Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Az előbb siettem, mert jöttem dolgozni. Jóval kevesebbet írtam le, mint amennyit szerettem volna.
Micikének köszönöm, hogy szólt. Ha az admin olvassa a fórumot, és valamivel esetleg nem ért egyet, nyugodtan csatlakozhat és hozzászólhat, már amennyiben szorult belé némi becsület, akár "betyárbecsület" is.

Tegnap számolgattam. E pillanatban $16.5 mínuszban vagyok, de nincs hozzá számolva 3 havi munka, trabi hirdetések stb. Ha mindent kifizetne a trabi normálisan, akkor kb. március közepére kerülnék nullára, de ha a béreltjeimet is hosszabbítanám, akkor jóval később. Ezt már nem számoltam ki. Azt hiszem, ennek már nincs is értelme.

De oké, ez úgymond benne van a pakliban. Ami igazán fájdalmas az egészben, hogy nagyon sok ember, akik bíznak bennem, és többel már közel egy éve tartom a kapcsolatot a neten, alám regisztráltak és befizettek különböző prémium csomagokra. Úgy érzem, mintha átvertem volna őket. Hibát követtem el, amikor megbízhatónak neveztem valakit csak azért, mert magyar. Pedig ott voltak ám a furcsaságok: minden befizetést csak külső számláról lehet intézni, nagyon magas összeg a havi tagság, minden 5. kifizetés után befizetés szintén külső számláról, és ha még ez sem elég, 10% levonás kikéréskor... Szóval hibásnak érzem magam és ugyanakkor dühös vagyok.

Kedves admin, ha olvasod a hozzászólásokat, ne bújj el, hanem válaszolj nekünk. Ez a legkevesebb, amit elvárhatunk tőled.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mondtam megírom a jót is! Válasz érkezett a tickettre, ma lesz kifizetés elvileg! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Belépéskor ezt olvasni: (csak angolul) Hétvégén lehet acc balanceból tagságot venni (a hírben extending szerepel,ami hosszabbítás). Írni kell egy supportot Weekend Promotion címmel.

Upgrade promotion cimmel kell írni levelet,HA....

Ego vagy STP számláról veszel P500-600-at kapsz 5% kedvezményt

3 havinál 10% kedvezmény plusz 5 ref
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Láttam, tényleg volt néhány kifizetés tegnap. Én nem kaptam meg a pénzemet és anyukám sem.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én megkaptam végre!

Kép

Mellesleg a grid 10 cent helyett már 5 cent!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Gratulálok! Gondolom, befizetted a következő tagságot.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem mondanám, belső egyenlegből kértem de már csak P70-et.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ez nem is olyan rossz ötlet. Én is kérek egyet, úgyis van pendingben elég pénzem. Nem tudom, hogy a 15 dollárt visszakapom-e vagy csak 13.5-öt, de megpróbálom.

Ui: Visszakaptam a 15 dollárt, szerencsére. És kértem P500-asat.

Gyors kérdés: Account balance-ben kell lennie vagy Purchase-ban?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Fogalmam sincs. nekem még az AC-be van.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Akkor lehet, hogy jól elszúrtam a dolgot. Az admin nem reagált a supportra, a kikérést visszavontam és standardként nem tudom megint kikérni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Itt a lenyeg hogy fizet es fizetett!!!!

Persze azzal nem lenne gond ha csuszik a fizetes, az meg belefer, csak kiallna az admin es mondana hogy mi a helyzet. Mindent, ill. sokmindent meg lehet beszelni, de partnernek kell lennie mindket oldalnak.

En tegnap elott kertem ki amugy.
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

ffookkaa11 írta:Itt a lenyeg hogy fizet es fizetett!!!!

Persze azzal nem lenne gond ha csuszik a fizetes, az meg belefer, csak kiallna az admin es mondana hogy mi a helyzet. Mindent, ill. sokmindent meg lehet beszelni, de partnernek kell lennie mindket oldalnak.

En tegnap elott kertem ki amugy.
Fizetett. Persze, néhányat. Láttam én is. Itt a link, amit a trabinak írtam. Már nem akarom ismételni magam. És másokat sem szeretnék lefárasztani, de nem árt tudni róla, mert itt elég komoly összegeket kell befizetni. Hát ennyi
http://trabant-bux.com/forum.php?topic= ... by=ASC&p=5
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
makrox
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.01.25. 15:27
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: makrox »

Sziasztok!
Evicaclub számításaid és meglátásod pontos. Ha visszanézitek az oldallal szembeni fenntartásaimat sorra jönnek be. Itt minden bérelt ref bot... és valóban addig dolgoznak amíg az admin akarja. Hogy ebben mi a bolt ?? Itt minden mérnöki pontossággal ki volt számolva, de hát más a terv és más a valóság. Az egész egy nagy csalásra épül. Néha csak kapkodom a fejem a sok hozsannát olvasva az adminról és az oldalról, pedig akik az előző oldalain is dolgoztak ismerhették. Néha az az érzésem mintha nem is ugyanazon az oldalon dolgoznánk.
Persze vannak nyertesek, de többen akik örülhetnek ha a befektetett pénzük visszajön. Egy csapot most elzártak nála, ezért van a fennakadás, talán már régebben kellett volna....
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

eviaclub, ha 500-ast veszel, mi lesz a direktekkel? Ha jól tudom, most több van, mint amennyi a kisebb tagságnál lehet

makrox én nem értelek, nagyon kevés olyan oldal van, ahol a béreltek nem (ro)botok, nem ez a probléma
Az, hogy kicsit csúszik a kifizetés, szintén nem lehet akkora gond, bárhol előfordul
Számomra az egyetlen hiányosság az admin kommunikációja, vagy egyáltalán nem válaszol, vagy csak néhány kérdésre, ami soha nem a leginkább mindenkit érintő fontos dolgokat érinti. De már mondtam, tudok olyan oldalt, ahol még ennyi kommunikáció sincs, mégis működik, fizet.
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Pontosan kiszámoltam 211 napra előre a befizetéseket és kifizetéseket, P600-as tagsággal, referáltak nélkül. Érdekes, a 187. napon még mindig mínuszban vagyunk
http://minden-ami-ptc.blogspot.hu/2013/ ... szamitasok

(Benne van az is, hogy a purchase balance-be mennyi pénz gyűlt össze idő közben)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia Kavics!
Standard vagyok, de most 66 direktem van, pedig max. 15 lehet. 99 volt és csak 33-at tudtam törölni, ez így $16.50-be került.
Nem tudom, hogy mi lenne, ha P500-as lennék. Reggel írtam a supportot és azóta nem kaptam választ. A fórumba is írtam, ott sem reagált az admin. Talán majd kitilt.

Nekem sem az a problémám, hogy robotok. És nem az, hogy csúszik a kifizetés. Az előbbi hozzászólásomban van egy link, ott a táblázat is. Kezdek tisztán látni. Irtó jól ki van itt minden matekozva.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

eviaclub köszi a választ és a táblázatot is!
Azért kérdeztem, mert én se találtam erre sehol leírást, választ
Én ugyan még nem gondolkozom kisebb tagságon, igazándiból ezen az oldalon nem is éri meg, hisz tagságonként nincs jelentős különbség a jutalékokban, annál nagyobb a saját kattintással szerezhető bevételben.
Én még csak 2 embert töröltem a 100as határ miatt, bár tény, még 20-30at nyugodtan törölhetnék, feleslegesek, csak ugye azaz 50 cent/fő nem kevés
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Megkaptam a P500-at.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

kavics13-al értek egyet. Tömören, velősen: "Számomra az egyetlen hiányosság az admin kommunikációja"
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

"Számomra az egyetlen hiányosság az admin kommunikációja"

papagájként csak azt tudom mondani ez a legfontosabb is. mert ha nincs kommunikáció (valós, interaktív) - akár a való életben is - fogalmad sincs,hogy az illető mit takargat esetleg. ezért én minden oldalt kerülök,ahol ez nem valósul meg. Az az indok,hogy fizet ,de nem aktív az admin semmi garancia,hogy holnap is fizetni fog.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én P70-et kértem belső egyenlegből, erre a P600-at kaptam előlegbe! Ez egy kicsit meglepett. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Csak nehogy annyit is vonjon le :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem azért kaptam, 7,7$ volt a belsőn! Bizalom gyanánt.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:"Számomra az egyetlen hiányosság az admin kommunikációja"

papagájként csak azt tudom mondani ez a legfontosabb is. mert ha nincs kommunikáció (valós, interaktív) - akár a való életben is - fogalmad sincs,hogy az illető mit takargat esetleg. ezért én minden oldalt kerülök,ahol ez nem valósul meg. Az az indok,hogy fizet ,de nem aktív az admin semmi garancia,hogy holnap is fizetni fog.
Csak annyit mondok: Ojooo ;)

patrasz gratula, örülök, hogy vannak jó hírek is!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Csak annyit mondok: Ojooo ;)
így van. ezért sem vettem eddig tagságot,pedig lehet már a többszörösét kereshettem volna meg ha ,megteszem. de nem vettem ,nyílván,amíg busásan fizet - kockázat nélkül - addig bolond lennék otthagyni. A kockázat/profit a dönt. Ahol már be is kell tenni,hogy kivehess ott egyenesen elvárás a fullra megbízható admin. Egyéb esetben a befizetésed kockáztatásnak,hazárdjátéknak lehet felfogni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az egyik legaktívabb Admin volt, amíg fizetett: viewtopic.php?f=71&t=4054&hilit=sensebux

Minden Admin addig közvetlen és aktív, amíg megy a szekér (buxboost pl). A trabi Adminjának ez már a 3. oldala, ha nem magyar lenne, akkor is ekkora lenne a bizalom? Jelenleg pont annyi kifizetés van, hogy a mézesmadzag szerepét betöltse. Persze ez csak az én véleményem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezt a sensebuxot nem ismertem. De félreértettél idlig. Az aktív admin ismérve nálam nem merül ki abban,hogy aktív. Sem abban,hogy barátságos. Ezeket lehet - akár a való életben - imitálni csalárd módon. :) kell hozzá bizonyos hatodik érzék is,vagy embersimeret vagy nem tudom minek mondjam,ami miatt jobban megbízhatónak tünik. De ez sem 100%-os módszer,nem birtokolom a bölcsek kövét haha Az említett buxboost nagy csalódás volt számomra. Abban az adminban bíztam,mert nemhogy aktív volt,de érződött,hogy lelkén viseli a dolgokat. Pld saját maga tervezte át a scriptet. Egyi deig nagyon jól is fizetett,talán túl jól és utána sztem elsodorta az ár. Végül csaló lett belöle,eltünt...

De pld a megbízhatóság ismérvei nálam. Fényképpel,elérhetőséggel,névvel vállalja magát. Sokat elárul a stílusa is. Hiába barátságos és aktív ,ha látszik rajta,hogy zöldfülü,hebehurgya,infantilis,nagyképű stb .

Vagy az első bejelentkezés a Fórumon is árulkodó jel. Hogy a sablon szöveget mondja ,vagy érzdőik ,hogy van egyénisége,önállóan gondolkozni képes. Pld nem változattja meg a kattértéket ,mert a tagok úgy kérik. Persze az ellenkezője se jó,ha minden lesöpör az asztalról. Bonyolultabb ez :)

Trabi adminjáról is van véleményem,mint midegyikről,akivel az ember többször érintkezésbe lépett legalább support szintjén.

Ja igen. SEM Ojoooban,SEM Buxboostban nem fektettem be ;-))



De beírom megint az előző hsz.om második részét,mert elveszett...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.01.26. 13:08-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szóval Trabi folyt. remélem ez megmarad :)

A befektetés mindaddig kockázatos,amíg ki nem termeled legalább a befektetett pénzt. Ez akár sok hónapot is igénybe vesz. Egész addig az oldal adminja van nyeregben,amíg a befizetett pénzek tagságok fedezik,vagy a saját példádból,amíg Te ki nem termelted a befizetésed,vagyis 100%-os haszonig - tünjön bármilyen nagynak is - egy csőd esetén feleslegesen dolgoztál. Ez PTC oldalaknál rettentő nagy kockázat,ha folymaatosan hosszabbítod a tagságod. Nagyon sokára leszel olyan értelemben pluszban,hogy egy krach esetén ne legyél minuszban. Ehhez csak full megbízható adminos oldal jöhet szóval. Nálam most összesen 2 ilyen van,ahol éves szinten tudok gondolkozni. Minden egyéb esetbe ez csak kockáztatás,hazárdjáték. Egy hónapokra lehet venni,de folyamatosan megújítani ,mint már írtam egyenlő a permansens veszteséggel,hogy aztán 3-4-5-6 hónap múlva elérjed a biztonságos szintet,és még akkor is csak a kitermelésről van szó. ha ügyes vagy abbahagyod időben. ha szerencséd,akkor az admin nem zár be idejekorán.persze kiderülhet az is,hogy az admin valóban megbízható... Ennek esélye egy jól fizető oldalnál,amelyik éven belül indult viszonylag csekély.

Trabi: A trabi már rájöttem,hogy egy kvázi befektetős oldal. Most,hogy nem hosszabbítottam a megmaradt 10 dollárom nem tudom kivenni,csak 4-et egszerre és azt is egy hónapban egyszer... Szerencsére és ez az oldal dicsérete,hogy már nyereségben vagyok. eviaclub nem tudom,hogy lehet még veszteségben,mikor még meg se vette a köv tagságot,de majd átolvsom jobban:)

Direktek korlátozása.Még a legmagasabb tagsággal sem magas a szám, az inaktívak törlése horror áron van. Mikor átkerültem ingyenesbe még egyideig megmaradt a 21 refem. Ez az admin rendessége,bár belegondolva a törlés költségeibe lehet azért hagyta meg ,hogy a törléssel a megmaradt pénzemet fogyasszam :) ld: eviaclub 15$ ezirányú kiadása. Megérte?

Végül a 21 refemből 15 maradt a szabályok szerint . 6 refem tünt el közte mindmáig aktívakkal. Maradt 3-4 aktív refem és a több olyan,akik Novemberben ,decemberben kattoltak utóljára :D
lehet úgy gondolta az admin,hogy ha nem fektetek be,ne is legyen olyan sok aktívam... valahol érthető,de nem tartom fairnek.

Ennyi. :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én is bőven mínuszban vagyok még, részeben befizettem ugye az elején 20 dollárt, plusz minden béreltemet 90 napra hosszabbítottam
Így amúgy se tehetnék mást, mint bízom az oldalban :)

Viszont az érdekelne, hogy a direktek törlésében volt-e valami logika (legrégebbiek, legkorábbiak....stb) vagy teljesen véletlenszerű volt?
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudom,erről az admint kéne megkérdezni. Gondolom kézileg csinálta,még azt sem tartom kizártnak,hogy a legaktívabbakat vette le. De nem nézegettem a refjeimet nagyon,de volt akire emlékeztem. Törlés után már nem tudom visszanézni ugye :) Na most az oldal sem elérhető....
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég