-Limitált Számban- Fizetek 1Dollár/Hitelesített Regisztráció

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

-Limitált Számban- Fizetek 1Dollár/Hitelesített Regisztráció

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Sziasztok!

Ennél jobb helyet a fórumon nem találtam erre, remélem megfelelő helyen van.:) Tehát a következő:

Időközönként van szükségem 1-2 emberre akinek annyi lenne dolga, hogy egy bizonyos oldalon (nem pénzkeresős oldal, egy elterjedt nagy szolgáltatóról van szó) regisztrál, és megerősíti a regisztrációját telefonos hitelesítéssel.
-Még most szeretném leszögezni akik még nem csináltak ilyet, hogy semmiféle levonásban nem részesülsz, az oldalnak nem célja, csupán azért fontos hogy nem bot vagy, nem a próba szolgáltatásért amit kapsz cserébe regelsz be többszörösen.-

Ez a szokásos mindenhol megtalálható telefonos megerősítés ahol felhív egy automata, elmond neked 2-3 számot angolul, amit te megerősítesz az oldalon.

Ezért fizetek 1dollárt / 1accountért Paypal-ra. Hozzátartozik, ez NEM ref link! Nekem az accountra kapott ingyenes próba szolgáltatásra van szükségem amihez ez a hitelesítés szükségeltetik.

Jelenleg 1 valakire számítok, tehát aki kapja marja, 1dolcsit fizetek az imént leírtakért. Kérem jelezzen PM-ben és mindent megbeszélünk. Köszönöm!:)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: -Limitált Számban- Fizetek 1Dollár/Hitelesített Regisztr

Hozzászólás Szerző: nadint »

Köszönjük.
Jobb helyet nem is találhattál volna az ajánlatodnak !
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: -Limitált Számban- Fizetek 1Dollár/Hitelesített Regisztr

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Üdv
Aki most ráérne és túl lennénk rajta időben nem több héten át halasztaná az kérem írjon! 1$/account ügyben természetesen PM-ben.
Akik írtak nekem eddig mind azt nagyon szépen köszönöm!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 1 vendég