Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Möbius írta:Azért léteznek másfél éve mert, hosszabb futamidőt írnak ki és mondjuk egy hónapra vagy fél évre tudod lekötni, nem egy hétre, csak ebből az okból léteznek ilyenek. De nyugodtan pakoljál bele. Lehetőleg minél többet, sőt hívd meg az összes ismerősödet is, hogy pakoljanak bele ők is. Lol
Eddig a pontig bírtalak, mert észérveket használtál, de ez már csak szimplán bunkóság.

Van olyan oldal is, ami hónapok óta létezik, és hetes, vagy napos kifizetései vannak. A HUSM több, mint 1000 napig fizetett úgy, hogy 4 napos lekötéseik voltak. Ezt hogyan magyarázod? Miért tudtak fizetni ennyi ideig?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Befektetési szakember vagy? Értesz valamihez profi szinten? Pénzügyi és Marketing diplomád van?
Kérlek ne nekem magyarázz. Valós befektető cégek nem 1-2 hanem 10-30 évig fent állnak.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Möbius írta:Azért léteznek másfél éve mert, hosszabb futamidőt írnak ki és mondjuk egy hónapra vagy fél évre tudod lekötni, nem egy hétre, csak ebből az okból léteznek ilyenek. De nyugodtan pakoljál bele. Lehetőleg minél többet, sőt hívd meg az összes ismerősödet is, hogy pakoljanak bele ők is. Lol
ez nem igaz! marhára képben lehetsz, ha ilyen hülyeséget állítasz! léteznek olyan oldalak, ahol 4 nap-hetes futamidők vannak.

sosem hívtam meg senkit, mert tudom, hogy sok utánajárás, figyelgetés 6-8 oldal rendszeres látogatása kell ahhoz, hogy nyereséges legyen a dolog. a hozzáállásod meg pofátlanul bunkó. nem akasz a katolikus fórumokra is bekukkantani azt hirdetve, hogy nincs Isten?
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Persze, igazad van. Vannak rendes befektetések, gondolom Te mindjárt tudsz is javasolni párat.
Annyira demagóg vagy! Ez, amit írtál pontosan azt mutatja, hogy olyan témában foglalsz állást, amihez nem értesz!
Ha valaki elköveti azt a baromságot, hogy hónapokon keresztül ugyanoda fektet pénzt, az tényleg járhat úgy, hogy elbukja. Azt, hogy a tőkét mihamarabb ki kell menteni, és a hozamokat kell forgatni, azt itt mindenki tudja, nem kell hozzá nagy szaktudás.
Tudod amit Te most csinálsz, az pontosan olyan, mint amikor ketten beszélgetnek az autókról. Az egyik az Opelt dicséri, a másik meg mondjuk a Fiatot. És odamegy a harmadik ember, és azt mondja, hogy az Opel is meg a Fiat is fostalicska. Mire a két beszélgető megkérdezi, neked volt már valamelyik a kettő közül? Ja, nem volt de a szomszédomnak volt és sokat szívott vele.
Szóval kb. annyira autentikus a véleményed ebben a témában, mint mondjuk a kislányomé. Ő se próbálta, de hallott róla ezt meg azt.
Én maximálisan elismerem a tőzsdei ismereteidet, és elfogadom, hogy a hagyományos befektetések területén nagy tapasztalattal rendelkezel. Nem vonom kétségbe a jó szándékodat sem. De addig ne mondjál véleményt semmiről, amíg nem próbáltad ki.
Én még nem ugrottam ejtőernyővel. Nem mondom hogy rossz dolog. Csak annyit mondok róla, hogy biztos összef.snám magam, ezért nem szeretném kipróbálni. De nem megyek el egy ejtőernyős klubba, hogy elkezdjem mondogatni az ottani embereknek, hogy ti mekkora barmok vagytok, hogy felmentek 3-4000 méter magasra, aztán egy vászondarabra meg néhány kötélre bízzátok az életeteket, és még fizettek is érte.
Na ezt kéne valahogy megérteni. Aki ezekbe az oldalakba pénzt tesz, az tudja pontosan, hogy van kockázata a dolognak. A kockázat csökkenthető, és (ha ész nélkül csinálod) növelhető egészen a 100%-os szintig. Szóval szerintem itt nem kell senki lelkét megmenteni. :)
Ne érts félre, nem megbántani akarlak.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Möbius írta:Valós befektető cégek nem 1-2 hanem 10-30 évig fent állnak.
hát én tök leszarom, hogy a "valós" cégek meddig állnak fönt, nekem bőven elég, ha egy hyip mondjuk 1 évig működik és kaszálok belőle.

amúgy meg berobbanni egy oldalra és lehülyézni mindenkit, aki bedől a hyip-nek, ahhoz is pofa kell.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sweeney todd írta:
Möbius írta:Valós befektető cégek nem 1-2 hanem 10-30 évig fent állnak.
hát én tök leszarom, hogy a "valós" cégek meddig állnak fönt, nekem bőven elég, ha egy hyip mondjuk 1 évig működik és kaszálok belőle.

amúgy meg berobbanni egy oldalra és lehülyézni mindenkit, aki bedől a hyip-nek, ahhoz is pofa kell.

:)
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Egyrészt ez Opel és Fiat kategória. Hanem opel és egy bicigli amire autó alakú karton van rátéve. Ismertetve a képet, hogy befektetésnek álcázott piramis ez. Ezek nem befektetések, mivel nem fektetnek be sehova. Nyomozó ismerősöm pár tucat ilyen oldalt lebuktatott már, persze amit Magyarországról indítottak. Én is évek óta foglalkozom internetes csalásokkal és értek hozzá ezért tudom pontosan miből áll ilyen HYIP cég. Ellenben veletek. Mint említettem, nem állt másból mint egy weboldalból, bérelt szerverből, egy netes számlából és egy krapekból, aki a gép előtt ült és amikor már apadt a regelés és befizetés, akkor megszüntette az oldalt. Ennyi a képlete. Nyugodtan lehet érdeklődni a Pesti rendőrkapitányság, internetes bűntények részlegénél.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Jah és ha tovább ajánlod, és aki alattad van már bukik vele és téged is feljelent, akkor mit csinálsz??

Nyilván a 7daywelath incidenst is ismeritek páran. Ott is hasonló volt a dolog vége és 2 és fél évig tartott, aztán hirtelen hacker támadás, hitelkártya csalás és dupla kifizetések, majd végül bottal lehetett verni a nyomát. És huss a legtöbbek pénzének. És most itt álltok várjátok vissza a pénzeteket mert, hogy az Elite Alliance micsoda jó megbízható befektető cég. Ez igen!! Gratula!

Nem hiába, vesztettétek el ti a pénzeteket és nem, akik valós befektetéssekkel foglalkoznak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Möbius 2011.08.12. 11:47-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

"bicigli" ááááááá

oké, köszönjük, már nagyon okosak lettünk.

"értek hozzá ezért tudom pontosan miből áll ilyen HYIP cég"

aha, ahogy azt sem tudtad, hogy vannak rövid lekötéses oldalak. arra azért még mindig nem sikerült válaszolnod, hogy ha szerinted piramis, akkor a 2 éve működő hyip-k miből fizetnek.

remek, hogy tőzsdés, zsaru és mindenféle ismerősöd van.
köszönjük, mi továbbra is naív butaságunk bugyraiban szeretnénk vergődni.
kompenzálj máshol! csók
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Möbius írta:Jah és ha tovább ajánlod, és aki alattad van már bukik vele és téged is feljelent, akkor mit csinálsz??
ez már vicc kategória. komolyan ezért regisztráltál? nincs jobb dolgod?

(részemről ignoráltam, szerintem jobb lenne, ha ti is csatlakoznátok, főleg, hogy szétoffoljuk a témát) :good:
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Nyilván a 7daywelath incidenst is ismeritek páran. Ott is hasonló volt a dolog vége és 2 és fél évig tartott, aztán hirtelen hacker támadás, hitelkártya csalás és dupla kifizetések, majd végül bottal lehetett verni a nyomát. És huss a legtöbbek pénzének. És most itt álltok várjátok vissza a pénzeteket mert, hogy az Elite Alliance micsoda jó megbízható befektető cég. Ez igen!! Gratula!

Nem hiába, vesztettétek el ti a pénzeteket és nem, akik valós befektetéssekkel foglalkoznak.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Érdekes, hogy a nagy szakértelmetekkel, mégis ti buktatok! Nem hinném, hogy bármi hitele lenne annak amiket mondasz.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Möbius.

Semmi gond nincs azzal amit írsz, mert igazad van. Leszámítva azt, hogy egy bunkó paraszt vagy.

Ha segíteni akarsz az embereknek, hogy ne veszítsék el a pénzüket, akkor az nem úgy fog menni, hogy nekem ilyen meg olyan diplomám van, és én vagyok a király, aztán kioktatok mindenkit.

Úgy látszik az egyetemen nem tanultad meg megadni a kellő tiszteletet mások felé.

Amúgy a kérdésemre nem válaszoltál. Ha tudod, hogy hogyan működik egy ilyen oldal, akkor légyszives mondd meg, hogy hogyan tud egy 4 napos lekötéssel 108%-ot adó oldal 3 évig működni?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hagyd, ő arcoskodni jött, a kisebbségi érzését kompenzálva elmondani, hogy idióták vagyunk.
kár, hogy pl az én szponzorom a hyipvel többet keres, mint a fizetése, de az nyilván nem számít.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Mint már említettem, amíg van befizetés addig megy, mert van miből kifizetni az előtted lévőket. És mivel valós befektetésekkel foglalkozok, olvasd vissza, hogy kb milyen hozamok vannak a gazdasági piacon. És olvasd vissza, hogy akik közül lebuktak mert ilyen oldalt üzemeltettek, mi volt az egész felépítése. Nem vagy analfabéta, így hát képes vagy megérteni amit leírtam eddig. Add össze és keresd meg az összefüggéseket! És azt is olvashattad, hogy sokakat figyelmeztettem és hasonló reakció volt, mindenki okosabb volt és most ott tartotok, hogy nincs meg a pénzetek!
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

És lehetek gonosz, illúzió rombóló, bunkó a tény az tény ti buktatok. És olvasd vissza azt is, hogy lehet vele keresni, aki az elején van, aki tapasztalt, de mégis ezrek, tízezrek bukják el a pénzüket. És nyílván halottátok, hogy a AlertPay kezdi megelégelni, mert AlertPay banknál reklamáltok és igényelitek vissza a veszteséget. Mert olyan okosak vagytok, hogy bátran fektettek ilyenbe. Az AlertPay elkezdett szigorítani, és amit gyanúsnak érzékel, azzal felbontja a kapcsolatot. Szóval nem sokáig fognak már működni ezek a csalások, amiket úgy védtek okosan.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

És sweeney mit szólnál, hozzá ha valaki feljelentené a sonzorod, mert berágott, hogy bukott pénzt, Büntető jogi törvény szerint mehetne börtönbe legalább 5 évre illegális piramis játék továbbszervezése miatt.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Még mindig igazat adok neked, de még mindig nem értem, hogy neked mért fáj az, hogy sok hülye forgatja a pénzét ezekben az oldalakban egészen addig, amíg el nem veszíti, én meg minden ilyen boldalból egyszer, vagy kétszer veszek ki mondjuk 20% hasznot, és én meg jóljárok.

A tőzsdén is ez megy... a tőzsdézők 90%-a veszít, a és a 10% keresi meg azt a pénzt, amit a sok hülye elszór.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Tőzsde biztonságos, mert akkor adod el a részvényt amikor te akarod. Megvárod míg nyereségesbe fut át és akkor adod el. DE bizonyára neked van igazad, mert pénzüggyel és gazdasággal foglalkozol. Mellesleg itt HYIP él az arány az, hogy a 90% bukik és a 10% nyer valamit.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Möbius írta:És sweeney mit szólnál, hozzá ha valaki feljelentené a sonzorod, mert berágott, hogy bukott pénzt, Büntető jogi törvény szerint mehetne börtönbe legalább 5 évre illegális piramis játék továbbszervezése miatt.
bebuktad, mert legális!!!
(és ezzel a mondattal ismét hatalmas szakértelemről tettél bizonyságot, innentől vagy hiteltelen a szememben)
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Nem foglalkozom pénzüggyel és gazdadággal. Programozó vagyok, ha szeretnéd tudni, de nem tudom, hogy mért kell kérkedni a végzettségeddel.

A tőzsde is csak annak biztosnágos, aki ért hozzá. És tudom, hogy évekig is eltarthat, mire normálisan kitanulom, de nekiálltam, és nem akarok sokáig HYIP-pel foglalkozni, de arra jó, hogy egy kis kezdőtőkét összeszedjek. Ilyen szakembereknek meg nem fogok jutalékot adni, mint te vagy azért, hogy kezeljék a pénzemet a tőszdén, inkább kitanulom, időm mint a tenger.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Legális, hűűű mert én még nem találtam meg mint bejegyzett cég. Van róla hivatalos másolatod az alapító okiratról, a bejegyzett székhelyről? Egyáltalán láttad már Leon fényképét vagy arcát? lol Kíváncsi lennék, ha most feljelentenélek a rendőrségen, tudnál a kérni hivatalos okiratot, cégjegyzékszámot, amivel igazolod a nem létező ügyfélszolgálati irodától! Lol azta és nagyok hiteltelen Lol
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

úgy tőzsdeügynök ő, ahogy én agysebész vagyok. szerintem átvágta egy hyip, talán épp az EA és most idejön észt osztani.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Möbius írta:Legális, hűűű mert én még nem találtam meg mint bejegyzett cég. Van róla hivatalos másolatod az alapító okiratról, a bejegyzett székhelyről? Egyáltalán láttad már Leon fényképét vagy arcát? lol Kíváncsi lennék, ha most feljelentenélek a rendőrségen, tudnál a kérni hivatalos okiratot, cégjegyzékszámot, amivel igazolod a nem létező ügyfélszolgálati irodától! Lol azta és nagyok hiteltelen Lol
mivel adózom utána, pont lényegtelen.

nem veszed észre, hogy senkit sem érdekelsz? húzzál már innen, szétoffolod a topikot! :argue:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Möbius: a diploma itt nem sokat ér. Az a helyzet, hogy nekem is van (marketing-reklám-piackutatás), és éveken keresztül dolgoztam az egyik piacvezető pénzintézetnél (ING). Életbiztosítások mellett BEFEKTETÉSEKKEL foglalkoztam. Pillanatnyilag független pénzügyi tanácsadó vagyok. Természetes, hogy az ügyfeleimnek nem a HYIP oldalakat javaslom, hiszen az emberek nagy része nem a kockázattűrő képességéről híres. De ezen az oldalon a kutyát sem érdekli, hogy kinek van diplomája, és kinek nincs. Itt mindenki segíteni próbál a másik embernek. Végzettségtől függetlenül. Nem szoktuk egymást lehülyézni, lemarházni, stb. Na én részemről lezárom ezt a témát. Neked jogod van hinni abban, hogy ez a HYIP-dolog sz@r. De ahhoz nincs jogod, hogy mások bizalmát megingasd. Itt mindenki önként van, senki nem kényszerített ide senkit. A kockázatokat mindenki ismeri. Ha segítő részese akarsz lenni ennek a közösségnek, szeretettel fognak fogadni, ha észt akarsz osztani, akkor olyan hozzászólásokat fogsz kapni, mint az előzőek.
Üdvözöllek: Karbula
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Na ez aztán az értelmes válasz, Gratula! Mint említettem te buktál és nem én, szóval aki hiteltelen az te. Nyílván okosabb vagy és jobban értesz, hozzá és ezt bizonyítja azt is, hogy te a vesztesek között vagy
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Nem baj, ha kapok ilyen hozzászólásokat, általában szeretem olvasni mikor már kifogynak az észérvekből és csak sértegetni próbálnak. És elsősorban, közöltem mia HYIP cég felépítése, ,,cég"
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

anyád a vesztes, idióta!

lépek a modihoz, látom nem veszed, hogy itt senki sem lát szívesen
Möbius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.08.12. 08:48

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Möbius »

Na igen mikor kiveszel az észérvekből, akkor inkább töröltessünk
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Karbula58 írta:Na én részemről lezárom ezt a témát.
detto, jelezze vk, ha elment. :innocent:
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 4 vendég