Bux.to

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Bux.to

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

A legrégebbi PTC oldal 2007ben indult, az utóbbi időben problémák voltak a hosszúra nyúlt kifizetési időkkel, ezért sok helyen Scamként emlegetik de ezt nem igaz. Most új scriptel tértek vissza 3 héttel ezelőtt és állítólag már gyorsan fizetnek. A régi egyenlegeket, premium tagságot és a refeket a közeljövőben adják vissza a régi tagoknak, mindenkinek a régi e-mail címmel és felhasználó névvel kellett újra regisztrálni. Egy bizonyos számú inaktív refet, aktívra cserélnek. Az új szabályok értelmében már csak Premium tagsággal lehet kifizetést kérni. Én még tavaly decemberben kaptam tőlük 50$t.

Most várom a régi egyenlegem és kikérhetem az azóta összegyűlt szép összeget.

Welcome to Bux.to!

At Bux.to you get paid, or you earn money for advertising, by clicking on ads to visit websites. The process is easy! You simply click a link and view a website for 30 seconds to earn money. You can earn even more by referring friends. Depending on your account Membership you get paid $0.005, $0.01 or $0.0125 for each website you personally view and the same amount for each website your referrals view. Payment requests for Premium Members can be made every day and are processed through AlertPay.

Earnings Example
ť You click 10 ads per day = $0.10
ť 20 referrals click 10 ads per day = $2.00
ť Your daily earnings = $2.10
ť Your weekly earnings = $14.70
ť Your monthly earnings = $63.00

Aki regisztrálni szeretne:

http://bux.to/register.php/devil9999.htm
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: Bux.to

Hozzászólás Szerző: monky »

Akkor most, hogy van ? Mikor kellet újra regisztrálni ?
Ötszáz dollár kikérésem van kb. három éve és száz refem, ha újra regisztrálok, akkor félek, hogy elvesztem mindet. Habár nem hiszem, hogy valaha is kifizetnek.
Kép
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: Bux.to

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

De éppen ezt kell csinálni, regisztrálni a régi felhasználó neveddel, régi e-mail címeddel és visszatöltik az adataid majd ha ez megvan akkor ismét ki kell kérned.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: Bux.to

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Olvasd a fórumukat!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég