Zeek Rewards

MLM rendszerek
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

szom írta:Először is köszönöm a válaszokat!

Találtam azt hiszem egy hivatalos leírást erről:
http://zeekrewardsnews.com/training/zee ... e-manager/

Viszont van egy rész amit nem értek, egyszerűen nem áll össze a fordítás. Aki jól tud angolul, próbálja meg lefordítani

"Your bid advanced is based on the amount of bids that are advanced to your new customers registrations. You pay back the bid advance with sample bids that you purchase, daily awards that you choose to repurchase bids with, and commissions from the 2×5 matrix that you choose to repurchase bids with. When you pay back the bid advance you get the points automatically. Now assuming that you’ve paid back your bid advance, and you received daily awards that you repurchased bids with, the company pool(your personal assistant) will distribute your bids to all your available customers 25 bids at a time."
Fantasztikus vagy, végre egy hivatalos leírás ami pontosan úgy van, ahogy fentebb leírtam, de a szöveg vége engem is meglepetésként ért. Fordítom. Aztán innentől kezdve vége lehet a tippeléseknek, hogy miről is szól ez :)

FORDÍTÁS:

A "bid advance" pontjaidnak a száma azon alapszik, hogy hány ügyfélnek osztottál ki bideket a regisztrációjukkal. [megjegyzés: a hirdetésedre aki regisztrált, és az a mennyiség amit FREE-ként kiadsz nekik, Silverként 50 ha arra van állítva] A "bid advance" pontjaidat visszafizeted (1)amikor vásárolsz bideket, (2)napi jutalékból, amelyből te osztasz vissza [ez a visszaforgatási arány, a VIP pontjaid után járó kamatról van szó], (3)illetve amikor a 2x5-s mátrixodból van bevételed és ezt forgatod vissza[ez az alád beszervezett zeekrewardsos tag, aki ugyan úgy csinálja a hirdetéseket mint te].
Amikor visszafizeted a "bid advance" pontokat [mert ezeket csak megelőlegezted FREE BIDS-ként a feladot hirdetéseidben], automatikusan kapsz VIP pontot. Most tegyük fel, hogy visszaforgattad az összes "bid advance" pontjaidat [tehát 0 lett!!!], és megkaptad a napi kamatodat a VIP pontjaid után, amelyet visszaforgatsz. Ekkor a Company Pool (a személyes asszisztensed) elossza a BID-jeidet az összes rendelkezésre álló ügyfelednek 25 BID-enként!!!!!!

Remélem most már mindenkinek világos a rendszer.

Tehát a szöveg szerint, nem kell folyamatosan ügyfeleket találnod, ami engem nagyon meglepett. Hanem csak az a lényeg, hogyha elfogyott a bid advance nál lévő pontod, akkor amint összegyűlik 25 BID megint, valamelyik meglévő ügyfelednek kiosztja a pontokat.
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Az miért van, hogy az ingyenes tag napi rendszerességgel megkapja a pontjait, a fizetős tag pedig több nap késéssel sem a napi hozamot pénzben? :?
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

hatalmas késések vannak az egész rendszerben , mai hirlevél szerint lehet hogy pénteken áll helyre a rend , én sem kaptam szombat óta egy kanyit sem , , de én kivárok , volt már ilyen és soha nem maradtak el jutalékkal , lehet egybe fogod megkapni majd.
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

babos77 írta:V alószínű customerek amit a cég rakott neked ki, hogy majd tudj kiosztani bideket, de emailben nem jelent meg hogy kaptál két customert?
Más: csúszás van a cégben 2-3 napos is , az az érdekes hogy a jutalék 1 pontot odairják mára és a többi elmarad ami a lényegesebb lenne.
volt olyan nekem hogy két napot egybe fizettek ki, ma hallgattam délelőtt konfit és ott is mondták hogy csuszi van, viszont aki teheti az a personal updet-nál irja be a az ID -HOZ a szem.igazolvány számát ha ellopják az irodáját vagy valami más dolog van akkor könnyebb visszaszerezni .
Köszönöm a gyors választ! Kérdeznék még valamit:
Én szilvert vettem. Hirdetésnél csak a szilver alatti hirdetés szövegekből adhatok fel? gondolom, hogy a gold a diamond nem jöhet szóba, de látok olyat hogy: Zeekler.com Classified & Text Ads
Alatta meg csomó hirdetési szöveg. ezeket használhatom??? pl: I'm Giving Away Free Bids
I have up to 50 Bids to give away free to play in my penny auction site
Register for free today and I'll load your account with
free bids to play in the auctions and win with! Sign Up today to lock in your spot
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

ma megtörtént velem az amit sose reméltem, bid give managerből nem osztottam ki a pontokat ,mert ugy voltam majd a rendszer elintézi, és már customerem sincs akinek adhatom, mert telitve vannak.
EGY idő után megnéztem ismét és eltüntek a pontok de nem jöttek le a vip pontokhoz hanem felszivódtak , most ilyenkor mia teendő,? vártam de semmi és várhatok semmi.
Akinek 2-3 pontok vannnak avval nincs gond, de akinek több van azokkal nem tudom mi lessz, vagy csak tényleg rendszer hiba , de akkor is bánt a dolog mert egy kis pénzecske volt.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Krapu írta:
babos77 írta:V alószínű customerek amit a cég rakott neked ki, hogy majd tudj kiosztani bideket, de emailben nem jelent meg hogy kaptál két customert?
Más: csúszás van a cégben 2-3 napos is , az az érdekes hogy a jutalék 1 pontot odairják mára és a többi elmarad ami a lényegesebb lenne.
volt olyan nekem hogy két napot egybe fizettek ki, ma hallgattam délelőtt konfit és ott is mondták hogy csuszi van, viszont aki teheti az a personal updet-nál irja be a az ID -HOZ a szem.igazolvány számát ha ellopják az irodáját vagy valami más dolog van akkor könnyebb visszaszerezni .
Köszönöm a gyors választ! Kérdeznék még valamit:
Én szilvert vettem. Hirdetésnél csak a szilver alatti hirdetés szövegekből adhatok fel? gondolom, hogy a gold a diamond nem jöhet szóba, de látok olyat hogy: Zeekler.com Classified & Text Ads
Alatta meg csomó hirdetési szöveg. ezeket használhatom??? pl: I'm Giving Away Free Bids
I have up to 50 Bids to give away free to play in my penny auction site
Register for free today and I'll load your account with
free bids to play in the auctions and win with! Sign Up today to lock in your spot

Szia!

Azok a sablon hirdetések amiket az Irodádban találsz, azokat mind használhatod. A Silver/Gold/Diamond hirdetések feladásával alád szervezhetsz, a 2x5-ös mátrixba tagokat. Tehát csak az adott csomag előnyeit hirdeted, semmi köze sincs ahhoz, hogy jelenleg Te mivel rendelkezel.

A Classified Ad-ok alatt pedig olyan hirdetések vannak, amellyel olyan ügyfeleket szerezhetsz, akiknek kioszthatsz ingyenes BID-eket. A Zeekler.com cég egy aukciós internetes portál. Vásárolni kell BID-eket, amivel lehet licitálni. Ezt a céget reklámozod tulajdonképpen, nekik találsz olyan ügyfeleket, akik licitálni fognak. Te az ingyenes BID-ekkel csalogatod be őket.

Ezek a fontosabb hirdetések. Mert ezeknek az ügyfeleknek tudsz BID-et kiosztani ingyen. Ha pedig nincsen ügyfeled, nem tudsz BID-et kiosztani, akkor nem lesz VIP pontod, amiért pedig a napi kamatot kapnád a napi feladot hirdetésed miatt.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

pesti írta:ma megtörtént velem az amit sose reméltem, bid give managerből nem osztottam ki a pontokat ,mert ugy voltam majd a rendszer elintézi, és már customerem sincs akinek adhatom, mert telitve vannak.
EGY idő után megnéztem ismét és eltüntek a pontok de nem jöttek le a vip pontokhoz hanem felszivódtak , most ilyenkor mia teendő,? vártam de semmi és várhatok semmi.
Akinek 2-3 pontok vannnak avval nincs gond, de akinek több van azokkal nem tudom mi lessz, vagy csak tényleg rendszer hiba , de akkor is bánt a dolog mert egy kis pénzecske volt.
Figyeljetek erre oda!

A mai a második nap, amikor azt tapasztalom, hogy nem ossza ki automatikusan azokat a BID-eket az ügyfelek között, amik a napi nyereségből származnak. Két napja automatikusan kell csináltom a BID kiosztását és ezáltal VIP pont szerzését.

Akkor tudod, hogy nem tudsz több BID-et kiosztani az ügyfeleidnek, ha a "BID Give Manager" résznél a "Current Bid Advance" nullázódik. Ha nem nulla még, akkor kaptam egy olyan tippet, hogy frissíteni kell a böngészőt, vagy ki-be lépni az irodádba, hogy lehessen osztani. Amennyiben nulla szerepel itt, akkor valóban telítődtek az ügyfeleid, de ahogy a fenti hivatalos szöveget lefordítottam, elvileg amint összegyűlik 25 BID-ed, akkor kiosztja valamelyik meglévő ügyfelednek. Ezt írták hivatalos oldalon, tapasztalatom még nincs ezügyben.

Elég aggasztó amit mondasz, eltűnnek a kiosztatlan BID-ek. Az biztos, hogyha kiosztasz BID-et egy meglévő ügyfelednek, akkor neki 30 napja van, hogy felhasználja, utána törlődik. Eltelt nálad 30 nap?
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Igen eltelt a harminc nap és persze a tőkém is nőtt, nekem 26 vippek vannak már , tehát nagy az irodám is , bid customernél nem nullák vannak ,de én már nem tudok bidet osztani mert telitve vannak a customerek , van 5 custi az nem sok, most kiváncsi leszek mert ismét ott csücsül a bid give managerbe 17 pont már 4 órája és mi lessz vele? felkutattam az irodám de sehol nincs a 9 pont ...egy custi van akinek tudnék adni 3 pontot , hiába nyitom fel az ablYou have 17 bids that you can give away.

Please be advised, when giving bids away you receive 1 point for every bid you give to a customer
and only one HALF (1/2) point for every bid you give to an affiliate.

Bids That Generate Points: 17
Give Bids To:
# of Bids:

Bids That Already Received Points: 0
Give Bids To:
# of Bids:
or
Company Bid Pool Status
Automatically Give New Customers:

Current Bid Advance:48
Customers Purchased:0
Bid Give Historyakot nincs tovább.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

erről azért kéne tájékoztatni az embereket a konferencia beszélgetéseken, mert igy lassan 26 dollárom lessz oda.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Habár nem teljesen tiszta nekem az amit mondasz, köszönhetően a mondandód rossz tagolásának meg a rész mondatok nem igazán függenek össze. Próbáltam kihámozni mire gondolhattál. A harminc napos időlejáratot szerintem nem értetted amit mondani akartam, de úgy látom nem az lesz a baj.

Én a következő tippet kaptam privátba, próbáld hátha neked összejön:

"Azt írtad valahol, hogy nem sikerült több alkalommal a kapott bideket eljuttatnod
az általad kiszemelt vásárló részére. Nos én is beleütköztem ebbe a problémába és nekem volt amikor az első, de volt olyan,
hogy ötödik, hatodik kísérletre, de ment a dolog. Javaslom, hogy addig próbálgasd, amíg át nem tudod verekedni az akaratodat !
Ha kell lépj ki az irodába és vissza, de mennie kell ! Ne kérdezd az okát, miért van, nem tudom!"


Ha van alattad a mátrixban ember, akkor vészesetben nekik is kiküldheted és 50%-át megkapod VIP-ként. Vagy gyorsan regisztrálj egy új ügyfelet. Odaadod a hirdetésed linkjét valami havernak, aki csinál egy regisztrációt.

De a legcélszerűbb az lenne, ha nem a konferenciákon próbálnál választ kapni a problémára, mert elképzelhető hogy egyedi eset, hanem közvetlenül a ZeekRewardsnak írnál levelet a problémáddal. Ehhez angol tudás szükséges. Kérj meg egy ismerőst, hogy segítsen a megfogalmazásban.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Köszi a segítséget, azt mondták rendszer hiba majd megoldódik a probléma ,mert még nem volt senkinek ilyen.
Ja és még ott csücsül a 17 pont , igen oda tudnám adni affiliatnak a feléért , de most ismét kivárom mi lessz vele.
Közben meg fotozom a dolgok alakulását.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Szal az van ,hogy tegnap megnéztem a kiosztott bideket amiket custiknak nyomtam ki, van olyan is aki már 117-et kapott , mivel szerintem cég által kiosztott custi igy nem fogja a bidet soha eljátszani, és itt már lehet fennakadás, ezért kell a normális customer szomszéd vagy akárki aki beregizik a zeekler oldalon a te segítségeddel , persze te fogod tudni a jelszavát és akkor el tudod játszani a bideket.
Habár még nem tették kötelezövé, nem értem mit szórakozik velem a rendszer.A pontjaim egyébként szerepelnek a zeekler oldalon is ..
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Szia Szminee!

Ismét sokat segítettél:-) Köszönöm!

Azt vettem észre mára, hogy a Bid Give Manegerben : Bids That Generate Points: 0 lett (tegnap 1 volt)
A Current Bid Advance:23 lett (24 volt)
Vipem maradt ott ahol volt.
Tegnap kellett volna odaadnom a regisztrált felhasználóimnak és akkor felírta volna VIP-re?? (lehet marhaságot beszélek)
Avatar
Pole
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.04.30. 12:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Pole »

Krapu írta:Szia Szminee!

Ismét sokat segítettél:-) Köszönöm!

Azt vettem észre mára, hogy a Bid Give Manegerben : Bids That Generate Points: 0 lett (tegnap 1 volt)
A Current Bid Advance:23 lett (24 volt)
Vipem maradt ott ahol volt.
Tegnap kellett volna odaadnom a regisztrált felhasználóimnak és akkor felírta volna VIP-re?? (lehet marhaságot beszélek)


Igen ezt írtam 2 napja hogy ha nem osztod ki a Bids That Generate Points-ban ZÖLD-en megjelenő Bideket a customereknek, akkor annyival csökken a Current Bid Advance értéked. Ennek kiosztására van amikor perceid vannak, van hogy órák. Én időnként ráfrissítek a Bid Give Manarer-re mikor a gépnél ülök, és szinte minden nap elcsípem a Zöld értéket és kiosztom.
EGYÉBKÉNT így is felírta Neked VIP-be! Ha nem osztod ki! Csak így csökkent a Current Bid Advance-od.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Nem engedtem eluszni a 17 pontot miután 14 órát fent volt a bid give managerbe és nem jött le, tesónak szóltam és beregelt custinak, igy állandó custi lessz nekem és ha kell akkor előfizetek neki ezüstre, én nem tekeckedem hogy futok customerért és közben úsznak a pontjaim, a 9 pontnak búcsút mondahatok, mert a mai 17 pont ahogy lekerült a vip pontokhoz a retail point calendár egyből kiirta..szal megvan oldva a probléma, és eljön az idő amikor customert kell venni, én legalább családtagot regiztem be és meg nyerhetek(ünk) valamit ha már előfizetéses lessz. ja és a 9 pont majd egy havi előfizetés a customernek is , mert ott is megvan hogy ezüst, arany és gyémánt ..nagyjából már kapisgálom a dolgokat hála egy jó szponzinak ami nem az enyém de ettül függetlenül és önzetlenül segít nekem.
A másik dolog meg az hogy ami customert a cég kioszt neked csak úgy , első héten én is kaptam 6-ot megjegyzem, avval az a gond hogy nem licitálják el a pontokat és az mind free tehát nem szines vásárlók, igy felgyülemlikk nekik a pont és többet nem tudsz osztani szerintem, ez az én tapasztalatom csak ...lehet rosszul irtam vagy fogalmaztam..
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Pole írta:
Krapu írta:Szia Szminee!

Ismét sokat segítettél:-) Köszönöm!

Azt vettem észre mára, hogy a Bid Give Manegerben : Bids That Generate Points: 0 lett (tegnap 1 volt)
A Current Bid Advance:23 lett (24 volt)
Vipem maradt ott ahol volt.
Tegnap kellett volna odaadnom a regisztrált felhasználóimnak és akkor felírta volna VIP-re?? (lehet marhaságot beszélek)


Igen ezt írtam 2 napja hogy ha nem osztod ki a Bids That Generate Points-ban ZÖLD-en megjelenő Bideket a customereknek, akkor annyival csökken a Current Bid Advance értéked. Ennek kiosztására van amikor perceid vannak, van hogy órák. Én időnként ráfrissítek a Bid Give Manarer-re mikor a gépnél ülök, és szinte minden nap elcsípem a Zöld értéket és kiosztom.
EGYÉBKÉNT így is felírta Neked VIP-be! Ha nem osztod ki! Csak így csökkent a Current Bid Advance-od.
Most néztem és Bids That Generate Points: 2 volt. Gyorsan kiadtam egy customernek és rögtön nullára ugrott, de hozzáadta a vip-hez így 2-vel nvekedett és a Current Bid Advance:23 maradt. remélem jól csináltam.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Hi ! valaki rakott fel customer vásárlás linket , az hányas oldalon lehet? vagy ha megkérem felrakja mégegszer? köszi
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Szminee! A rendszer még mindig nem teszi le automatikusan a bideket, hiába van bid curretbe már 150 pontom , akkor sem,.
A VÁSÁRLÓK akik vannak azok a rendszer által generált vásárlók, tehát nem valószinű hogy elfogják nyomkodni a kiosztott bideket hisz ez látszik hogy nem tudok nekik már osztani..és sajna ha nem osztom ki akkor nem jön le a vip ponthoz sem, gyenge napon kiprobálom hogy lejön vagy sem?
amit még nem tudok hogy egy free custinak hány bidet tudsz kiosztani ? most szereztem két vásárlót az irodába hogy tudjak osztani ki bideket, nem szeretném ha elusznának mint a 9 pontom ahogy tette, és hiába keresem sehol nincs, én meg supportnak nem irok ..
Addig örüljetek amig a rendszer automatikusan lehozza a bidet a vip pontokhoz ,mert nincs tennivalód, de amikor este kirakja és reggel is ott van a bid give managerbe az szerintem a büdös életbe nem fog lejönni, ha csak oda nem adod custinak és ha van custid akinek adahtod,,
Akik nálllam regiztek azok ismerősök és ha eljátszuk a bideket akkor már kiváncsian várom hogy folyamatosan tudom osztani a bidet vagy ez is csak ideiglenes..meglátjuk mi lessz belőle.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Most jöttem rá, hogy az egyik vásárlóm után elnyomkodtam a free bideket volt neki 100, és hiába mert ugyanugy a rendszer nem engedte hogy adjak ma neki bidet
, a 30 nap eltelt miután már regizett.szal passz.
Akkor ezek szerint csak 100 bide tudsz kiosztani egy custinak többet nem , vagy fel kell minősitened persze színes vásárlónak és akkor megvan hogy ezüst , arany , gyámánt mennyi mehet..
Akiknek még 4-5 pontok jönnek és van 6-7 vásárló azok jó helyzetben vannak, ez valószinű rendszer hiba lehet, hisz ezelőtt két héttel nem volt ilyen probléma , max 2-3 órát volt fent a pont és ha elcsipted akkor jó hanem akkor jött le a vip pontokhoz..
norbifun
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.05.25. 13:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: norbifun »

Sziasztok

Új vagyok itt a fórumon, de folyamatosan olvasgattam. a Zeekrewards.os multam is mindössze 1 hónapos, szal lehet lesznek laikusnak tűnő kérdéseim.
Máris kezdeném az elsővel. Pár napja regiztem a velem egy háztartásban élő páromat magam alá, a szponzim szerint helyesen. Elolvasva a fórumot, látom hogy ezt nem tehettem volna meg. A kérdésem az lenne, mivel nem akarok kockáztatni egy esetleges fiókbezárást, hogy ugyanazon felhasználó név alá be tudok e vinni másik személyt. Kvázi csak átírnám a nevét és az adatait, megváltoztatnám a payza-s emailcímet és sluszz. Ez működhet illetve működik?
A válaszokat előre is köszönöm.

üdv
norbifun
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Szerintem be tudsz tenni másik embert, csak az iroda nevet nem tudod megváltoztani, pl: kovkriszta az iroda neve ,akkor az az is marad de használhatja más adatokkal egy fiu is akár.más minden adatot ki lehet cserélni.szal nyugodtan add oda a haverodnak vagy szomszédnak vagy bárkinek.szoljatok ha rosszul irtam ,
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

pesti: Zeekler ügyfelek vásárlásában tudok segíteni , lásd :http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... 210#p29686
most is megy 2x30 zeekler ügyfél beszerzése két embernek. 10 db.ára 1.5 doll.
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Miért nem regiztek ti saját magatok alá embereket??? Akitől veszitek, szerintetek ők hogyan csinálják? Simán regiznek kamunevekkel és kész, vagy van más megoldás is?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

van más megoldás is...
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Én nem saját magam regizek zeekler ügyfeleket "kamunevekkel" !! Egy PTC-PTSU oldal segítségével csinálom. Ezek nem kamu emberkék, valódiak némelyikkel volt már levélváltásom is. Igaz a 3. világból dolgoznak,nagyrész a közel és távolkelet népei, pl. sok az indiai köztük, nekik ez a néhány cent is jól jön. !! Megpróbáltam ilyen módon zeekrewards ügyfeleket is szerezni, de nem ment mind kispénzű emberke, csak a PTC-t és társait nyomják szakmányban....
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Én azt nem értem hogy a rendszer miért nem osztja le a bideket a vip pontokhoz ? ezelőtt két héttel még leosztotta, most akkor mindig kell venni ügyfelet vagy ez hogy van?
Nő az irodában a tőke és azért nem osztja vagy miért? van akinek megy van akinek nem ..
az fain ha mindig kell venni ügyfelet , akkor hetente vehetek 10-et és hogy regizem be , mert angolul nem tudok , szal macerás ügy. csak lessz megoldás már erre, viszont ha nem akkor bukta a pénz ...
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

A Zeek több vonalon dolgozik az adatbázis helyreállításán és ezen mielőbb szeretnénk túllenni. Az adatok optimalizálása végett éjjel 2 órakor leállás lesz (magyar idő szerint reggel 7 óra).
Az RPP jelenleg is fut a tegnapi adatokon ( nélunk ez 2 nap késés) A Company Pool (Bid-Give manager ahol a zöld számot látjátok) 3 napos elmaradásban van. Az ottani pontjaitok osszátok szét vásárlóitok között. Mindkét rendszer ( RPP ás a Company Pool ) normálisan dolgozik, de sajnos egyazon időpontban nem tudnak működni. Mindenki megkapja pontjait, amit a Point Retirement Calendar-ban is láthattok.
Megismétlem:
- az RPP kiosztás folyamatos, 1 napos késésben van,
- a Company Poolban lévő pontok kiosztása 3 napos késésben van,
- annak ellenére, hogy az RPP és a Company Pool rendszerek tökéletesen működnek, működésük furcsának tűnhet, mivel a 2 rendszer nem tud szinkronban dolgozni.
Legyetek figyelésen folyamatosan frissítünk.
KÉRÜNK BENNETEK, HOGY AZ AFFILIATE SERVIZNEK EZZEL KAPCSOLATOSAN NE KÜLDJETEK LEVELET.

Aki úgy tapasztalja, hogy nem adódik hozzá a napi nyeresége a VIP pontokhoz, az nézze meg a "Give free bids" menüpontban, ott kell lenniea "Bids That Generate Points:"-ban. Manuálisan is odaadható az ott lévő bid a zeeekler refeknek. A lenyíló listából (Give Bids To:) válasszatok egyet (zeekleres legyen) és beíva az összeget kattintsatok a "give bids"-re. Ekkor azonnal hozzáíródik az ott pangó VIP pont a többihez.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

pesti: nem tudok PÜ-t küldeni, mivel "nem engedélyezett" ?
Nem, a zeekler ügyfelek bárminemű szerzéséért nem jár bünti. Ajánlat 10 zeekler ügyfél 1.5 dolcsi. Vagy ennek a többszöröse....., de az több nap.
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

pesti írta:Én azt nem értem hogy a rendszer miért nem osztja le a bideket a vip pontokhoz ? ezelőtt két héttel még leosztotta, most akkor mindig kell venni ügyfelet vagy ez hogy van?
Nő az irodában a tőke és azért nem osztja vagy miért? van akinek megy van akinek nem ..
az fain ha mindig kell venni ügyfelet , akkor hetente vehetek 10-et és hogy regizem be , mert angolul nem tudok , szal macerás ügy. csak lessz megoldás már erre, viszont ha nem akkor bukta a pénz ...
Hajnal 3-kor nekem sem osztotta ki (2) a vip-hez. El is vette. Curent Bidem is csökkent...
Sajnos még csak 2 ügyfelem van. Nem akarnak valamiért regizni. Ötlet esetleg valakinek??
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Krapu írta:Hajnal 3-kor nekem sem osztotta ki (2) a vip-hez. El is vette. Curent Bidem is csökkent...
Sajnos még csak 2 ügyfelem van. Nem akarnak valamiért regizni. Ötlet esetleg valakinek??
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... ead#p30194
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég