Brantons Group : Nagyszerű befektetési lehetőség.

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lori78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.10.07. 12:31
Kapcsolat:

Brantons Group : Nagyszerű befektetési lehetőség.

Hozzászólás Szerző: Lori78 »

10 éves cég. A cég 10 éves eredményei és kimutatásai elérhetők a honlapjukon. Érdekes befektetési lehetőség...

Kép

A múlt havi hozam statisztika, napi bontásban :

Kép

Kép
Kép
Avatar
misi1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011.10.08. 19:20
Kapcsolat:

Re: Brantons Group : Nagyszerű befektetési lehetőség.

Hozzászólás Szerző: misi1 »

szia Lori78!

be regiztem alad! jo,es stabilnak tunik,ez az oldal:

http://brantonsgroup.com/?r=misi1

neked van mar kifizetesed?
TE is,probald ki a FOREX-et MOST teljesen ingyen ,NO DEPOSIT BONUS :

:http://100forexbonus-broker.blogspot.com/
Avatar
misi1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011.10.08. 19:20
Kapcsolat:

Re: Brantons Group : Nagyszerű befektetési lehetőség.

Hozzászólás Szerző: misi1 »

SZIASZTOK, talalltam errol egy kis infot, http://brantonsgroup.com/?r=misi1/
amin elgondolkoztam az az.hogy az indulasi datumok sok helyen utkoznek,vagyis szamomra rejtely,hogy mikor startolt. De ettol fuggetlenul megbizhatonak latom.

ime a google altal vegzett forditas errol az oldalrol szol: http://brantonsgroup.com/?r=misi1/


Jó reggelt, mi kedves olvasók! Ma megjelent egy másik HYIP-felülvizsgálat újabb sikeres HYIP-program működik az interneten. Brantons csoport van ma itt, és mi fogunk elemezni néhány oka annak, hogy ez a program annyira népszerű volt a közönség.


Brantons csoport indult április 12-én 2011. Az első, kérjük tekintse meg az drága látszó és lenyűgöző design. Navigáció a weboldalon keresztül meglehetősen egyszerű - nagyszabású tájékoztató kiemelve a nagyobb betűtípust. Design teljesen egyedülálló. Mindez azt jelenti, hogy adminisztrátor vagy képzelet vagy pénzt (ha a tervezés volt rendelhető).


Tartalmi ellenőrzés azt mutatta, hogy minden szöveg teljesen egyedülálló. Akár a GYIK részt. Vannak még 3 különböző nyelvi változatai a honlapon: angol, orosz és francia. Mivel nem értem a francia egyáltalán nem tudom megbecsülni a minőséget, de azt kell mondanom, hogy az angol és az orosz a legmagasabb szinten. Azonban nyilvánvaló számomra, hogy az orosz szövegeket fordítottak egy amatour. Nos, ez mindenképpen jobb, mint a Google:). Másik előnye, szeretnék rámutatni, hogy minden hír kerül közzétételre, mind a 3 változatban. A minden egyes hír az, fordítva, hogy a nyelv, hogy lesz közzétenni be Ez egy szép jel befektető.


Brantons Csoport vezet tevékenységét a Forex piacon. Ezt bizonyítják a napi kereskedési jelentéseket elérhetővé kell tekinteni belül fiókjában. Nos, a jelentéseket úgy tűnik, hogy valódi, de véleményem szerint, pénzeszközöket írt még egy kicsit eltúlzott.


Ami a befogadott fizetési processzorok Brantons Group betéteket keresztül Liberty Reserve, Perfect pénz és Alert Pay. Ez a program használható, hogy elfogadja Solid Trust Pay is. De admin volt teljesen megelégedve minőségi STP szolgáltatásait és úgy döntött, hogy megszünteti elfogadását STP örökre. Keresztül Alert Pay, egyébként azt jelenti, hogy a betéteket közvetlenül a hitelkártya.


Partnerprogram áll 3 szint: 5% tőled direkt áttétel "betétek, a második szint - 1%-os, harmadik szint - 0,5%. Annak érdekében, hogy részt vegyen egy ilyen szép áttételi rendszer nincs szükség van befektetni saját pénzt. By the way, találtam valami hibát program FAQ. Meg van írva van, hogy ha elé tett beruházást Liberty Reserve, akkor kap jutalékot a Liberty Reserve is, és képes lesz arra, hogy vonja vissza azt a Liberty Reserve csak. De valójában, akkor kap jutalékot a rendszerben Ön által letétbe be Ha tette, hogy az Alert Pay, akkor kerül kifizetésre a jutalék Alert Pay is. A szabály csak akkor alkalmazható, abban az esetben, ha még nem tette saját beruházás. Mivel nem kötelező.


Beruházási tervek által kínált Brantons Group oszthatók fel 2 csoport: Egység T és a készülék F. szerint Egység T kapsz változó napi árfolyam függvényében az eredmények az előző kereskedési nap. A nyereség között oszlik meg a befektetők és a vállalat. És minél nagyobb a befizetés, annál nagyobb részét a napi nyereséget kap. Tehát, ha befektetni a $ 10 és $ 1000 a részesedése egyenlő 45%-a napi nyereség. A $ 1001 $ 5000 - 55%, a 5001 $ - 65%, 20.001 $ - 75%, 50.001 $ - 85% és 150.001 $ - 95%. Abban az esetben, negatív kereskedési eredmény Brantons Group ígéretet fizetni 0,25%. És szintén ez az arány a részed lesz ahogy a szorzás alapján megfelelő százalékos kifejtettük. Minden tervei egység T 200 kereskedési napon.


Szerint Unit F kap fix napi jövedelmének. Azonban érdekes lesz csak a nagy befektetők, akik befektetni hatalmas mennyiségű pénzt. Mert ha a betét között $ 10 és $ 500 kap csak 0,5% a napi kamat (ez egy kicsit több mint 10% havonta). Még ha eszközeik több mint 500 $ fogsz fizetni 0,7% naponta. -Tól $ 2000 - 0,9% naponta, a $ 7000-1,2% naponta, és a $ 15.000-1,6% naponta. Tehát nyilvánvaló, hogy Unit F tervek nem annyira érdekes összehasonlítani Unit T. Lesznek érdekes csak abban az esetben Brantons csoport van egy csomó negatív kereskedési eredmény, ha 0,5%-kal magasabb, mint 0,25% * your_share. Unit F tervek rövidebb Unit T - ők 50 kereskedési napon. Apropó, akkor az online-kalkulátor Unit F tervek kiszámítása érdekében a lehetséges nyereséget.


A kamat jóváírása végzik keddtől szombatig az előző kereskedési napon. Ez azt jelenti, hogy a nyereség hétfőre kerül jóváírásra kedden és így tovább. Belül is a fiók könnyen változtatni összetevői lehetőséget amikor csak akarja, és mindenképpen szeretne. Kezdeti letét vissza lehet vonni korai, de a díj 45%-os lesz apllied hozzá. Nos, mint láthatjuk itt, a terveket jól megtervezett és az ilyen okos tervek, hogy a program hosszabb ideig élnek.


Hírek részben található az első oldalon, a bal oldalon. Mint már mondtam korábban, ez egy jó jel, hogy a hírek vannak fordítva minden nyelvre whoch használatban vannak a honlapon. Híreket gyakran frissítik a befektetők tájékoztatása a véleménye, az adott interjúkat és új fizetési processzorok hozzá. Is láthatjuk, ajánlások a híreket. De nem igazán hiszik, hogy valóságos, mint minden nyelvet vannak különböző ajánlások a megfelelő nyelvek. Brantons csoport is megtalálható a Facebook-on.


Technikai szempontból minden tökéletesen végre is. DDoS védelem által biztosított Dragonara Szövetség, SSL-tanúsítvány 1 évig kapott Geo Trust. Domain is vásárolt 2019-ig! Script használata teljesen egyedi, működik hiba nélkül.


Cashouts végzik azonnal mind a 3 fizetési processzorok. A Liberty Reserve és a Perfect pénz nincs minimum, hogy vonja vissza, hanem Alert Pay minimális összeg 10 $ létre kifizetési kérelmét. Szintén nem díjak apllied a kivonás kivételével korai befizetés visszavonását, ami 45%.


Ami a kapcsolatfelvételi lehetőségeket, van minden, ami szükséges a program, mint ez. Két levelezési címet - egy a Seychelle-szigetek, a másik Londonban. Két kapcsolat telefonszámok: brit és Americal (második egy díjmentes, azt hiszem). Is kapcsolatba támogató csoport isung Live Chat vagy kér visszahívást.


Brantons csoport a meghirdetett 52 HYIP-monitorings. Ami engem illet, úgy gondolom, hogy elég nagy számú megfigyelés 2 hónapos munka. A legnépszerűbb monitorings Brantons csoport is használja a bannereket, hogy magához vonzza az új ügyfelek.


Következtetés: amúgy, Brantons csoport úgy tűnik, hogy lesz az egyik legnagyobb HYIP-programok működési online. Valószínűleg ez lesz a legjobb HYIP-program végéig, 2011.


Hozzávetőleges beadási határidő: szeptember végéig 2011-ben vagy akár jóval később.


Ez volt felülvizsgálatát Brantons csoport ! Köszönöm a figyelmet, és maradj velünk!

xxxx-------

amit ebbol levonok az az hogy aki megalkotta ,az nem kis palyas,es hosszutavon agyal.


itt atnezheted megegyszer : http://brantonsgroup.com/?r=misi1/
TE is,probald ki a FOREX-et MOST teljesen ingyen ,NO DEPOSIT BONUS :

:http://100forexbonus-broker.blogspot.com/
Lori78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.10.07. 12:31
Kapcsolat:

Re: Brantons Group : Nagyszerű befektetési lehetőség.

Hozzászólás Szerző: Lori78 »

misi1 írta:szia Lori78!

be regiztem alad! jo,es stabilnak tunik,ez az oldal:

http://brantonsgroup.com/?r=misi1

neked van mar kifizetesed?

Sorry, nem figyeltem a fórumot... Az igazság, hogy még mindig nincs kifizetésem, mivel AlertPay-ról tettem be 30$-t, de a kifizetés AlertPay-re csak 10$-tól engedélyezett. Liberty és PerfectMoney számlákra 0.01$-tól instant fizet az ismerőseim szerint. Talán azért hiszem, hogy biztonságos a program, mert nagyon alacsony kamatokat fizet és az is naponta változik. Volt, hogy napi 0.11%-ot kaptam, volt olyan is, hogy 1.09%-ot. Ezen felül a nagyobb befektetők más kamatokkal indulnak és amikor a Brantonék buknak, akkor aznap -1% kamatot fizetnek. Ez adóthat abból, hogy a FOREX-en veszítenek aznap, ezért azon a napon levonnak picit. Ez a jobbik eset... A másik, hogy egy PONZI, mint a HYIP-k 99,5%-a, és ha egy adott napon nem érkezik akkora betét, hogy az egyenleg pozitív maradjon hosszútávra levetítve, akkor a különbözeti értéket levonják a befektetőktől, és ezzel a lépéssel mindig biztonságban vannak és így minden nap pozitív egyenleggel zárhatnak. Ha PONZI, itt csak akkor lehet gond, ha a befektetők tömegesen elkezdik megszakítani a befektetéseiket és tömegesen egyidőben vonják ki a pénzüket a Brantonéktól. Olvashatunk a neten olyan információkat is, miszerint több HYIP verseng egymással, újabb és újabb "élettartam" rekordot szeretnének felállítani. Több olyan HYIP-t ismerünk, amely már 5-600napja él és virul. Pl.:ReProFinance, GoldFund, Highline Finance, CommerceFavored, MacroTrade stb. Ezek a HYIP-k valódi magas hozamú befektetési programok. Akik ezeken a helyeken jó időben indulnak, azok nagyon sokat kaszálhatnak.

Én annak örülök itt, hogy még csak 2-300napja lehet a neten befektetni náluk és merem remélni, hogy ők is fenn tudnak maradni 5-600napig. Erre azért lehet alapozni, mert nagyon alacsony a kamatok mértéke, ezért egyre magasabb a befektetők egyenlege, mivel mindenki szereti, ha folyamatosan áramlik több helyről a pénz vissza. Ezzel csökkentve az esetleges veszteség összegét. Pl.: Én ezért állítom a visszaforgatást egy hosszútávú befektetésnél csak 50%-ra.

Az átlagos kamatom napi szinten nagyjából 0.7%. Jelenleg elérhető az accountomban 6.5$, de én csak AlertPay-t használok itt, ezért meg kell várnom, mire 10$ összejön. A monitorokon és fórumokon folyamatosan ellenőrzöm a Brantons Group-ot. Napi szinten láthatunk instant kifizetésekről igazolásokat.

Véleményem szerint ez nagyon hosszútávú program lesz. Még lehet neki egy éve is hátra... meglátjuk...

Kifizetést hamarosan tudok feltenni.

http://brantonsgroup.com/?r=Lori78
Kép
Avatar
misi1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011.10.08. 19:20
Kapcsolat:

Re: Brantons Group : Nagyszerű befektetési lehetőség.

Hozzászólás Szerző: misi1 »

TE is,probald ki a FOREX-et MOST teljesen ingyen ,NO DEPOSIT BONUS :

:http://100forexbonus-broker.blogspot.com/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég