Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

radeway írta:Ekkora bajok vannak a biztonsággal már most? Aki nem tudja használni a már eddig többször használt secondary passwordját, az azt jelenti hogy feltörték neki a EA accountját?
Nem!!!!Az EA biztonságos!!!!A baj a felhasználokkal van!Patrasz gondolom google-lal fordított ami nem a legjobb de azért köszönet jár Neki!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

ez volt a monitor ötletem az itt lévő közösségnek de érdeklődés hiánya miatt töröltem...XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ineedadollar 2011.06.02. 16:04-kor.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Kicsit meg is előzte a kérdésemet ez a levél,mert írja terveznek több fajta fizetési módot,ami szerintem frankó lenne.Mondjuk lehet írtátok csak nem voltam figyelmes,hogy mekkora összegig van az alertpaynek a 30 napos pénzvisszafizetési garanciája? Ez nagyon jó amúgy de valljuk be kurva drága az alertpay 0,5+2,5% költsége amikor például a Moneybookersznél bármennyit küldesz házon belül vagy msáhova 0,5 eurót vesz le ha 10.000 eurót küldesz akkor is,ez lenne a normális és kártya is van hozzá ami nem mindegy.Tehát ha sarkosítunk elég szar az Alert de a pénz visszafizetés miatt azért megfontolandó a többi befizetési módot ami az EA van nem ismerem,gondolom nem mindegy mennyi az annyi nagyobb tételek esetén nagyon nem mindegy.

PS: lehetne a tagoknak amikor lejárt a kifizetésük hogy bemásolnák hogy megkapták a dellát,ez biztos bizalom növelő lenne,bár van itt is visszakeresve rengeteg.Igaz ha a sajátodat megmutatod,kinyomtatod és lebaszodd a haver elé akkor csak elhiszi hogy nem akardod átbaszni etc etc.

Tényleg lehet olyant kérdezni ki mióta csinálja ki a legrégebbi szaki itt annak azért van súlya nem?:)
momentán
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.01. 10:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: momentán »

Momentán én vagyok az, aki egyszer már használtam a másodlagos jelszót, másodszor már nem tudtam. DE! Úgy gondolom, pánikra semmi ok, a számlámat nem törték fel, ott parkol a pénzem, sőt, közben regizett egy srác alám, az ő ref-je is azonnal megjelent a számlámon. Nem nyúlták le! Ez a másodlagos jelszó egyéni szocprobléma, remélem hamarosan megoldódik.

Üdv Mindenkinek, Hajrá!
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja vagyok Elite Alliance-n és eddig hál'istenek nem volt semmi gond. Viszont 1 hete nem tudom a másodlagos jelszómat használni.
Viszont amit írtak nem értek teljesen egyet.
Lehet, hogy az EA biztonságos mégis megtörtént. Az viszont kicsit sántít számomra, hogy még ők vannak felháborodva, hogy van ez a probléma.
És nagy kegyesen közlik, hogy igen segítenek bár nem lenne kötelességük. Szerintem meg sok ártatlan ember szív valakik hülyesége miatt.
Köztük én is. Többször írtam nekik és válaszra se méltattak. Azért a Support-tal vannak gondok!!! Írták, hogy sok türelmetlen van. Persze ha nem válaszolnak és nem adnak infot akkor ideges lesz az ember. Úgyhogy ebből a szempontból nincs igazuk. Ha azt írják, hogy 24 órán belül fel veszik a kapcsolatot akkor tegyék is meg.
Főleg nekem is ki kellett volna pénzt mert be kellett volna fizetnem valamit. Remélem sikerül a héten megoldaniuk.

Egyébként korrekt cégnek tűnik.

Üdv.
Gyula
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

******** 2 hete vagyok kb bent,nekem még nem volt iylen gondom,de úgy látom fel kell erre is készülni:( vagy ez csak egyedi pár eset hogy nem jó a másodlagos jelszó?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.06.01. 18:29-kor.
Ok: Kérlek ne káromkodj a fórumon!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

face-en azért vannak elég türelmetlen tagok..volt aki pénteken kérte ki a pénzét és csak 7főn kapta meg de 1 lavinát indított el..nekem jó a jelszavam..most megnézem azért..ja!jó!XD
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

ineedadollar írta:face-en azért vannak elég türelmetlen tagok..volt aki pénteken kérte ki a pénzét és csak 7főn kapta meg de 1 lavinát indított el..nekem jó a jelszavam..most megnézem azért..ja!jó!XD

Jaja, fészen néztem énis, van egy két bumburnyák, akik télleg tök fölöslegesen hisztiznek, és szerintem Alex ezekre értette, hogy le kéne kicsit csillapodniuk. Kicsit nekem az az érzésem, hogy az EA netes kapacitása, az egész megszervezettsége még igen csak gyerekcipőben jár... Az lenne a legjobb , ha most zárttá válnának, és majd csak egy idő után nyitnának ujra, mikor már tényleg meg van hozzá a megfelelő infrastruktúrájuk működtetni az egészet
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

szerintem megvan csak az emberük kevés a melóra..én ha jó angolos lennék a forumra csatlakoztam volna segíteni Nekik de sajna nem vagyok.;D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos itt az újabb immár 10.kikérés eredménye! 21 óra múlva küldte!

Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

csak úgy érdekelne akiknek nem stimm most a másodlagos jelszó
kb mekkora összegről van szó melyet így nem lehet kivenni.
nekem 9 napon belül 2x jött már 300USD közeli és most nyilván feletti összeg.
7.re várom az 523USD met ami 1 hónaposra lett betéve.
Ha nincs vészkeltés még visszanyomom ezeket

egyik előttem szóló nak tényleg van igaztartalma,
hogy még ők vannak felháborodva a másodlagos jelszó gondokkal...... stb stb
vagy lehet a fordítás nem lett volna elég finomra sikerült.
Nyílván kicsi a stábjuk mert az idő csak tellik mire valaki észreveszi, hogy válaszoltak stb
Ha kicsi a stáb lehet takarékosak ha nagy a stáb akkor lehet nem lennének ilyen hozamok.
Gondoljuk meg mi a jobb

Ötlet
ha valaki betenne EA ba de a másodlagos jelszógondja van
ha átküldi egy másik itteni tag (kinek nincs ilyen gondja) számlájára lekötni
majd lejárta után megint lehet tranzakciózni ezzel nem lenne időveszteség.
Én bevállalok ilyen segítséget az én és nejem EA ja is működik
és pénzügyekben megbízható vagyok de alertnél PROsak vagyunk számolni kell a levonással
Ha érdekel plussmunka@gmail.com on jelezz
a solid trustot megnéztem ott is repkednek a százalékok meg fix is van
momentán
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.01. 10:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: momentán »

Momentán 55 dodicsek szorult be. Nem is ez volna a baj, hanem, hogy (ha nem olvasnék néha fórumokat, azt gondolnám )síri csend van, nem válaszolnak személyesen, hanem gépi úton küldenek egy "support ticket"-et, amit sehová nem lehet beírni, semmit nem lehet csinálni vele, a napok meg mennek...várok...(ha nem olvasnék néha fórumokat, azóta lehet, én is anyáznék...)
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Nekem semmi gondom nincs az Elitével:)
Ma reggel megjött a pénzem is gond nélkül!!!
És úgy ahogy kell vissza is raktam!!!
Kép

A másodlagos jelszóhoz én csak annyit fűznék hozzá mivel azt regisztrációkor kell megadni én úgy gondolom ,hogy mindenki gondolhatta volna ,hogy esetleg egyszer szükség lehet rá még ha nem is tudta ,hogy a pénz kikéréshez is kell majd...Akkor a netbankos biztonsági kérdéseket sem írta fel senki magának?Mert ugye ott meg azokra kell válaszolni ha gond van a számlával vagy a jelszóval...
Tanulság
Mindig minden körülmények között jegyezzünk fel minden jelszót még ha másodlagos akkor is és akkor nem lesz gond!!!!
Szép napot mindenkinek!!!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

gabesz
a másodlagos jelszóval nem az van hogy elfelejtette ennyi ember

hanem ha ugyanazt írja be amit regisztrációkor megadott akkor nem fogadja el

ebben a helyzetben te se lennél holt nyugodt
én se szeretnék ilyen helyzetbe lenni hogy kivenni oneász
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

nem azzal van bajuk hogy másodlagos jelszót kérnek hanem hogy több ticketet küldenek a felshasználok ugyan azon problémájukról plussz a forumokon is ezzel zaklatják Őket.értem én hogy pénzt raktak be és azt kivennék de a jelszó amit megadnak reginél az magától nem változik meg(az adatbázis random sérül?ilyet még nem láttam pedig programozgatok én is)!kis és nagy betűk is számítanak és reginél is el lehet írni 2x is..mind1!akinek jó a 2. jelszava az hamarosan kap újat és akiknek nem azok is.az új belépők meg kapnak plusz 1 biztonsági kérdés megadást reginél.várjunk már türelemmel ha lehet!akinek nem tetszik az ne fektessen be és lehet menni máshova ahol valszeg kidobja a pénzét......Amúgy a preferences(saját adatok) menüben le lehet tesztelni kinek jó és kinek nem ha modosít pl 1 címet vagy telszámot.

a monitor ötletem nem mozgatott meg senkit itt így marad saját használatra és törlöm innen ha tudom..XD
sok pénzt mindenkinek sok-sok évig!én gazdag leszek azt tudom!XD
ls600h
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2010.07.03. 08:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ls600h »

Helló Emberek!
Az Elite Alliance fórumára csak én nem tudok belépni(soha)vagy ti sem?
Private forum a neve,de ha én nem tudok tagként belépni,akkor ki?
Ha van valami más fórum amin vannak kifizetések,vagy hasznos infók akkor kérek egy linket.
Köszi!!
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

A fórumra én se tudtam még belépni...

Más: Észrevettem, hogy ha lejár egy befektetésem időtartama, akkor olyan lehetőséget is felkinál, hogy a pénzt vissza tudom forgatni az e Walletba. Több helyen viszont olvastam, hogy az oldalon nem lehet ujra befektetni, először ki kell kérni mondjuk AlertPayre, majd onnan kezdeni előlről a procedúrát. Úgyis működik, ha csak a belső számlára kérem ki a pénzt? Ergo akkor nem kell Alert Payre állandoan ki be tenni ( ami mellesleg 2,5% +0,25$ a kivétel, Pro accountnál) Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban? Köszönöm előre is a válaszokat, és ha szabad ilyet tennem, hadd "dícsérjem" meg az összes itt fórumozót, tök jó fejek vagytok, hogy mindig minden ügyben segítőkészek vagytok a másikkal szemben.. Ritka az ilyen, gratula! :)
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

igen vissza lehet forgatni már többször megtettem az hogy azt olvasod valószínűleg azért van úgy írva mert ha kiveszed és beteszed újra akkor aki alá regiztél megkapja újra a 10%-ot így viszont már nem, szóval bátran forgasd vissza
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

így van!ezt csak a pénzhajhászok terjesztik..én is forgatom vissza.aztán aki alá regisztem majd kap 1 nagyobb összeget amikor kikérem és berakom újra a sok kamattal növelt kis tőkémet.XD én hosszútávra tervezek.;) a facebookot ajánlom csak annyit tennék hozzá hogy sok ott a buta ember de raknak ki bizonylatokat.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én is visszaforgatok egy bizonyos tőkét, a kamatot pedig kiszedem.
Ez egy nagyon jó üzlet, kár a negatív reklámért.
Nekem már bőven visszajött az az összeg amit először befektettem, én már plusz pénzt veszek ki.
Kép
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

én megértem a félelmüket csak a türelmetlenséget nem..:) amúgy fél éves az EA(azaz több)!:tapsol:
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

Dear Members, We are upgrading server software and testing our new password recovery system, everything should be working fine shortly. We apologize for the inconvenience.

frissítik a servert és tesztelik a jelszó potló rendszert.rövidesen minden megfelelően fog működni.elnézést kérnek a kellemetlenségért..
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Biztos Én vagyok a hülye,de szerintem butaság csak úgy vissazforgatni a lét anélkül hogy kivennénk alertra mert úgy elveszik a ref ami 10%:) ami nem kevés pénz nem tudom ki hogy regélt nyílván haver ismerős stb mondta ez esetben pénzkidobás ez még ha beleszámoljuk a alert 0,5%+2,5% jutalékát,ez olyen mintha megszopatná saját magát ez ember,de lehet hogy Én látom rosszul:) az is biztos alertnél szarabb kevés dolog van,de ha valaki egyszer megválaszolja azt hogy mekkora összegig adja meg a 30 napos pénz visszafizetési garanciát azt meg hívom annyi sörre ammenyit megbír inni,persze ha Budapesti srác:)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

facebook linket tud valaki adni megnézném a sok fogyit miket írnak:)
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

http://www.facebook.com/elitewealth van mit.a frissítésre is ráparázott pár muki..XD
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

borcsok1 írta:Biztos Én vagyok a hülye,de szerintem butaság csak úgy vissazforgatni a lét anélkül hogy kivennénk alertra mert úgy elveszik a ref ami 10%:) ami nem kevés pénz nem tudom ki hogy regélt nyílván haver ismerős stb mondta ez esetben pénzkidobás ez még ha beleszámoljuk a alert 0,5%+2,5% jutalékát,ez olyen mintha megszopatná saját magát ez ember,de lehet hogy Én látom rosszul:) az is biztos alertnél szarabb kevés dolog van,de ha valaki egyszer megválaszolja azt hogy mekkora összegig adja meg a 30 napos pénz visszafizetési garanciát azt meg hívom annyi sörre ammenyit megbír inni,persze ha Budapesti srác:)
nem vagy hülye!mindenki maga választja meg hogy csinálja.ok hogy pl haver nyer 10%-ot de én bukok 3at.én azt csinálom hogy aki alám regel annak visszaadok 5%-ot a befzetései után.az a baj hogy nincs alattam senki(van 3 ember aki regizett de pénzt még nem rakott be).XD
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Okés dollár tesó,persze így is lehet de Te is érzed hogy van ennél jobb megoldás,de isten őrizz hogy osszam az észt amikor csak nem rég léptem be:)
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

update után nézzétek meg hogy a számlátok címe az e amit beállítottatok mert pár usert hacker támadás ért.nem az oldalt támadták hanem a felhasználok voltak hanyagok!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

borcsok1 írta:Okés dollár tesó,persze így is lehet de Te is érzed hogy van ennél jobb megoldás,de isten őrizz hogy osszam az észt amikor csak nem rég léptem be:)
ha nekem visszaoszt 3%-ot aki alá regeltem akkor kiveszem lejárat után de amúgy csak havonta vagy 2 havonta fogom.én pl csak havi lekötéseket csinálok most.kevés pénz van bent most nekem az is már nyereség és nem látom értelmét az 1 vagy 2 hetes lekötésnek..
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

az is érdekes hogy szerintem aki ezt csinálja az kéne hogy az első legyen hogy csinál egy fasza excellt megnézi 1,2 hétre 1,2 hónapra mennyit hozz jutalék nélkül és különböző % jutalékokkal ,parolizva,stb stbpersze levomva belőe a költségeket így nem baszunk el csomó pénzt azért mert a sokkal kevesebbet hozó lekötést válassztunk,olyanokról már nem is beszélve hogy ha ezeket számoljuk bele kell kalkulálni az alertpay kifizetés hosszuságát,mert kurvára nem mindegy hogy a 8.nap reggelén kikért pénzt hány nap múlva tudod újra lekötni,mert így változik a ciklus is 8 nap vagy 10 nap nem mindegy mert így ha tíz napot nézzünk csak 3-szor tudjuk a heti cuccost megrakni pedig ugye ránézésre mindenki 4-el számolna stb stb,de gondolom evvel nem mondtam újat:)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég