Hosszútávú befektetési programok

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:Lili kapizsgálja a dolgokat :) De azért még ne kapkodjunk. A DW egyelőre csak küldött egy levelet. Az AC sem 100%, hogy ugrik, csak most vigyázni kell vele. Én összesen ennyit mondtam.

A DW levele szerintem első sorban a passzív tagoknak szólt, akik még nem fektettek be. Viszont egyértelmű hogy ezért küldték, hogy plusz bevételhez jussanak. Még nincs riadó helyzet, de kíváncsian várom mi fog történni. Én a DW-t tartom amúgy most a legmegbízhatóbb oldalnak.
Ha a Daily With "plusz bevételhez" akar jutni, ami egyértelmű igény a levélből, azt tudjátok Ti is, hogy mit jelent...hamarosan eléri a csúcsot, mikor érdemes bebuktatni. De ne legyen igazam!

Én a magam részéről a jövő héten kiveszem a lejáró nagyobb összegű befektetéseimet a DW-ből is, egy kb. 15 $-nyit bennhagyok és a végéig a kamatait élvezem. :)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Jani:
Én ennek tükrében óva intenélek tőle, de a Te döntésed...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:Kérdezzem meg toluk,hogy mi ez a keverés?
Á, szerintem ne, nehogy feltűnjön nekik a gyanú (persze árnyaltan). Elég, ha mi levonjuk a tapasztalataink alapján a következtetést, mint intő jelet...
Nehogy aztán hamarabb lelépjenek, mint ahogy többségünknek lejár a jövő heti befektetése. :)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:ttp://www.hyipfundrecover.com/
ezt valaki használta már?
Én még nem próbáltam, de szerintem nagyobb összeg visszatérítésére érdemes lehet, bár előre kell fizetni nekik 35 $ díjat.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:Olvastam ezt a koltséget.De mennyire biztos,hogy akár az elittol vagy a rightinvesttol,vagy az EG-tol visszaszerzik a penzeket?
Kinek melyik a legkésobbi dátuma,h a dw-tol kijojjon a pénze?Nekem okt 7-en kene a masik 79.50 nek kijonnie.
S mi van akkor az AC-vel?Az is gyanus?Onnan okt 8-an jar le 237$-om.Hm...csak kihuzza már addig.
Azt olvastam az oldalunkon, hogy állítólag, ha nem sikerül a visszatérítés visszautalják a 35 $ költséget, egyszóval sikerdíjért dolgoznak. Nem tudom ez a gyakorlatban hogyan működhet, valóban visszaadják-e azt a pénzt.

Annyira szerintem még ne aggódj, megérzésem szerint a jövő hetet még simán kihúzzák az oldalak. Akkora gond még nincs, ezek csak intő jelek, fokozott óvatosságra intenek a jövőbeli befektetéseinket illetően. De mindenki maga dönti el, ez fontos!
Nekem okt. 06. és 07. az utolsó lekötési dátumok a DW-ben, az AC-t már 1 hete pihenőre tettem, nincs benn pénzem.

Ha a DW-nek ezzel a levéllel plusz befektetések szerzése a cél, akkor 1-1,5 hetet biztosan adnak az új tőke beinvesztálására...

Emlékezzünk csak az Advantage Capital-nál gyanús volt az AP fizetési lehetőség bevezetése. Már akkor arra gyanakodtunk páran, új tőkebevonzást céloz ez is. Szépen felépített stratégiát követnek, mert ahogyan Sleepingevil is írta a Goldpoll-on is bekerült a legjobb 3-ba, hogy még több tőke folyjon be...most meg jönnek a gondok...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:a DW-nek ezzel a levéllel plusz befektetések szerzése a cél, akkor 1-1,5 hetet biztosan adnak az új tőke beinvesztálására...

Emlékezzünk csak az Advantage Capital-nál gyanús volt az AP fizetési lehetőség bevezetése. Már akkor arra gyanakodtunk páran, új tőkebevonzást céloz ez is. Szépen felépített stratégiát követnek, mert ahogyan Sleepingevil is írta a Goldpoll-on is bekerült a legjobb 3-ba, hogy még több tőke folyjon be...most meg jönnek a gondok
es sikerult az advantage nak az uj tokebevonas?
S a dw-el kapcsolatban:szerinted akkor 1,5 heten belul,ha beteszek 2ezret 2x 15 napra,akkor az utan fognak meglépni?
Az AC: azzal, hogy bevezették az AP fizetési lehetőséget, persze, hogy több tőke ment be, mert addig csak Liberty és Perfect Money volt. AP-t sokkal többen és szélesebb körben (üzleti) használnak.

A DW: én csak a hasamra ütöttem az idő intervallomot illetően...ezt nem lehet megjósolni, sajnos. Az tény 15 napra ne, inkább rövidebb időre, 7 napos periódusban még lehet gondolkodni. A 15 nap hosszú idő, addig sok minden történhet jelen esetben.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:Kicsit ellentmondasos,hogy a goldpollnal a 3. helyre kerult,kozben meg gyanus level jon toluk.
Mi a velemenyed a stockbizrol?
Jo lenne pedig,hogy ez az arany négyes menne meg pár honapot.
Az AC a 3. a Goldpollon, nem a DW. Az is állhat mögötte, hogy fizet azért, hogy ott legyen az oldal, így több befektetőt vonz magához. Ezt itt olvastam a fórumon...
A Stock-Biz-ben nekem is van pénzem, jó volt eddig, nem tudom miért késett ma a kifizetés. Vasárnap nekem lesz kifizetésem tőlük, meglátjuk.

Az biztos, hogy jó lenne...de sajnos semmi nem tart örökké és ez a HYIP oldalakra is érvényes. :rofl:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta::( A sb-bol nekem 7-én jon ki egy nagyobb osszeg.15 naposra tettem be.Szemely szerint egy nagyobb toket szeretnék elérni,aztan johetnek a kisebb hozamu cégek.Sajnalom,h a PS-nel egy angol a referalom.Too late
Jani, ha pl. 7 naposra teszed a pénzed és kamattal együtt visszakötöd, szinte ugyanott vagy, mintha 15 napra lekötöd. (ki tudod számolni pontosan) Nekem is van egy-két 20-30 napos lekötésem, de ahol megengedi a kisebb idő intervallumot ott érdemesebb szerintem, mert a HYIP világban a nagy periódusok alatt bármi megtörténhet. Még a 7 napos közötti napokban is, nemhogy a 15 naposban...De ez csak az én véleményem. Teljesen egyetértek Veled a nagyobb alaptőke létrehozásában, sokan erre törekszünk, de ugye a kockázatot is minimalizálni kell és annyi mindenre kell figyelni.

Én vegyesen tartom a kisebb és nagyobb hozamú oldalakat, nekem van egy összeghatár amin túl már nem fektetek egy oldalba, de ahogy szaporodik a pénzem újabb befektetési lehetőségek kellenek...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Instant refjuti: :)

Payment Details

Date: September 30, 2011 4:34:28 PM
Amount Sent: $1.10 USD
Sender Name: Brand Daily
Sender Email: admin@brandaily.com
Reference Number: 2EA1F-
Message: Withdraw to hoparduc from www.brandaily.com :clap:

Kép
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Karbula58 írta: Ez a megjegyzés egy kicsit rosszul esett. Ha valakire nem lehet azt mondani, hogy dicsőít egy oldalt a refjutalékért, hát akkor rám biztos nem. Erre csak itt a fórumban is van tanúm. Én annyit írtam, és azt fenntartom, hogy folyamatosan fizetnek. És nem 10-20 dollárokat, hanem nagyobb összegeket is. Ha ez dicsőítés, akkor én pingvin legyek!
Egyáltalán nem rád értettem. Csak azt akartam kiemelni, hogy én nem ilyen vagyok.

Nincs igazából mit beszélni erről. Én óvatosabb vagyok. Ennyi.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Kép


Advantages Capital INSTANT kifizetés :clap:
És ismét küldenek mailt a kikérésről is és a befizetésről is.

A DailyWith a levelet azért küldte, mert elérték a 200 napot, és úgy érezték, hogy ezt egy mail formájában megosztják az aktív, és főleg az inaktív befektetőkkel. Nem hiszem, hogy más lenne a háttérben.

A StockBiz kifizetés általában (nekem eddig minden alkalommal) lassúkás, de ez szerintem azért van, mert a PM-re és a Liberty-re majdnem minden oldal lassabban utal. 2 héttel ezelőtt a BrandDaily kifizetésére is vártam vagy 6-7 órát, mire megérkezett PM-re.

És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz.
Mindegyikről találsz leírást, kifizetési bizonylatokat a weblapomon (http://sokpenztakarok.lapra.hu)
És ha az információk alapján megtetszett valamelyik, ott megtalálod a regisztrációs kódokat is.
Ha segítségre van szükséged, jelentkezz!!!!



:good:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Gratulálok a kifizetéshez! :)
Örülök és megnyugtató, hogy újra küldenek mailt.

A Daily With 271 napos, a Goldpoll 272 napja monitorozza, így nem érhettem el ma a 200 napot. :)

http://www.goldpoll.com/search.html?do= ... 42&go.y=16
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

jani írta:
Karbula58 írta:Kép


Advantages Capital INSTANT kifizetés :clap:
És ismét küldenek mailt a kikérésről is és a befizetésről is.

A DailyWith a levelet azért küldte, mert elérték a 200 napot, és úgy érezték, hogy ezt egy mail formájában megosztják az aktív, és főleg az inaktív befektetőkkel. Nem hiszem, hogy más lenne a háttérben.

A StockBiz kifizetés általában (nekem eddig minden alkalommal) lassúkás, de ez szerintem azért van, mert a PM-re és a Liberty-re majdnem minden oldal lassabban utal. 2 héttel ezelőtt a BrandDaily kifizetésére is vártam vagy 6-7 órát, mire megérkezett PM-re.

És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz.
Mindegyikről találsz leírást, kifizetési bizonylatokat a weblapomon (http://sokpenztakarok.lapra.hu)
És ha az információk alapján megtetszett valamelyik, ott megtalálod a regisztrációs kódokat is.
Ha segítségre van szükséged, jelentkezz!!!!

Jani! Gratulálok! :clap:

:good:
Jo látni!Grat! :good:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Nem azt írták, hogy 200 napos lett a DW, hanem azt, hogy "A virágzó út 200 napja - és számolás..."
Ha metafórából átfordítjuk akkor csak egy összefoglaló arról, hogy az elmúlt 200 napjuk sikeres volt, és végeznek egy számvetést. Szerintem csak ennyi van a háttérben. :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Köszi a grat-okat :)
fortuna76
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.07.28. 14:39
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: fortuna76 »

Sziasztok!
Most ezt tesztelem:

veritasfunds.com/FO1116070
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Sziasztok!

Van olyan köztünk aki nyomja a Forexet?
Ha igen, akkor feléjük az a kérdésem, hogy hol kereskednek a forexen, melyik a legolcsóbb, legmegbízhatóbb?

Köszi:
Szotyka
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Kép


Advantages Capital refjutalék INSTANT fizetve! :clap:
Köszönöm!


És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz, és természetesen a $tiforP.
Mindegyikről találsz leírást, kifizetési bizonylatokat a weblapomon (http://sokpenztakarok.lapra.hu)
És ha az információk alapján megtetszett valamelyik, ott megtalálod a regisztrációs kódokat is.
Ha segítségre van szükséged, jelentkezz!!!!


:good:
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Jani!

Ha ,a DW valóban azért küldte a levelet,hogy így sokkal többen fektessenek be,és hamarosan bebuktassák az oldalt,akkor nem ajánlatos betenni 1 hétre sem,a véleményem szerint.
Ugyanis,hogy ha arra mennek,hogy mindenki most tegye be a nagyobb összegeket,akkor valószínű,hogy sokan úgy csinálnák/ják,hogy betesznek mondjuk 2 ezer dollárt egy hétre,amint lejárt,kikérik a 2000-et,és a 400-at forgatják.Így,már veszteni valója nincs az embereknek..
És persze,ez a DW-nek sem érné meg ,mivel csak a kamatok után adná az újabb kamatokat,tehát nem lenne tényleges tőkéje az embereknek..
Ezért,a DW agyával gondolkodva,kiküldenek egy ilyen levelet,hogy most mindenki pakolja be a pénzt,várnak 2-3 napot,esetleg 5-6-ot,utána bebuktatják,hogy azok,akik 1 hétre tették,még véletlenül se tudják kikérni a pénzt..

Ismétlem,ez a vélemény aszerint él,hogy ha valóban e célból küldték a levelet..

Nem pánikkeltés céljából írtam!

Én,még mindig a NeoProgress-t ajánlom.. Tény,hogy nem ad akkora hozamot,mint a mester4-es,viszont, 100$ feletti befektetésről,egy szerződést állít ki..Lehet,hogy nem tudod majd mire használni,bár,a szerződésben található egy tőke garancia is,nekem sokkal szimpatikusabb,mint a többi oldal.Ezt a bizonylataim is alátámasztják.

Regisztráció: https://www.neoprogress.com/?ref-DFL7ZO8
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

DailyWith:

Mai Liberty Reserve INSTANT kifizetés:

Kép

DailyWith regisztráció itt: http://www.dailywith.com/?ref=csaba08
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Gratulálok Csaba! :)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Lili írta:Gratulálok Csaba! :)
Köszönöm lakótárs! :D
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

csaba08 írta:
Lili írta:Gratulálok Csaba! :)
Köszönöm lakótárs! :D
:D
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Hűha! Hogy itt mik történnek!
:D
Grat a kifizetéshez!
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta: :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Grat! .... lakótársak
?? Te még nem is vagy lakótárs! :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

csaba08 írta:
jani írta: :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Grat! .... lakótársak
?? Te még nem is vagy lakótárs! :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Ahhoz még többet kell köztünk lenned...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Instant: :)

Payment Details

Date: October 01, 2011 1:06:01 PM
Amount Sent: $2.40 USD
Sender Name: advantagescapital
Sender Email: admin@advantagescapital.com
Reference Number: 149AA-
Message: Withdraw to hoparduc from www.advantagescapital.com :clap:

Kép
Kép
lipuka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2011.09.15. 08:21
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: lipuka »

Sziasztok,
kíváncsi vagyok a véleményetekre :)
Két céget (progit) ajánlok figyelmetekbe!!
Rövidtávú lehetőségeket ajánlanak, elég jó az oldalak felépítése, és a véleményem szerint hosszútávon fognak működni.
Bocsi de csak a linket tudom felrakni mert a banert azt még nem tudom.

http://panainv.com/?ref=lipsa


Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég