Gr8-Bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Gr8-Bux

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Kép

Kép

Ismertető:
Standardként napi 1 centet lehet az oldallal keresni (10 darab hirdetéssel), első alkalommal a kifizetési minimum 2$, a másodiktól már 5$. Kikérhető Paypal vagy Payza számlára.
LEVEL1 tagsággal (ára 5$/hónap) már napi 0,15$ - 0,17$ keresetet érhetünk el 16 darab hirdetés lekattintásával. Más tagságot nem is vehetünk. Ahhoz, hogy válthassunk LEVEL2-es tagságra, ahhoz 5 darab LEVEL1-es referralllal kell rendelkeznünk.
Standardoknak a referraljutalék 0,0005$, LEVEL1 tagoknak viszont már 0.003$, LEVEL2 tagoknak pedig 0.005$. A jutalák a referral minden egyes kattintása után jár, tehát ha LEVEL1 tagok vagyunk és van egy LEVEL1-es referralunk, aki mind a 16 hirdetését megnézi, akkor aznap 16*0,003$ = 0,048$ a jutalékunk.


Mire kell vigyáznod:
  • a fiókod beállításainál kötelező kitölteni a fizetési számláid címeit(Personal Settings). Akinek ez üresen marad, törlésre kerül.
  • bizonyos időközönként megjelenhet csalástesztelő hirdetés is, ezt értelemszerűen NEM szabad lekattintanod.
  • valamint nyugodtan elolvashatod a teljes szabályzatot...
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára latestPTC 2012.12.03. 17:15-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Gr8Bux 6$-os ajánlat

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Az oldal egy nagy csaló!

Szó nélkül bannolt, pedig megvettem a 3$-os tagságit is...
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Gr8Bux 6$-os ajánlat

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

jerdei írta:Az oldal egy nagy csaló!

Szó nélkül bannolt, pedig megvettem a 3$-os tagságit is...
Hát nem tudom, hogy mit rontottál el (én a fent említett szabályok egyikének megszegésére gyanakszok), de én ma kaptam meg a 6. kifizetésemet, több 10 dollárt befektettem már az oldalba és még egyszer sem bannolt. A csalásellenőrző hirdetés lekattintásáért csak 2 nap bann jár, ezért érdemes még visszanézni azért a befektetésért.

Kép
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Gr8-Bux

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Tudom én is tanúsítani,hogy nem csaló oldal,sőt velem korrekt volt,mert 2-szer is kaptam már kizárást 2 napra,pedig nem emlékszem a csalásellenőrző lekattintására, vissza is engedett 2 nap után,épp tegnap kaptam a 2 kifizetésem.
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Gr8-Bux

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Az oldal még mindig fizet:

Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Gr8-Bux

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

8. kifizetésem:

Kép


Vasárnap éjfélig Payzán keresztül csak 3 dollárba kerül a LEVEL1 tagság, ami a hónap végére 4,8 dollárt hoz nekünk. 5 dollárért kell megvenni, de a különbözetet (2 dollár) jóváírja az Account Ballance-unkba, amit akár ki is kérhetünk (első kifizetési minimum 2 dollár).
Forrás:

http://www.gr8-bux.com/pages/blog
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Gr8-Bux

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 3 vendég