Trafficmonsoon 100% refjutalék

diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

idlig írta:Csak kíváncsiságból, nem tervezem amúgy a dolgot. Akinek van részvénye: mennyi idő alatt fut ki?
55 nap
napi 2%
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Volt erről még a fórum elején egy jó írás, ez:
Tegyük fel valaki Paypal-ról akar vásárolni $50-es AdPack-ot.
A vásárlásnál vannak költségek: Paypal vásárlási díj: (3.90% + $0.3)/0.96
$50.00 + ($50.00 / 100% * 3.90% + $0.3) / 0.96 = $52.34

Ezt meg is mutatja a rendszer korrekten. Tehát egy AdPack vásárlás igazából $52.34-ba kerül.

Ezután ha Paypal-ra akarod kikérni az összegyűlt $55-öt, akkor a kifizetésnél is van 2%-os levonás.
Így kapni fogsz a Paypal számládra ($55-2% díj) $53.9-et.

Mennyi a tényleges profit?
Befizetési díj: -$2.34
Kifizetési díj: -$1.1
Befektetett pénz: $50
Profit: $1.56

Nem tudom mennyi a napi százalék, de egy fórumon olvastam, hogy 2% körül van. Ha ezzel számolunk akkor is 50 nap kell, míg kigyűlik a $55. Vagyis 50 nap alatt lesz $1.56-os profit, ami napokra leosztva $0.03 napi kereset.

Persze belső egyenlegből történő vásárlásnál már más a helyzet, mivel így kikerül a befizetési díj.
Így számolva pedig $3.9-es profitunk lesz.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Nálam meg olyan van, hogy beléptem a withdrawal hystoriba teljesen véletlen, és ott lenyitottam a status: pendinget, ekkor jött a meglepi, van egy 27 Jul 2015 07:24 $11.27Pending, ilyenkor mi van? Írtam supportnak de eddig semmi.
Ami érdekes hogy egy tagnál néztük és ott láttam hogy neki van egy pending ami más időpont de hasonlóan régi, mondta hogy levelezett velük de válasz nem jött, na ezért néztem meg én is, nálatok van ilyesmi, mit lehet tenni? a proci jól van beállítva, mert elötte és utánna is van kifizum hibátlanul. köszi
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

wander írta:https://www.youtube.com/watch?v=qTI3wU5KA-U
17:52-ig tekerjetek el. :)
Na akkor igazán kifizethetné a függő 10 dolcsimat, 3 hete levelezünk.........
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: jerdei »

nálatok mennyi a napi klikkeléssel a kereset? nekem a beharangozott 10 cent nem jön össze, olyan 7-8 cent között hoz naponta, mér 6. napja... egyébként nektek rendesen működik? engem 2-3 percenként kidobál és újra meg újra be kell logolnom, ez baromi idegesítő..
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem tudom, ki ígért napi 10 centet, de a hirdetések mennyiségének ingadozása normális egy olyan oldalon, ahol valódi hirdetők vannak.
engem is kidobál mostanában és gyakran 5 próbálkozás után sem enged be. tovább nem szoktam kísérletezni.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

A technikai hibák néha előfordulnak, ilyenkor rá kell hagyni, aztán később ránézni megint. Félretettem az Admin iránti véleményemet, így kicsit én is komolyabban belekezdtem az utóbbi időben (maga a koncepció tetszik, igaz, hogy vannak benne csúsztatások, és amúgy is elegem lett a Paidverts koppintásokból meg a kankó profitmegosztó oldalakból (egyedül a PowerAdCash-en vagyok még aktív). Az biztos, hogy a sima keresetre nem lehet panasz, akkor se, ha nincs meg a napi 10 cent (így is röhejesen nagy a direkt jutalékot is figyelembe véve).
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Fealar »

nekem nincs direktem, se ad packom, de így is a napikból kiszedtem már 15 dollárt :)
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

Rég nem raktam fel bizonylatot mivel folyton visszaforgatok adpackokba ami nagyon jól hoz most ki kértem belőle egy kicsit ami továbbra is instant megérkezett.
Kép

köszönöm ha alám regelsz : https://trafficmonsoon.com/?ref=diebeni
:)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Mennyi AdPack-od van jelenleg? Én most mertem elkezdeni vásárolgatni, így 1 év stabil működés után. :D
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

Admin írta:Mennyi AdPack-od van jelenleg? Én most mertem elkezdeni vásárolgatni, így 1 év stabil működés után. :D
1 ről indultam most 16 active :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Mi történik? a free tagoknál eltünt a fizetési proci, azoknál akiknél nem a paypal volt beállítva, és nem is lehet beállítani semmit. :?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

pimmi írta:Mi történik? a free tagoknál eltünt a fizetési proci, azoknál akiknél nem a paypal volt beállítva, és nem is lehet beállítani semmit. :?
Eddig se lehetett beállítani semmit. Vásárolni kell valamit (akármekkora értékben), ekkor adja hozzá a profilodhoz az email címet. Payza-ra pedig csak akkor fizet, ha onnan volt valamilyen befizetés (szintén akármekkora értékben).
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

idlig írta:
pimmi írta:Mi történik? a free tagoknál eltünt a fizetési proci, azoknál akiknél nem a paypal volt beállítva, és nem is lehet beállítani semmit. :?
Eddig se lehetett beállítani semmit. Vásárolni kell valamit (akármekkora értékben), ekkor adja hozzá a profilodhoz az email címet. Payza-ra pedig csak akkor fizet, ha onnan volt valamilyen befizetés (szintén akármekkora értékben).
Nekem be volt állítva az stp, még az elején azt állítottam be, semmilyen befizetés nem kellett, kb 7 hónapja kérek ki oda, de eltünt, és beállítani nem lehet semmit, de nem csak nekem tünt el.
ekkor adja hozzá a profilodhoz az email címet
nem email címről hanem bankról van szó
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

valami gáz van, facebook csoport:
https://www.facebook.com/groups/7822875 ... 1/?fref=ts
"Nekem STP volt eredetileg feltöltve és az "tűnt" el. Erre fizetett eddig rendesen. Ha nem válaszolnak, akkor felesleges csinálni tovább ?"

Lehet bevezetik ami a risingben van, free csak paypalra vehet ki, és ha csomagot vesz akkor kérhet ki oda ahonnan a csomagot vette.
Egy reffem free, paypalra kért eddig, befizetett egy dolcsit hogy procit vált stp -re, de csak a paypalt adja neki most is.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

David Barker
21 órája
Ugyanez a szabály vonatkozik a STP most, ahogyan azt a Payza. Ahhoz, hogy használni STP vagy Payza számára visszavonja először meg kell, hogy a vásárlás a processzor akkor lesz lehetőség az visszavonására.
Szóval simán szó nélkül törölték a procikat amire sokszor kikértünk már, azért egy mail jó lett volna....... mostmár csak azt nem tudom miért nem váltott a reffemnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Payza és PayPal esetében is emailt adsz meg (STP-t nem használok).

Ennyi van írva a kikérésnél: "Withdrawing with Payza is only available to those who have used it to make a purchase.
You'll only be able to withdraw using processor information entered at sign-up, or to processor accounts used when making a purchase."

Vagyis amit írtam, meg itt a topikban is szó volt már róla korábban. STP-nél nem tudom mi a helyzet, illetve annyi, hogy az Admin STP és Payza estében alig tart pénzt a számláján (Payza-nál volt már, hogy átmenetileg nem lehetett rá kikérni, de ezzel most gondok is vannak ugye, bár ez csak az amerikai felhasználókat érintheti).
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

idlig írta:Payza és PayPal esetében is emailt adsz meg (STP-t nem használok).

Ennyi van írva a kikérésnél: "Withdrawing with Payza is only available to those who have used it to make a purchase.
You'll only be able to withdraw using processor information entered at sign-up, or to processor accounts used when making a purchase."

Vagyis amit írtam, meg itt a topikban is szó volt már róla korábban. STP-nél nem tudom mi a helyzet, illetve annyi, hogy az Admin STP és Payza estében alig tart pénzt a számláján (Payza-nál volt már, hogy átmenetileg nem lehetett rá kikérni, de ezzel most gondok is vannak ugye, bár ez csak az amerikai felhasználókat érintheti).
At volt is írva a payzához, elég régóta, ez ok, de a fentiekre ez még mindig nem ad választ. Az meg amit a payza gondokról irsz, tudtuk, nem midig fizetett oda, de azt nem a proci törlésével tette, mint most amit látni az irodákban.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Így néz ki egy iroda a sok közül, amihez stp volt rendelve a kezdetek óta , számtalan kikéréssel:
Kép

Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Úgy látszik javították a 'kidobálós' hibát és gyorsabbnak is tűnik az oldal. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

A kidobálós hiba szándékos, így csökkentik a szerverek terheltségét. Nem sokat lehet vele kezdeni, vagy szenved valaki vagy pedig vár egy kicsit. Mostanában előfordul, hogy a sima kereset akár a 20-30 centet is eléri, mert hajnal 1 után van a reset és utána még reggel is dobál hirdetéseket (ez azért nem olyan gyakori).

Megmondom az őszintét, nagy matekozás után (talán most ez a legellentmondásosabb oldal, nem véletlen, hogy külföldi fórumokon is folyamatosan vitatkoznak róla) én most kiszedem a pénzemet az oldalból, aztán majd ha ezzel végeztem, akkor meglátom, hogy mi lesz vele. Benne van, hogy még jó ideig gond nélkül működik, de én mindig visszajutok oda, hogy alapvető gondjaim vannak az egésszel (mondjuk a többi profitmegosztós cuccnál még így is nagyságrendekkel okosabb a rendszer).
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Jelenleg nagyon pörög, pedig már több mint 1 éves. Már bánom, hogy nem kezdtem el hamarabb AdPack-okat vásárolni :(
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Friss fizu!

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma direkt figyeltem a hirdetési rendszert: ugye sokszor dobálja az oldal az 1 (30 másodperces) és 2 (60 másodperces) centes hirdetéseket. Az benne a "hatalmas", hogy ezek fenemód gyakran már 15-20 illetve 30-40 másodperc után eltűnnek... :PP
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

trafficmonsoon20151128.jpg
trafficmonsoon20151128.jpg (78.26 KiB) Megtekintve 5336 alkalommal
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

A napi 10reklám csak a share meg a cash linkref jutalékhoz kell?
A saját cash linkhez nem szükséges?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kell a saját pénzes reklámhoz is, bár eleinte nem kellett
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

doqxstudio írta:kell a saját pénzes reklámhoz is, bár eleinte nem kellett
Köszi. Akkor nyomkodom, bár elég szívás ez a 24óránkénti aktivitás. Mindig elfelejtem és kicsúszok belőle..
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Ray81 írta:
doqxstudio írta:kell a saját pénzes reklámhoz is, bár eleinte nem kellett
Köszi. Akkor nyomkodom, bár elég szívás ez a 24óránkénti aktivitás. Mindig elfelejtem és kicsúszok belőle..
ha nincs refed, akkor igazából mindegy. ha van - mint nekem - akkor érdemes egy nap 2x leszörfölni a 10 aktiváló hirdetést (reggel és este), h ne maradj le a refjutalékról!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég