ehareX

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

ehareX

Hozzászólás Szerző: walters »

Mindig szerettem volna valami komoly vállalkozásban az elsők között részt venni és keresni egy stabil egzisztenciaforrást. Azt hiszem, megtaláltam. Összehozott a sors egy nagyon komoly felkészültséggel rendelkező társasággal. Kelet-Magyarországon, Debrecenben találtam rájuk, és megtudtam, hogy a társaság kifejlesztette a világ első nemzetközi, trinális elven szerveződő online aukciós oldalát.
Utánanéztem néhány adatnak a neten. Magyarországon 60-70 milliárd forint az ilyen és hasonló oldalak forgalma évente, a világban pedig több 100 milliárd USD forgalmat bonyolítanak le az ilyen oldalak. A felnőtt lakosok 25-30%-a vevőként vagy eladóként jelen van valamelyik aukciós piacon.
Az eHarex.com egy teljesen új és a kor szelleméhez igazodó fejlesztést hajtott végre: egy oldalra kívánják terelni minden ország aukciós forgalmát. Ha egy kicsit utána nézel a hasonló oldalaknak, akkor látni fogod, hogy nagyon sokan bolhapiacként kezelik az online aukciós felületeket, hiszen úgy tűnhet, mintha ki-ki a megunt használt dolgait értékesítené itt; azonban sokan vannak, van akik üzletszerűen kereskednek és megjelentek a komoly cégek is, akik potenciált látnak az ilyen oldalakban és többnyire a kereskedelmi ár alatt árusítják a termékeiket.
Az eHarex hatalmas piacot szándékozik megcélozni. És hogy miért annyira szimpatikus ez nekem? Mert nincs kényszer, hogy mit áruljak. Mindenki azt tölt fel, amit éppen jónak lát.
Már önmagában ezért is tetszik az oldal, de nem ez volt a legnyomósabb érv, amiért ide regisztráltam. Az eHarex-et úgy fejlesztették ki, hogy létrehoztak egy logikus visszaosztási rendszert. A lényege az, hogy mindenki, aki az oldalra regisztrál, elhelyezkedik egy adott pozícióban - és itt jön a lényeg: az utána érkezők egy trinális rendszernek köszönhetően csak a mögötte és alatta lévő pozíciókat foglalhatják el regisztrációkor.
Mit jelent ez?
Ha időben regisztrálok, akkor az utánam következők nagy része alám sorakozik fel és én részesedést kapok minden általuk generált forgalomból.
Gondolj bele, milyen érzés lehet egy kínai vagy egy orosz kereskedelmi cég forgalmából részesedni!
Itt az óriási lehetőség azok számára is, akik eddig nem vettek részt komolyan a kereskedelem világában. A feltételek nagyon egyszerűek: van egy egyszeri 5$-os regisztrációs díj, amelynek befizetése szükséges a regisztráció valódiságának ellenőrzéséhez, de ezt az összeget szolgáltatásként mindenki visszakapja az oldalon.
Meddig van lehetőséged ajánlás útján regisztrálni?
A pontos dátumot az http://eharex.com/ nyitóoldalán megtalálod.
Ezt követően azonban mindenki szabadon regisztrálhat. Az oldal jelen pillanatban magyarul, angolul és románul elérhető, de hamarosan 21 nyelvre bővül.
Amiért úgy gondolom, hogy ezt Te sem hagyhatod ki:
ez az első olyan rendszer ami Magyarországról indul, globálisan terjeszkedik, és jelen lehetünk az indulásánál
gyakorlatilag zéró befektetést igényel
nem kell egy életen át szervezkedni, mert az eHarex olyan rendszert talált ki, amivel biztosítja a folyamatos fejlődést
azok, akik eddig nem vettek részt a nagy cégek világában, most nyereséget kaphatnak akár világcégek forgalmából is
Remélem, hogy ezzel a pár sorral felkeltettem az érdeklődésedet. Ha igen, akkor megtisztelnél azzal, ha az alábbi linken keresztül regisztrálnál.
http://registration.eharex.com/register ... 0000000337
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: ehareX

Hozzászólás Szerző: walters »

Kedves Mindenki!
3 napotok van előrelátónak lenni! Ha szoktatok Vaterán, Teszveszen, stb. eladni vagy vásárolni: ezt nézzétek meg! Itt részesedést kaphattok az aukciós oldal forgalmából! 3 nap múlva már nyílt csatlakozás lesz, akkor invitálja meg a cég az 5,5 milliós adatbázisában szereplő eladókat ...tovább »és vevőket!!!
http://registration.eharex.com/register ... 0000000337
Egyszeri 1050 Ft csatlakozási díj, 2-3 ismerős meghívása, és havi 5-6000 Ft vásárlás a jutalékrészesedés feltétele. Itt most valóban érdemes gyorsnak lenni, mert a nyitás után a világ minden részéről kaphattok tagokat a hálózatba, köztük sok nagykereskedő is lesz, nagy havi forgalommal, ergo: neked nagy jutalékkal! A cég debreceni, hetente kétszer tartanak a Hotel Aranybikában élő tájékoztatót.

http://registration.eharex.com/register ... 0000000337
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára walters 2011.11.03. 09:27-kor.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: ehareX

Hozzászólás Szerző: walters »

Kedves Üzlettársam!
Nem szokásom az ilyen és ehhez hasonló levelek megírása, továbbküldése és nem tartom helyesnek azt sem, ha valamivel kéretlenül traktálnak. Ebben az esetben viszont szakítok az elveimmel.
Ezt azért teszem, mert valami olyasmire találtam, amit nagy hiba lenne nem megosztani veled.

Mindig szerettem volna valami komoly vállalkozásban az elsők között részt venni és keresni egy stabil egzisztenciaforrást. Azt hiszem, megtaláltam. Összehozott a sors egy nagyon komoly felkészültséggel rendelkező társasággal. Kelet-Magyarországon, Debrecenben találtam rájuk, és megtudtam, hogy a társaság kifejlesztette a világ első nemzetközi, trinális elven szerveződő online aukciós oldalát.

Utánanéztem néhány adatnak a neten. Magyarországon 60-70 milliárd forint az ilyen és hasonló oldalak forgalma évente, a világban pedig több 100 milliárd USD forgalmat bonyolítanak le az ilyen oldalak. A felnőtt lakosok 25-30%-a vevőként vagy eladóként jelen van valamelyik aukciós piacon.

Az eHarex.com egy teljesen új és a kor szelleméhez igazodó fejlesztést hajtott végre: egy oldalra kívánják terelni minden ország aukciós forgalmát. Ha egy kicsit utána nézel a hasonló oldalaknak, akkor látni fogod, hogy nagyon sokan bolhapiacként kezelik az online aukciós felületeket, hiszen úgy tűnhet, mintha ki-ki a megunt használt dolgait értékesítené itt; azonban sokan vannak, van akik üzletszerűen kereskednek és megjelentek a komoly cégek is, akik potenciált látnak az ilyen oldalakban és többnyire a kereskedelmi ár alatt árusítják a termékeiket.

Az eHarex hatalmas piacot szándékozik megcélozni. És hogy miért annyira szimpatikus ez nekem? Mert nincs kényszer, hogy mit áruljak. Mindenki azt tölt fel, amit éppen jónak lát.

Már önmagában ezért is tetszik az oldal, de nem ez volt a legnyomósabb érv, amiért ide regisztráltam. Az eHarex-et úgy fejlesztették ki, hogy létrehoztak egy logikus visszaosztási rendszert. A lényege az, hogy mindenki, aki az oldalra regisztrál, elhelyezkedik egy adott pozícióban - és itt jön a lényeg: az utána érkezők egy trinális rendszernek köszönhetően csak a mögötte és alatta lévő pozíciókat foglalhatják el regisztrációkor.

Mit jelent ez?
Ha időben regisztrálok, akkor az utánam következők nagy része alám sorakozik fel és én részesedést kapok minden általuk generált forgalomból.

Gondolj bele, milyen érzés lehet egy kínai vagy egy orosz kereskedelmi cég forgalmából részesedni!
Itt az óriási lehetőség azok számára is, akik eddig nem vettek részt komolyan a kereskedelem világában. A feltételek nagyon egyszerűek: van egy egyszeri 5$-os regisztrációs díj, amelynek befizetése szükséges a regisztráció valódiságának ellenőrzéséhez, de ezt az összeget szolgáltatásként mindenki visszakapja az oldalon.

Meddig van lehetőséged ajánlás útján regisztrálni?

A pontos dátumot az http://eharex.com nyitóoldalán megtalálod.

Ezt követően azonban mindenki szabadon regisztrálhat. Az oldal jelen pillanatban magyarul, angolul és románul elérhető, de hamarosan 21 nyelvre bővül.

Amiért úgy gondolom, hogy ezt Te sem hagyhatod ki:

ez az első olyan rendszer ami Magyarországról indul, globálisan terjeszkedik, és jelen lehetünk az indulásánál
gyakorlatilag zéró befektetést igényel
nem kell egy életen át szervezkedni, mert az eHarex olyan rendszert talált ki, amivel biztosítja a folyamatos fejlődést
azok, akik eddig nem vettek részt a nagy cégek világában, most nyereséget kaphatnak akár világcégek forgalmából is
Remélem, hogy ezzel a pár sorral felkeltettem az érdeklődésedet. Ha igen, akkor megtisztelnél azzal, ha az alábbi linken keresztül regisztrálnál.

Az eHarex teljes felépítését megtalálod az eHarex.com oldalon.

További szép napot

http://registration.eharex.com/register ... 0000000337
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára walters 2011.11.03. 09:26-kor.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: ehareX

Hozzászólás Szerző: walters »

eHarex: új nemzetközi online aukciós portál.
Regisztrálhatsz vevőként vagy eladóként, ha vállalkozásod van, profitálj belőle! Az eHarex egy teljesen új fejlesztést hajtott végre. Egy oldalra kívánja terelni minden ország aukciós forgalmát, hatalmas piacot szándékozik megcélozni. Az oldal jelen pillanatban magyarul, angolul és románul érhető el, de hamarosan 21 nyelvre bővül. Ez az első olyan rendszer, ami Magyarországról indul, globálisan terjeszkedik és jelen lehetünk az indulásánál Regisztrálj most:

http://registration.eharex.com/register ... 0000000337
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: ehareX

Hozzászólás Szerző: walters »

Sziasztok!

Ezt az üzenetet minden regisztráltamnak küldöm, függetlenül attól,
hogy befizetted-e már a regisztrációs díjat.
Épp azért, hogy ha még nem fizettél lásd, mibe csöppentél,
ha pedig már befizetted, tudd, hogy jó helyen vagy.

A www.eharex.com oldalon feltöltöttek egy teljes élő bemutatót,
ahol részletesen megtekintheted a prezentációt.
(Lásd menüsor: videó.) Nem kell az irodádba belépni!

Nézd meg, és mutasd meg másoknak is!

Nagy segítség ez a toborzásunkhoz!

Tervezik a webkonferenciás bemutatót is, de még nincs
konkrét időpont, hogy mikortól és milyen rendszerességgel indul.

Ez az információt Te is küldd ki a belépőidnek!

http://registration.eharex.com/register ... 0000000337
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég