EaglesBux - SCAM!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

EaglesBux - SCAM!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Az oldal még nagyon új, a domain mindössze 1 hónapos.
A tulajdonos kiléte ismeretlen, valószínűleg Malajziából származik.
Állítólag egy cég is van a dologban, Eagles Bux LLC néven,ezt mutatta bizonyítékként (lehet hamisítvány?)
Részletes infók ITT találhatóak, PDF formátumban.

Kép

Ahogy látom egyenlőre saját hirdetéseik mennek.
Napi 4 cent kattolható (4 x 0.01$), ezen kívül pedig Gridezni van lehetőség, ahol a maximális nyeremény 3$.
Folyamatos refverseny van, ahol az első 5 helyezettet jutalmazzák, 20-250$ értékben.
Fórum aktív, admin aktív.
Upgrade 41.6$ -tól, ezzel fél éves tagságot vásárolhatunk. Tábla lejjebb.
Kifizetési minimum: 3$, 5$ (PayPal, PerfectMoney, Egopay, Payeer), 72 órán belül.
A béreltek drágák (5 ref = 1.25$), de 50% -os refjutalék jár kattintásaik után, míg direktek kattintásai csak 30% -ot érnek. A refferáltak tagságvásárlásai persze nem marad jutalom nélkül.

Kép
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára FRU5T 2014.10.11. 03:59-kor.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Megjelentek az első kifizetések! :clap:
Ma is stabil 0.04$ kattoltható ;)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Özönlenek a kifizetések, átlépte a 10.000 tagot és a mai kereset továbbra is fix. 0.04$ + 3 db. 0.001$ :good:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

- A napos hirdetés megéri, jók az átkattintások (TAPASZTALAT!)
- Továbbra is napi $0.04 fix, + az aprók
- Az oldalon már 13.000+ tag van, és folyamatosak a kifizetések. Bizonylatok Proof táblán és fórumban.
- Csökkentek a tagságok árai, az upgrade táblát frissítettem.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

PTCCentral talált valamit, nem túl jó hír, bár számomra ez nem olyan sok bizonyíték...
KLIKK

Felmerült bennem a kérdés, aki ezeket a szóhasználatokat kinyomozza, és visszamenőleg SCAM oldalakat is végignéz, mennyi ideje lehet és mennyit foglalkozhat CSAK azzal, hogy leleplezze őket? Nem csoda, hogy ritkán raknak fel oldalt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Lehet hogy igaz,de ezek inkább "optikai" bizonyítékok. A PTC Investigation ennél azért jóval alaposabb bizonyítékokra mondja ki ,hogy scam,így inkább arra érdemes elsősorban figyelni,de kiindulópontnak ez is jó lehet végülis. Mondjuk ahol egy oldal 2 darab 2 centest ad ingyeneseknek is ott azért lehet gyanakodni,illetve ott már mindegy is,hogy csaló-e a tulaj vagy nem a végkimenetel biztrsra vehető,csak a kérdés,hogy mikor?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

lassan ez is gyalogolhat a scamek közé,hacsaknem az admin elkezd megint fizetni. kb 1 heti az utolsó friss bizonylat a fórumban,holott a proof menü tele van máig bezárólag egy rakással. egy kommentben azt olvasni,hogy 22-én igérte az admin a fizetést,de erről egy fikarcnyi hírt sem olvasható a fórumban. hívők előnyben én elhírdetem.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:lassan ez is gyalogolhat a scamek közé,hacsaknem az admin elkezd megint fizetni. kb 1 heti az utolsó friss bizonylat a fórumban,holott a proof menü tele van máig bezárólag egy rakással. egy kommentben azt olvasni,hogy 22-én igérte az admin a fizetést,de erről egy fikarcnyi hírt sem olvasható a fórumban. hívők előnyben én elhírdetem.
Adok neki 24 órát, hogy produkáljon valamit és fórumból kitakarítsa a SPAM -et is, mert azt is találtam. :bad:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EaglesBux - ÚJ! (0.04$/nap)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:kuka
Egyetértek, a kukában megtalálja aki keresi.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég