat, majd utalni akarnál rá.
Ha AP számlád van, akkor csakis oda tudják küldeni a pénzt, de ez lehetetlen, mert a számlájuk befagyasztásra került.
Nincs olyan, hogy: befizettél AP-ről, most lenullázódott a számlád és az EG kifizeti pl. Liberty számlára.
A rendszer lényege, hogy amikor AP számlára küldtél pénzt, akkor nem az EG tulajdonába (értsd: valós bankszámlájára) ment át a pénz, hanem ott csücsült az AP számlán. Olyan, mintha valaki küldene nekem pénzt az AP számlámra, ami nem valós pénz, csak e-pénz, egy szám (amíg le nem veszem a bankszámlámra).
Nos, az egyetlen dolog, amit jelenleg tenni lehet: írni az AP-nak, visszakövetelni a befizetett (nem kamatos!) pénzt és reménykedni, hogy valaha fizetni fognak. Ehhez viszont tudni kell azt, hogy amennyiben a legutóbbi befizetésed 30 napnál régebbi, akkor a pénz elúszott mindenestül. Ha nem régebbi, akkor az "életed" az AP kezében van.
Persze megtehetik, hogy:
1. visszautalják a pénzt
2. elmondják, hogy ez egy hyip oldal volt, aki gonosz, kamuzik, ezért a pénzedet nem kapod vissza
3. soha sem fognak válaszolni

Tegnap patric22-vel hajnali 1-ig lestük a fórumot. Ez és az EG support által küldött email alapján a javaslatom:
AZONNAL írj az AP-nek és reménykedj. Én is ezt teszem. Most nincs más...sajnos....


@pinduur: én is azt írtam nekik, hogy "ki az a hülye, aki most elveszti a pénzét, majd újra befektet?" a válasz kb. az volt, hogy ne beszéljek mások nevében.
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

nyuximama írta:Hát én is ugyanezt a választ kaptam :? De én sajna nem tudom az Ap cimét! Tud valaki segiteni? Köszi elöre
Meg tudod nézni az értesítő emailben vagy az AlertPay előzményeiben.

De ha erre gondolsz, akkor itt van:
Name/Email: earngroups.com@gmail.com
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na hi!

na aki szerint pofátlan a Christian,az valamit elszurt a levéls írásba :) velem sem fog különbséget tenni,ugyanolyan emberként tekint rám is mint rátok ,sőt azt sem tudja kivagyok. tegnap erőltetve küldtem 3levelet is ugyanugy benne a kért adatokkal és végülis beállította az STP accountot az EG-be. a pénzt nem hajlandok odaadni mivel az AP zárolta a pénzük egy részét,kérjük az AP-től.szóval maradjunk annyiban,hogy az AP a pofátlan és nagyon kezd elegem lenni. mostmár azt találjuk ki,hogy az AP-től ,hogy kérjük vissza a lovét. mert az EG-vel semmi baj nemvolt,mégis zárolták a lovéjukat,sőt külföldi fórumokon is írják srácok,hogy őket is fagyasztják...gondoljátok az AP ha van is miből,visszatéríti?valami nem stimmel az AP ház környékén...


igen,elnézést kérek,hogy ezerfélét írtam kicsit bekavarodtam most nem írnám le miért.szóval én legutoljára befektettem egy adott összeget AP-ről így van reference numberem.ennyi.
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Nyitottam egy új témát az EG fórumán, amelyben a segítségüket kértem egy olyan "dispute" üzenet megfogalmazásában,
amely pontosan az ő esetükre vonatkozik.

Remélem, lesz olyan, aki jártasabb ebben, és segíteni is hajlandó :(
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok!

Dispute-hez a következőket kell csinálni:
1. Kattints ide.
2. Válaszd a Transaction Dispute
3. Tölts ki minden adatatot, és esetleg feltöltheted a transaction bizonylatát is, de nem muszáj
4. Írd be a Verify Submission kódot és kattints a Submit-ra.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] valamint 2 vendég