Liquidbux - NEM FIZET

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Liquidbux - NEM FIZET

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Bemutatnék egy nekem nagyon szimpatikus kis oldalt.
A fórum tele folyamatos kifizetésekkel. És nem utolsó sorban pár napja én is megkaptam első kifizetéseml!!! :)
Erre az oldalra már régen rátaláltam, csak nem vettem komolyan, és több külföldi munkám miatt elhanyagoltam. Sajnos :(
Az oldal 2014 Augusztusában alakult. Az adminról nem igazán tudok semmit.
Az olvastam, hogy jelenleg az első 20.000 regisztráló Gold tagságot kap ajándékba (jelenleg 16.000 tag van).

- Napi átlag kereset 0.099$ !!!
3db 0.01$, 12db 0.005$ és 9 db 0.001$-os hirdetésekből áll össze (de bizonyos napokon beadhat pár + hirdetést is)
- kifizetési minimum 2 $, de ez minden egyes kikéréssel emelkedik...
Starter Minimum Payout: $2.00, $3.00, $5.00, $7.00, No Limit
Iron and Bronze Minimum Payout: $2,00, $5.00, $7.00, $10.00, No Limit
Goldy, Silver, Gold, Platinum Minimum Payout: $5.00, $7.00, $10.00, $15.00, No Limit
- PayPal, Payza és Perfect Moneyra lehet kifizetést kérni.
- 5 db bérelt ref ---> 1$, 1 db vásárolt ref 1$.
- ref jutalék:
Standard és Ironi tagoknak 50%, Silver 60%, Gold és Platinum tagoknak pedig 100%
- grid és pontrendszer van (1000 pts---> 1$)
- a reklámok folyamatosan futnak, vagyis nicns ad focus.

- Upgrade táblázat:
Screenshot_1.png
Első kifizetésem :)
LiquidBux01.png
LiquidBux01.png (50.88 KiB) Megtekintve 3653 alkalommal
Talán egy kis baj van az oldallal, hogy a többi PTC oldalhoz képest kicsit lassan tölt be pár reklám és amikor már megnézted őket, a pipára is sokszor ki kell várni jó pár mp-t ( bár ez a többi oldal kattintásakor nem igazán zavaró:) )

Ha megtetszett tessék regisztrálni :)

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2015.04.12. 20:00-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux (fizetett)

Hozzászólás Szerző: Laci »

2-3 napja az oldalon karbantartást csináltak, ezért nem volt elérhető vagy csak nagyon akadozva működött jó pár órán át.
Viszont úgy látom hogy sikerült kijavítaniuk az oldal "lassúságát" :)
Az oldal folyamatosan tele friss bizonylatokkal, tehát folyamatosan fizet.
Mai keresetem: 0.109 $ !! :)
(3db 0.01$ és 15db 0.005$ illetve 4db 0.001$ hirdetések)

delej1 -nek köszönöm a regisztrációt :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux (fizetett)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok.
Egy kis kedvcsináló... az oldal továbbra is dübörög :)
A napi kereset továbbra is 0.095$ és 0.100$ között mozog Refek nélkül !
- tegnap 0.097$ volt
- ma reggeli 0.094$ (de ehhez még fog jönni pár mini)
Az oldalon továbbra is számos, rendszeres kifizetés látható :)
Kifizetésre 1-7 napot írt az Admin... az elsőt a 7. napra kaptam meg, a mostanit viszont csak a 8-9. napra. De fizet!! :)

Második :good:
LiquidBux02.png
LiquidBux02.png (50.65 KiB) Megtekintve 3653 alkalommal
Itt tudsz regisztrálni ha érdekel.

http://www.liquidbux.com/?ref=toscanaa13
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2015.04.12. 19:56-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldalon továbbra is folyamatos a kifizetés és egy ismerősöm is a napokban kapta meg a pénzét, illetve én is jó úton vagyok a 3. -5$ kikérési minimumhoz :)
Ma a megszokottnál is több hirdetést adott, 0,126$ értékben :clap:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Igazán nem akarok kötekedni, de megoldható, hogy a bizonylataid alját levágod? Így nem kell annyit görgetni egy sima fehér, üres rész miatt.
Tudom, egyéni szoc. probléma, de engem például zavar, nem tudom mások hogy vannak vele :D A topic szempontjából pedig elegánsabb is :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az oldalnak komoly adóssága van, így az Admin befizetést kér a tagoktól, hogy működőképes maradjon a dolog...

https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphot ... 2628_o.png
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát a hír valósnak bizonyul tegnap már a fórumon is erről beszéltek.
Azt nem tudom, hogy hogy lábal ki ebből az Admin, ha kilábal ebből egyáltalán... :? de az biztos hogy a 3. kikérésemhez 5$-t kell össze kaparnom, és jelenleg 3.5 $ állok. Szóval nem olyan távoli ez, és addigra talán el is dől, hogy mi lesz a továbbiakban.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Addig a Megfigyeltbe raktam, kíváncsian várjuk a végkifejletet :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Máris változás történt az oldalon :!:
Az Admin lépett az "eladósodásra" még pedig úgy, hogy a napi kattintások számát lecsökkentette 7 dbra! így a
napi kereset 0.05$ra esett (3*0.01$ 4* 0.005$)
Ez a lépés igazából lehet hogy hosszú távon még jól is elsülhet, hisz ezzel talán fenntarthatóbb lehet az oldal, és irreális is volt a napi 12-13 cent kereset egy normális PTC oldalon.
Mivel nekem már majd 6$-t fizetett ki az oldal (és nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az oldal sorsa, mert nagyon megszerettem), bátorkodtam feltölteni egy kisebb összeget, amiből béreltem 10 db refet. Egy nap után nagyon jól kattol az összes. Majd meglátjuk hogyan tovább... :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Írnék pár (új) infót az oldalról...
Először is azzal kezdeném hogy a kereset vissza állt 11-12 centre, (az Admin az 1-2 napos lecsökkentett hirdetést azzal magyarázta, hogy ez csak vmiféle teszt volt, arról nem tudni hogy miért, és milyen teszt is).
Az egy aktív refemnek és az RR-imnek köszönhetően elég jól haladok az oldalon, jelenleg 4.85$ állok szóval holnap ki is kérhetem a 3. minimumom ami 5$-t jelent.
Azt örömmel láttam, hogy 2-3 nap szünet után újra belendültek a kifizetések, a tegnapi napon már elég szép számú kifizetés látható. Illetve az is jó lehet, hogy a fórumon semmi olyan panaszt nem látok, ami a nem fizetéssel lenne kapcsolatba :)
De mindezek ellenére persze bennem van még a félsz... de hamarosan kiderül, hogy nekem is fizet-e az oldal:)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Laci írta:De mindezek ellenére persze bennem van még a félsz... de hamarosan kiderül, hogy nekem is fizet-e az oldal:)
Igen, egy kicsi időt még hagyunk, hogy visszanyerje a bizalmat. Továbbra is a Megfigyelt szekcióban lesz.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Jó is hogy írtál Frust. A hetem eléggé "mozgalmas" volt, nem volt időm beírni amikor meg lett volna elfelejtettem.
Szóval a lényeg, hogy maradjon egyenlőre... hisz rájöttem mért is kevesebb a kifizetés mostanában.
A kifizetési min. felemelte az ADmin 10 $ra :unsure:
Ezzel magyarázható mért esett vissza a napi 20-25 kifizetés... Viszont azt nem tudom, hogy a kezdő kifizu is ennyi-e :? De nem hiszem mert láttam 10$ nál jóval kevesebb kifizetést.
most 6$ on állok szóval viszem tovább, illetve ha már vettem 10 refet azok is dolgozzanak csak még :D
Szóval így mér 1 hét biztos míg kiderül kapok-e még pénzt innen.
Az érzésem továbbra is ugyan az mint eddig, hogy fog fizetni (remélem), de majd meglátjuk. Addig meg maradjon itt :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Laci írta:Jó is hogy írtál Frust. A hetem eléggé "mozgalmas" volt, nem volt időm beírni amikor meg lett volna elfelejtettem.
Szóval a lényeg, hogy maradjon egyenlőre... hisz rájöttem mért is kevesebb a kifizetés mostanában.
A kifizetési min. felemelte az ADmin 10 $ra :unsure:
Ezzel magyarázható mért esett vissza a napi 20-25 kifizetés... Viszont azt nem tudom, hogy a kezdő kifizu is ennyi-e :? De nem hiszem mert láttam 10$ nál jóval kevesebb kifizetést.
most 6$ on állok szóval viszem tovább, illetve ha már vettem 10 refet azok is dolgozzanak csak még :D
Szóval így mér 1 hét biztos míg kiderül kapok-e még pénzt innen.
Az érzésem továbbra is ugyan az mint eddig, hogy fog fizetni (remélem), de majd meglátjuk. Addig meg maradjon itt :)
Kikérted? Kifizetett?
A fórumot kívülről nem látom, te mit látsz? Mert a Proof listán vannak új kifizetések.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát Az a helyzet, hogy az Admin vissza vett a keresetből. Illetve az a 3 refem is régen leállt akik voltak, szóval lassabban haladós kicsit már az oldal. De 7 $ környékén tartok. Igazából panasz nem nagyon van még, kifizetéseket és in látok jó párat. De a kifizum még odébb lesz sajnos :/
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Proof lista szerint 10 napja nem fizetett. Kicsit előrébb tekertem, 10 nap szünet nem nagyon volt jellemző eddig.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát sajnos nem. Sőt!!! Ahogy láttam több panasza sem válaszolt az Admin (ez sem volt jellemző eddig, hogy ne válaszoljon), Nem tudom mi lehet még az oldalból 8$ tartok szóval nem hiányzik sok a 10$-hez. De ezzel a lecsökkent napi keresettel... mégis sok idő még ez a 2$, főleg hogy a bérelt refjeim is lejártak tegnap este. És ezzel a fizetési bizonytalansággal és gonddal lehet hogy kuka az oldal :unsure:
Kár lenne/Kár érte :rofl:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Liquidbux -Másodszor is fizetett-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát sajnos azt kell hogy mondjam hogy az oldalnak vége. Legalábbis nekem. Hiába van 7.5 $ és már "csak" 2.5 hiányzik... de ezzel a napi keresettel jelenleg 80-90 nap lenne mire elérném a 10$. A refjeim is lejártak. A fórumon egyre többen jelentik ki, hogy Scam, és a meglepő hogy erre az Admin semmit nem reagál (pedig régen mindenre válaszolt).
ezek problémák miatt sztem nyugodtan mehet a csalók közé már.
Sajnálom az oldalt, mert az egyik kedvencem volt :rofl:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég