Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

2013.10.02 - 10.00 - befizettem a régi trabira, engine (vagy mi) tagságra
2013.10.27 - 15.00 - Ekkor léptem be az új trabiba és befizettem az első tagságot
2013.11.02 + 04.11 - 1. kifizetés
2013.11.08 + 04.91 - 2. kifizetés
2013.11.17 + 04.52 - 3. kifizetés
2013.11.24 + 04.51 - 4. kifizetés
2013.11.25 - 30.00 - Tagság vásárlása

2013.12.04 + 13.43 - 5. kifizetés. Itt volt némi gond, mert pár nappal korábban az admin visszadobta a pénzemet, mert félrenézte, azt hitte, hogy a 6. kifizetés előtt vagyok. Szerintem itt kezdtem el törölgetni a direktjeimet, mert már 100 fölé mentek.

2013.12.08 - 03.00 - befizettem a 6. kifizetés előtti kötelezőt. Ezután elég sok ideig nem kértem ki pénzt, mert elkezdtem hosszabbítani a refeket, akiket kaptam az engine-re.

2013.12.22 - 30.00 - tagság hosszabbítása
2013.12.27. +13.43 - 6. kifizetés
2014.01.06 +13.43 - 7. kifizetés
2014.01.11 +13.43 - 8. kifizetés

2014.01.17 - ez lett volna a következő kifizetésem, de nem érkezett meg, standard lettem, az accountomban is volt még pénz, pontjaim is, és ezekből töröltem 33 direktet, mert féltem, hogy azokat fogják elvenni, akik kattintanak is. $16.50-et költöttem el rájuk, de belső pénzből, úgyhogy itt paypal forgalom nem volt. 25-én pedig megkaptam a P500-as tagságot.

Összesen paypal forgalom -16.23

Elég szerencsétlenül jött ki, az admint pedig pont nem érdekelte még az elején 4 kifizetésem P500-as volt, csak az 5. volt P600-as, mégis az 5. után kötelező volt befizetni a 3 dollárt. Nem ám részarányosan, a 6. után vagy hasonló. Ráadásul ahogy írtam is, az 5. kifizetésemet vissza is dobta az accountomba.

Menet közben is többször felment 100-ra a direktjeim száma, a grid nyereményeket, a pontjaimat mind az inaktív direktek törlésére használtam fel. A béreltek kb. egyharmadát már csak 60 napra hosszabbítottam, de így is sok pénzembe került.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Az admin látta a Trabi cikkemet. A táblázathoz az volt a véleménye, hogy nem teljesen pontos, mert több a kifizetés, mint amennyit írtam.
Lehet, ha valaki bérel refeket, de akkor a befizetés is több. Ezt már nem tudtam kiszámolni, így nyitva hagytam a lehetőséget, és leírtam, hogy a 211 nap alatt mennyi gyűlt össze a purchase balance-ban. Grid nyereményeket nem számoltam, de ezt nem is kell szerintem. Grid szinte mindenhol van, nyeremények is. Igaz, 10 centes ritkábban. De már a trabin is kevés a grid nyeremény és 5 centre ment le a 10.
A videónézést pedig persze hogy nem számoltam bele, hisz inkább nézzük olyan helyen, ahol többet fizetnek érte, illetve nem kell minden 5. kifizetés után adózni.

Ha mégis elszámoltam valamit, akkor szóljatok.

Ojooo-n én befizettem az éves tagságot. Nincs több kockázat benne, mint a trabiban. Reménykedem, hogy be fog jönni az ára.

Sensebux egy ronda scam oldal volt, aki az elején nagyon jól fizetett, és nagyon szép volt a design-ja. Akkoriban elég sok szép kinézetű oldal jelent meg. Nem tudom pontosan, de úgy emlékszem, hogy ez nTen scriptes volt. Azt viszont tudom, hogy elárasztottak minket ezek az új oldalak és valahogy sokkal jobban meg tudtunk bízni bennük, mint mostanában bármiben is. (Fejlődünk...)

És még egy kérdés, Xenosz: Melyik az a 2 PTC oldal, ahol egy éves tagságod van? Nekem ClixSense, Neobux, Wordlinx, Twickerz (Ez utóbbi talán nem számít, mert azt pontokból raktuk össze) Ja és az Ojooo. Majdnem elfelejtettem, mert most hajnalban vettem meg.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

eviaclub írta: Ojooo-n én befizettem az éves tagságot. Nincs több kockázat benne, mint a trabiban. Reménykedem, hogy be fog jönni az ára.
Szerintem be fog! ;)
Nekem kevés direktem van ott, és akkor még béreltem se volt sok, mégis 1,5 hónap alatt visszajött az ára
Jah és tagságot se vett senki, igaz 1-2 hónapja kb. duplája volt a saját kattból származó kereset
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszönöm a biztatást. Milyen jó lett volna, ha annak idején erre fordítottam volna az energiámat és ide szereztem volna 100 direktet. Elnézést az offért.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Bár hírt erről nem olvastam sehol, ma meglepődve tapasztaltam, hogy a direktek törlését 50 centről levitte 5 centre
Töröltem is gyorsan 20 embert
End of the story
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: micike »

Az én kitiltásom egyik oka az volt , hogy nem ellenőrzött paypalra kértem ki, mivel a paypal kéri az azonnali kifizetéshez ezt. Hol val most az azonnali kifizetés Gábor ?
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

kavics13 írta:Bár hírt erről nem olvastam sehol, ma meglepődve tapasztaltam, hogy a direktek törlését 50 centről levitte 5 centre
Töröltem is gyorsan 20 embert
Rájött, hogy senki nem akar 50 centért törölni, inkább nem is hirdeti a trabit. Az pedig az adminnak nem jó.

Egyébként tegnap dél óta nem válaszol Anyukám supportjára. Ő is 17-én kérte ki a pénzét, ami persze nem érkezett meg. Tegnap visszavontuk a kifizetést, írtunk supportot. Most ő is standard. Az akció pedig lejárt.

Sejtem, hogy olvas minket. Tudja pontosan azt is, hogy irtóra megkárosított itt több embert. A trabi épp most zuhan feneketlen mélységbe.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

És még egy kérdés, Xenosz: Melyik az a 2 PTC oldal, ahol egy éves tagságod van?
Nem éves van,de hosszú távon lehet gondolkodni.Az egyiken most vettem fél éveset (Davidsbux)Ugyanannak az adminnak a másik oldalán is nemsoká veszek egy ugyanilyen hosszúságút (share it bux) . Valamint a Golden Applen van egy 60 dolláros befektetésem,ami 10$-t hoz havonta. Itt is megbízható az admin. Ez utóbbiért kattolni se kell és ad hozzá krediteket is. Csak ezen a 3 oldalon 20$ a havi kereset így tisztán.
Persze...bármi történhet,de mindkettő admin esetében több,mint 2 éves fizető szakasz áll már és a hozzáállásuk is kifogástalan.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ez tetszik, főleg a Golden Apple. Csak gratulálni tudok hozzá :)

Visszatérve a trabihoz: Anyukám is megkapta a tagságot, kb fél órája. Ez a netbiznisz fórum olyan mint egy imafal. Ide leírom a problémámat, és egy-két órán belül megoldódik
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: nadint »

eviaclub írta:Ez tetszik, főleg a Golden Apple. Csak gratulálni tudok hozzá :)

Visszatérve a trabihoz: Anyukám is megkapta a tagságot, kb fél órája. Ez a netbiznisz fórum olyan mint egy imafal. Ide leírom a problémámat, és egy-két órán belül megoldódik
Lehet ez az itt folyó munkánk burkolt elismerése is !
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:
És még egy kérdés, Xenosz: Melyik az a 2 PTC oldal, ahol egy éves tagságod van?
Nem éves van,de hosszú távon lehet gondolkodni. Az egyiken most vettem fél éveset (Davidsbux)Ugyanannak az adminnak a másik oldalán is nemsoká veszek egy ugyanilyen hosszúságút (share it bux) . Valamint a Golden Applen van egy 60 dolláros befektetésem,ami 10$-t hoz havonta. Itt is megbízható az admin. Ez utóbbiért kattolni se kell és ad hozzá krediteket is. Csak ezen a 3 oldalon 20$ a havi kereset így tisztán.
És a havi 20$ az tényleg 20$?

Csak egy példa, ha rosszul számolok, akkor javítsatok ki. Kavics írta, hogy Probuxon mennyire megéri bérelni.
200 bérelt költsége: 40$
200 bérelt 240 napra hosszabbítva: 224$
Havi profit: 20$, vagyis 9 hónap alatt a profit: 180$
9 hónap után újabb 240 napos hosszabbítás: 224$
Újabb 8 hónap alatt a profit: 160$
Újabb 8 hónap után a hosszabbítás: 224$
17 hónap után a mérleg: ezt mindenki számolja ki maga :)
És akkor még az esetleg kimaradt napok, cserék nincsenek benne.
De Eviaclub Trabis táblázatát is említhetném.
Tehát igaz is a havi 20$ profit és nem is. Lényegében ugyanez az elve a részvényes és profitos tagságot áruló oldalaknak is. Annyi a különbség, hogy a refbérlés jobban kontrollárható az oldal szempontjából.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

És pont ezen gondolatmenet alapján látszik, hogy pl PTC oldalon miért is öngyilkosság lifetime upgrade-et árulni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

És a havi 20$ az tényleg 20$?


Annyi.Ezek levonások után vannak. Goldenen még keveset is mondtam,mert igazából 12$ a profit csak 10-et lehet egyszerre kivenni és levonás sincs.Igaz ehhez upgrade kell,ami 3$ havonta,de a saját katt fedezi azt. Davidsbuxon ,Share it en itt kattolni kell és néha kimaradhat,ami napi 74 cent. Refek ebből pótolnak valamit,ha előfordul. share it en részvényekből is van némi apró Drclix,legacy,nerdbux,amik még 2.4 dollárt hoznak havonta. 80 cent profit per részvény.
100%-os biztonság nincs nyílván. Én is acsak ezt a 2 admint ismerem,aki megbízható és profitos tagságai/befketetései vannak.
Mindkét esetben megvan a kockázat nyílván,de legalább minimális. Goldenen 5-6 hónap alatt vissza is jön a pénz,arról nem beszélve,hogy a PTC résszel is lehet még keresni plusz pár dolcsit. Davidsbux,Share it bux. Az admin 2007 óta van a piacon. Az előző oldala a fishing4mails volt,ami PTR-rel foglalkozott majd 2011.ben váltott PTC-re . innen van az egyetlen negatív visszajelzés. Állítólag néhány ember balanszát nem tette át az uj oldalra,az admin mást mondott. Meg még vannak elszórt panaszok,akik acc törlésre utalnak,de ez minden oldal esetében előfordul. Tény,hogy 2011 óta fizet és az elöző oldala is 4 évig bírta,de annak más volt a profilja is,tehát lehet mondani nem azért zárt be,mert becsődölt,hanem szimplán profilváltás történt.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:
xenosz2 írta:
És még egy kérdés, Xenosz: Melyik az a 2 PTC oldal, ahol egy éves tagságod van?
Nem éves van,de hosszú távon lehet gondolkodni. Az egyiken most vettem fél éveset (Davidsbux)Ugyanannak az adminnak a másik oldalán is nemsoká veszek egy ugyanilyen hosszúságút (share it bux) . Valamint a Golden Applen van egy 60 dolláros befektetésem,ami 10$-t hoz havonta. Itt is megbízható az admin. Ez utóbbiért kattolni se kell és ad hozzá krediteket is. Csak ezen a 3 oldalon 20$ a havi kereset így tisztán.
És a havi 20$ az tényleg 20$?

Csak egy példa, ha rosszul számolok, akkor javítsatok ki. Kavics írta, hogy Probuxon mennyire megéri bérelni.
200 bérelt költsége: 40$
200 bérelt 240 napra hosszabbítva: 224$
Havi profit: 20$, vagyis 9 hónap alatt a profit: 180$
9 hónap után újabb 240 napos hosszabbítás: 224$
Újabb 8 hónap alatt a profit: 160$
Újabb 8 hónap után a hosszabbítás: 224$
17 hónap után a mérleg: ezt mindenki számolja ki maga :)
És akkor még az esetleg kimaradt napok, cserék nincsenek benne.
De Eviaclub Trabis táblázatát is említhetném.
Tehát igaz is a havi 20$ profit és nem is. Lényegében ugyanez az elve a részvényes és profitos tagságot áruló oldalaknak is. Annyi a különbség, hogy a refbérlés jobban kontrollárható az oldal szempontjából.
Ha már idézel, akkor pontosan :P
A kb. 20 dollár, már tiszta bevétel
A levonás nélküli bevétel kb. havi 50 dollár
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mi nem volt pontos? :) Nem beléd kötni akartam, csak számolgatunk.
Van bevétel és a profit. 200 reffel, folyamatosan 240 napra hosszabbítva, az első 17 hónapban 712$ költség van (mert a 17. hónap végén a következő 8 hónapot is meg kell előlegezni, ez az ami a kommentem lényege volt, hogy folyamatosan fut az ember a pénze után, ettől még havonta lehet profit rajta, csak a rendszer működőképességét az adja, hogy el van csúsztatva az oldal felé az időbeli mérleg).
A havi 50$ bevétel pedig 17 hónap alatt 850$. Vagyis 850$-712$=138$/17= kb 8$ per hó.

Persze ha nem hosszabbít valaki a 17. hónap végén, akkor más a szitu (úgy már ott az a 20$), de ha profit van havonta, akkor úgy is fog. Illetve nagyobb időegységet nézve (pl 2-3 év) is kicsit más lesz a dolog.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Első számolásodban mínuszra jön ki az ember, ahhoz képest a plusz 8 dollár már nagy különbség :)
DE..... akkor számolgassunk csak 9 hónapra
Kiadások:
1. hónap: 200*0,2=40
2-9. hónap: 200*1,12=224
Össz kiadás: 40+224=264
Bevétel:
Napi 330 kattal számoltam (ennél kicsit jobb is az átlag, de akkor maradjunk ennél)
330*0,005*30*9=445,5
Összegzés:
445,5-264=181,5
Ez 1 hónapra vetítve: 181.5/9=20.1666666
Csere árát nem számítom, mert alig-alig cseréltem, bőven fedezi a saját kattintás, sőt még marad is belőle :)
Az meg hogy be kell fektetni, nálam alap, hisz ez a PTC lényege és ilyen szempontból számomra mindegy, hogy időd és pénzt fektetek direktek szerzésébe vagy bérelteket veszek (és második számolásoddal ez a gondom, az aktuális befektetést az aktuális időszakra számolom és nem pedig előre)

Viszont elnézést kérek a topic szét offolásáért! :)
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: idlig »

De az offért igazad van, a kommentet privátban elküldöm, ha kell valakinek, elnézést a trabisoktól.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ez ma jött! Tizedik, úgyhogy 3 dolcsi visszatöltve

Kép
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nekem is megjött az "adag", igaz méghosszabb volt az átfutás, de megkaptam!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Gábor végre írt a fórumba, moderátorokat keres
És 3. lettem a ref contestben :no:
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

:clap: :clap:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Úgy néz ki az alapvető probléma paypallal van
Most jött e-mailben:

Dear members!


For first 25 members who have pending paypal request and want change for STP...get this money with no Trabi fee!
Grab it!

UPGRADE PROMOTION!!!
If you upgrade with EGOPay or Solidtrustpay you get extra discount!
If you upgrade with Egopay or STP, P600 or P500 membership you get 5% discount, if you upgrade for 3 month you get 10% discount and 5 refferals. If you want use this promotion please write after the payment support ticket! Please support ticket name choose Upgrade promotion!

(Kár, hogy csak paypalt használok)
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hali!

Nyertem banner, featured ad és featured link kreditet
A bannert tudom, de felvilágosítanátok, hogy másik kettő mi?! :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Hali!

Nyertem banner, featured ad és featured link kreditet
A bannert tudom, de felvilágosítanátok, hogy másik kettő mi?! :)
A Főoldalon alul láthatod őket. :good:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszönöm!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

30 nap várakozás után kikértem. Most újabb 16 nap után még mindig nem kaptam fizetést,vagyis 46 napja....
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: micike »

Biztos valami rosszat írtál az oldalról
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tegnap fórumban azt a választ kaptuk ,hogy a hónap végén fog jól működni a rendszer,mint előtte. kivárom. most már olyan tagságom van,amit nem kell hosszabbítgatni :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

xenosz2 írta:tegnap fórumban azt a választ kaptuk ,hogy a hónap végén fog jól működni a rendszer,mint előtte. kivárom. most már olyan tagságom van,amit nem kell hosszabbítgatni :)
Hónap végére van valamilyen terved? Veszel tagságot?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

11. kifizetés

Kép
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég