---> Tripplebux- MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

---> Tripplebux- MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Ez a PTC 1 hirdetésért 0.25$-t fizet!
Rengeteg hirdetés van rajta!
5$-t fizet ki most mindenki aki regisztrál ajándékba kap prémium tagságot és 2$-t a számlájára!

Link: http://www.tripplebux.com/?ref=bestfmc
Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: jerdei »

elég gáz, hogy a befizetésre csak 110%-ot ad vissza premiumnak, rendes oldalakon 125% szokott lenni..
ráadásul, ha befizetek 10$-t akkor ugye 11$ lekérhető, de az oldal számol kezelési költséget és csak 9.90$ fog jönni, nem is szólva arról, hogy payza vagy stp is további költségeket von le... ugyanis csak erre a 2 számlára kérhetsz ki pénzt..
okos...
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Szia ... hát igen de azt vedd figyelembe hogy 0.25$/hirdetés még nem tudom fizet e remélem fog bár vannak kifizetési bizonylatok októberben... :)

Egy próbát megér ha meg fizet az csak jó! :)
Sok Sikert hozzá!
Kép
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

csak befizetés után fizet ki, ha nem fizetsz be nem fog kifizetni, egyébként ha utána nézel már panaszba tették az oldalt. Mondjuk havi 299$-ért 500% a kifizetés :D , ja és manuális.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: jerdei »

bestfmc írta:Szia ... hát igen de azt vedd figyelembe hogy 0.25$/hirdetés még nem tudom fizet e remélem fog bár vannak kifizetési bizonylatok októberben... :)

Egy próbát megér ha meg fizet az csak jó! :)
Sok Sikert hozzá!
Úgy látom nem érted, minek fizessek be, ha kevesebbet kapok vissza??
tőlem akár 1 cent is lehet, de ez az összeg túl nagy ahhoz, hogy stabilan megmaradjon az oldal, az ilyen oldalak mind scam-ek... mennek 1-2 hétig és kész...
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Értelek ... ja köszönöm az infókat róla mindenki nevében!
Akkor erre ne regisztráljon senki!
Kép
dora
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.10.31. 15:38
Kapcsolat:

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: dora »

Sziasztok!
Ma néztem be ide először és az előbb regisztráltam is, mert láttam, hogy furcsa dolgokat írtok.
Nem értelek benneteket. A betett pénz, mondjuk 10 dollár 110 %-át veheted ki - most figyelj! - N A P O N T A ! ! !
Igen, van belőle levonás, én a kikért 11 dolláromból 9,90 dollárt kaptam az internetes számlámra.
Holnap megint, holnapután megint. Ha ezt mindennap megteszem, akkor 30x9,90=297 dollárt kapok havonta !
Ehhez jön még a munkatársak után járó jövedelem, ami megsokszorozza ezt a pénzt !
Vannak 10 dollárnál nagyobb csomagok is, ezt a már MEGKERESETT pénzből vehetem meg.

Nem érdekem benneteket meggyőzni, mert már máshoz vagytok csatlakozva. De előbb tanuljátok meg a rendszert, azután tegyétek "közkinccsé"..............

Sok sikert kívánok Nektek!
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: ---> Tripplebux! WOW! :D

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

dora írta:Sziasztok!
Ma néztem be ide először és az előbb regisztráltam is, mert láttam, hogy furcsa dolgokat írtok.
Nem értelek benneteket. A betett pénz, mondjuk 10 dollár 110 %-át veheted ki - most figyelj! - N A P O N T A ! ! !
Igen, van belőle levonás, én a kikért 11 dolláromból 9,90 dollárt kaptam az internetes számlámra.
Holnap megint, holnapután megint. Ha ezt mindennap megteszem, akkor 30x9,90=297 dollárt kapok havonta !
Ehhez jön még a munkatársak után járó jövedelem, ami megsokszorozza ezt a pénzt !
Vannak 10 dollárnál nagyobb csomagok is, ezt a már MEGKERESETT pénzből vehetem meg.

Nem érdekem benneteket meggyőzni, mert már máshoz vagytok csatlakozva. De előbb tanuljátok meg a rendszert, azután tegyétek "közkinccsé"..............

Sok sikert kívánok Nektek!
Nos akkor aszem te nem látsz tisztán!
Csakis a "kedvedért" most reggeltem az említett oldalra. Naponta kifizetés? Pajti valamit elnéztél. 10 napnak kell eltelnie 2 kifizu között!! Arról nem is beszélve hogy nincs is olyan megvehető "rang" amely lehetővé tenné a napi kifizetést.
Sőt a pénzt a belső egyenlegeden nem tudod mozgatni AB-ről PB-re. Bármit is akarsz venni az csak befizetéssel lehetséges.
De megsúgom neked azt is hogy az oldal bár még csak 7 napos de a scam detektor így is kockázatosnak jeleníti meg. S bár az oldal beállítások amerikai "tulajdonra" mutatnak ezzel ellentétben nagyon valószínű a fülöp-szigeteki irányítás.
A másik pedig amire azért figyelj oda légyszíves!
Az itt lévők jó része nem ma kezdte a PTC-t. Megsúgom én se. Így hidd el a "rendszer megtanulásán" már rég túl estünk.
Azon túlmenően az előbbi írásod alapján talán még egy éve sincs annak hogy foglalkoznál a PTC-vel. Én viszont már akkor is ezt csináltam amikor a neo még csak gondolat foszlány sem volt.

Így hát ha megkérhetlek előbb tanuld meg a rendszert s csak azután oszd az észt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég