Clikz 4 Freakz (Evo)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ebben a pillanatban Perfect Money elérhető. Kikértem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

9-én megjött
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Van ám fejlemény. Nikolay (ex-silverclix admin) és Ralitsa lett a főnök, és a Prime Vision Networks Company nevű cég került az oldal mögé. Az új kikérések 5 napon belül, a régiek 30 napon belül lesznek fizetve.
Tehát egyelőre van remény a folytatásra, a többi majd elválik, hogy mennyire tett be nekik az elmúlt időszak, és mit fognak még változtatni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm . Kicsit gondban voltam,hogy pontosan mit is írt a paypal kifizetésekre,mert számomra nem volt teljesen egyértelműek az időpontok. Ha jól értelmezek a május 16ig kikért összegek 30 napos határidővel lesznek fizetve, az ezutániak 5 napossal,tehát érdemes visszavonni a régikete,és újra kikérni. De ír valami május 21-est is,ezt még nem tudtam megfejteni mire is vonatkozik.
Szóval Nikolay Kosturkov (volt silverclix és clixdo) és testvére Ralitsa lesz a főnök a Clikiten és itt.

Van még egy dolog,A paypal napi 250$ os limitet határoz meg a vásárlásokra . tehát a tagok max ennyit vásárolhatnak egy nap.


STP is elérhető lesz be és kifizetésre.

A következő 12.-24 órában elérhető lesz payza ideiglenesen kifizetésre. Ezt tegnap írta még.Bár olyamit is írt mintha ,hgy csak azoknak akik be is fektetnek ezekkel,mert elég kevés ezeken a bevétel.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Hú de jó hogy betévedtem ide, Clickit és C4Freakz is függő nálam, akkor visszavonom őket...Köszi az infót!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát kaptak egy harmadik paypal vizsgálatot. 10 naposat. Az admin elég ideges.Elhordta mindennek a céget. jelenleg semmire nem lehet kikérni PP-n kívül....
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Szuper. :o Én 05.-e óta várok a kifizetésre, de ezek szerint még várhatok. :unsure:
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:hát kaptak egy harmadik paypal vizsgálatot. 10 naposat. Az admin elég ideges.Elhordta mindennek a céget. jelenleg semmire nem lehet kikérni PP-n kívül....
Ez csak a terelés. Több PP számlájuk is be lett fagyasztva, ennek ellenére semmit nem változtattak az oldalon, mégis mit vártak? Úsznak az adósságban, hetek óta alig van bevételük, ilyenkor a gonosz PayPal pont kapóra jön. Persze lehet várni meg bizakodni, de hetek óta ezt mondogatjuk (én mondjuk nem, mert már nem kattintom se ezt, se a Clikit-et jó ideje).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Cilikitet nem néztem,de itt gyakorlatilg 25-én volt az utolsó fizetés. Gondolom mivel a pénz nagy része a Paypalon ücsörög,ezért másra se tud fizetni,illetve az gyorsan elfogyott. Rosszul néz ki a helyzet,de én még várok,nem kerget a tatár... lekattintom a minimálisat,aztán meglátjuk. Nem tudom mese-e vagy sem,amit az admin mond,de előfordulhat,hogy a paypal ilyen bürokratikusan működik valóban,persze az ellenkezője is előfordulhat. ki tudja...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát ebből már nem nagyon lesz semmi, attól félek (refback oldalon már scamnak mondják), de a clikitet is. :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nagyon lehangoló,hogy az adminok töredéke képes csak normális kommunikációra. még a honest (mármint az elején) adminok is,amikor ég a taélaj a lábuk alatt egyszerűen tojnak a tagokra. tegnap beírtam a fórumba,amit töröltek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Bezárt.

"We are currently closing the site down. Special thanks to All Paypal Reporters !!!"

Hazudoznak, de ez már korábban is látható volt. Kár érte.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Clikz 4 Freakz (Evo)

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Most jövök az oldalról, vége, ennyi volt ... bennragadtam :(
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég