ClixArea (4+ cent/nap)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

ClixArea (4+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Az admin kiléte ismeretlen, de a lakcíme nyilvános, így kiderül az is, hogy lengyel.

Kép

Az oldalt számomra ismeretlen motor hajtja, "powered by" címszó alatt EZT adja be. Mindenesetre tetszetős, szép a dizájn is. Könnyen eligazodok rajt.

Naponta 0.04$+ lehet összeszedni, (4x0.01$ + 5x0.001$), emellett van lehetőség Grid -ezni sőt, még egy Jackpots játék is van (hogyan működik, egyenlőre nem tudom, talán még nem is aktív).
A minimum kifizetéshez 100 kattintásra van szükség és minimum 2$ -os egyenlegre (PayPal, PerfectMoney) (7% fee, de max. 10$)
A legolcsóbb Upgrade (tábla lejjebb) 7$/hó.
Az Upgrade és a ref. bérlés ideje is meg van határozva, ha jól értelmeztem. Nem úgy működik, hogy amikor akarod, hanem meg vannak előre adva az időpontok (tagságtól függően), mikor lehetséges. A lényegét nem értem, de bizonyára erre is kapunk választ. A táblázatokat nem rakosgatom ide be, de ITT nekiállhatsz kihámozni.

Minden esetre ez valami nagyon új. Vagy csak nekem? :)

Ja, ADFOCUS NINCS!

Upgrade tábla ITT --- Upgrade árak: 7$/hó - 15$/hó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FRU5T 2014.09.01. 19:15-kor.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (5+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Mai kereset: 0.056$
(Bocs idlig, lopom a technikád:))
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (5+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Nálam van 1-2 olyan hirdetés, amit csak 2.-3. próbálkozásra sikerül lekattolni, mert Error -ra dobja :angry:
Megjelent néhány bizonylat a fórumban.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (5+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Eltűnt a 2 centes hirdetés, így most ennyivel kevesebbet lehet összeszedni. Fórumba érkezik naponta 1-2 bizonylat, nekem kevésnek tűnik. Proof táblába pedig nem jelenik meg egy sem. Zavaros... :?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (5+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

FRU5T írta:Eltűnt a 2 centes hirdetés, így most ennyivel kevesebbet lehet összeszedni. Fórumba érkezik naponta 1-2 bizonylat, nekem kevésnek tűnik. Proof táblába pedig nem jelenik meg egy sem. Zavaros... :?

Proof tábla azóta él, fórum is gyarapodik lassan, hosszú ideje komoyléabb pozitívumot látok. Valószínűleg a hirdetéseket is azért mérsékelte, mert rájött, nem fog menni így.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (4+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Néhány napja (kb. 1 hete) nem jelent meg új bizonylat fórumon, és a proof listán sincs újabb kifizetés. Van valaki kikérés közelben, vagy vár valaki a pénzére? :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixArea (4+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

9 napja nincs fizetés. csak remélni lehet hogy az admin esetleg elment nyaralni de elefelejettet szolni ....
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (4+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:9 napja nincs fizetés. csak remélni lehet hogy az admin esetleg elment nyaralni de elefelejettet szolni ....
Ebben reménykedem én is...
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixArea (4+ cent/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

A fórum eltűnt. Azt hiszem, ezt nyugodtan SCAM -re rakhatjuk. :bad: :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég