Sportfogadási stratégia 100% működik és sok sok profit !!!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
ben3994
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:41

Sportfogadási stratégia 100% működik és sok sok profit !!!!!

Hozzászólás Szerző: ben3994 »

Sziasztok,

2db sportfogadási stratégiát szeretnék nektek bemutatni amikkel hatalmas sikereket érhetsz el.
Az előrehaladásban segítséget nyújtok vagy ha valamit nem értesz írj nyugodtan.

Ehhez a stratégiához majd a lent megjelölt fogadóirodát kell használni.
A meccs kezdetekor fogadunk arra,hogy a meccs nem fog döntetlenre végződni (LAY).Ezt max 3.5 -ös oddsnál tegyük,mert az ennél nagyobb oddsnál már sokat kockáztatunk.Pl. egy 10 dolláros téttel egy 3.5-ös oddsot megfogadva 25 dollárt kockáztatunk.
Elkezdődik a meccs!
Valamelyik csapat gólt rúg - mint ahogy már mondtam,erre a legjobb esély megvan - ,ekkor a döntetlen BACK odds-a megnő,hisz most már kisebb az esélye,hogy a mérkőzés döntetlenre végződik.
Ilyenkor kell fogadni a BACK döntetlenre!!
Pl. felmegy a Back odds 7-re és megteszed 5 dollárral.Innentől kezdve,már csak hátra kell dölnöd ,mert bármilyen eredménnyel zárul a meccs,TE MÁR BIZTOS,HOGY NYERSZ!
Számszerüsitve:Ha meccs döntetlenre végződik ,akkor elveszted a LAY fogadásod($25),viszont megnyered a BACK-et (7*5=35 ,de ebből 5 a te pénzed volt ,szóval a nyeremény $30)
Tehát $25-öt vesztesz és $30-at nyersz! A PROFIT $5 !
Ha viszont valamelyik csapat nyer,akkor elveszted a BACK-re rakott 5$-t viszont a LAY-re rakott $10 dupláját kapod,tehát a PROFIT ISMÉT $5 !
Azt hogy mekkora oddsnál,mekkora tétet kell megrakni,hogy nyereséggel zárd a meccset ,egy szoftver segítségével könnyen ,pár másodperc alatt megtudod.
Szoftvert elküldöm ha alám regisztráltál és befizettél!!

25$-30$-al érdemes elkezdeni az egészet!!!

HA ALÁM REGISZTRÁLSZ 25$ FELETTI BEFIZETÉS UTÁN 25$ KAPSZ AUTOMATIKUSAN A SZÁMLÁDRA!!! TEHÁT MÁR 50$OD LESZ ÉS EZT TUDOD GYARAPÍTANI.

A megfelelő meccsek kiválasztásában tudok segíteni!

Kép
probro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.09.11. 17:29
Kapcsolat:

Re: Sportfogadási stratégia 100% működik és sok sok profit !

Hozzászólás Szerző: probro »

ez egy nagyon régi stratégia és nagyon sokan használják, főként robotok... emaitt már nagyon nehéz vele profitot generálni.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Sportfogadási stratégia 100% működik és sok sok profit !

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Egyetértek "probro"-val, s ha jól tudom fogadás kötésekor a várható nyeremény összegével is rendelkezned kell a számládon, mivel itt a fogadók egymás ellen játszanak. Ha jól számolok: "ben3994" verziója, alapból 70$ kell rendelkezned a számládon. Nyeremény esetén jutalék fizetendő az iroda felé. :? Vagy rosszul tudom, mert én ezért nem foglalkozok a betfair sp. f.-irodával.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 1 vendég