PaidVerts

HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Nekem nem adott sok kicsit. Ajanlom a szurot. Nekem 2 centen van es nagyon jo, semmi kicsi osszeg nem jon es igy nem vesztek se idot se pontot. Es nagyon gyorsan lehet fejlodni mostansag egyik csoportbol a masikba. 7es voltam a BAP swap elott es most mar visszakerultem a 6osba. 1 max 2 het es megint 7es leszek es akkor johet a gyujtogetes :D Ja es ajanlom mindenkinek hogy a captchat solvemediarol allitsa at googlere. Sokkal egyszerubb es olykor be se kell irni semmit csak egy kattintas.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a feleségem is szeretné elkezdeni a kattintgatást és lehetséges-e az, hogy az én referáltam legyen. Nem ugyanaz a gép, de egy háztartásról vagy szó. Erről konkrétan nem találtam semmit. Ez vajon dupla regisztrációnak számítana?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Amúgy ma nekem is jött sok egy centes, aminek én igazából örülök, mert eddig inkább 0.0005-ösök voltak :D De ez a kezdő stádium, hogy a legkisebbnek is örül az ember :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én azt javaslom Neked, ha a feleséged valóban segíteni akar, akkor segítsen lekattolni a hirdetéseket, hogy több időd maradjon a toborzásra!
Kép
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Na ma nekem is több mint 100 1 centes hirdetés jött..Meg délután kaptam vagy 50db fél centes is... de pontot nem kapot le érdekes.... :?
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Nekem most jelen pillanatban azt játsza, hogy maradt egy darab 0.001-es és amikor megcsinálom kapok egy újat, de ezt már harmincszor megcsináltam :D
doqxstudio: de szerinted lehetséges így regisztrálni? Hol lehet sikeresen toborozni? Milyen lehetőségek vannak egyébként?
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

stevenke1234 írta:Nekem most jelen pillanatban azt játsza, hogy maradt egy darab 0.001-es és amikor megcsinálom kapok egy újat, de ezt már harmincszor megcsináltam :D
doqxstudio: de szerinted lehetséges így regisztrálni? Hol lehet sikeresen toborozni? Milyen lehetőségek vannak egyébként?
Szia
Hiába van 2 gépetek, az ip cím a lényeg. Ha mindkét gépnek ugyanaz az ip-je, akkor nem regisztrálhat. Minden ptc oldal 1 regisztrációt engedélyez, néha akad kivétel, de szerintem a paidverts nem engedi, de a szabályzatában biztos le van írva. Az se jó megoldás, ha beregisztrál valaki másnak a gépéről és utána otthonról kattint, mert a napi kattintásoknál szintén nem engednek 1 ip-ről 2 profil kattintását. Ha két szolgáltatótok lenne, pl. mobilnet a másik géphez, akkor tudná csinálni, és így szerintem regisztrálhatna is alád, csak nyisson magának paypal fiókot vagy amit akar használni, hogy az se legyen egyforma.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Köszönöm szépen a válaszodat. Akkor lehet inkább hanyagoljuk a témát.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

kavics13 írta:Bevezették a google captchát a linkeknél, így kétféle közül választhatsz
A google a jobb, mert csak be kell kattintani, hogy nem vagy robot, mint a bejelentkezésnél.
Itt tudjátok átállítani: My Account --> Account Data
Szia
Az hogy lehetséges hogy neked csak bele kell kattintanod és kész? Én most próbáltam ki a google-s változatot és mikor belekattintok a négyzetbe, betölt alatta egy ablakot ahova 2 szót is be kell írnom, ellenőrzésre kattintok és ezután lesz zöld pipa. És minden egyes hirdetésnél ezt kell csinálnom, úgyhogy visszaváltottam az előzőre, oda legalább csak 1 szót kell beírni. A bejelentkezéskor is ez van, nincs rögtön pipálva, de nem is szoktam kijelentkezni, néha magától léptet ki.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kriszti92 írta:
kavics13 írta:Bevezették a google captchát a linkeknél, így kétféle közül választhatsz
A google a jobb, mert csak be kell kattintani, hogy nem vagy robot, mint a bejelentkezésnél.
Itt tudjátok átállítani: My Account --> Account Data
Szia
Az hogy lehetséges hogy neked csak bele kell kattintanod és kész? Én most próbáltam ki a google-s változatot és mikor belekattintok a négyzetbe, betölt alatta egy ablakot ahova 2 szót is be kell írnom, ellenőrzésre kattintok és ezután lesz zöld pipa. És minden egyes hirdetésnél ezt kell csinálnom, úgyhogy visszaváltottam az előzőre, oda legalább csak 1 szót kell beírni. A bejelentkezéskor is ez van, nincs rögtön pipálva, de nem is szoktam kijelentkezni, néha magától léptet ki.
Amikor írtam, még úgy volt
Azóta változtattak rajta
Sajnos...
End of the story
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

kavics13 írta:
kriszti92 írta:
kavics13 írta:Bevezették a google captchát a linkeknél, így kétféle közül választhatsz
A google a jobb, mert csak be kell kattintani, hogy nem vagy robot, mint a bejelentkezésnél.
Itt tudjátok átállítani: My Account --> Account Data
Szia
Az hogy lehetséges hogy neked csak bele kell kattintanod és kész? Én most próbáltam ki a google-s változatot és mikor belekattintok a négyzetbe, betölt alatta egy ablakot ahova 2 szót is be kell írnom, ellenőrzésre kattintok és ezután lesz zöld pipa. És minden egyes hirdetésnél ezt kell csinálnom, úgyhogy visszaváltottam az előzőre, oda legalább csak 1 szót kell beírni. A bejelentkezéskor is ez van, nincs rögtön pipálva, de nem is szoktam kijelentkezni, néha magától léptet ki.
Amikor írtam, még úgy volt
Azóta változtattak rajta
Sajnos...
Értem, már azt hittem csak engem szivat. :) De nem tudom miért vezették ezt be, nyilvánvalóan senki se fogja használni, ha mindig többet kell írni. Remélem nem azért csinálták, hogy kiiktatják a régit és csak ez marad.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma szinte mindenki sok hirdetést kapott. 240 millió megtekintés halmozódott fel, erre hamarabb is lehetett volna gondolni...
A szűrőn majd valamikor változtatnak, nem kell minden egyes alkalommal fizetni, ha valaki új értéket állítana be.
Plusz az Admin említette, hogy majd a napi 50 darab $0.0005 plusz 50 darab $0.0001-s hirdetés előbb-utóbb alap lesz (egy óra munka $0.035-ért, az komoly, füstölni fog a recycle gomb rendesen).
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

kriszti92 írta:
stevenke1234 írta:Nekem most jelen pillanatban azt játsza, hogy maradt egy darab 0.001-es és amikor megcsinálom kapok egy újat, de ezt már harmincszor megcsináltam :D
doqxstudio: de szerinted lehetséges így regisztrálni? Hol lehet sikeresen toborozni? Milyen lehetőségek vannak egyébként?
Szia
Hiába van 2 gépetek, az ip cím a lényeg. Ha mindkét gépnek ugyanaz az ip-je, akkor nem regisztrálhat. Minden ptc oldal 1 regisztrációt engedélyez, néha akad kivétel, de szerintem a paidverts nem engedi, de a szabályzatában biztos le van írva. Az se jó megoldás, ha beregisztrál valaki másnak a gépéről és utána otthonról kattint, mert a napi kattintásoknál szintén nem engednek 1 ip-ről 2 profil kattintását. Ha két szolgáltatótok lenne, pl. mobilnet a másik géphez, akkor tudná csinálni, és így szerintem regisztrálhatna is alád, csak nyisson magának paypal fiókot vagy amit akar használni, hogy az se legyen egyforma.
Szerintem lehet. Az ip cím úgysem lesz ugyan az, mert egy hálózatban a router 1 címet csak egyszer fog kiosztani. Én néha suliban is szoktam kattolni az oldalt és az osztályból már 4-en regisztráltak alám ugyan abból a teremből és minden gép egy hálózaton van.
De azért előtte kérdezd meg az admint! Biztos ami biztos! :)
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Mai nap végre normálisabb a leosztás :D
32 ads, totalling $4.26 in value
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

wander írta:
kriszti92 írta:
stevenke1234 írta:Nekem most jelen pillanatban azt játsza, hogy maradt egy darab 0.001-es és amikor megcsinálom kapok egy újat, de ezt már harmincszor megcsináltam :D
doqxstudio: de szerinted lehetséges így regisztrálni? Hol lehet sikeresen toborozni? Milyen lehetőségek vannak egyébként?
Szia
Hiába van 2 gépetek, az ip cím a lényeg. Ha mindkét gépnek ugyanaz az ip-je, akkor nem regisztrálhat. Minden ptc oldal 1 regisztrációt engedélyez, néha akad kivétel, de szerintem a paidverts nem engedi, de a szabályzatában biztos le van írva. Az se jó megoldás, ha beregisztrál valaki másnak a gépéről és utána otthonról kattint, mert a napi kattintásoknál szintén nem engednek 1 ip-ről 2 profil kattintását. Ha két szolgáltatótok lenne, pl. mobilnet a másik géphez, akkor tudná csinálni, és így szerintem regisztrálhatna is alád, csak nyisson magának paypal fiókot vagy amit akar használni, hogy az se legyen egyforma.
Szerintem lehet. Az ip cím úgysem lesz ugyan az, mert egy hálózatban a router 1 címet csak egyszer fog kiosztani. Én néha suliban is szoktam kattolni az oldalt és az osztályból már 4-en regisztráltak alám ugyan abból a teremből és minden gép egy hálózaton van.
De azért előtte kérdezd meg az admint! Biztos ami biztos! :)
Nálunk is routerrel van megosztva a net és tök egyforma a két gép ip címe. Ha náluk különböző, akkor rendben van, én is azt írtam, ha egyforma, akkor nem lehet. A sulik meg használhatnak vagy használnak is proxyt, amit tilt az oldal szabályzata. Szinte mindegyik ptc oldalon le is van írva konkrétan, hogy nyilvános hálózatról, suliból, net kávézóból nem lehet használni. Mindenki dönt ahogy akar, de szerintem nem éri meg kockáztatni.
Íme néhány mondat a paidverts szabályzatából:
13. ACCOUNT ABUSE
Multiple registrations shall be grounds for immediate termination of all involved accounts. Registering multiple accounts from the same IP address or from the same computer also constitutes fraud. Any use of Internet bots, also known as web robots or simply bots would be ground for immediate termination of your PaidVerts account. Bots are software applications that run automated tasks over the internet.

PaidVerts does not allow the use of anonymizer or proxy servers to access our system. PaidVerts can at its own discretion block any member who knowingly accesses our system with an anonymizing, VPN or proxy server. We can and will suspend any account found to violate this policy. All funds in your PaidVerts account are immediately forfeited if your account is suspended for violating this policy.
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Jo hirek :D A recycle upgrade bugjat megoldottak es mostmar rendesen osztogatja :DD


Kép


Az ad filtert annyira allithatod amennyire akarod ha mar egyszer megvetted 10$-ert :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jelenleg 339 BAP a legolcsóbb ár 1 db részvényért, de reggel még 329 volt. mennyiért is vettük? :? :clap:
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Sokan sokat buktak ezen...
Aki türelmes volt, az még most nyerhet is.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nekem még 127db részvényem van, akkor még várok, megy ez feljebb is,már az értéke.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Ray81 írta:Sokan sokat buktak ezen...
Aki türelmes volt, az még most nyerhet is.
ez mindennel így van, valakinek fizetnie kell, a türelem megtérül! ez nem a Duke Nukem, h először lövök, aztán gondolkodok, hanem fordítva.
mit is írtam anno, amiért le lettem hurrogva?
doqxstudio írta:a teendők:
1. ne pánikolj!
2. ne add el a részvényeidet azonnal áron alul (, esetleg vegyél egy keveset, ha futi rá)!
3. amint lehet (január 1-én), vegyél Bulk Ads-ot!
4. kattolj, toborozz tovább!
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

doqxstudio írta:
Ray81 írta:Sokan sokat buktak ezen...
Aki türelmes volt, az még most nyerhet is.
ez mindennel így van, valakinek fizetnie kell, a türelem megtérül! ez nem a Duke Nukem, h először lövök, aztán gondolkodok, hanem fordítva.
mit is írtam anno, amiért le lettem hurrogva?
doqxstudio írta:a teendők:
1. ne pánikolj!
2. ne add el a részvényeidet azonnal áron alul (, esetleg vegyél egy keveset, ha futi rá)!
3. amint lehet (január 1-én), vegyél Bulk Ads-ot!
4. kattolj, toborozz tovább!
Akkor te komoly látnoki képességekkel rendelkezhetsz :D
Ugyanis a helyzet nagyon nem úgy nézett ki hogy itt bárki is jól fog járni(JO-n kívül)...
Részben megfogadtam a tanácsod, az arany-középutat választva kb ugyanott vagyok mint dec31én.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én 7. csoportból a 8.ba tértem vissza az imént. Ez volt a célom, tovább nem megyek, elégedett vagyok. Jövő héten szeretnék kikérni végre.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem vagyok látnok, csak tapasztalt és türelmes. ;)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ray81 írta: Ugyanis a helyzet nagyon nem úgy nézett ki hogy itt bárki is jól fog járni(JO-n kívül)...
Ha nem mennének fel a részvény árak, akkor a következő debt swap-ot "lázadás" követné. A részvény árak viszont csak úgy mennek fel, ha
a, sokan sok külső pénzt pumpálnak bele a rendszerbe
b, sokan bukják el a korábbi befektetésüket (vagy legalábbis egy jó részét), illetve nem férnek hozzá (*lásd lentebb)

Jelenleg 380 millió* részvény van a piacon, és egy részvény ára most 10 cent. Lehet számolgatni, hogy mennyi dollár kellene, hogy mindenki a pénzénél legyen. :innocent:

A BAP nullázás lényege, hogy a tagok pénzét részvénybe teszik, aminek a pénzért történő teljes kivétele a rendszerből egyszerűen nem lehetséges*. A mostani kifizetéseket pedig az új befektetések fedezik, ami tudjuk, hogy mit jelent. Ettől függetlenül a debt swap csak tüneti kezelés, és többszöri nekifutásra simán kifingatja a rendszert, ahogy tette azt a MTV esetében is (amit a társoldal húzott ki ugye a trutyiból). Sok minden múlik azon, hogy a következő időszakban az Admin ígéreteiből mennyi valósul meg, mert beszél itt olyanról, hogy pár év és milliárdos üzlet lesz ebből az egészből, de a jelenlegi valóság az, hogy másfél hónap kellett egy captcha hiba megoldásához (feltételezve, hogy nem szándékos volt). Az idő majd eldönti, én a magam részéről nem sietek, lesz ami lesz.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:jelenleg 339 BAP a legolcsóbb ár 1 db részvényért, de reggel még 329 volt. mennyiért is vettük? :? :clap:
Jelenleg 360 körül van :)
Én kiraktam 380-ért, annyiért már vihetik :D
End of the story
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: jerdei »

most hogy kicsit változott a dolog mire is jó a BAP? kipróbáltam pár belső játékot és 400-ból lett 27k, de nem tudom pontosan mire kéne használni...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jerdei 2015.01.13. 15:48-kor.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: latattila »

jerdei írta:most hogy kicsit változott a dolog mire is jó a BAP? kipróbáltam pár belső játékot és 400-ból lett 27k, de nem tudom pontosan mire kéne használni...
És melyik játék jött be ennyire?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: jerdei »

nah, lett 113k... egyébként a money slot-tal 900-as téten
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: latattila »

jerdei írta:nah, lett 113k... egyébként a money slot-tal 900-as téten
köszi!
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Gyorsan el is adtam 500 share-t :) Még a végén tényleg jól járunk az átváltással?! :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég