Powerclick (Eltűnt)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 4.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kattverseny részeredmény:

1. tarpi
2. koporta
3. Adriana
4. Szaszika
5. patrasz
6. pgzul
7. donsavesz
8. doqxstudio
9. papatomi
10. szjudit24
11. csutika

Aki most kezdni, még az is könnyen bekerülhet a 10-be.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 4.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma már 5,5 cent volt benne. A kifizetések folyamatosak, a háttérben pedig zajlik a tesztelés. Megéri csatlakozni és aktívnak lenni. Igaz, hogy sok a hirdetés, de máshol is az, fókusz nincs, a hirdetések gond nélkül betöltődnek, az oldal gyors.
Nincs még upgrade, nincsenek vásárlások, promók, mégis több mint 4000$-t fizetett már ki az Admin, tehát semmi értelme nem lenne eltűnnie. A PTC pedig olyan, mint egy vonaton utazni. Jobb felszállni rá, mikor még indulás előtt van, nem pedig mikor már robog. :lol:


Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

fú, ez a friss admin üzenet - ha igaz és nem időhúzásra játszanak vele - nagyon durva. nagyon jó lenne, ha segítene rendbe tenni a PTC piacot, bár természetesen tökéletes rendszer nincs. :)

"Many of you are familiar with the fact that the core script behind Powerclick was originally developed by PTC Evolution. A couple of weeks ago, the script developer's web site was hacked and is still hacked today! As a result, they released a new script version (v4.7) that we are currently running. Yes, the new script is more reliable than the original one, but we are far from satisfied with it. For example, we banned 64 member accounts today for outright fraud.

What is even more concerning, we found out that over 100 PTC sites are affected by the same fraud problems yet they are doing absolutely nothing about it. This leads me to believe that they simply do not care about defrauding their client advertisers, which means that they don't care about their members either since it is the advertiser who foots the bill for the member earnings. What a shame! No wonder the PTC world has such a bad reputation.
"

a PowerClick PTCEvolution szkript-en (4.6) futott eredetileg. pár héttel ezelőtt meghekkelték a kibocsátó oldalát és ma ismét. végül kibocsátották a 4.7-es szkriptet. ez megbízhatóbb, de nem vagyunk elégedettek vele. ma pl. 64 tag fiókját töröltük szimpla csalásért.

Ami mégjobban idevág, rájöttünk hogy több mint 100 PTC oldalra ugyanezek a csalási problémák hatnak, de ők nem tesznek semmit ellene. Ez arra vezet minket, hogy azt gondoljuk, ők egyszerűen nem törődnek a hirdető klienseikkel, ami azt jelenti, hogy nem törődnek a tagjaikkak sem. milyen kár! nem csoda, hogy a PTC világnak ilyen rossz a megítélése.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

A PTC EVO feltöréséről még az EMS fórumán olvastam, akkor csak találgatták, hogy igaz-e. Úgy tűnik, hogy igaz.
A Powerclicket pedig szerintem kötelező kipróbálni, és aktívnak lenni rajta, annyira ígéretesnek tűnik, persze nem akarom elkiabálni, le is kopogom gyorsan.
Azt is írta, hogy elkezdték újraírni a scriptet, ez első körben a gridet érinti majd. Időt azért nem lenne értelme húznia, mert a felhasználók részéről nem igazán van bevétele az Adminnak. Azt már korábban írta, hogy csak videó hirdetést fognak elfogadni (pár kósza PTC hirdetés van, kihasználták a béta fázist), tehát jelenleg nincsenek hirdetők (mármint PTC hirdetők, egyébként olyan hirdetők vannak, mint a Youtube videók előtt, ebből van az Adminnak bevétele), upgrade, közben mégis fizet, az oldalnak is vannak költségei, és több száz, ezer dollárt költött maga az Admin is hirdetésre, hogy az oldalt más PTC oldalakon reklámozza (ref contestben is ő az első).
Ismét csak: nem akarom elkiabálni, de mondjatok már egy olyan PTC oldalt, ami az első 2 hónapban végig fizetett, miközben nincs tagság vásárlási lehetőség. :PP

Nekem se kevés, ami itt van hirdetés, de ha beváltja a reményeket, akkor megéri az időt és energiát inkább ebbe feccölni, mint 2-3 másik bizonytalan oldalba. És a videók is jók, ma is jó párat megnéztem kattintgatás közben.

Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:Ismét csak: nem akarom elkiabálni, de mondjatok már egy olyan PTC oldalt, ami az első 2 hónapban végig fizetett, miközben nincs tagság vásárlási lehetőség. :PP
pedig volt már erre példa, xenosz hozott egy zöld oldalt, ami 10 centet termelt naponta, már nem jut eszembe a neve. :?
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:
idlig írta:Ismét csak: nem akarom elkiabálni, de mondjatok már egy olyan PTC oldalt, ami az első 2 hónapban végig fizetett, miközben nincs tagság vásárlási lehetőség. :PP
pedig volt már erre példa, xenosz hozott egy zöld oldalt, ami 10 centet termelt naponta, már nem jut eszembe a neve. :?
Emlékszem rá, de ott az Admin azt se tudta, hogy mit csinál. :XD:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Melyik volt az? :) Elég sok helyen nem tudja az admin,hogy mit csinál :D vagy nem akarja...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

KATTVERSENY Végeredmény:

tarpi: 2844 clicks (nyeremény: 5.00$)
koporta: 2735 clicks (nyeremény: 2.00$)
Adriana: 2590 clicks (nyeremény: 1.00$)
Szaszika: 1692 clicks (nyeremény: 0.50$)
pgzul: 1308 clicks (nyeremény: 0.25$)
donsavesz: 585 clicks (nyeremény: 0.25$)
patrasz: 514 clicks (nyeremény: 0.25$)
doqxstudio: 216 clicks (nyeremény: 0.25$)
papatomi: 58 clicks (nyeremény: 0.25$)
szjudit24: 32 clicks (nyeremény: 0.25$)

A 10-ből 1 valaki jött az EMS fórumáról, vele majd ott lebeszélem. A többiek itt küldjenek egy privátot, ami az email címüket tartalmazza, amiről írnak majd nekem (ez azért kell, nehogy valaki trükközzön, aki nem is indult). Utána ide küldjétek el a PayPal címeteket: idligptccontact@gmail.com

Jelenleg az Admin legutóbbi tájékoztatása szerint dolgoznak a srcipt átírásán és a csalók kiszűrésén. Én ezen a kattversenyen buktam, de nagyjából erre is számítottam előzetesen, tehát semmi bosszantó nincs benne, hosszú távra tervezek. Ha beválik az oldal, akkor lesz folytatás, már ki is találtam milyen formában, szerintem jobb rendszer, mint a mostani volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2014.02.01. 13:03-kor.
tarpi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.06.03. 18:16
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: tarpi »

Köszönet idlignek már meg is kaptam a nyereményemet. :good:
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

Én is megkaptam a nyereményem azonnal ahogy írtam :good:

Köszi
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

Azért vicces, hogy az EMS fórumon folyamat csalóznak le, mert nem hiszik el, hogy valaki tényleg fizet a megbeszéltek szerint...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Furcsa ,mert én nem tapasztaltam ezt EMSen régebben. Márminthogy ismeretlenül csalóztak volna. Lehet sok negatív tapasztalatot szereztek az újaktól mostanában. Én adtam egy pozitívot segítségképpen :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Köszi idlig! Megkaptam a nyereményemet én is! :good: :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

A fizetések folyamatosak, az Admin új hírrel jelentkezett.
Röviden: írják a scriptet és küzdenek a csalók ellen. Átmenetileg 2 országot is tiltólistára tettek, és 300 accountot töröltek, csak az elmúlt héten (15000 felhasználónál ez azért egy hét alatt elég komoly mennyiség).
Ezen kívül az Admin egy kis statisztikát is megosztott. Az Admin maga is komoly pénzekért hirdeti a Powerclicket a nagyobb PTC oldalakon és az ezekről érkező forgalom milyensége így oszlik el:

31%: "tiszta" forgalom
14%: megkérdőjelezhető forgalom
65%: hamis forgalom (rejtett proxik, hamis IP-k, ilyesmi).

Azt is leírta, hogy lényegében egyik oldal se tesz ezek ellen semmit, ők pedig ezen dolgoznak. A mondat első felében azért bőven van igazság, bár a Probux és a Neobux azért valamennyire jobb ilyen szempontból). Az mindenesetre most már egyre több oldalról jön elő, hogy a PTC üzlet egyik legnagyobb problémája a rengeteg csaló, nem lenne rossz, ha itt tényleg valami nagyot húznának.
Addig is a kitiltott országok, felhasználók miatt a bérelt átlagok visszaestek (ma már ismét 5.5 cent volt benne, tgenap kevesebb). Ezt az egyik nagy bérlő is szóvá tette, az Admin kompenzáció gyanánt adott neki 200 új béreltet, és plusz 30 napot a többire. A pali online viselkedése eddig példás, a többit majd idővel meglátjuk.

Új kattversenyen is gondolkodom ám, csak olyat szeretnék, ahol a később becsatlakozóknak is van esélye a nagyobb nyereményre, és esetleg a lazsálókat is munkára fogja. Kigondolom még. :DD
Addig is érdemes csatlakozni, kattolni, gyűjteni a pénzt és a pontokat.

Kép
Szaszika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.12.12. 19:58
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: Szaszika »

Köszi idlig, megkaptam a kattversenyért járó díjat!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (FIZET, 5.5 cent) - $10-os KATTVERSENY

Hozzászólás Szerző: idlig »

Második kifizetésem (pár órán belül megkaptam). Szerintem érdemes aktívnak lenni, a kereset jó, a minimum se magas, és hátha a pontokat is valami jóra lehet majd átváltani.

Kép

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick, 4-5 cent, 2$-os minimum, 20 éves cég, FIZET

Hozzászólás Szerző: idlig »

Támadás történt az oldal ellen, jelenleg nem is elérhető. A többit meglátjuk.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Powerclick, 4-5 cent, 2$-os minimum, 20 éves cég, FIZET

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hát igen, nem nagyon jönnek azok a változások, amit ígértek...
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick, 4-5 cent, 2$-os minimum, 20 éves cég, FIZET

Hozzászólás Szerző: idlig »

Olyan 2-3 napja már visszajött az oldal, a script 5.0-ás verziójával, majd azóta ismét nem elérhető. Fene tudja lesz-e még belőle valami, ha esetleg feltámad, akkor azt jelezni fogom.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Powerclick (Eltűnt)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Szerintem mehet ez is a scam közé.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég