FanSlave FaceBook Like=pénz

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
DealExtreme
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.19. 23:00
Kapcsolat:

FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: DealExtreme »

Így van! Lehet! Ha a like gombot meg tudod nyomni, akkor pénzt is kaphatsz érte! Nem nagy összeget, de mint tudjuk a sok kicsi sokra megy! Twitter oldalak követésért is fizett. Érdekel? Ne ijedj meg az angol nyelvtől! Ha segítség kell, írj!
minimum kifizetés: 3000kredit ami megfelel 15€-nak
Itt tudsz regisztrálni: http://www.fanslave.net/ref.php?ref=310884
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fizetett már valakinek ez a cég?
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Nem tudom miért nem engedi továbbküldeni a reflinkemet! Ha sikerül,akkor sem lehet rákattintani! Örülnék,ha valaki tudna bővebb infót irni erről,mert én csak a face-s, illetve a Youtube-s like és video nézésekig jöttem rá a dolgokra,de ez édes kevés,ma már összesen csak 3-t adott be nekem!
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: frencsy »

A face-n pl. ezt irja ki nekem,ha be akarom tenni a linket:
You can't post this because it has a blocked link.
The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

fanslave.com

For more information, visit the Help Center. If you think you're seeing this by mistake, please let us know.

Valaki tudna segiteni?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

frencsy írta:A face-n pl. ezt irja ki nekem,ha be akarom tenni a linket:
You can't post this because it has a blocked link.
The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

fanslave.com

For more information, visit the Help Center. If you think you're seeing this by mistake, please let us know.

Valaki tudna segiteni?
Nem tudom neked mi célod volt a reflinkkel,de ezt a facebook csinálja, nem a fanslave. Én sem tudok reflinket megosztani bejegyzésben.Néha sikerül,de nem tudom,hogyan. ;)
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Szióka! :) Hát nem a reflinkkel kell referáltakat beszervezni? :) Ez is egy sumák oldal lehet, mert úgy rendezik,hogy sose érjük el a kifizetési limitet! Twitteren nem vagyok fent,így oda nem is enged linkelgetni! Face-n az első napon adott be egy csomó oldalt, a másodikon 4-t, azóta meg semmit! A youtube-n ad mindig 4-5 vidit,de azzal kitörölhetem,mert összesen talán 20 kredit a napi "jövedelmem"! Ha legalább a napi 1 euró bejönne...ehh mindegyik ilyen humbukk?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FanSlave FaceBook Like=pénz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Itt egy angol nyelvü leírás. egy manusz abajgatott vele referál csere miatt. 2 oldalra regisztrál hozzám,ha csatlakozom ide,hááát meglátom majd.
röviden annyi: fényképes FB oldal kell hozzá. meg attól függ hány likeolni valót küldenek,hogy hány ismerősöd van.

Van kifizetési bizonylat is.

http://geteasymoneyonline2013.blogspot.hu/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég