DailyWith-Ígéretes oldal

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Matee01
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2011.07.20. 09:18
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Matee01 »

milyen 260? 5 nap/20%. a kis százalékos oldalak között is van, amelyik nem éri el az egy hónapot.
Ha jól emlékszem 20 nap volt 260%
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

szerintem nem lehet rendszert felállítani.
Ginger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.08.18. 11:46
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Ginger »

Láttátok, hogy teljesen eltűnt a honlapjuk? Ennek a pénz visszafizetés szempontjából van jelentősége AP-nál?:(
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Szerintem nincs jelentősége, ha már fizikálisan eltűnt az oldal. Az Opulentia és eltűnt, mégis visszakaptunk valamennyi %-ot a pénzünkből.
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Lili írta:Szerintem nincs jelentősége, ha már fizikálisan eltűnt az oldal. Az Opulentia és eltűnt, mégis visszakaptunk valamennyi %-ot a pénzünkből.

Én 40%-ot kaptam vissza az AP-től az Opulentia-ból.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Egy kis remény: (nem nagy pénzről van szó, de rossz döntés volt már vissza tenni, 25$)

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

We have received your dispute and have begun our investigation. Due to a number of complaints we have received in reference to this seller and an unusually high volume of disputes, the resolution process is taking longer than expected. Please allow our administrative team some time to resolve this issue. We thank you in advance for your patience.

Rest assured that we will do everything in our power to reach a favorable resolution for your dispute.

Regards,
----------------------------------
Thank you for choosing AlertPay! If you have any additional questions, don't forget to consult our FAQs at https://helpdesk.alertpay.com/

Resolutions Team
www.alertpay.com
"My Way to Pay"
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Hemi999 írta:Egy kis remény: (nem nagy pénzről van szó, de rossz döntés volt már vissza tenni, 25$)

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

We have received your dispute and have begun our investigation. Due to a number of complaints we have received in reference to this seller and an unusually high volume of disputes, the resolution process is taking longer than expected. Please allow our administrative team some time to resolve this issue. We thank you in advance for your patience.

Rest assured that we will do everything in our power to reach a favorable resolution for your dispute.

Regards,
----------------------------------
Thank you for choosing AlertPay! If you have any additional questions, don't forget to consult our FAQs at https://helpdesk.alertpay.com/

Resolutions Team
http://www.alertpay.com
"My Way to Pay"

Én is ugyanezt kaptam ma az AP-től.
Röviden a lényeg a következő: megkezdték a vizsgálatot, de ennél a HYIP-nél szokatlanul nagy mennyiségű dispute érkezett, így ez a folyamat tovább tart a szokásosnál. Adjon még egy kis időt az adminisztrációs csapatunknak a probléma megoldásához. Köszönjük előre a türelmét.
Biztos lehet benne, hogy mi mindent megteszünk az ön dispute-jának kedvező rendezésében.

Bocsi, hogy magyarul írtam, de volt olyan topic, ahol kérték, hogy valaki fordítsa le.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Igen, ezt írják, de pl az exincome esetében augusztusban kapott vissza pénzt AKI KAPOTT. Mondjuk abból én nyereséggel szálltam ki. :D
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Hemi999 írta:Igen, ezt írják, de pl az exincome esetében augusztusban kapott vissza pénzt AKI KAPOTT. Mondjuk abból én nyereséggel szálltam ki. :D

Én múlt csütörtökön csináltam az AP-nél 3 db Money request-t és ma 2-től visszajött a tőke.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

tomcsy írta:
Hemi999 írta:Igen, ezt írják, de pl az exincome esetében augusztusban kapott vissza pénzt AKI KAPOTT. Mondjuk abból én nyereséggel szálltam ki. :D

Én múlt csütörtökön csináltam az AP-nél 3 db Money request-t és ma 2-től visszajött a tőke.
Na, az nagyon jó. Ügyes voltál. :clap:
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Az nagyon jó, mitől függ az, hogy egy bizonyos százalékot utalnak vissza vagy az egészet?
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Köszi Lili.
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Hemi999 írta:Az nagyon jó, mitől függ az, hogy egy bizonyos százalékot utalnak vissza vagy az egészet?

Nekem az egyiknél 100%, a másiknál a fele, de ott ugyanolyan összeg lett inv-tálva és ezért csak az egyik jött vissza 100%-ban.
Ment egy másik Money request az AP-n keresztül.
Azt nem tudom, hogy mitől függ a visszautalása %-a.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

A Money Request pontosan mit jelent?
A HYIP utalja vissza a pénzt,vagy az AP ?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Én úgy tudom a Money request-el a HYIP utalja vissza a pénzt.
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Petya0426 írta:A Money Request pontosan mit jelent?
A HYIP utalja vissza a pénzt,vagy az AP ?

Lili jól mondja a HYIP-től kéred vissza a pénzt.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Értem.Nem gondoltam volna,hogy vannak olyan HYIP-ek,amelyek scammá válásuk után még visszautalják a pénzt.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Gondolom, mert AP-n keresztül intézed a Money request-et, bár valójában ez sem igazán jelent semmit. Ha nem akar visszafizetni, akkor nem fizet. :rofl:
Ginger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.08.18. 11:46
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Ginger »

Sziasztok!
Én október 11én küldtem disputeot és azóta nem küldtek semmit se, csak tegnap ugyanezt a levelet a BD és DW esetében is. :/
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Ginger írta:Sziasztok!
Én október 11én küldtem disputeot és azóta nem küldtek semmit se, csak tegnap ugyanezt a levelet a BD és DW esetében is. :/

Akkor sajnos várnod kell.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Én ezt a választ kaptam az AlertPay-től:


We have received your dispute and have begun our investigation. Due to a number of complaints we have received in reference to this seller and an unusually high volume of disputes, the resolution process is taking longer than expected. Please allow our administrative team some time to resolve this issue. We thank you in advance for your patience.

Rest assured that we will do everything in our power to reach a favorable resolution for your dispute.

A lényeg az, hogy megkezdték a vizsgálatot, de a vártnál tovább fog tartani, mert rengeteg bejelentés érkezett nekik erről az oldalról. Hát meglássuk mi lesz...
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

PuTa
Röviden a lényeg a következő: megkezdték a vizsgálatot, de ennél a HYIP-nél szokatlanul nagy mennyiségű dispute érkezett, így ez a folyamat tovább tart a szokásosnál. Adjon még egy kis időt az adminisztrációs csapatunknak a probléma megoldásához. Köszönjük előre a türelmét.
Biztos lehet benne, hogy mi mindent megteszünk az ön dispute-jának kedvező rendezésében.
Ginger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.08.18. 11:46
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Ginger »

Sziasztok!
Valakinél van valami fejlemény?:( Nekem a levél óta semmi se jött...vajon viszont fogjuk látni a pénzünk egy részét még?:(
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

AlertPay regrets to inform you that your request for a refund cannot be fulfilled. You engaged in an online income opportunity where you accepted the risks involved. We apologize, but our recovery efforts have not been successful.

AlertPay acts as a payment processing service provider by creating, hosting, maintaining and providing our Service to you through the internet. When you engage in a transaction, you accept a Terms of Service (TOS), which is applied at all times.

At this point the seller's account does not contain sufficient funds to provide you with a refund.

NEM SEGÍTENEK MERT ELFOGADTAM A TOS-t, végülis igaz...
zsuzsanna57
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2011.06.17. 07:15
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: zsuzsanna57 »

Sziasztok!

Én is ezt a választ kaptam, mint Hemi999.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Ne valami fejlemény :) Igaz nem a DailyWith-től, hanem a BrandDaily-től kaptam, de egy kutya...

Kép

A pénz 25%-t visszakaptam. Nem nagy pénz, de a semminél jobb...
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Ja és ha érdekel valakit, itt a levél amit kaptam az AP-től:
Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

Your request for a refund has been granted and you may access your account to see the credit. The credit that was applied to your account is 25% of the difference between the payments sent to and received from the seller.

The credit you received is 25% of the same amount you lost when sending money to that specific seller. Please consider yourself fortunate as not all members will be able to get reimbursed due to the nature of such programs.

Please note that the amount credited is based on the amount at loss and availability of funds within the seller's account. The amount at loss is determined by taking away total amount of funds received from the total amount of funds sent to the seller. The 25% credit is based on this amount.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Hemi999 írta:Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

AlertPay regrets to inform you that your request for a refund cannot be fulfilled. You engaged in an online income opportunity where you accepted the risks involved. We apologize, but our recovery efforts have not been successful.

AlertPay acts as a payment processing service provider by creating, hosting, maintaining and providing our Service to you through the internet. When you engage in a transaction, you accept a Terms of Service (TOS), which is applied at all times.

At this point the seller's account does not contain sufficient funds to provide you with a refund.

NEM SEGÍTENEK MERT ELFOGADTAM A TOS-t, végülis igaz...

Sziasztok,

Az Ap egyre többször utasítja vissza a segítséget, arra hivatkozva, hogy elfogadtuk az oldal szabályzatát, na meg arra, hogy nincs pénz a hyip cég számláján.
Úgy gondolom rájöttek, hogy baromi nagy veszteség nekik ez a 30 napos garancia...

Ez van, a DailyWith-ből se látunk pénzt már sohasem...

Csabi
Kép
Kép
davkoka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.10.25. 19:51
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: davkoka »

Én ma a pénzem 50%-át visszakaptam az advantagestől alert segítségével....

Szóval ilyen is van....mondjuk a dailwithel nem tudom mi a helyzet
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Az AP bármire el tudja dönteni hogy tud garanciából valamennyit fizetni vagy sem

tehát ennyire ki vagyunk szolgáltatva

ami érdekes
ennyi idő tellik el mire kiírják hogy nem tudnak mit tenni

nekem még 1x ne mondja senki hogy a gari ér valamit

1000$ feletti bukásra eddig adott vissza 57$ t amikor nem igen szedtem ki
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég