Ezt nézd meg WeeklyRewardpay

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
zolexxx14
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.06. 13:20
Kapcsolat:

Ezt nézd meg WeeklyRewardpay

Hozzászólás Szerző: zolexxx14 »

Sziasztok!
Egy olyan lehetőséget szeretnék nektek bemutatni ami 2 féle képen működik.
1. Ha hirdeted a linkedet bármilyen oldalon és rá kattintanak akkor 5-10$ között fizetnek amit rögtön jóvá is írnak!
2. Ha be regisztrálnak alád akkor is fizetnek persze akkor többet ez mindig változó ezért nem tudok pontos összeget írni.
Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy nekem fizetett-e már erre a válaszom, hogy még sajnos nem fizetett de már a minimum kifizetés megvan 300$! Minden hónap 24-30 a között fizetnek és akkor jelenik meg a kifizetési mező is. Az oldal régóta működik szerintem egy próbát megér ami fontos, hogy mindennap lépj be a fiókodba mert ez a követelmény! Befizetni nem kell semmit, a Google Chrome le fordítja az angol szöveget, Magyarország nincs kizárva, a fizetést lehet kérni csekken, banki átutalással, Paypal.
A fő kérdésre a válasz pedig, hogy miért fizetne nekünk ez az oldal ha nem fizettünk be semmit?
A válasz pedig azért mert nekik az a lényeg hogy forgalmat generáljunk az oldalukra!
Az oldal nagyon egyszerű könnyen kezelhető és remélem a fizetés is majd ilyen szépen fog megjönni!
Ahogy megérkezett a csekk már töltöm is fel !
Addig is szerintem egy próbát megér mert tényleg nem vesz nagy időt igénybe.
Sok sikert!


http://WeeklyRewardPay.com/?id=zolexxx14
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég