Viralbux - valszeg scam

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mindenképp. Én a Fórumba is beírtam,de végül kitöröltem. ha nem válaszol,akkor megírom én ,ha te nem akarod.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Válaszolt

Én ezt írtam a supportba:

Hello. I am eviaclub.
2013. december 04 I asked a withdraw. Now I could see that there is no my pending money in withdraw history. I did not get my money. Please help me.
The ammount was $6.042.

I am waiting for your answer

És ezt a választ kaptam:
Hello,

Read our ToS next time. You account was reseted for not respecting our rules number 5. from our ToS.

Regards,
Viralbux Team

És ezt válaszoltam most rá:
What rules?
I am from Hungary, not refback. Mx paypal account is verified.
I have no problems any other ptc sites! What is the matter?
Why it was reset?

És kitörölte az összes direkt referáltamat, a pénzemet lenullázta.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez van a TOS-ben:
"Owner or Administrator of any sort of "Refback" site or program or any sort of Blog or Site will not get paid unless they have invested at least half of all the money earned into Viralbux. Those above which didn't meet the requirements but still asking for a payment will have their money and stats removed and no refunds will be given."

A refbacken kívül említi az oldal és blog használókat is, ha jól értelmezem. Nekik legalább a felét be kell fizetni annak, amit ki szeretnének kérni.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

És mi az az "oldal és blog használó"? Ezt nem értem. Hogy van egy weboldalam, ahova beraktam a viralbux bannerét? Mert mást nem csináltam.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igen, én ezt így értelmezem. Blog tulaj vagy, vagyis TOS alapján be kellett volna fizetni. Gané egy húzás, nem tagadom. :bad:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Amikor az első kifizetésem volt, akkor is volt blogom. És egyáltalán... van köztetek valaki, akinek nincs saját blogja, ahol ptc bannerek vannak?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ezért írtam, hogy gané húzás. De lehet, hogy valamit félre értek a késői idő miatt. Az Admin is a TOS 5-ös pontjára hivatkozik, ott olyan sok minden nincs, amin fenn tudnál akadni. Lehet, hogy simán csak szelektál. Vagy, hogy ez a szabály nem az indulás óta van meg, hanem később tették bele, és most lehet mire hivatkozni. Sokkal többet nem tudok mondani, én már elhirdettem pont a napokban az itteni pénzemet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kiváncsi vagyok a válaszra fenemód. A blogos TOS bejegyzés értelmezésére, ami egy gumitörvény attól függően hogy értelemzzük. Refbacket még megértem,de utóbbit nem,hisz arravaló a reflimit. Lehet már nem bírja a kifizetéseket...
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Válaszoltak

Hello,

You used a blog (minden-ami-ptc.blogspot.hu) to get referrals and this goes to point 5 from our ToS. You should had invested half of your withdrawing amount in order to get paid again.

Regards,
Viralbux Team

Na, ez van. Még mit nem...
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ezt írtam a magyar nyelvű fórumukba

http://www.viralbux.net/forum.php?topic=2523

Bár lehet, hogy kitörlik, ha észreveszik. Engem meg kizárnak.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nevetséges. mindenki,aki reklámozza az oldalt,hogy nagyobb legyen a taglétszám azt azzal büntetik,hogy még fizessen is?
lesz pár szavam ehhez a legolvasottabb Fórumokon.

Ide írtam . Ez EMS-en a hivatalos topic.

http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... msg2952405
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jött válasz!

Röviden: Azzal van baja az adminnak,hogy a refback oldalak,vagy akiknek oldaluk,blogjuk van azok egy fillér befektetés nélkül akarnak meggazdagodni. Miközben mások elköltik az utolsó fillérjeiket ,hogy más PTC oldalon,vagy éppen az előbb említett oldalakon reklámoznak megpróbálva refeket szerezni. Szerinte az utóbbi az igazi munka,nem egy banner kitétele egy blogon/oldalon.
Szerinte ez így jó,hogy ha befizeted a felét akkor megkapod a dupláját.

Ennyi. Megpróbálja megideológizálni,hogy fizess be.

Hello xeonsz2,

It's very simply. For the most part, no owner of any blog/site/ref-back site or program invest anything, they just earn a lot of money while others are trying and spending their last penny on advertising on different sites to get referrals (probably same sites where owners are advertising for free). This is really work, not having a site/blog and adding a banner.

Investing and receiving x2 more than your investment its also enough. You still earn more free money, right? If you invest $100, you can withdraw $200. I don't understand why some of online users think they can get billionaires overnight by spending nothing.

Above this, it is up to new members to read our ToS (and basically ToS and rules of any other site) before joining. If they think they can respect them, then they should join ... if not, just don't.
Regards,
Viralbux Team
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Büntetésből pedig elveszi az összes pénzét annak, aki nem olvasta el azt a bizonyos 5. bekezdést Nem csak azt a 6 dollárt, amit kikértem, hanem mindent teljesen lenulláz. Elveszi a direkt és a bérelt referáltakat is.
Ez lopás.
És ragozhatnám még, de úgyis tudjátok.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mert akinek ptc-s blogja van, az napi rendszeres látogatók seregével születik? :lol: Ingyen senki nem kap refeket, vagy reklámoz vagy melózik érte.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Idézem egy carl nevű user válaszát az adminéra.


kb a lényeg,ha jól fordítom:)
Ez a legnevetségesebb szabály,amit valaha láttam a ptc oldalakon. A minimum túl is magas. Nem értem azt meg,hogy az efféle emeberk,mint Te akik szegény országból jöttek és akiknek nincs elég pénzük,csinálnak egy PTC oldalt és vicces szabályokat hoznak
this is most Ridicules rule i have ever seen on ptcs sites laugh

also minimum withdrow is too high in this site

I don't understand why some of people like you that dont have any money in their pocket and is from poor countries made a ptc and make such funny rules
:lol:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Engem kifizetett napon belül, de nagyon sok a fee, 4$-ból az oldal is meg paypal is levon. A második kikérés már 6$ és olvasva itt a kommenteket hát lehet hogy bevégeztem itt is.

Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nekem van egy ref-em, és a weboldalamról regisztrált, úgy hogy lebuktam. :D
Igy be is fejeztem, a maradék pénzemet pedig neki adtam karácsonyi ajándék gyanánt a Bolondjának.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

:D
Én is elkezdtem gondolkodni,de még várok ezzel. Elég sok tagja van az oldalnak,csak eltartják még egy ideig :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kopasz írta:Nekem van egy ref-em, és a weboldalamról regisztrált, úgy hogy lebuktam. :D
Igy be is fejeztem, a maradék pénzemet pedig neki adtam karácsonyi ajándék gyanánt a Bolondjának.
Most olvastam te is írtál EMS re neki. Én írtam neki,hogy az is munka,ha van weboldalad,hisz arra forgalmat kell szerezni az meg vagy munka vagy megintcsak pénz . Lezárta a témát,hogy akinek nem tetszik az mehet, aki belép az oldalra elfogadja azokat a szabályokat,amiket ők hoznak punktum.

Ilyen diktátorszerű adminfélék oldalait nem ajánlom. Persze most,hogy már megvan a taglétszám,már nagyobb a szája. Eviaclub is kapott 2 fizetést miután "észrevette" hogy jééé van honlapja. Visszagondolva,már az elején az adatbázistörlés sem volt véletlen. Na mindegy. Ez van. Szerintem ennek ellenére meg lehet próbálni még kattolni,csak a bannereket ne tegye ki a honlapjára.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Elég szemét dolog ez az admintól. :?

Sajnos nekem is jöttek direktek az oldalamról, amit mutat is a direktek listáján. Kikérni biztosan nem tudok, illetve fogok, lehet hirdetni jó lesz, van egy napos fix-hirdetés $1,5-ért. A nagyját elhirdettem már az akcióban, most gyűjtögetés van.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: kopasz »

xenosz2 írta:Lezárta a témát,hogy akinek nem tetszik az mehet, aki belép az oldalra elfogadja azokat a szabályokat,amiket ők hoznak punktum.
Így van a szabályokat ők hozzák. Mi csak elfogadhatjuk. Ha meg nem, odébb kell menni.
Van választék bőven. Havonta 100-nál több PTC kezdi meg hosszabb, de inkább rövidebb működését, :D
és mindíg van közte 4 - 5 amire érdemes ráfutni.
Az ilyen kacifántos oldalakat inkább kerülöm, mert ha fogy a pénze, majd megint kitalál valami marhaságot.
És nem fog e-mail-t küldeni a változásról. Az meg az én hibám, hogy a tos-t nem bogarásztam végig.
Hirdetésre viszont jó lehet.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen. Sajnos sok admin azt hiszi ,hogy aki nála kattol az mindennap a változásokat figyeli, fórumot olvas,TOSt értelmez. Normál esetben minden változást emailen,vagy hirdetésben kellene közzéteni,ahogy a Godenclix adminja csinálja mintaszerűen pl

A másik,hogy itt napi 40-50 reklámot kattogtat az ember és nem 4 darab egycentest,mert ugye az egycentest is már leredukálta egy darabra... szóval ezért a pénzért is megdolgozunk. Ha el akarja venni a felét,akkor ez úgy néz ki,hogy nem 0,05 centes hirdetéseket nézegetsz,ami nem nagyon éri már meg annyira.

Hirdetés oldalról egyébként tényleg nem rossz. 5mpes fix 15$/hó . Legalábbis jónak tűnik. Lehetséges ez ráfizetés neki és ezért vezet be trükköket. hmmmm
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: extike »

Én egy hete levettem minden blogomról a bannerjét.Ma reggel kikértem próba szerencse alapon, délután pedig megkaptam a pénzt.Meg is lepődtem.
Kép
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jó ötlet. Kikérés előtt ,HA elérem leveszem én is egy héttel.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Jól értelmezem, h 7napra befagyasztották ma a PayPal kifizetéseket? Ígérik, h utána megy minden a szokott módon.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Jól nagyjából! Viszont már van grid is 20 eséllyel.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

volu_man írta:Jól értelmezem, h 7napra befagyasztották ma a PayPal kifizetéseket? Ígérik, h utána megy minden a szokott módon.
Igen, ez is benne van,viszont a miértjét nem olvastad el akkor :) Túl sok pénzt vettek ki Paypalról azután,hogy más bankokról fizettek be,így lecsökkent az egyenleg. Azt is írta,hogy pld Payzan van elég pénzük,amíg nem töltődik fel a PP,addig azokon lehet kérni.

Viszont ahogy látom mégis volt ma PP kifizetés, azt történt ugyanis ,hogy tegnap nagyobb befizetések voltak, így mégsem korlátozzák Paypalra...

Másik változás,ami nem jó,hogy eltünt mindegyik egycentes... Most nagy mennyiségű 0.1 centes van,ami jav: 5 cent összértékben.

Lehet spekulálni ,hogy miért vannak ezek a változások. Majd kiderül.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Levél jött az admintól. Paypal számlájuk elfogyott majdnem, a Payza üzletpolitikája 7 napos zárolás után férnek hozzá csak a pénzhez napról napra. Perfect Money,EgoPay szintén kimerült majdnem. Most Befizetési akció van bónuszokkal. Nem jó hír.

A levél:
Here with are with our first promotion on "Add Funds".

As you might know, lately we had some problems with our funds. PayPal funds are almost exhausted, Payza funds are in frozen mode for 7 days (this is their policy) and we must wait day by day for them to release funds to our account so we can pay our members, PerfectMoney and EgoPay funds almost exhausted as well.

We have decided to give away more cash for our investors. What is this about?

1) Invest between $5 ~ $25 via any processor and get 10% more
2) Invest between $25 ~ $50 via any processor and get 15% more
3) Invest between $50 ~ $100 via any processor and get 20% more
4) Invest more than $100 via any processor and get 25% more

Duration: This promo is valid until Friday, 20.12.2013

Bonus will be added manually by our team within couple of minutes/hours after investment was done. You can reply to http://www.viralbux.net/forum.php?topic=2997 if you think this will hurry the process.

Thank you,
Viralbux Team
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: balek »

Elértem a minimumot, de semmilyen kikérési lehetőség nincs. Szokásos forgatókönyv, mezítlábasként, szolgák nélkül mire fizetni kellene az oldalak bescamulnak.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap azt írta üzenetben az admin,hogy pénteken,vagy hétfőn szabadul fel pénz payzán és ekkor paypalra is tud fizetni.

Arra kérném azokat,akik még kattolják és a minimumot már elérték és ki akarják kérni,hogy írják be időnként,hogy mi a helyzet ezzel.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég