Zeek Rewards

MLM rendszerek
Tom876
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.07.06. 11:56
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Tom876 »

Zeekler customerek elérhetőek. Érdeklődni bobbreck324@gmail.com email cimen lehet.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Megkérnélek, mert látom új vagy Tom876, ne reklámozd itt a fórumon az illegális üzletedet! Már mindenhol a te illegális reklámod olvasható. Kicsit uncsi. Köszönöm: Johnny :good:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Csatlakozok az előttem szólóhoz..... Az összes topic evvel van tele, hagyd abba pls. Az meg, hogy úgy próbálod rekmlámozni magad, hogy ki adod magad más embernek és ajánlod magadat, az meg már durva......(Másik fórumban történt...Elég levágos, hogy te írtál magadról...
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

ma is késnek a fizuk?tudtok valamit?még nem állt helyre a múlt heti duplázások?nekem már visszavette,amit kétszer küldött ki,köszi az infót előre is,további jó munkát és szép hetet,bye,Jennys
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

minden rendben mi időnk szerint 10.54-kor megjött a kifizunk,mindegyik tagomnak,ezek szerint talán helyreállt náluk is a payza,a múlt heti dupla kifizetések után,további jó munkát mindenkinek,bye,Jennys
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok!

Gondoltam az utóbbi időben történt nagyszámú irodafeltörésekkel, valamint egyéb aktuálisan előforduló dolgokkal kapcsolatban írok egy összefoglaló levelet, ami remélem segítségetekre lesz a továbbiakban.

1. Ha valakinek feltörték a fiókját a következő "nyomtatványt" töltse ki:

Hello,

I was hacked today/some days ago.
My user name is ________________(zeekrewards felh.név)
My name is ________________(név)
My e-mail is _________________(email)
I hope on your help.

Regards ________(név)

Csatolt fájl-ként el lehet küldeni azt az üdvözlő levelet is, amit kaptunk a regisztrációkor, esetleg a webirodáról készített képernyőfotókat, a szig./taj számot-arról fotót (ha letároltuk)

Mindezeket ide kell küldeni a saját email címről : compliance@zeeklers.com

2. Már számtalanszor leírtuk: legyen legalább 12 karakterből álló (kis és nagy betűket, számokat is tartalmazó) erős jelszavunk.

3. Mindig jelentkezzünk ki a Zeekrewards webirodánkból a "logout"-al, valamint az email fiókunkból is (tehát ne zárjuk be egyik oldalt sem kijelentkezés nélkül) vonatkozik ez a payza, stp stb...fiókokra is!

Kijelentkezés fontosságával kapcsolatos idézet a gmail-től:

"A Gmail munkafolyamatának befejezéséhez kattintson a fiókhoz tartozó fényképre, vagy a jobb felső sarokban látható e-mail címre, majd válassza a Kilépés lehetőséget.
Az e-mailekkel kapcsolatos adatok biztonságának védelme érdekében javasoljuk, hogy az egyes munkafolyamatok befejezését követően jelentkezzen ki a Gmailből. Nyilvános számítógépek használata esetén különösen fontos, kijelentkezzen a Gmail-ből."

Fiók feltörése estén az élő chat-en is lehet próbálkozni (többeknek sikerült visszaszerezni így az irodájukat). Sajnos a chat nem mindig elérhető ill. a cég az utóbbi időben nem áll kommunikáció és a support gyorsasága tekintetében a helyzet magaslatán. Sajnos ezekkel a helyzetekkel mi sem tudunk igazán mit kezdeni, bármennyire is szeretnénk.
:good:
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

sajnos ma az én egyik tagom sem tudott belépni a jelszavát nem fogadta be,de én nem látok az én irodámból változást a neve mellett,minden úgy van,ahogy eddig volt,ilyenkor mi a teendő,vajon feltörték?vagy csak valami gond van,ma elég sok az 500 hiba is megint,mindenesetre írtunk már nekik erre az emailre egy levit,remélem hamarosan válaszolnak,vagy visszaállítják,a jelszóemlékeztetőre sem küldött semmit sem az emailre
valami ötlet?köszi szépen előre is,bye,Jennys
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

jennys írta:sajnos ma az én egyik tagom sem tudott belépni a jelszavát nem fogadta be,de én nem látok az én irodámból változást a neve mellett,minden úgy van,ahogy eddig volt,ilyenkor mi a teendő,vajon feltörték?vagy csak valami gond van,ma elég sok az 500 hiba is megint,mindenesetre írtunk már nekik erre az emailre egy levit,remélem hamarosan válaszolnak,vagy visszaállítják,a jelszóemlékeztetőre sem küldött semmit sem az emailre
valami ötlet?köszi szépen előre is,bye,Jennys
Szia,

Nekem is van üzlettársam aki nem tudott belépni 500-server error miatt, de nem gondolnám hogy ez irodalopásból származó hibaüzenet. Én be tudtam lépni egész nap gond nélkül, viszont a mai kifizetés még nem érkezett meg nekem sem, holott általában kora délelőtt már le szokott lenni rendezve.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

nekünk 10.54-kor érkezett meg az összes emberemnek,akinek volt most kifizetése,10.54-10.56-ig fontosabban,ezzel ma nem is volt gond,viszont egyik tagom,ma nem tudott a jelszavával belépni,nem az 500-as hiba miatt,hanem kiírta neki,hogy a login és a pass nem egyezik,viszont én az én fiókomban nem látok változást,hogy valaki feltörte volna a fiókját és más nevet írt volna be,bár ettől még feltörhették,már ezerszer elmondtam nekik,hogy változtassák a jelszavukat és nehéz legyen,de hallgatnak rám,persze,hogy nem,remélem hamarosan jön tőlük valami válasz,hogy visszaállítják-e,vagy mi lesz vele....
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

SZÉPEN KÉREK MINDENKIT, OLVASSÁTOK A VASTAGBETŰS INFÓIMAT, MERT RENGETEGSZER ARRÓL KÉRDEZTEK, AMIT ELÖTTE FELRAKTAM! KÖSZI!!!! PRÓBÁLOK MINDEN FRISS INFÓT A LEGGYORSABBAN MEGOSZTANI VELETEK. Johnny :good:

MÁS:Nagyon sokszor előfordul/fordult, hogy egy új regisztráció utolsó lépésekor 500-as szerverhibát ír ki a rendszer, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy az nem sikerült!
Mindenképpen ellenőrizzétek le bizonyos idő elteltével, hogy az illetőnek létrejött-e a fiókja, ellenkező esetben tömeges- fölösleges regisztráció lesz a vége a dolognak (előfordult, hogy valaki 8-szor regisztrált be egy személyt a fenti jelenség miatt).
A rendszer több pontján is találkozhatunk az említett 500-as hibával. Én pl. belső egyenlegből upgraid-eltem egy tagot ezüstről arany tagságra és szintén az 500-as hibát írta ki a rendszer, viszont a gold tagság létrejött, tehát minden esetben ellenőrizzétek le, hogy a hibaüzenet ellenére sikeres volt-e a művelet.

MÁS: Solid trust pay Scam levél!!! , senki se frissitse az emailbol akinek van számlája ott.

MÁS: Figyeljetek oda, mert van egy oldal ami a Zeekrewards "nevében" kéri az adataitokat hogy megduplázza a vip pontot ha fizettek x összeget. Ha ilyennel találkoztok akkor ez hülyeség, átverés.

MÁS:Mai nyereségvisszaosztási ráta: 1,99%
:good:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

A rendszer osztott ma egy Zeekler ügyfelet, aminek örültem, viszont a BidGiveManeger-ben a kiosztás nem megy, hiába próbálom, a "give bid"-re kattintva nem történik semmi :(

PS: Sikerült :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csari 2012.07.11. 10:37-kor.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

sajnos még semmi válasz nem jött,a tegnapi levelünkre,hogy egyik tagom nem tud a jelszavával belépni,inkorrect user,illetve pass-t ír ki neki,nem az 500 hibát,ami tegnap nagyon sok helyen előfordult,próbáltunk a jelszó emlékeztetőt is,de arra sem jött semmi,így elküldtük ezt a levit,hogy talán lépnek rá valamit,mivel belépni sem tud,így a hirdetést sem tudja visszaigazolni,tehát gondolom a napi hozamról is letehet,valami ötlet?
hány napra szoktak válaszolni?köszi az infót előre is,ma újra megnézem én is a fiókomból,hogy kiírt-e valami újat hozzá,de tegnap nem láttam változtatást....
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

jennys írta:sajnos még semmi válasz nem jött,a tegnapi levelünkre,hogy egyik tagom nem tud a jelszavával belépni,inkorrect user,illetve pass-t ír ki neki,nem az 500 hibát,ami tegnap nagyon sok helyen előfordult,próbáltunk a jelszó emlékeztetőt is,de arra sem jött semmi,így elküldtük ezt a levit,hogy talán lépnek rá valamit,mivel belépni sem tud,így a hirdetést sem tudja visszaigazolni,tehát gondolom a napi hozamról is letehet,valami ötlet?
hány napra szoktak válaszolni?köszi az infót előre is,ma újra megnézem én is a fiókomból,hogy kiírt-e valami újat hozzá,de tegnap nem láttam változtatást....

Valószínűnek tartom, hogy sajnos ellopták..... Probálkozzatok a live chattel, nekem az bejött anno, amikor én is így jártam sajnos
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziasztok! most már tapasztaltam hogy milyen amikor a pontok nyugdíjba vonulnak, innen minden nap megkapom a nyugdíjba vonulást, de semmi gond, mert a vip pontok nőnek,,holnap én is beerősítek jelszóból, mert ami késik nem múlik.elmúltam 3 hónapos tehát mehetne a kipörgetés is már, de lassan ott vagyok pontilag hogy elkezdem kipörgetni.
Tegnap én sem birtam belépni ,de aztán késöbb sikerült.. hajrá zeekrewards. :clap:
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

sajnos még mindig semmi a tagom fiókjával kapcsolatban,nem jött válasz,ezért csináltunk neki új fiókot,másik user névvel természetesen,erősebb jelszóval,de a Payza cím és az email-cím ugyanaz volt,és engedte a rendszer,ezért valószínűnek tartom,hogy tényleg feltörték és azonnal megváltoztatták a mail-címet és a Payza címet,különben gondolom az új regit nem engedte volna?
vagy nem jól tudom?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

ez erdekes,.szerintem ugyanazzal az email cimmel nem tudna regelni!
szoval igen az leher hogy feltortek es az email ill. jelszot atirhattak!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

sziasztok van két átadó iroda
adatok:
1.)Free
5/21/2012
07.11. : Cash Available: $0.00
VIP: 0.00 Points
Leftover Change: $0.00
Bonus Balance: 103.99 points
aki felsilverezi viheti

2.)ez már silver, és vip is van bent+ bonusz
adatok:tegnap
Cash Available: $0.00
VIP: 12.00 Points
Leftover Change: $0.88
Bonus Balance: 131.29 points
regelve: 05.26
ár, megegyezés szerint
Köszi
matrixpc@freemail.hu
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

lol ilyet se lattam meg :-)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pimmi írta:sziasztok van két átadó iroda
adatok:
1.)Free
5/21/2012
07.11. : Cash Available: $0.00
VIP: 0.00 Points
Leftover Change: $0.00
Bonus Balance: 103.99 points
aki felsilverezi viheti

2.)ez már silver, és vip is van bent+ bonusz
adatok:tegnap
Cash Available: $0.00
VIP: 12.00 Points
Leftover Change: $0.88
Bonus Balance: 131.29 points
regelve: 05.26
ár, megegyezés szerint
Köszi
matrixpc@freemail.hu
Add át mindkettőt ingyen és akkor nem nyomlak fel a Zeek-nél. :lol: :DD :lol:
Na jó csak vicc volt.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sanders írta:lol ilyet se lattam meg :-)
akkor jól nézd meg mert már van ilyen fórum is........
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

inkább azt mondjátok meg hogy pajzára lehet depositolni olyan számlárol ami nem ahhoz van rendelve?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pimmi írta:inkább azt mondjátok meg hogy pajzára lehet depositolni olyan számlárol ami nem ahhoz van rendelve?
Pz-ra onnan küldesz pénzt, ahonnan akarsz. Tudomásom szerint.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

FÉLPÉNZÉÉÉ MEGVESZEM! SZÉP NEVE VAN? :good: CSAK VICCELTEM, PÖRGESD KI A 12 DOLLÁRT HA KITUDOD ÉS SZÜNTESD MEG. SZERINTEM SENKI NEM VESZ IRODÁT HA TUD CSINÁLNI. EZ CSAK EGY ÖTLET. :rofl:
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

karajgabi írta:
pimmi írta:inkább azt mondjátok meg hogy pajzára lehet depositolni olyan számlárol ami nem ahhoz van rendelve?
Pz-ra onnan küldesz pénzt, ahonnan akarsz. Tudomásom szerint.
Rosszul tudod. Payzára már csak arról a bankszámláról tudsz pénzt küldeni, amelyik hozzá van rendelve a Payza számládhoz.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Igen igy van , mert a bankszámla hozzárendelés lényegében a biztonsági ellenőrzés folyamatának része. Ez az első bankszámla - Payza utalásnál meg is történik !!
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

attis írta:Sziasztok! most már tapasztaltam hogy milyen amikor a pontok nyugdíjba vonulnak, innen minden nap megkapom a nyugdíjba vonulást, de semmi gond, mert a vip pontok nőnek,,holnap én is beerősítek jelszóból, mert ami késik nem múlik.elmúltam 3 hónapos tehát mehetne a kipörgetés is már, de lassan ott vagyok pontilag hogy elkezdem kipörgetni.
Tegnap én sem birtam belépni ,de aztán késöbb sikerült.. hajrá zeekrewards. :clap:
Akkor ez most hogy van ? " elmultam 3 honapos, tehát mehetne a kipörgetés is már ? " Nem ismerem ezt a stratégiát, elmagyaráznád ?

Nekem lassan már a 160 pont bonus is nyugdijba megy 07.22.-én, de továbbra is tartom magam a 90/10 arányhoz....
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

bbrigi írta:
karajgabi írta:
pimmi írta:inkább azt mondjátok meg hogy pajzára lehet depositolni olyan számlárol ami nem ahhoz van rendelve?
Pz-ra onnan küldesz pénzt, ahonnan akarsz. Tudomásom szerint.
Rosszul tudod. Payzára már csak arról a bankszámláról tudsz pénzt küldeni, amelyik hozzá van rendelve a Payza számládhoz.
Nem próbáltam még más számláról, de régebben lehetett ha jól emlékszem. Most már ezt is tudom. Köszi.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Laszend ! te azt nem vetted észre,hogy este mondjuk 2500 rpp pontod volt és reggelre irta congratulation bla bla és a 2500 pontból levontak azaz - 10 pont és lett új rpp írva 2490 .attól közvetlenül megkapod a jóváírást de mindennap lesz ilyen, bemész a point calendárba és látni fogod hogy holnap mennyit vonnak le, a következő számot, sorba jönnek mind, ha valahonnan csöppent mondjuk valaki után 50 dollár azt is levonják a 90 -ik napon a rpp-ből..nekem a tőkém mikor levonták egy kicsit fájt mert másnaptól már nem volt olyan profit leosztásom, így nem fog olyan gyorsan nőni az iroda mert bizony levonnak minden nap , tehát nyugdijba mennek a pontok 90 nap után. a bónusz pontok is amit kaptál 150 körül kapott egy silver tag, most az nem tudom hogy a bónusz az 60 nap után vagy 90 nap után vonódik le...remélem érthető.ezért mondják hogy 80%20 -al lehet még pörgetni ki de az alá ne menj... aki meg nagy irodás ha kap 150 pontot most azt 90 nap után levonják, de addig majdnem háromszorosára nő ha óvatosan pörget ki.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

a mi időnk szerint,kb. a 91-92,kinek hogyan volt a vásárlása,91 nap átlagban az időeltolódás miatt
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég