Nerdbux SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

reggel továbbra is a kikérési limitbe ütköztem, de most instant kifizetett. igaz van 2% levonás, ami eddig talán nem volt, de a lényeg, h kifizetett.
a többi korlátozás eltörpül emellett és együtt lehet vele élni, talán a stabilitás szempontjából még jó is.

úgy döntöttem még tegnap, hogy ha kifizet, indítok egy újabb kattversenyt. a fixed-ek is gyűlnek, tehát február 5-én szerver idő 0:00-kor kattverseny kezdődik. a konkrét feltételekről még írok... :)
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na az jó lesz, bár esély nélkül indulok mert nálam alig jön be az oldal napok óta.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én meg továbbra se kelek korán :)
De :good:
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Reméljük a legjobbakat az oldal számára. Én továbbra is kattintom rendületlenül és az oldal nálam hál istennek okés,semmi gondom nincs.

Esetleg doqxstudio,ha lehet el tudod magyarázni mi ez a pálfordulás? Ha lesz róla infód persze...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

patrasz, kavics - mindenki a saját vérmérsékletének megfelelően vesz részt a felkínált lehetőségben. azért remélem jöttök! :)

xenosz - saját kútfőből azt gondolom, h talán igazat mondtak a "bank run"-al és azért nem verték nagy dobra a bajokat, mert nem akartak fölöslegesen pánikot kelteni, de igyekszem kideríteni, a miértek engem is érdekelnek! :)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:patrasz, kavics - mindenki a saját vérmérsékletének megfelelően vesz részt a felkínált lehetőségben. azért remélem jöttök! :)
Naná ;) :)
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:patrasz, kavics - mindenki a saját vérmérsékletének megfelelően vesz részt a felkínált lehetőségben. azért remélem jöttök! :)

xenosz - saját kútfőből azt gondolom, h talán igazat mondtak a "bank run"-al és azért nem verték nagy dobra a bajokat, mert nem akartak fölöslegesen pánikot kelteni, de igyekszem kideríteni, a miértek engem is érdekelnek! :)
A kattversenyt várjuk, sajnos kevés oldalon lehet ilyesmit megcsinálni.
Még mindig vannak, akik nem tudják kikérni a pénzüket, az Admin dolgozik rajta. Illetve ami érdekesség, legalábbis a fórumokon kisebb zúgolódást okozott: a Goldenclix Adminját csalás miatt kivágták az oldalról. Furcsa.

Pár hét múlva jobban látszik majd, hogy megye-e minden szépen, most én is bizakodó vagyok. Kicsit végiggondolva egy önmagában nem szükséges, de szándékos limitben is van logika. :innocent: Nem azt mondom, hogy ez volt, de érdemes a dolgokat mindig több oldalról vizsgálni.
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Scam Detector már temeti, én még azért nem tenném.

February 05 2014
Scam Detector:
Nerdbux.com (Many complaints on forums, problems with some payments, unstable, not recommended)
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: tifu »

Hát jó esély van egy dominó effektushoz hasonló dőlésre, de még egy ideig biztos "vergődni" fog... :(
TheBuxnál is egy idő után a napi korlátozott kifizetési keret egy-két mp-n belül elfogyott, utána már nem tudtak mit tenni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma eddig több, mint 200 kifizetés volt, viszont sokaknál még mindig limit van.

A Scam Detector azért nem szentírás (ahogy semmi és senki se), van olyan jelenleg is fizető oldal, amit már fél éve a nem ajánlott listába tett.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a TheBux-nál nem törölték el a kifizetési limitet senkinél, miután felállították.

kattverseny elindult, reggel lefényképeztem az oldalt, csak NJM Blog-os elfoglaltságaim miatt nem volt időm írni... riszpekt! :boo:
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: idlig »

Akkor majd belehúzunk a kattolásba. :clap:

A szándékos limit logika megdőlni látszik amúgy, ennyire azért nem rafkósak, meg van is benne kockázat.
De, hogy miért is írtam (bocsi a félig offért). Egyfelől különbséget kell tenni, hogy egy pár hetes noname oldal, egy Nerdbux vagy Neobux mit engedhet meg magának, ha a bizalom teszteléséről van szó. Mert azért nem ugyanazt. Tegyük fel, hogy van egy népszerű oldalad, elég magas bizalmi faktorral, viszont szeretnél egy több lépcsős megszorítást. Mondjuk direkt limit bevezetését és egy refjutalék csökkentést. Ezt be lehet vezetni két lépcsőben is, ekkor a tagokat 2 negatív impulzus éri. Vagy pedig egyből durr bele, ekkor egy nagy negatív. Vagy pedig hozzácsapsz egy napi limitet is, a lúd legyen kövér alapon. Egy kicsit hagyod mérgelődni és panaszkodni a tagokat, de nem sokáig, hogy ne legyen belőle bizalmi-faktor tépázás, csak, hogy kicsit megszokják. Majd úgy ahogy van eltörlöd a limitet. Boldogság, kifizetések, minden jó, ha a vége jó, ezt is megoldotta az Admin, hát megígérték. Pozitív tapasztalattal zárjuk az egészet, lényegében a limites közjáték közé pedig becsempésztük a megszorításokat. Hasonló a tőzsdéhez. A befektetői hajlandóság bizalom és kedv kérdése, így jobb mindig valami pozitív csontot dobni a tagoknak. Szuri után jár a nyalóka. :XD:

Persze ez csak elméleti játszadozás.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én is gondoltam már rá, h ez a színjáték iskolapéldája volt a népszerűtlen intézkedések bevezetésének. ;)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

2. Nerdbux kattverseny

kedves Referáltjaim!

a kifizetések újraindulásának örömére elindítom a 2. $10 összdíjazású Nerdbux kattversenyt.
kezdete: február 5. szerveridő 0:00
vége: március 1. szerveridő 0:00

szabályok:
a kezdés előtt és a befejezés után pár másodperccel printscreen-t készítek az oldalról. ezen képek felhasználásával a megszerzett jutalék összege alapján dőlnek el a helyezések. jelentkezés e-mailben (doqx2012@gmail.com).

nyeremények:
1. hely $4 PayPal-ra
2. hely $2 PayPal-ra
3. hely $1 PayPal-ra
4-9. hely $0,5-0,5 PayPal-ra

Tamás
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma eddig egyáltalán nem volt kifizetés. Nem tudom, hogy mi a tervük, de ideje lenne észhez térni.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Volt néhány kifizetés.

http://www.nerdbux.com/index.php?view=payment_proof

Vannak problémák az oldallal. Szelektív kifizetések, felfüggesztések, fórum bejegyzések törlése (cenzúra) stb.

http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 905.0.html

http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 086.0.html
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma már én is elbúcsúztam tőle. Még kattintom egy ideig, de a blogomon már nincs kint. A fórumon pedig valóban óvatosan, mert se Admin, se moderátor nincs hivatalosan, a törlés és a kitiltás gomb viszont meglepően jól működik, ha nem olyat postol valaki, ami az Adminnak tetszik.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny február 5

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a kattversenyt felfüggesztettem. elnézést kérek a felesleges kattintásokért! hamarosan közlöm a kompenzálás feltételeit.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a jelentkezők $0,5-os fájdalomdíjért írjanak e-mailt a PayPal számlájukkal és felhasználói nevükkel.
Kép
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Nálam is kuka az oldal. Elhirdetem a 4.5$-t ami van aztán end.
Új kezdet ...
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:a jelentkezők $0,5-os fájdalomdíjért írjanak e-mailt a PayPal számlájukkal és felhasználói nevükkel.
Én lemondok róla, köszi.
Szerintem neked ez jobban fáj
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudjátok kikérni? Pedig vannak fizetések a proof szerint és nem is csak szerveridő kezdet szerint. Igaz nem sok.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Nem tudjátok kikérni? Pedig vannak fizetések a proof szerint és nem is csak szerveridő kezdet szerint. Igaz nem sok.
Nincs már instant fizetés. Az emberek kb 99,xxx százaléka csak a limites szöveget látja, a többinél beteszi pendingbe a rendszer a pénzt, aztán az Admin visszadobja a sima egyenlegre (néha kicsit kevesebbet tesz vissza, legalábbis ilyet is olvastam).
Pár kifizetés valóban van (mondjuk nézzétek meg a proof oldalon január 19-et, több mint 6 oldal kifizetés jutott egyetlen napra (olyan 310-320 db), úgy, hogy előtte semmi gond nem volt, és folyamatosan mentek a kifizetések, tehát semmi torlódás nem volt), de ez jelen állapotban pont azt a célt szolgája, amit a gondosan moderált fórum is. Mivel az oldal továbbra is népszerű. Olyat is hallottam, hogy PayPal gondjuk van, de egyrészt ezt el lehetne mondani, másrészt ahhoz a kevés kifizetéshez, ami jelenleg van ugyanazt az email címet használják, amiről már az elején is fizettek.
Jó lenne ha rám cáfolnának, de úgy néz ki, hogy simán csak lenyúltak egy rakat pénzt.
Nagyot tud fordulni a világ. A fájdalomdíjról én is lemondok.
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Hát persze, hogy nem értem el az első minimumot :)
Na ezért "kínlódok" a napi egy centes, évek óta fizető oldalakkal.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ptcelite írta:Hát persze, hogy nem értem el az első minimumot :)
Na ezért "kínlódok" a napi egy centes, évek óta fizető oldalakkal.
Nem is rosszak azok én már rájöttem,csak sok kell belőlük :D
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:
ptcelite írta:Hát persze, hogy nem értem el az első minimumot :)
Na ezért "kínlódok" a napi egy centes, évek óta fizető oldalakkal.
Nem is rosszak azok én már rájöttem,csak sok kell belőlük :D
Meg időből is sok kell. :DD

Amúgy az a jó, ha több félét csinál valaki, új és régebbi oldalakat is.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, az egyetlen TimTech PTC - kattverseny felfügges

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta: Olyat is hallottam, hogy PayPal gondjuk van, de egyrészt ezt el lehetne mondani, másrészt ahhoz a kevés kifizetéshez, ami jelenleg van ugyanazt az email címet használják, amiről már az elején is fizettek.
Jó lenne ha rám cáfolnának, de úgy néz ki, hogy simán csak lenyúltak egy rakat pénzt.
Nagyot tud fordulni a világ. A fájdalomdíjról én is lemondok.
az összes többi programjuk rendben működik. inkább az a gondom, h nem lehet tudni, h mikor oldódnak meg ezek a problémák.
olyan lehetőség van PayPal-al kapcsolatban, h egy másik PayPal számlához hozzáadták az előző e-mail címet... de ha gond van vele, jobbnak gondolom, ha elmondanák.
olvastam olyan véleményt, h ez a Nerdbux válasza a csalásokra. nekünk nem tetszik, de az ő problémáikat megoldja.

nem úgy fáj ez, h anyagilag kevesebb bevételem lesz, hanem kiben bízzak, milyen elven toborozzak ezek után?!
valahogy azt érzem, h hasonló probléma van Nerdbux, Legacyclix, DrClix tájékán. igyekszem körbejárni a dolgot, mert ha azt mondanám Nerdbux scam, akkor rengeteg programot ki kellene vágni, amiket értékesnek gondolok.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég