HYIPek

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

HYIPek

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Szükségem van,kb. egy héten belül $50+-ra,ezért úgy gondoltam,hogy újra nekiállok HYIP-ezni..
Olyan rövidtávú oldalt keresek,amibe most jelenleg Nektek is van pénzetek,lehetőleg AP-t fogadjon el,s INSTANT legyen.!
Köszi!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: Lili »

Szia Petya!

Hú, 50$ egy hét alatt? Kérlek, ne haragudj meg az őszinteségemért, de most nem igazán biztatnálak a HYIP-ekre, így Karácsony előtt még inkább 1000-szeresen veszélyes!!! A HYIP oldalak adminjai most még fokozottabban, "agresszívebben" nyomulnak a befektetéseinkre és a hirtelen, minden előzmény nélküli lelépésre. Ugyan ezt Te is tudod, sajnos...

Most, aki teheti kivár jövőig. Ezért nem is pezseg itt a fórumon sem annyira az élet, mint azelőtt és ez érthető is.

Már nekem sincs benn sehol pénzem, a héten fejeztem be a Profits-Empire oldallal még nyereségben.

Kérlek, Petya gondold át a fentieket és ennek tükrében döntsd el mennyit kockáztatsz.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Teljes mértékben igazat kell adnom Lillinek! Mostmár tényleg nagyon veszélyes minden egyes befektetés. Utolsó befektetésem az IncomeWith-nél volt, itt 25% profittal tudtam kiszállni, de ebben az évben ez volt az utolsó...Ha mégis belevágsz, akkor legyél nagyon óvatos!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: Sanders »

igyvan, az meg a másik, ha így állsz neki hogy "kell 50 dollár" akkor sajnos a mohóságod vezérel, mert ez a célod most! és ezért fogod elbukni szerintem :(
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Bár attól is függ, hogy mennyi pénzed van :) Ha van 1.000$-od, akkor könnyű 50$-t összeszedni :P Viszont ha csak mondjuk 50$-od van és azt akarod megduplázni, akkor azt mondom tényleg felejtsd el, ráadásul 1 héten belül...
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Igen,igazatok lehet..
Csak sajnos,nekem pont a karácsony miatt,vagyis miatt is kéne most ez az 50$..
Pontosabban,nem 50$ kéne kereken,hanem 50$ körül.
Sajnos,korom miatt még nem dolgozhatok,máshogyan sajnos pénzt nem tudok gyűjteni,csak itt a neten.
Mindegy,azért köszönöm szépen!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: Lili »

Megértjük Petya, de most tényleg óva intenénk a HYIP-ezéstől. Látod, szinte mindenki leállt erre a hónapra...
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: HYIPek

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

jani írta:Szia Petya!
Esetleg van perfect moneys szamlad?Nekem log a levegoben 26.22 $-om hetek ota,szivesen megleplek vele.Valahogy szervezd az eljuttatast ,ha nincs ilyen szamlad. ;)
Szia Jani!
Nagyon ,nagyon szépen köszönöm!
Írtam Neked e-mail-t.
Üdv,Peti
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég