Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Grat patrasz ! :good:

Lehet hogy túlságosan bizalmatlan vagyok, de az egy hónap leteltével nem újítottam meg a P500-as tagságomat.
Osztottam, szoroztam és nekem úgy tűnik, hogy ez az oldal is a "futok a pénzem után" kategória.

Befizettem a 15$-t, kivettem majd 16$-t, és fizethettem volna be újra a 15$-t. Mire legalább nullába kerülnék, vagy főleg pluszba, kötelező a befizetés kikérés előtt.

Mellesleg a kifizetés szerintem lehetne jóval gyorsabb is, hiszen már azt a pénzt, vagy nagy részét befizettük előre.
Sok a panasz is, a kifizetések vagy nem történnek meg, vagy nagyon sokára.
Ami kevés pénzt hozhat, az nem éri meg a kockázatot, én legalább is így vagyok vele. :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Húú sztem az admin leharapná a fejedet,ha ezt elmondanád neki :)
Elsőször is P500-al 15$-ra 20$ a kereset amiből max 2$ jön le fee gyanánt és a kötelező befizetés része után. Szóval van 3$ plusszod nem beszélve a gyakori grid 10 centesekről az sztem még 1$ . Ha van refed még abból is...
A befizetést meg elkööltheted reklámra,amiből refjeid jöhetnek. Egy jó oldalválasztással lehet szerezni,nekem is jött pár Clickhinestra.

Az meg,hogy nem kapják meg a fizetéseket,vagy nagyon sokára ezt nem tudom. Én is olvastam panaszt,de hogy azokkal mi lett nem tudom,hisz azok lehettek technikai malőrök is pld ha jóindulattal közelítek. Én magamból indulok ki 4 napnál sose vártam többet.

Bocs,ha ellentmondtam,ha van konkrét eset mikor nem kapták meg tuti,vagy nagyon későn azt megnézem.

Am néha feltűnik,hogy az admin ha nincs jó kedve elég szűkszavú és sprőd tud lenni.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Persze, a 15$-ból tudom 20$ lesz. Én a konkrét, kifizetett összegről beszélek, mert számomra az a lényeg.

Előbb-utóbb megkapta mindenki természetesen a kikérését, de nem jó, ha ezért reklamálni kell.

A PB-be befizetett összegből tudom, hogy lehet hirdetni, refeket bérelni, de ez mind kockázatos, és ami kötelező, nem annyira szimpatikus.

A hirdetés feladása pedig eléggé nem megy gördülékenyen, elég sok időt kell várni, hogy el lehessen indítani, ami ebben a világban egy tragédia.

Örülhetsz, hogy a griden olyan sokszor nyertél, nekem 2-szer volt 10 cent nyereményem eddig, pedig minden nap űzöm. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ditte1958 2013.12.09. 10:29-kor.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

P600-as keres 30 nap alatt $39.96-ot. (napi kereset $1.32, plusz a minik, de azt most nem számolom.)
Ebből kikéréskor 10% fee, marad $35.07
Hogy egyszerűbb legyen, vegyük azt, hogy minden hónapban max. négyszer kérünk ki pénzt.
Paypal fee max. $0.30 (jelenleg $0.07 kikérésenként)
Marad $ 34.70. Tagságot levonva $4.70

Minden 5. kikérés után kell $3-at befizetni, azaz ha havonta négyszer kérünk ki, akkor egy hónapra $2-t fizetünk be.

P600-as tagságnál referáltak nélkül nettó kereset $2.40, plusz a purchase-ba $2, amiből 4 béreltet tudunk eltartani.
Ha ez a 4 bérelt minden nap kattint, akkor béreltenként naponta $0.018-at keresünk, egy hónapra összesen $2.16.

Összesen:
P600 havi nettó jövedelem $2.40 és $ 4.56 között van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eviaclub 2013.12.09. 11:22-kor.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ditte:

Az én refjeim 100%-al kattolnak már három hete, nagyon szorgoskák :D Azt én is tapsztaltam ,amit mmondtál a hirdetésfeladásról ez igaz. Validáltam a hirdetést,vártam,hogy fogadják el, másnapra megint validálnom kellett,és ez így ment több napig... Végül írtam supportot nekik és akkor jó lett.

A Grid statom 26 napnyi katt után 90 cent jött.

Én továbbra sem hiszem,hogy 20ból 16 maradt :) 15$nak kb 1,5 $ a fee 20$ nak 2$ és erre jön még a köt befizetés,de az csak 5 kifizetésenként van. Én mindig maximumot kérek,így nem olyan gáz

eviaclub: Kösz a számtant :) Nem egy horribilis profit az biztos,viszont ezt ref nélkül kapod,igaz a kockázat,hogy a befektetett pénz bennragad az is valós.... Szó mi szó nem árt ha az emberek vannak refjei is...
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: micike »

Most már én is elmondhatom a véleményemet mert ki lettem tiltva , mivel rosszul értelmeztem a befizetési szabályokat.
Valamint a paypalom nem verifield - akié nem ilyen az ki lesz tiltva , mint én.
Persze befizetni azt lehetett . kb 10 napos p500 tagságom így elveszett.
3 kikéréssel ezelőtt fizettem be a 3 dollárt- ami akkor még 2 volt- csak pp- ről 3 dollár a minimum payzáról 5- jó trükk.
Gondoltam a következő befizetés a 7. kikérés után kell.
Tévedtem , mert a régivel együtt volt már 28 kifizetésem.
Jól le is lett csapva a labda.
Máskor általában 4 nap után fizetett, de a régi oldalon egyszer 8 nap után visszatette a kikérésem és a pannónia refback adminjától kaptam meg , amit nagyon szépen köszönöm Neki.
Most pár óra elteltével fizetett- levonva a 10% -ot + a 3 dollárt.
Küldve a kitiltást is.
Beszéltek itt egyedi scriptről , meg világhírnévről - minden maradt a régiben - hirdetések nincsenek-a tagság nagyon lassan növekszik- reffjutalék csökkent
Szép volt, jó volt .
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ami a kifizetési anomáliám illeti, annyi történt, kikértem, az oldal szerint ki is lett fizetve, de paypalon nem volt semmi
Írtam support-ot, választ nem, de a pénzem gyorsan megkaptam.
Én egyelőre a pozitívak táborát erősítem.
Konkréten 2 oldalam van, ahol többet keresek, mint itt. És bár nem vagyok oldalhalmozó, azért nem csak 3 van :)
eviaclub, köszi, teljesen korrekt a számolás. Nekem mellette van még kb. 20 aktív direktem.
És ugye van a 20 dollár befizetésért cserébe kapott 56 béreltem (Bár főrumban egyszer Admin azt írta, 64-et fogok kapni, írtam is neki, nos itt se válasz, se több bérelt.)
Ettől függetlenül az 56 "emberrel" nagyon meg vagyok elégedve, 100%-osak, ha így marad a 20 dollárból kicsivel több, mint 30 jön vissza.
Viszont lassan eljön a lejártuk ideje, gondolkoztam, hogy hagyom őket, vagy hosszabbítok, végül a 90 napos hosszabbítás mellett döntöttem. Igaz ehhez nem elég, hogy egy ideig nem veszek és az 5. kifizetés után befizetett 3 dollár is kevés, kicsit többet kell beraknom. 56-ból 50-et tartok meg, ha maradnak 100%-osak, a 90 napos hosszabbítás 10%-os kedvezményével, ők is hoznak havi 4,5 dollárt
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

micike írta:Most már én is elmondhatom a véleményemet mert ki lettem tiltva , mivel rosszul értelmeztem a befizetési szabályokat.
Valamint a paypalom nem verifield - akié nem ilyen az ki lesz tiltva , mint én.
Persze befizetni azt lehetett . kb 10 napos p500 tagságom így elveszett.
3 kikéréssel ezelőtt fizettem be a 3 dollárt- ami akkor még 2 volt- csak pp- ről 3 dollár a minimum payzáról 5- jó trükk.
Gondoltam a következő befizetés a 7. kikérés után kell.
Tévedtem , mert a régivel együtt volt már 28 kifizetésem.
Jól le is lett csapva a labda.
Máskor általában 4 nap után fizetett, de a régi oldalon egyszer 8 nap után visszatette a kikérésem és a pannónia refback adminjától kaptam meg , amit nagyon szépen köszönöm Neki.
Most pár óra elteltével fizetett- levonva a 10% -ot + a 3 dollárt.
Küldve a kitiltást is.
Beszéltek itt egyedi scriptről , meg világhírnévről - minden maradt a régiben - hirdetések nincsenek-a tagság nagyon lassan növekszik- reffjutalék csökkent
Szép volt, jó volt .
Pontosan le vannak írva a szabályok, mikor és mennyit kell befizetni (valóban 2 dollár volt először, aztán lett 3)
Az is le van írva, ha elfelejted, akkor a kikérésből vonja le, szóval eddig ez így érthető
De azt én sehol nem olvastam, hogy ezért kitiltás is járna...
Nem lehet, hogy az más miatt történt?
Mindamellett megértem, hogy rosszul esett ez az egész, konkrétan a régi oldal bezárásával szerintem te buktál a legtöbbet.

Szerk.: Felnéztem most, és friss hír a fórumban, hogy akinek nincs ellenőrzött paypal számlája, azt kitiltják
Másik friss hír (xenosz2 ez neked jó hír :) ), hogy mostantól a reklámok azonnal aktiválódnak.
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Remélem nem veszi rossz néven az admin,de szerintem a kommunikáció a változásokról lehetett volna egyértelműbb. A költőzés során is gondok támadtak ebből,mert ugyan a Fórumban erről írt,de én úgy emlékszem ott is voltak változások menet közben a feltételekben,amit nehezen lehetett követni. Például,hogy a két oldal kifizetéseit egybe kell számolni,vagy a kül. tagságokkal milyen módon lehet költözködni. Itt a Netbizniszen vissza lehet olvasni,hogy tényleg tanácstalanok voltunk például a tagság táblával is. Amúgyis szokatlan a PTC oldalakon ez a sok szabályozás,talán kéne időt hagyni és türelemmel viseltetni a tagokkal. ha hibáznak,legyen módjuk azt korrigálni, legfőképpen,azért mert még frisss oldalról van szó ,mégha az jogutódja is a korábbinak. Ráérnne később ez a szigorúság,így lehet elijesztenek pár embert azok meg viszik a hírt,hogy jártak... Szóval egy jó admin a felhasználók igényeit és befogadóképességét is figyelembe veszi,nemcsak dirigál. Az emberi tényező kihagyhatatlan ebből a dologból. Nem elég pusztán a jó terv,ezt el kell fogadtatni a userekkel is.

Köszönöm kavics :) Erről beszéltem: akinek nincs ellenőrzött paypal számlája, azt kitiltják Felesleges szigornak érzem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:Köszönöm kavics :) Erről beszéltem: akinek nincs ellenőrzött paypal számlája, azt kitiltják Felesleges szigornak érzem.
Ha hamarabb tiltják ki, mint kiderül egyáltalán, hogy van ilyen szabály, ráadásul semmiféle figyelmeztetés nem előzi meg, az szerintem is túlzott szigor
Másrészről túl vagyunk a tesztidőszakon, már hivatalosan megy az oldal, de annyi még a bizonytalanság, változás, hogy ez inkább még a meghosszabbított tesztüzem
Harmadrészt nem hiszem, hogy zokon vehető, ami jogos ;)
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez a kitiltás, ha nem verified, még ilyen buxhost maradvány.
A másik, hogy nem szerencsés önmagunkból, szűk, keményvonalas körből kiindulni. Még ti is nehezen tudjátok követni a dolgokat, pedig itt a fórum, ott a fórum és az Admin, ráadásul magyar nyelven. Ha szándékos a dolog, akkor okés, de egy külföldi mégis mit csináljon, azon kívül, hogy beint és máshova viszi a pénzét. Te mit csinálnál, ha egy angol, spanyol oldalon menne ilyesmi? Nem akkora a magyar ptc-sek bukszája, hogy abból itt valami hatalmas dolog alakuljon ki, de legyen úgy, hogy tévedek. A taglétszám is alig-alig növekedik, de ekkora ref jutalékkal nem is csoda. Persze nem akarok nagyon negatív lenne, mert én egyébként se vagyok tag, csak néha beleolvasok itt a kommentekbe, és sokaknak meg változatlanul nagyon tetszik a trabi.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Aki nem magyar, az standard tag (mert nem lát az upgrade táblában semmi vonzót). Keres napi 4 centet. Max. 15 direktet beszervez, esetleg megpróbál bérelni, vagy csak elhirdeti amit a pontokból összehozott.
Jó ez így. Magyarok előnyben.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

eviaclub írta:
Jó ez így. Magyarok előnyben.
És ez miért is jó? Leszámítva a hazafiasságot. Tényleg érdekel, hogy miért előnyös csak a kisszámú magyar PTC-sekre építeni egy ilyen jellegű oldalnál, nem kötekedni akarok. Mert ha mégis bedől, akkor a buktában is előnyben lesznek a magyarok? :innocent:
Vagy így biztonságban vagyunk, mert egy a zászló?
Egy befektetős oldal, ha nem növekszik eléggé, és mégis működni akar, akkor vagy a jelenlévő tagoknak kell egyre többet befizetnie, vagy pedig trükközni kell, hogy ne kapja vissza/meg mindenki a pénzét. Hacsak nincs az Adminnak más jövedelme a tagságokon, refbérléseken kívül, valami szolgáltatás, amit összeköt a PTC-vel, esetleg taskok, ilyesmi. Egy PTC oldalnak azért is fizetnie kell, hogy kitehesse az oldalára a taskokat, videókat, offerseket. Ha ez nem társul tömeggel, akkor nem, hogy nem előny, hanem hátrány lesz belőle. Ki hirdet ma Magyarországon PTC oldalon? Ez nem Clixsense, hogy a forgalom 50%-a az USA-ból jön, így bárki, aki angolul hirdet, az találhat egyedi megtekintőket.
Még a régi PTC-seknél is azt érzem, hogy egyáltalán nincsenek tisztában ezeknek az oldalaknak a működésével, valahogy majd csak lesz pénze az Adminnak, ezt gondolják sokan. Nem az Adhitz bannerek tartják el a PTC-ket, ezt most megsúgom mindenkinek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na itt is probléma van:

Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Erőforrás gondok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap fizettem be a 3$-om,remélem nem potyára....nem szeretném a csalók listáját az adminnal is bővíteni...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

http://trabant-bux.com/ uses ilegal PTCEvolution license: Please report this site clicking here.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

honnan van az info?
nem tölt be semmi, ha a linkre kattintok.
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Admin válasza (emailben):

Tegnap változtattuk a hozzáférési csomagot miután problémánk akadt a hosttal.
Dolgozunk rajta. Reméljük hamarosan megoldódik.
Kis türelmet kérünk.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

http://www.ptcevolution.com/license-checker

Itt,de közben kiderült,hogy másképp kell beírni, és így már azt adta ki,hogy legális :)

trabant-bux.com uses legal PTCEvolution license!


Persze ettől még nem fogunk tudni belépni :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm eviaclub.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szívesen. Már működik az oldal. :)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fizetés is megjött . Elszálltak a borús felhők az égről.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Eltűntek a pontok
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Mai levél:

"FONTOS bejelentés!

A mai napon hiba lépett fel a pontok átváltásában és 1:1 volt az arány. Ezt néhányan ki is használták és referáltakat stb. vásároltak. Kérünk ha ezt tetted egy support ticketben jelentsd be nekünk. Végignézzük a számlákat és akinél bejelentés nélkül megtaláljuk az összeget azt egy hétre felfüggesztjük.

Az új szerverre való költözésünk miatt pénteken este 10:00 órától szombat reggel 8:00 óráig Karbantartás miatt nem lesz Trabant-Bux. Elnézést kérünk a kellemetlenségér, de az új szerver gyorsabb lesz, nagyobb sávszélességgel.

Minden Paypal számlának ellenörzöttnek kell lennie. A nem ellenörzött számlákat szúrópróba szerűen ellenőrizzük és felfüggesztjük a tagságot.

Ne felejtsétek a VIDEO falat. Videók nézegetésével könnyedén kereshettek extra bevételt az oldalon.

Keressetek többet itt a Trabant-Buxon!"
End of the story
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: atiss »

Nekem nem frissültek a hírdetéseim....vagy nem is tudom mit ha valaki le kattintota volna..és bérelt reffek is jobban tejesitetek ma. 96click helyet 127..
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam se frissültek, nem nézte azt senki, valószínű a szerverváltás vagy karbantartás miatt lehet!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

"A költözés miatt néhány funkció még nem 100%-os, kérünk ezek miatt ne nyissatok új topicot. Persze, ha felfedeztek hibát ezeken kívül, bátran jelezzétek.

van egy-két problémánk.......néhány frissítés és cím elkavarodott.
nem megy a játék és videofal , a reklámok nem frissültek. Pontozás még nem él.

kis türelmet, dolgozunk rajta."
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A fixed hirdetéseken (3x 0,5 cent) kívül a többi már jó tán.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A 32 béreltem 14-ig minden nap kattintott
de azóta 5 egyáltalán nem, a többi pedig 15-én utoljára.
Hogy lehet az, hogy mintha megbeszélték volna, 16-án és ma egyik sem kattintott egyet sem?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

eviaclub, technikai problémájuk volt, szerencsére úgy néz ki, megoldódott, legalább is nekem ma már minden rendben
És Gábor ígérete szerint, mindenki kárpótolva lesz
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég