Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

hoparduc írta:Az én reklamációmra jött is az automata levél:

Thank you for contacting us. This is an automated response confirming the receipt of your ticket. One of our agents will get back to you as soon as possible. For your records, the details of the ticket are listed below. When replying, please make sure that the ticket ID is kept in the subject line to ensure that your replies are tracked appropriately.

Ticket ID: LLZ-700903
Subject: No payments


Here are some recent news articles published by AlertPay:

1. Now 7 MILLION MEMBERS are sending and receiving money online with AlertPay!
https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... up=default
2. Get more online customers with AlertPay's banners and payment buttons
https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... up=default

Please do let us know if we can assist you any further,
Segítenél nekünk, hogy Te milyen módon reklamáltál, hogy jöjjön válasz?
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

martillo írta:

Segítenél nekünk, hogy Te milyen módon reklamáltál, hogy jöjjön válasz?
Martillo!
Ez egy automatikus válaszüzenet.
Nyilvántartásba vették a kérelmet azzal az id számmal.

Én az alábbi tájékoztató szerint küldtem el a kérelmet:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883

Pontosabban ezzel a szöveggel:
I have invested $13 and $16 of this account on a High Yield Investment Program http://earngroups.com/.

Ide bemásoltam a két kifizetési bizonylatot

I’ve already sent mails to the administrator, and never been answered.

Best regards:

Szerintem az AP-nál úgyis tisztában vannak a helyzettel.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Még talán annyi, hogy a bentragadó 65 dolcsimból csak ezt a 29-et tudom visszaigényelni.
A többi már vissza lett forgatva, ezért nem jár rá az AP visszaigénylés.
A visszaforgatott pénznek már nincs száma sajnos.
Kép
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

hoparduc írta:
martillo írta:

Segítenél nekünk, hogy Te milyen módon reklamáltál, hogy jöjjön válasz?
Martillo!
Ez egy automatikus válaszüzenet.
Nyilvántartásba vették a kérelmet azzal az id számmal.

Én az alábbi tájékoztató szerint küldtem el a kérelmet:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883

Pontosabban ezzel a szöveggel:
I have invested $13 and $16 of this account on a High Yield Investment Program http://earngroups.com/.


most vagyok csakgyerekek, akkor most ez alapján kell csinálni az Alerthoz egy disputot? amúgy ha az embernek van olyanja hogy a 30 napnál régebbi alertes befizetésel forgatta a lét és úgy gyűlt össze azEG-nél( mert mivel nem volt ref juti így azonnal visszakötöttem) akkor azt nem tudom visszakérni vazzeg az eltűnik? amúgy ikyen befizetéseket kell elküldeni?


7/22/2011 Payment To earngroups.com@gmail.com Completed $.......... USD $0.00 USD - $.........00 USD




Ide bemásoltam a két kifizetési bizonylatot

I’ve already sent mails to the administrator, and never been answered.

Best regards:

Szerintem az AP-nál úgyis tisztában vannak a helyzettel.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

30 napnál régebbi befektetést nem utal vissza az AP.
Szerintem ez is le van ide írva:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883

Én sem tudom visszakérni a visszaforgatásaimat sajnos.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na ennyi gyerekek ilyen is tudok lenni.amit kapok,azt adok. téma részemről lezárva. lehet én vok egy b_om,de amikor lefagyasztották az AP számlájukat nekem még bőven megvolt a lekötött pénzem ami természetesen tartalmazta a saját lovém is. és ha utána tünt el,akkor kinél van a lové?hát Christián drágánál.úgyhogy ennyi,kattoljatok rá,nézzétek amig nem törlik.

https://earngroups.com/community/index. ... o-scamsee/
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

hoparduc írta:30 napnál régebbi befektetést nem utal vissza az AP.
Szerintem ez is le van ide írva:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883

Én sem tudom visszakérni a visszaforgatásaimat sajnos.

tudom de az a lé kinél van ugye?:) akkor már ninsc értelme csak az alert disputnak? nem lehet nyomás gyakorolni hogy kiderüljön akkor most az emberek pénze kinél van,nekem mindegy ki fizet az Alert vagy a EG de a pénz valahol meg van de hol akinél van delláton!?
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

patric22 írta:na ennyi gyerekek ilyen is tudok lenni.amit kapok,azt adok. téma részemről lezárva. lehet én vok egy b_om,de amikor lefagyasztották az AP számlájukat nekem még bőven megvolt a lekötött pénzem ami természetesen tartalmazta a saját lovém is. és ha utána tünt el,akkor kinél van a lové?hát Christián drágánál.úgyhogy ennyi,kattoljatok rá,nézzétek amig nem törlik.

https://earngroups.com/community/index. ... o-scamsee/
Le kellett volna fényképezned. Én már csak ezt látom:
An Error Occurred

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

[#103139] You do not have permission to view this forum.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

maradona1 írta:
hoparduc írta:30 napnál régebbi befektetést nem utal vissza az AP.
Szerintem ez is le van ide írva:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883

Én sem tudom visszakérni a visszaforgatásaimat sajnos.

tudom de az a lé kinél van ugye?:) akkor már ninsc értelme csak az alert disputnak? nem lehet nyomás gyakorolni hogy kiderüljön akkor most az emberek pénze kinél van,nekem mindegy ki fizet az Alert vagy a EG de a pénz valahol meg van de hol akinél van delláton!?
gyerekek.1biztos. az AP valoban lefagyasztotta azt az összeget,amit lefotoztak és elküldtek. de most ez1dolog. mert engem az érdekel,hogy elvileg fagyasztottak utoljára 29-én,és az én pénzem még 30án megvolt,lekötve. az én pénzem 30án tünt el. magyarul? hol van az én pénzem konkrétan?Chrisnél. én küldtem az AP-nak ilyen visszaigénylést...dehogy mit fogunk mi ebből látni...mert az EG jopofán megcsinálta az STP fiokot az EG profilomba,hát el is küldtem őket...
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

hoparduc írta:Még talán annyi, hogy a bentragadó 65 dolcsimból csak ezt a 29-et tudom visszaigényelni.
A többi már vissza lett forgatva, ezért nem jár rá az AP visszaigénylés.
A visszaforgatott pénznek már nincs száma sajnos.
Már csak egy kérdés, hogy van-e értelme AP-hez kérelmeznem!
Volt közel 100$-om EG-n ami úgy állt össze, hogy 30$ befektettem július 4-án és folyamatosan a kamatokkal együtt, majd további 37$-t küldtem 14 napon belül, amit EG vissza is küldött! Tehát maradt benn még közel 60$-om lekötve, amiből 30$-t fizettem én be 07.04-én a többi a kamatom volt... Ezt a 30$-t vissza tudom igényelni, ez még jogos igény volna részemről?

Thx
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Sziasztok!Az EG vissza utlata alertpayre mindenkinek a pénzét!Tehát akin keresi kell pénzünket az az AP.
Hi,
Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . If you invested with Alertpay Please contact AlertPay for refund.
Contact SCAMPAY ( ALERTPAY ) to refund to you
go to https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... &_a=submit and Choose Dispute Transaction Department and then fill the form and ask for refund

Please See MNO then you Know Who Are this Scammers
Also MNO Marked them As Scam . see At Right side of MNO . MNO Is Most Trusted and Famous Blog
Ezt küldték ma.Kérdeztem hol a pénzem és ez a válasz!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

teso80 írta:Sziasztok!Az EG vissza utlata alertpayre mindenkinek a pénzét!Tehát akin keresi kell pénzünket az az AP.
Hi,
Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . If you invested with Alertpay Please contact AlertPay for refund.
Contact SCAMPAY ( ALERTPAY ) to refund to you
go to https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... &_a=submit and Choose Dispute Transaction Department and then fill the form and ask for refund

Please See MNO then you Know Who Are this Scammers
Also MNO Marked them As Scam . see At Right side of MNO . MNO Is Most Trusted and Famous Blog
Ezt küldték ma.Kérdeztem hol a pénzem és ez a válasz!

és szerinted ez mennyire igaz?mert én már nemtudom.sőt akkor most kéne kitalálni,hogy mit írjunk az AP-nek...
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Nem kéne azon gondolkodnotok, hogy mit írjatok az AlertPay-nek. Ők pontosan tudják miről van szó. Lényeg, hogy mivel tőlük kérsz valamit, őket kell jófiúnak feltüntetni a szövegben. Ennyi. Minél többet vársz, annál kisebb az esélye, hogy visszakapod a pénzed.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

teso80 írta:Sziasztok!Az EG vissza utlata alertpayre mindenkinek a pénzét!Tehát akin keresi kell pénzünket az az AP.
Hi,
Our AlertPay account has been suspended, and therefore we are unable
to make anymore refunds and we Removed alertpay from our Site . If you invested with Alertpay Please contact AlertPay for refund.
Contact SCAMPAY ( ALERTPAY ) to refund to you
go to https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... &_a=submit and Choose Dispute Transaction Department and then fill the form and ask for refund

Please See MNO then you Know Who Are this Scammers
Also MNO Marked them As Scam . see At Right side of MNO . MNO Is Most Trusted and Famous Blog
Ezt küldték ma.Kérdeztem hol a pénzem és ez a válasz!
Tesó:) az honnan van mennyire hiteles? akkor ha ez mondjuk igaz akkor az EG-nek kell lennie erről valamiféle bizonyítéknak hogy xy-nak utaltunk vissza 100 dodót,Gips Jakabnak 20 dodót stb stb,vagy an block utaltak vissza összevonva mondjuk 40e dodót? és felmerül az a kérdés is ha az EG visszautalta összes bent lévő pénzt de Mi ha megcsináljuk az Alert disputot és ugye az általában kevesebbről szól( mert ugye sokan vissza vissza pörgettük a lét) akkor kevesebbet kapunk vissza mint ami jár,persze tudom bár csak ott tartanánk:) tehát ekll dispute vagy sem,nem jobb helyette egy konkrét levelet írni hogy Én Gipsz Jakab kérem Önöktől a EG-nél bent lvő összegemet amit az EG ELUTALT öNÖKNEK ETC ETC.Van konkrét bizonyíték hogy az EG elutalta a lét az Alertnak? vazze olyan érzésem van amikor ping-pongoznak a nagyok a fejed fölött és ide-oda kapkodod a fejedet nem vazze?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

megcsináltam a legtutibb dolgot.irtam a hivatalos alertpay facebookra.úgy látom csak hétköznap foglalkoznak vele,úgyhogy max holnap várhatunk választ..ha válaszolnak rá.nincs jobb ötletem.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Mi lenne, ha megfogalmaznánk egy levelet Ennek a nyomoronc Christiannak? Megírnánk benne, hogy nem az AP-hez, hanem hozzáfektettük be a pénzünket. Az jelen esetben teljesen mindegy, hogy refjutalék, vagy visszaforgatott pénz, vagy új utalás a befektetés alapja, hiszen egy új befektetés mindig egy új szerződés, tehát nem számít, hogy miből van a tőkéje. Az eltűnt pénzek az Account Ballance-ban szerepeltek. Az Account Ballance azt jelenti, hogy annyival tartoznak. Ha nem kapjuk vissza ezt a pénzt, az összes monitoron minden nap kapnak egy scam-minősítést mindannyiunktól. Minden nap lesz egy rakás BAD-NOT PAYING értékelése. Ebben az esetben eldobhatja azt, amire az EarnGroups eddig búszke lehetett, hogy 400 napos múltjuk van. Becsukhatják a boltot, és kezdhetik nulláról.
A saját fegyverüket fordíthatnánk ellenük. Amit ők csinálnak az AP-vel.
Na ez milyen lenne szerintetek?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Karbula58 írta:Mi lenne, ha megfogalmaznánk egy levelet Ennek a nyomoronc Christiannak? Megírnánk benne, hogy nem az AP-hez, hanem hozzáfektettük be a pénzünket. Az jelen esetben teljesen mindegy, hogy refjutalék, vagy visszaforgatott pénz, vagy új utalás a befektetés alapja, hiszen egy új befektetés mindig egy új szerződés, tehát nem számít, hogy miből van a tőkéje. Az eltűnt pénzek az Account Ballance-ban szerepeltek. Az Account Ballance azt jelenti, hogy annyival tartoznak. Ha nem kapjuk vissza ezt a pénzt, az összes monitoron minden nap kapnak egy scam-minősítést mindannyiunktól. Minden nap lesz egy rakás BAD-NOT PAYING értékelése. Ebben az esetben eldobhatja azt, amire az EarnGroups eddig búszke lehetett, hogy 400 napos múltjuk van. Becsukhatják a boltot, és kezdhetik nulláról.
A saját fegyverüket fordíthatnánk ellenük. Amit ők csinálnak az AP-vel.
Na ez milyen lenne szerintetek?
ezjó ötlet csak én ennyire perfektül angolul nemtudok.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: martillo »

Küldtem én is egy dispute-t az AP-hez... Ezért legalább nem kell fizetni!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Oké. Ha úgy gondoljátok, hogy ez használható ötlet, kérlek jelezzétek. Ugyanis ennek csak akkor van értelme, ha egyszerre nagyon sok helyről érkezik be ez a levél. Ha csak 2-3-4 ember küldi el, azt lesz....ják.
Ha megkapják 50-80-100 befektetőtől, az már elgondolkodtató. Esetleg össze lehetne fogni más hasonló fórumokkal (pl. Gyorshozam). Ha valaki más hasonló fórumban is tag, az megkérdezhetné, hogy csatlakoznak-e?
Fogjunk össze, csináljunk valamit! Nem kell hagyni, hogy a pofánkba röhögjenek!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

és ezzel azt éritek el hogy minden pénzetek bebukik az oldalba :D mivel LR STP stb ről biztos nem tudjátok visszakérni a pénzt
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

szabol írta:és ezzel azt éritek el hogy minden pénzetek bebukik az oldalba :D mivel LR STP stb ről biztos nem tudjátok visszakérni a pénzt
Mert így nem bukik be?
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Vajon Krisztán holnap mekeg valamit?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: szabol »

Karbula58 írta:
szabol írta:és ezzel azt éritek el hogy minden pénzetek bebukik az oldalba :D mivel LR STP stb ről biztos nem tudjátok visszakérni a pénzt
Mert így nem bukik be?
elvileg nem kell bebuknia hisz a többi bankba fizet rendesen
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

gyerekek egésznap leveleztem velük,probát megér eza levél de sok értelme nem lesz..állandoan azt válaszolta,hogy forduljunk az AP-hez pénzügyben.az STP hozzáférést megcsinálta az EG profilban,de a pénzel nem foglalkoznak.és ha ez nem elég,probáltunk beszélni vele facebookon,ott meg szánalmas modon azt mondta: "te viccelsz?fordulj az aphez és kérd tőle a visszaigénylést"

de mindemellett mailban azt is írta,hogy a többi bankon keresztül folyamatosan rendesen megy a befektetés.hát az már a fa____at sem érdekli. a pénzemet akarom.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Akkor nem kéne írni az Alertnak gyerekek az EG a többi processzora fizet akkor hanyas kabát vajon miért csak nálatok nem?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

senkinek nem fizet aki alertről fektetett be. itt ez a szánalmas.meg is köszöntem neki facebookon. ez egy nagy vicc. neharagudjatok berakok hozzájuk pénzt és mit kapok: 0$
miez,hanem szánalmasság?
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Karbula58 írta:Mi lenne, ha megfogalmaznánk egy levelet Ennek a nyomoronc Christiannak? Megírnánk benne, hogy nem az AP-hez, hanem hozzáfektettük be a pénzünket. Az jelen esetben teljesen mindegy, hogy refjutalék, vagy visszaforgatott pénz, vagy új utalás a befektetés alapja, hiszen egy új befektetés mindig egy új szerződés, tehát nem számít, hogy miből van a tőkéje. Az eltűnt pénzek az Account Ballance-ban szerepeltek. Az Account Ballance azt jelenti, hogy annyival tartoznak. Ha nem kapjuk vissza ezt a pénzt, az összes monitoron minden nap kapnak egy scam-minősítést mindannyiunktól. Minden nap lesz egy rakás BAD-NOT PAYING értékelése. Ebben az esetben eldobhatja azt, amire az EarnGroups eddig búszke lehetett, hogy 400 napos múltjuk van. Becsukhatják a boltot, és kezdhetik nulláról.
A saját fegyverüket fordíthatnánk ellenük. Amit ők csinálnak az AP-vel.
Na ez milyen lenne szerintetek?



Én is benne vagyok ebbe a levélbe.Küldjük!
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: patric22 »

teso80 írta:
Karbula58 írta:Mi lenne, ha megfogalmaznánk egy levelet Ennek a nyomoronc Christiannak? Megírnánk benne, hogy nem az AP-hez, hanem hozzáfektettük be a pénzünket. Az jelen esetben teljesen mindegy, hogy refjutalék, vagy visszaforgatott pénz, vagy új utalás a befektetés alapja, hiszen egy új befektetés mindig egy új szerződés, tehát nem számít, hogy miből van a tőkéje. Az eltűnt pénzek az Account Ballance-ban szerepeltek. Az Account Ballance azt jelenti, hogy annyival tartoznak. Ha nem kapjuk vissza ezt a pénzt, az összes monitoron minden nap kapnak egy scam-minősítést mindannyiunktól. Minden nap lesz egy rakás BAD-NOT PAYING értékelése. Ebben az esetben eldobhatja azt, amire az EarnGroups eddig búszke lehetett, hogy 400 napos múltjuk van. Becsukhatják a boltot, és kezdhetik nulláról.
A saját fegyverüket fordíthatnánk ellenük. Amit ők csinálnak az AP-vel.
Na ez milyen lenne szerintetek?



Én is benne vagyok ebbe a levélbe.Küldjük!
semmi értelme nem lesz,most törölt facebookrol egy pár embert velem együtt is mert felvoltunk háborodva.hátvicc. igaza van,nem áll nekünk feljebb.szánalmas.de megírhatjuk de akkor jó sokan kéne,hogy küldjük akár napokig is.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: teso80 »

én csak azt nem értem ha bent volt mindenkinek a pénze miért nem várt mig mindenki meg nem ad egy új bankot ahova küldhetné a lóvét ami ugye éppen kamatozott.Baromság hogy az AP-nél van a pénz.Szépen elrakták zsebre.Asszem maradok az EA-nál.lehet lassan fizet,de legalább nem tűnik el a lóvé.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Earngroups.com - Eminent Investment Solutions

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Alert disputenál ha csak annyi van meg az Alert historyba hogy ekkor és ekkor befizettem az EG-ba az elég,mert ugye konkrétan ki nem kértem,és nem is igazota vissza az EG mert ugye bent volt a lé ketyeget ugye,és akkor töröltek mindent?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég