ExPreBux - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
bizaro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.01. 19:27
Kapcsolat:

ExPreBux - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: bizaro »

Üdv!

Ebben a cikksorozatomban olyan oldalakról fogok írni amelyeken sokat lehet keresni és újak (emiatt a 2 tényező miatt pedig nem ajánlom, hogy ezekbe fektessünk pénzt).

Ezeken az oldalakon azt a taktikát alkalmazom, hogy minél gyorsabban összeszedem a kikéréshez szükséges pénzmennyiséget, arra számítva, hogy az első néhány napban/hétben lesznek igazi kifizetések. Ezt a pénzt megkapva pedig más, megbizhatóbb oldalakba fektethetem (tagság, bérlések...). Esetleg hírdetésre használni ezeket az oldalakat.

Persze csak azért, mert az elején jól lehet keresni még nem biztos, hogy kamu az oldal és csak lehúzás. Lehetséges, hogy csak marketingfogás, hogy elég tag legyen, utána meg folyamatosan csökkentik a bevételeiket az embereknek. Így végül pedig egy átlagos, megbizható PTC oldal lesz belőle megfelelő tagszámmal, és elkezdhet profitot termelni az adminnak.

Úgy gondolom, hogy nem éri meg 20-30 PTC oldallal olyképpen foglalkozni, hogy az egészet komolyan csináljuk, mivel így nagyon lassú a haladás mindegyiken. Én jelenleg 2 oldallal foglalkozok, többin amin fentvagyok azokon csak gyüjtöm a pénzt, kikérem és visszaforgatom ebbe a kettőbe. (Pláne, hogy a legtöbb oldalon nem lehet nyereséges lenni ingyenes tagsággal referáltak bérlésével, miközben a legolcsóbb tagság 100 dollár...)

Ez a szöveg minden cikkben megtalálható lesz majd, amit ennek a cikksorozatnak a reszeként írok, most meg az oldalról:

ExPreBux
  • -Indult: 2014.02.27
    -Napi kereset: ~4 cent Main Balance-ra, 3 cent Purchase Balance-ra
    -Kifizetés 10 centtől (10 naponként lehet kikérni - PayPal, EgoPay, Payza, STP, PerfectMoney)
    -Standardként 25% refjutalék
    -Lehet nézni reklámokat, e-mailt olvasni, van grid, micro job és BuxBonus (pl. ha 24 órán belül megnézel 6 reklámot, 20 gridet és kapsz 3 centet)
    -Hírdetések nem kerülnek sokba
    -Van fórum (hírek, kifizetések, support)
    -Nagyon gyors a többi oldalhoz képest
    -A reklámokat gyorsan meglehet nézni, nem adfocusosak (lehet más ablakba lépni közben)
Tagságok:
Kép
Kép

Ha úgy gondolod, hogy megéri kiprobálni, akkor itt tudsz regisztrálni. :innocent:

Türelmet a reklámokhoz, sok szerencsét a gridhez és előre is köszönöm ha a 2 link valamelyikén keresztül probálod ki az oldalt.


Üdv, Bizaro
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bizaro 2014.03.02. 16:46-kor.
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1

Hozzászólás Szerző: nadint »

Üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon.

Mielőtt a cikksorozatod megírásába kezdenél, javaslom, hogy ezt tüzetesen olvasd át:

viewtopic.php?f=71&t=4945

Csak olyan témák bemutatásáról lehet szó, amelyek a fenti keretek közé férnek !
bizaro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.01. 19:27
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1

Hozzászólás Szerző: bizaro »

Rendben, átírom 10-15 perc alatt. Annyi türelmet kérnék :)
Kép
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Megér 1 próbát ;)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1 (ExPreBux)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Csak nekem 3 és fél cent a kereset a 7 cent helyett? :D
bizaro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.01. 19:27
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1 (ExPreBux)

Hozzászólás Szerző: bizaro »

Rájöttem. Volt 1 minijob amivel 3.5 centet kerestem. Bocsi, javítottam a nyitó hsz-t :D

Amúgy ez a minijob most is ott van. Meglehet csinálni :)
Kép
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1 (ExPreBux)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Kép

Meglepetésemre pár óra alatt kifizetett.
Az oldal levont két centet, a paypal semmit.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1 (ExPreBux)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mostani hír Rebuxtoday,ExpBux,ExPrebux-on (ugyanaz a tulaj) A paypaljuk el lett fogadva. Minden kikérés visszakerül az Account Balance-be . Kérje mindenki ki újra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: (Bizaro) PTC Oldalak: 1 (ExPreBux)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Itt Márc 30 án kértem ki,és másnapra megjött PMre . 40valahány centből 20on valamennyi maradt,de ez értelemszerűen magasabb összegnél jobb százalékot jelent.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég