ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Sanders írta:Srácok, aki nem upgradelte magát, az nem is tud kikérni pénzt?
De, a Triplerből lehet, ha eléred a 20$ összeget.
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

pborisz írta:Már jó ideje nem tudok belépni (azt írja, hogy nem jó az ellenőrző kód a jelszó alatt) és tegnapra nem írtak jóvá hozamot. Lehet, hogy ma van a restart?
Szia, megkaptad már a hétfői hozamot? A refjeim közül a 600ezres ID-s még megkapta, a 800ezres ID-s már nem. A 17. és 18. hozamot viszont már jóváírták neki, de 16.-a kimaradt...

Hát, 12.-i kifizetések elmaradása, amire azóta sem válaszoltak, most a 16.-i hozam elmaradása....
Úgy látszik, hogy sokasodnak a problémák és nem győzik a megoldani, sőt visszareagálni sem a reklamációra...
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

venci95 írta:
pborisz írta:Már jó ideje nem tudok belépni (azt írja, hogy nem jó az ellenőrző kód a jelszó alatt) és tegnapra nem írtak jóvá hozamot. Lehet, hogy ma van a restart?
Szia, megkaptad már a hétfői hozamot? A refjeim közül a 600ezres ID-s még megkapta, a 800ezres ID-s már nem. A 17. és 18. hozamot viszont már jóváírták neki, de 16.-a kimaradt...

Hát, 12.-i kifizetések elmaradása, amire azóta sem válaszoltak, most a 16.-i hozam elmaradása....
Úgy látszik, hogy sokasodnak a problémák és nem győzik a megoldani, sőt visszareagálni sem a reklamációra...
Legyetek türelemmel.Reméljük,hogy utolérik magukat.Voltak gondok és lesznek is.Eddig nem olvastam sehol,hogy ne oldották volna meg.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

venci95 írta:
pborisz írta:Már jó ideje nem tudok belépni (azt írja, hogy nem jó az ellenőrző kód a jelszó alatt) és tegnapra nem írtak jóvá hozamot. Lehet, hogy ma van a restart?
Szia, megkaptad már a hétfői hozamot? A refjeim közül a 600ezres ID-s még megkapta, a 800ezres ID-s már nem. A 17. és 18. hozamot viszont már jóváírták neki, de 16.-a kimaradt...
Nálam is van 1 nap lemaradás. Nekem 700 az ID. Ennek örömére ma vettem újabb 2 pozíciót :)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Nem tudom mi lehetett 16-án, de azóta se kaptam meg az az napi profitot, ráadásul aznap 3 helyről indítottam utalást (Moneybookers, egy pókerterem és az xChanger-el AP-ről Liberty-re) és mind a levegőbe lóg azóta is. Ez valahogy nem túl vicces. Ráadásul az egyik magyar hyip híroldalt is jól betámadták.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pborisz 2012.04.19. 19:53-kor.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

van magyar hyip oldal? melyik az? :)
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sanders írta:van magyar hyip oldal? melyik az? :)
Lemaradt egy rövid szócska az elejéről, bocsi :) hyip híroldal.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

áhá értem :)
Numba89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Numba89 »

Sziasztok!

Most regisztráltam és már vettem is poziciót az "ajándék" 10$-ért. Viszont lenne kérdésem. Igaz, nagyon hülyeséget fogok kérdezni de muszáj tudnom. Ez a pénzkeresési lehetőség mennyire minősül legálisnak és mennyire biztosnágos az alerpay oldal ahova esetleg majd lehet kérni a kifizetést? Köszönöm ha válaszol valaki!
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Numba89 írta:Sziasztok!

Most regisztráltam és már vettem is poziciót az "ajándék" 10$-ért. Viszont lenne kérdésem. Igaz, nagyon hülyeséget fogok kérdezni de muszáj tudnom. Ez a pénzkeresési lehetőség mennyire minősül legálisnak és mennyire biztosnágos az alerpay oldal ahova esetleg majd lehet kérni a kifizetést? Köszönöm ha válaszol valaki!
Szia,
hát annyira legális, mint az összes többi ehhez hasonló ...
Az AP viszont biztonságos, annyira, mint bármelyik bank.



http://adv.justbeenpaid.com/?r=venci95
Numba89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Numba89 »

Szia!

Bocs, hogy ennyit kérdezek de mit jelent pontosan az, hogy annyira mint az összes többi. Akkor úgy kérdem, hogy ebből nekem/nektek lehet bármi olyan, hogy büntetőjogi felelősségrevonás?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Nyugodj meg, nem lehet :)

Ha már ott tartasz, hogy kiveszel pénzt, akkor azt a 2013-mas adóbevallásnál be is vallhatod, de ez rajtad múlik
Alertpay egyébként teljesen biztonságos, nagyon sokan (világ szinten 10 milliós) tábora van, és pl. én személy szerint nem hallottam olyanról hogy baj lett volna!
Numba89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Numba89 »

Sanders írta:Nyugodj meg, nem lehet :)

Ha már ott tartasz, hogy kiveszel pénzt, akkor azt a 2013-mas adóbevallásnál be is vallhatod, de ez rajtad múlik
Alertpay egyébként teljesen biztonságos, nagyon sokan (világ szinten 10 milliós) tábora van, és pl. én személy szerint nem hallottam olyanról hogy baj lett volna!
Köszi! Csak azért kérdezek ilyeneket, mert most kezdek bele és azért nyílván vannak félelmeim ezzel kapcsolatban. :D Nem tudom bár szerintem ezt senki nem vallja be. :D
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

szerintem sem :)
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Szia!
A legalitással semmi gond nincs.Adja az ég,hogy jó sokat keressél ezzel a lehetőséggel és akkor már nem lesz probléma szerintem az adóbevallásodba odabiggyeszteni,hogy honnan jön lóvé.Ha kevéske pénzt keresel,akkor a kutya sem nézi.
jordan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.03.24. 18:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jordan »

Numba89 írta:Sziasztok!

Most regisztráltam és már vettem is poziciót az "ajándék" 10$-ért. Viszont lenne kérdésem. Igaz, nagyon hülyeséget fogok kérdezni de muszáj tudnom. Ez a pénzkeresési lehetőség mennyire minősül legálisnak és mennyire biztosnágos az alerpay oldal ahova esetleg majd lehet kérni a kifizetést? Köszönöm ha válaszol valaki!
Szia
Csak óvatosan az ajándék 10 dolcsival, mert az csak 45 napig kamatozik, utána levonja a 10 dollárt a számládról, így minuszba leszel, persze ha sok embert beregizel magad alá, akkor működhet...
zakuszka
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.18. 15:54
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: zakuszka »

A JustBeenPaid’s Synergy Surf (JSS) program:
**********************************
(JSS mátrix program)
Ez egy 2×2 Matrix program
Minden mátrix-ban 6 pozíció van.
Te, mint a mátrix tulajdonosa a mátrix csúcsán vagy.
1. szint: 1, 2. pozíciók
2. szint: 3,4,5,6. poziciók

Egy pozíció értéke 20$
*****************
Ha a mátrixban mind a 6 pozíció kitöltődik (ezt a cég tölti fel a JSS TRIPLER pozíciókból) 60$-t kapsz és ezt követően már ez a mátrix nem fizet neked többé.

Referral jutalék: 1. szinten 5$ ; 2. szinten 2,5$

Az 1. upgrade-t meg kell csinálnod, hogy jutalékot kapjál a JSS mátrix-ből.

A JSS-Tripler-ben kipörgött (75 napot teljesített) 4 db pozíció után kapsz ingyen 1 db JSS poziciót.

Menyi idő alatt töltődik ki mind a 6 db pozíció?
*********************************
Sajnos ezt nem lehet pontosan meghatározni (több hónap is lehet), de van több tényező, amelyek gyorsítják a mátrix telítődését (kipörgését)

Ezek a következők:
1. Aktív referráltak:
A refferáltad 1. és minden 5. poziciója a te saját mátrixodba töltődik.

Tehát érdemes szponzorálni és aktivizálni a refferáltakat
2. JSS-Tripler poziciók:
A JSS-Tripler-ből származó pozicióid 50%-a a saját mátrixodba fog töltődni.

3. JSS Placement system:
Minden JSS tag vásárolhat placement-eket egy-egy pozicónál 5$-ért.

A placement tulajdonképpen növeli az adott pozíció helyértékét, ezért ez a pozíció hamarabb fog kitöltődni mint egy sima pozíció.

Három tipusu placement van:
*********************
Ordinary – 5$-ért lehet megvenni ha egy saját poziciód kerül az általad vásárolt placement-es helyre
az 5$-t visszakapod.

Expedited – 2,5$-ért upgrade-led az Ordinary placementet
Premium - 5$-ért upgrade-led az Ordinary placementet

Az a JSS tag aki placement-eket vásárol kiemelt bánásmódban részesül.

A poziciók feltöltésénél a prioritási sorrend a következő:
Prémium > Expedite > Ordinary > Placement nélküli normál pozició

A placement-ek költségei megoszthatók a mátrixban lévő pozíció tulajdonosokkal.

A közös érdek felismerése alapján nagy eredményeket lehet itt elérni!

Ez ennek a rendszernek egy másik kiemelkedő tulajdonsága.
A fenti tényezők figyelembevételével és alkalmazásával egy mátrix akár 10-15 nap alatt is kipörgethető.

JSS mátrix kipörgést gyorsító stratégiák:
A te mátrixod beépül a felsőkapcsolatod (upline)
mátrixába

A leggyorsab stratégia:
*****************
A saját 1. és 2. pozicódban veszel 1-1db placement-et, ez 5+5=10$

A felső kapcslatodat megkéred e-mail-ban, hogy upgrade-elje premium szintre ezt a 2db poziciót.

Ez az ő mátrixában a 3., 4. pozició, ezért örömmel megteszi.
Ez a két pozició nagyon gyorsan ki fog töltődni.

Amikor betöltődik ez a két pozició, felveszed minkettővel a kapcsolatot és megkéred őket, hogy vásároljanak placementeket az alattuk lévő 2 pozicióra (3,4. illetve 5,6. pozició) , egyben megígéred nekik, hogy ha ők megveszik a placementeket, te felupgrade-led őket prémium szintre.

Amint meglátod, hogy megvették a plcementeket te végrehajtod az upgradeket. Ez 4x5$=20$. Összesen tehát 30$-t költesz, de gyorsan hozzájutsz a 60$-hoz.

Természetesen, ha közben a rendszer automatikusan ad valamelyik poziciódba embert, ez csökkenteni fogja a költségeidet.

Sok féle stratégia lehetséges, mindig hozzá kell igazítanod az adott mátrix pillanatnyi helyzetéhez.
Numba89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Numba89 »

jordan írta:
Numba89 írta:Sziasztok!

Most regisztráltam és már vettem is poziciót az "ajándék" 10$-ért. Viszont lenne kérdésem. Igaz, nagyon hülyeséget fogok kérdezni de muszáj tudnom. Ez a pénzkeresési lehetőség mennyire minősül legálisnak és mennyire biztosnágos az alerpay oldal ahova esetleg majd lehet kérni a kifizetést? Köszönöm ha válaszol valaki!
Szia
Csak óvatosan az ajándék 10 dolcsival, mert az csak 45 napig kamatozik, utána levonja a 10 dollárt a számládról, így minuszba leszel, persze ha sok embert beregizel magad alá, akkor működhet...

Szia!
Köszi! De miért mennék mínuszba ha a 10$ kamatozik hiszen annak az értéke miután lezárul 10$+ lesz azaz az értéke 10 fölött van. Ha ebből levesznek tizet marad a kamat amit ki tudok pótolni magamnak. Vagy rosszul értelmezem és még a kamatot is elveszik? Másképpen nem mehetek mínuszba csak ha többet vesznek el mint amit adnak.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Numba89 írta:
jordan írta:
Numba89 írta:Sziasztok!

Most regisztráltam és már vettem is poziciót az "ajándék" 10$-ért. Viszont lenne kérdésem. Igaz, nagyon hülyeséget fogok kérdezni de muszáj tudnom. Ez a pénzkeresési lehetőség mennyire minősül legálisnak és mennyire biztosnágos az alerpay oldal ahova esetleg majd lehet kérni a kifizetést? Köszönöm ha válaszol valaki!
Szia
Csak óvatosan az ajándék 10 dolcsival, mert az csak 45 napig kamatozik, utána levonja a 10 dollárt a számládról, így minuszba leszel, persze ha sok embert beregizel magad alá, akkor működhet...

Szia!
Köszi! De miért mennék mínuszba ha a 10$ kamatozik hiszen annak az értéke miután lezárul 10$+ lesz azaz az értéke 10 fölött van. Ha ebből levesznek tizet marad a kamat amit ki tudok pótolni magamnak. Vagy rosszul értelmezem és még a kamatot is elveszik? Másképpen nem mehetek mínuszba csak ha többet vesznek el mint amit adnak.
Hm..akkor ezt itt félreértetted sajnos.Tegyük fel,hogy hétvégente nem 1,5% a kamat,hanem 2%.Vettél egy pozit a kölcsön kapott 10 dollárból.40 nap után csak 8 dollárod lesz és nem 10.Akkor visszaveszik a 10 dolcsit és -2$ lesz a számládon.Maradt 35 napod,ami 7 dollárt termel.Az eredmény: -2$+7$=5$.Hiányzik tehát 5$ az új pozícióra.
Numba89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Numba89 »

Hm..akkor ezt itt félreértetted sajnos.Tegyük fel,hogy hétvégente nem 1,5% a kamat,hanem 2%.Vettél egy pozit a kölcsön kapott 10 dollárból.40 nap után csak 8 dollárod lesz és nem 10.Akkor visszaveszik a 10 dolcsit és -2$ lesz a számládon.Maradt 35 napod,ami 7 dollárt termel.Az eredmény: -2$+7$=5$.Hiányzik tehát 5$ az új pozícióra.[/quote]

Szia!

Elsőnek köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok! Ez jó!
Amit írtál az teljesen világos, értem. Csak nekem logikátlan, hogy 10$ beteszek ami kamatozik tehát elvileg ugye mint fentebb írtam 10$+ nak kell lennie és ha mondjuk 40 nap alatt mint ahogy írtad a példa kedvéért lesz belőle 8 azaz 18 nak kellene lennie. Ebből ugye visszavesznek 10-et tehát maradna 8. Ez lenne logikus szerintem. Mert ha bankba is beteszek 100 Ft-ot és mondjuk abból lesz 40 nap mulva 108 Ft akkor annyit vehetek ki és ha abbol 100-at elköltök akkor marad 8. De még egyszer mondom teljesen világos amit írtál!
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Nos,ha betettél/teszel 5 dolcsit vagy akár 10-t,akkor nem lesz semmi probléma.Azért van a fórum,hogy segítsünk.Eleinte nekem is nagyon homály volt az egész.Sokat segítettek és egyre világosabbá válik az egész.Restart és a mátrixok működésébe meg majd belemerülök a jövő héttől(ha tényleg akkor lesz restart)
jordan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.03.24. 18:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jordan »

Numba89 írta:
jordan írta:
Numba89 írta:Sziasztok!

Most regisztráltam és már vettem is poziciót az "ajándék" 10$-ért. Viszont lenne kérdésem. Igaz, nagyon hülyeséget fogok kérdezni de muszáj tudnom. Ez a pénzkeresési lehetőség mennyire minősül legálisnak és mennyire biztosnágos az alerpay oldal ahova esetleg majd lehet kérni a kifizetést? Köszönöm ha válaszol valaki!
Szia
Csak óvatosan az ajándék 10 dolcsival, mert az csak 45 napig kamatozik, utána levonja a 10 dollárt a számládról, így minuszba leszel, persze ha sok embert beregizel magad alá, akkor működhet...

Szia!
Köszi! De miért mennék mínuszba ha a 10$ kamatozik hiszen annak az értéke miután lezárul 10$+ lesz azaz az értéke 10 fölött van. Ha ebből levesznek tizet marad a kamat amit ki tudok pótolni magamnak. Vagy rosszul értelmezem és még a kamatot is elveszik? Másképpen nem mehetek mínuszba csak ha többet vesznek el mint amit adnak.
Amikor elindulsz az ajándék 10 dollárral vagy bármennyivel is, akkor a számládon nem lesz pénz, tehát ha kapsz ajándék 10 dollárt, akkor az 0,2 dollárt fial naponta 75 napig , de ezzel 45 nap alatt csak 9 dollárnál jársz, ekkor levonják a 10 dollárt...
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Numba89 írta:Hm..akkor ezt itt félreértetted sajnos.Tegyük fel,hogy hétvégente nem 1,5% a kamat,hanem 2%.Vettél egy pozit a kölcsön kapott 10 dollárból.40 nap után csak 8 dollárod lesz és nem 10.Akkor visszaveszik a 10 dolcsit és -2$ lesz a számládon.Maradt 35 napod,ami 7 dollárt termel.Az eredmény: -2$+7$=5$.Hiányzik tehát 5$ az új pozícióra.
Szia!

Elsőnek köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok! Ez jó!
Amit írtál az teljesen világos, értem. Csak nekem logikátlan, hogy 10$ beteszek ami kamatozik tehát elvileg ugye mint fentebb írtam 10$+ nak kell lennie és ha mondjuk 40 nap alatt mint ahogy írtad a példa kedvéért lesz belőle 8 azaz 18 nak kellene lennie. Ebből ugye visszavesznek 10-et tehát maradna 8. Ez lenne logikus szerintem. Mert ha bankba is beteszek 100 Ft-ot és mondjuk abból lesz 40 nap mulva 108 Ft akkor annyit vehetek ki és ha abbol 100-at elköltök akkor marad 8. De még egyszer mondom teljesen világos amit írtál![/quote]


" JSS-Tripler pozíciók továbbra is vissza összesen $ 15 vagy 150%-át - ez csak úgy néhány nappal hosszabb."
ez idézet a Tripler kezdőoldaláról... Ha beteszel 10-et 15 kapsz vissza! A kölcsön 10-ből is csak15 $, azaz 5 $ plussz lesz a lejáratkor. ha új pozit akarsz venni, akkor 5$-t hozzá kell tenned. Ha igyekszel a 41. nap környékén ,akkor csak 2$-t elég hozzátenni, és tudsz + 1 új pozit venni gyorsan, mielőtt visszaveszik a kölcsönt.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Elvileg ma volt/lesz restart?! :)
Numba89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.04.21. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Numba89 »

" JSS-Tripler pozíciók továbbra is vissza összesen $ 15 vagy 150%-át - ez csak úgy néhány nappal hosszabb."
ez idézet a Tripler kezdőoldaláról... Ha beteszel 10-et 15 kapsz vissza! A kölcsön 10-ből is csak15 $, azaz 5 $ plussz lesz a lejáratkor. ha új pozit akarsz venni, akkor 5$-t hozzá kell tenned. Ha igyekszel a 41. nap környékén ,akkor csak 2$-t elég hozzátenni, és tudsz + 1 új pozit venni gyorsan, mielőtt visszaveszik a kölcsönt.[/quote]

Köszi!

Ezt terveztem én is. Viszont még lenne kérdésem. :D Ezek a restartok/resetek, hogy is vannak pontosan. Bocsánat, hogy nem olvastam végig az egész forumot ha már le lett írva. Tehát ilyenkor csak a kamaat veszik el vagy a pénz is amit mondjuk befizettem?
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

A restart arról szól,hogy ha a tripler pozíciók bizonyos százalékát (mostani restartnál azt hiszem 30-40%-ra lehet számítani) átkonvertálják egy mátrixba pozícióként,ami ha megtelik,akkor kapsz 60 dollárt.
Nem kell sokat lapozgatnod az első pár oldalon valaki már írta,hogy őt hogyan érintette ez az egész.

Sanders: Te meg a szívbajt hoztad rám.Reméltem,hogy még nem volt restart,mert ma még akartam venni egy pozíciót.Remélem azt még megvárják :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

jaj szori, csak gondoltam megkérdezem, mert 14én volt a híreknél, hogy 8 nap múlva tehát 22én elvileg :-)
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Mai hírlevélben 1-4 napot írnak a restartra :)
Úgy látom a múlt heti jóváírás kimaradásokkal kapcsolatban senkinél nem történt változás. Én viszont írtam nekik levelet, mert 16-án kimaradt egy jóváírás. Ma válaszoltak, hogy ezért kapok 1 extra napot az éppen futó pozíciókra :). Az más kérdés, hogy közben jön a restart ami majd elviszi egy részüket.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

pborisz írta:Mai hírlevélben 1-4 napot írnak a restartra :)
Úgy látom a múlt heti jóváírás kimaradásokkal kapcsolatban senkinél nem történt változás. Én viszont írtam nekik levelet, mert 16-án kimaradt egy jóváírás. Ma válaszoltak, hogy ezért kapok 1 extra napot az éppen futó pozíciókra :). Az más kérdés, hogy közben jön a restart ami majd elviszi egy részüket.
Hát..ha sok pozíciód van,akkor megéri az egy plusz napot :).Amúgy meg nem tartom tisztességesnek,mivel 20$ a minimum kikérhető összeg.Gondolom kb annyit szedtél ki és ha nem keresel napi 20 dolcsit a tripleren,akkor bizony nem volt ,,aranyos" húzás tőlük.
Ki tudja...lehet,hogy utólag megkapod a pénzt.Kívánom,hogy így legyen.
Ha még 4 napig kihúzná a dolog,akkor én lennék a legboldogabb,mert az +1 pozit jelentene :)
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Válaszolt a support a 04.12.-én kikért, de ki nem fizetett 20$ ügyében. Visszarakták a JBP számlámra, és írták, hogy kérjem ki újra vagy fektessem be. Hát én újra gyorsan kikértem. Ezzel együtt ha megjön, túl vagyok a kezdő tőkém kivételén! Sőt, ma jártak le az első pozícióim, 4-et átraktak a mátrixba, de még nem értek belőle semmit. Olvastam, hogy hírdetéseket is kellene nézni naponta, de nem találtam, hogy hol ? Tudtok róla valamit?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég