QuickBux (scam admin)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

QuickBux (scam admin)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin korábbi oldalai:

Paid-Bux.info
ProfiBux.com
ExcellentBux.net

http://www.ptc-investigation.com/quickbuxnet.aspx
blagezz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.06. 09:57
Kapcsolat:

Re: QuickBux (scam admin)

Hozzászólás Szerző: blagezz »

Hello!
Tud valaki újabb infót esetleg az oldalról? Én elkezdtem kattintgatni és nagyon ígeretesnek tűnik, már-már túlságosan is..
118 db kattnál járok $1.093-ral ami $0.0093 kattintásonként, ilyen aránya egyik oldalamnak sincs, pl az ojooo.com-on 454 kattnál járok $1.377-ral, ami csak $0.003 kattonként..
van akinek fizetett már a quickbux? vagy nem ér vele foglalkozni az admin korábbi oldalai miatt?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: QuickBux (scam admin)

Hozzászólás Szerző: idlig »

blagezz írta:Hello!
Tud valaki újabb infót esetleg az oldalról? Én elkezdtem kattintgatni és nagyon ígeretesnek tűnik, már-már túlságosan is..
118 db kattnál járok $1.093-ral ami $0.0093 kattintásonként, ilyen aránya egyik oldalamnak sincs, pl az ojooo.com-on 454 kattnál járok $1.377-ral, ami csak $0.003 kattonként..
van akinek fizetett már a quickbux? vagy nem ér vele foglalkozni az admin korábbi oldalai miatt?
Én nem vacakolnék vele. Korábban is csinált olyat az Admin, hogy fizetett, majd rányomott a dispute gombra, így a PayPal visszavette a kifizetést. Persze akinek van kedve, ideje, az kísérletezhet vele, csak ne érjen senkit váratlanul.
blagezz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.06. 09:57
Kapcsolat:

Re: QuickBux (scam admin)

Hozzászólás Szerző: blagezz »

Köszi a választ, akkor hagyom..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég