Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

sms-ben nem jön a számládról értesítő,akkor abban benne lesz,vagy az Online bankodban is meg tudod nézni,mert ott is kiírja
ha ezek nincsenek,akkor tényleg meg kell várnod a bankszámla kivonatodat,és azon is rajta lesz
szia,jennys
kjanny
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.06.13. 08:56
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kjanny »

Üdv Eddig csak csendes szemlélője voltam az oldalnak, de most ismét beengedett az EA!




:good:

Üdv kjanny
Üdv
Kjanny
kutyakajesz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.06.30. 18:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kutyakajesz »

jennys írta:sms-ben nem jön a számládról értesítő,akkor abban benne lesz,vagy az Online bankodban is meg tudod nézni,mert ott is kiírja
ha ezek nincsenek,akkor tényleg meg kell várnod a bankszámla kivonatodat,és azon is rajta lesz
szia,jennys
csak elég nekik az a r*hadt bankszámla..>.< kártyát nem tudok mert nem..':D
kutyakajesz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.06.30. 18:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kutyakajesz »

Na hozzáadtam! De ennek értelme?! Nem akarom használni.. Bankszámláról akarok rá utalni akkor ennek van értelme?
hozzáadtam de nem hitelesítettem.. akkormeg.. áhh m1.. nehogymár AP-n bukjam el:O
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

elég utalni egyet az általad megadott bankszámláról, és akkor nem kell semmi más a verifikáláshoz, sőt a hitelkártya hozzáadása is elég önmagában, csak az sms-es verifikálás nem.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Arra gondoltam hogy (24óra alatt nem PCztem)
ha így hétfőtájt vannak kifizetések akkor gyanús
hogy Leonék nem-e hétvégi trükközött sportfogadásból szerzik a nyereséget
márhogy lehet hogy azelőtt némi bukta lehetett de most lehet így próbálják meg visszahozni a visszahozandót.
Ha jó és megbízható a módszerük tőlem lehet csinálják
ha nekünk nem lesz kockázatos

300.000 dollárt kicsengetni 1 hétre egy számláról......
ha működik
fél év múlva nem ennyit kellene nekik ? jóval többet

Most EA részéről minden rossz összejött pár hét alatt
dehogy innentől ........... lassan csak jobb lehet


Verification...
A+B/C mode azt jelenti hogy A mode feltétlen kell B vagy C alternatívként bármelyik önmagában
és Bankba AP re fizettem SMS kód is volt de még hitelkártyáról is nyomtam de már az SMS nél verified lett
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

kutyakajesz írta:
jennys írta:Igen,most már nagyon szigorúan veszik az új Alertpay számláknál a Verifikációt,4szeresen kell megcsinálni,nekem még elég volt csak egy Sim kártya hozzá,de az már 6 évvel ezelőtt volt,most csináltam egy új számlát is az anyukámnak,és már Sms,bankszámla,bankkártya is hozzá van adva,de még egy legalább 40 dolláros feltöltés is kell hozzá,hogy végre Verified legyen ez is,
tehát most már 4szeresen ellenőrzést csinálnak a terrorizmus veszély miatt,így próbálják meg kiszűrni őket,
ezek szerint már az Online számlákat is használják?
Örülök,hogy visszajött az EA,hétfő óta kapott valaki pénzt tőlük?
nekem múlt szerda óta vannak bent,5 darab is,az elsőmnek az ID-je-->>34883
ha jól tudom hétfőn olyan 34000-es ID szám körül álltak meg a kifizetésekkel,tehát már hamarosan az enyémek is jönni fognak :clap:
bankkártya hozzáadásnál csak megkell adni adatokat?: O

Sajnos hamarabb megállt mert nekem 338xx és azt nem kaptam meg. viszont a 334xx-t igen.
Remélem jövő héten az is meg lesz.
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Sziasztok

Valaki tudja e,hogy ami tegnap lejárt befektetés azt ma miért nem irták jóvá és miért aktív befektetésként megy, amikor már a Chas Balance-n kéne lennie?

Zsolesz
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Nekem 23-i kikérésem van 35590 id és még az sem jött ki!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Nem biztos hogy a szerver helyén van az EA pénzügyi kezelése
vagyis nem biztos hogy az ünnepnap rájuk is vonatkozik

1. ha hetente 1x hétfőn akarnak fizetni akkor a júl 4. e ne legyen munkaszüneti napjuk
sőt más hétfői nap se
henyéljenek kedden szerdán csütörtökön de csengetési nap kizárva

ja ha Leonék mindennap olyan országba mennek ahol akkor épp munkaszüneti nap van
akkor ne csodálkozzunk ha csak ezért nem fizetnek mert nem tudnak dolgozni
nem vállalják nehogy valaki feljelentse őket mint nálunk ha az Auchan húsvét hétfőn nyitva lenne
... láttam autót befordulni vásárolni egy ilyen napon,,,,, de aztán látta hogy tök üres az egész környék és megfordult....
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Na még egyszer!!!

Valaki tudja e,hogy ami tegnap lejárt befektetés azt ma miért nem irták jóvá és miért aktív befektetésként megy, amikor már a Chas Balance-n kéne lennie?

Zsolesz
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Vagy valaki járt e így HOPARDUC és rajtam kívül!?!?
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

ha 06.30 án járt volna le és másna reggel 6-8 ig nem jött meg az értesítő
akkor most az ezt követő rendszerbeindítás miatt elképzelhető, hogy nem frissítette
az elmaradt teendőit a rendszerük
HA ez van akkor ez gyerekes
indítják és e kieső idő munkáival kellett volna kezdenie
amatőr hiba lenne ez

kérdés holnap reggel ilyenkor a rendszerük az előző napi kieséseket is elvégzi vagy nem
ezt holnap megtudjuk
nyílván ha folyamatosan megy a rendszer ilyen hiba nincs
de ha értesítési idő alatt áll jöhet a káosz
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

piva_bacsi írta:Vagy valaki járt e így HOPARDUC és rajtam kívül!?!?
Más is járt így, de legalább mailban egy üzenetet küldhetnének, hogy mi a helyzet.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Lassan helyreáll a rendszer. 40 perce kaptam a levelet, hogy lejárt a 30.-i befektetésem. :)
Kép
kjanny
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.06.13. 08:56
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kjanny »

piva_bacsi írta:Na még egyszer!!!

Valaki tudja e,hogy ami tegnap lejárt befektetés azt ma miért nem irták jóvá és miért aktív befektetésként megy, amikor már a Chas Balance-n kéne lennie?

Zsolesz

Szia Zsolesz!
Nekem ma reggel 2 napi lejáratomat könyvelték le egyszerre a ( 30.-01.)

Üdv Kjanny
Üdv
Kjanny
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Sziasztok

Nekem is jóváirták a lóvét. Már ki is utaltam AP-re. Mikor r ki az jó kérdés. Remélem a függetlenség napján kifizetik, vagy ne legyek ilyen optimista!?

Üdv.: Zsolesz

ui: igaz még a 23-i kiutalásom sem jött meg az AP-re. :good:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

De nagy csend van. Bezzeg ha elkezdenének ma is fizetni, mekkora nyüzsgés lenne... :D
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Rendezhetnénk fogadásokat

-Hétfői kifizetés lesz
-Hétfői kifizetés nem lesz
vegyük az odszokat mondjuk 2.7 és 1.44

144% ot fizet ha "Hétfői kifizetés nem lesz"
270% ot fizet ha "Hétfői kifizetés lesz"

Bookmaker kerestetik

Remélem összejön a hétvégi sportfogadási bevétel az EA nak és így nekünk is jut
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Remélem nem az Argentinokra tettek vazze mert akkor baj van,bár ott náluk a major sportok a dívik,azok meg most nyári pihijüket töltik:)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

jani írta:Szerintem nem lesz hetfon kifizetes,bar nagyon varom az ellenkezojet.Ez a 144:270 as arány honnan jott?
Kicsit nezzuk realisan a dolgokat: EA a forexon/is kereskedik,unnep lévén zárva lesz 4-én.Tehat kedden nyit NY-ban 9:30-kor.
Delig,delutan 2-ig megcsinalhatja Leon a lét,aztan kiveszi és fizet.Persze ha a Japan valutaval ugykodik,akkor ez idoben elobb is megtortenhet.
Ugy legyen,AMEN! S még 1 részlet az elite bevetelehez:Profitot akkor lehet elérni a forexen,ha egy országban csod,válság vagy politikai zavargások vannak.Miutan helyre áll a szitu,akkor a leesett valuta visszaugrik a régi értékére es vannak akik nyernek/vannak akik vesztenek a befektetesekkor. Ugy hallottam,h Gorodorszagban voltak gondok a mult heten.Persze a sima hetkoznapokon is ugralnak a devizaarfolyam-arányok.
Ha valaki mást gondol,vagy rosszul látom a dolgokat,nyugodtan cáfoljatok meg-nincs harag.
Ennek ellenére mindenkinek sikeres befektetést kivánok s hogy az Elite fizessen tobb honapon keresztul,idoben szépen,ahogy a csillag megy az égen;ugyanis mindenki azért fektetett be,hogy extra $-okat csinaljon.

Forexnél szerintem nem féltetlen szükséges semmi csak egy hogy eltaláld az irányt mindegy hogy esik vagy emelkedik a lényeg hogy a f..sz jó végén legyél:) ekkora lóvénál már 1 pip elmozdulás is óriási hasznot generál tehát bármikor bármeyik pillanatban lehet keresni való nagyott ennyi tesó:)
sztellina
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.07.03. 10:12
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sztellina »

Sziasztok!

Amint látjátok új vagyok, de az elejétől kezdve olvaslak titeket, és nem bírtam ki, hogy ne regisztráljak, nagyon jó kis csapat vagytok :) Egy kis segítségre lenne szükségem:

1. Ha AP-re akarok utalni akkor a közlemény rovatba Account Number és Bank deposit Code kerül? Annyi félét olvastam, nem akarom elszúrni...

2. Jelenleg Personal Pro not verified vagyok, csak a telefonos hitelesítést csináltam meg, a többit nem tudom, a bankkártyám számát nem fogadja el, 5-össel kezdődik, és az 5-öst rögtön kitörli :(
Járt még így valaki, vagy én csinálok valamit rosszul?

Segítsetek légyszi :(
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

FB-n most már két ember kamu kifizetésről írt.Azért nem semmi lenne így vasárnap ha mégis .... :)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

AP seknek nem valószínű a hétvégi kifizu
mivel a nagy többség AP-s
a többi elenyésző lehet ott elképzelhető még a 30000 ID előtti
Kedd ig várhatunk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.07.03. 12:54-kor.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Nekem működik.
dragcsy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.07.02. 22:14
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: dragcsy »

sziasztok,
az elmúlt pár napban végigolvastam a fórumot (meg még 1000másikat) - úgy nagyjából. van egy komolyabb kérdésem. látom, hogy itt sokan ezt is, és sok más egyéb baromi nagy kamatot adó oldalakat reklámoztok, ajánlotok. namost a kérdés az, hogy ha pl. ez az EA is 3-4 hónapja működik, és itt vannak is olyanok, akik ennyi ideje csinálják, akkor miért csak ilyen 10-30-50$-os kifizetéseitek vannak? ha tényleg működik, akkor írjatok most nekem valami bíztatót, holnap elballagok a bankba, befizetek 200-1000$-t, egy hónap múlva kiveszem, a kamatokkal meg játszom, és nem stresszelem magam hónapokon keresztül, hogy megkapom-e a 10$-ra járó kamatom minden héten... (már bocs:))) vagy tudtok, láttatok már olyat, hogy mondjuk 1000$ felett is fizettek volna ki ? :) (nem csak az EA, bármelyik más cég részéről...) nyílván van kockázat, de ha ez tényleg olyan jó, mint amilyennek itt leírjátok, akkor simán megéri... vagy ti nem mertek így beleugrani, csak a ref-ekre gyúrtok ? :)))))) pl. hóparducnak is olyan szép weboldala van, tele minden jóval, hogy ha csak minden cégénél 10$ kezdő tőkével számolok, meg az elmúlt fél évével, amit erre szánt, akkor már milliomosnak kellene rég legyen, de az iwiw képekből nem ez jön le... :) bocs a bizalmatlanságért, csak szeretnék tiszta és korrekt válaszokat kapni, mindamellett, hogy holnap tényleg beleugrok valószínűleg ebbe az egészbe, túl csábító lehetőség, ahhoz, hogy kihagyjam :) na köszi a sok választ, üdv nektek! :)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

dragcsy írta:sziasztok,
az elmúlt pár napban végigolvastam a fórumot (meg még 1000másikat) - úgy nagyjából. van egy komolyabb kérdésem. látom, hogy itt sokan ezt is, és sok más egyéb baromi nagy kamatot adó oldalakat reklámoztok, ajánlotok. namost a kérdés az, hogy ha pl. ez az EA is 3-4 hónapja működik, és itt vannak is olyanok, akik ennyi ideje csinálják, akkor miért csak ilyen 10-30-50$-os kifizetéseitek vannak? ha tényleg működik, akkor írjatok most nekem valami bíztatót, holnap elballagok a bankba, befizetek 200-1000$-t, egy hónap múlva kiveszem, a kamatokkal meg játszom, és nem stresszelem magam hónapokon keresztül, hogy megkapom-e a 10$-ra járó kamatom minden héten... (már bocs:))) vagy tudtok, láttatok már olyat, hogy mondjuk 1000$ felett is fizettek volna ki ? :) (nem csak az EA, bármelyik más cég részéről...) nyílván van kockázat, de ha ez tényleg olyan jó, mint amilyennek itt leírjátok, akkor simán megéri... vagy ti nem mertek így beleugrani, csak a ref-ekre gyúrtok ? :)))))) pl. hóparducnak is olyan szép weboldala van, tele minden jóval, hogy ha csak minden cégénél 10$ kezdő tőkével számolok, meg az elmúlt fél évével, amit erre szánt, akkor már milliomosnak kellene rég legyen, de az iwiw képekből nem ez jön le... :) bocs a bizalmatlanságért, csak szeretnék tiszta és korrekt válaszokat kapni, mindamellett, hogy holnap tényleg beleugrok valószínűleg ebbe az egészbe, túl csábító lehetőség, ahhoz, hogy kihagyjam :) na köszi a sok választ, üdv nektek! :)
Van benne csízió amit mondasz
védelmemre többszáz dolcsit raktam be 2 hónaposba
nam akarok én se 10$-20$ okkal görcsölni
Valóban ennyi idő alatt közülünk már lehetne milliomos valaki
én későn jöttem
majd ha ott tartok jelzem
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

dragcsy írta:sziasztok,
az elmúlt pár napban végigolvastam a fórumot (meg még 1000másikat) - úgy nagyjából. van egy komolyabb kérdésem. látom, hogy itt sokan ezt is, és sok más egyéb baromi nagy kamatot adó oldalakat reklámoztok, ajánlotok. namost a kérdés az, hogy ha pl. ez az EA is 3-4 hónapja működik, és itt vannak is olyanok, akik ennyi ideje csinálják, akkor miért csak ilyen 10-30-50$-os kifizetéseitek vannak? ha tényleg működik, akkor írjatok most nekem valami bíztatót, holnap elballagok a bankba, befizetek 200-1000$-t, egy hónap múlva kiveszem, a kamatokkal meg játszom, és nem stresszelem magam hónapokon keresztül, hogy megkapom-e a 10$-ra járó kamatom minden héten... (már bocs:))) vagy tudtok, láttatok már olyat, hogy mondjuk 1000$ felett is fizettek volna ki ? :) (nem csak az EA, bármelyik más cég részéről...) nyílván van kockázat, de ha ez tényleg olyan jó, mint amilyennek itt leírjátok, akkor simán megéri... vagy ti nem mertek így beleugrani, csak a ref-ekre gyúrtok ? :)))))) pl. hóparducnak is olyan szép weboldala van, tele minden jóval, hogy ha csak minden cégénél 10$ kezdő tőkével számolok, meg az elmúlt fél évével, amit erre szánt, akkor már milliomosnak kellene rég legyen, de az iwiw képekből nem ez jön le... :) bocs a bizalmatlanságért, csak szeretnék tiszta és korrekt válaszokat kapni, mindamellett, hogy holnap tényleg beleugrok valószínűleg ebbe az egészbe, túl csábító lehetőség, ahhoz, hogy kihagyjam :) na köszi a sok választ, üdv nektek! :)

Na tesó Én vagyok a Te embered,na nem abban az értelembe hogy ***** sokat kerestem,csak abban hogy Én aztán nem ******* kölcsön kértem kb 2e dodót és belevágtam( mondju ******** az agyam ha bebukom mert nem tudom megadni nagyon) pechem volt hogy nem 2 héttel előbb kezdtem mert akkor már egálba lennék,így meg kb 1500 dodóm ketyeg Leon úrnál ha azt megkapom akkor már csak a kamattal folytatom mert kicsit megreccsentett ez a dolog.Vazze ha ezt megtudtam volna novemberben vagy év elején nem is tudom hol tartanék vazze döbbenetes számok jöttek volna ki:( Azóta sajnos veszett fejsze effektus miatt benyomtam egy kevesett a Lucrtivához az is meleg mint a *****,de talán van 2 nagyon jónak tűnő az Earngroups,és a HUSM oda kicsit többett,remélem nem hozom rá az átkot az összesre ahova befizettem vazze,mert akkor nagyon csúnya világ lesz.Én ugye objektíve nem nagyon értek ezekhez de azóta nézegetem próbálom képezni magam ammenyire lehet,mert ahogy az idő igazolja van jó pár oldal ami fizet ****,és ha még pár hónapig fizetni fog nem sok bajunk lesz az biztos.Alert garancia miatt vágtam bele erőn felül csak a baj hogy élő ember nincs aki visszaigénylt volna egy csaló cégnek befizett összegét.Tehát 2 lehetőség van:

1.ezt csinálják az okos emberek: annyit teszel be amit amúgy is *****,és szép lassan haladsz előre és ha megvan aapénzed kiveszed és az Ő lóvéjukat pörgeted,és ha ******** egálba vagy,vagy mindig ki-ki veszl belőle és akkor +-os a buli.

2.ezt csinálja a barom azaz Én vagy a bátor ember:)

Kölcsönkér és nyomatja full lóvéval,és reménykedik abban hogy 1 hónapot tart abuli és egálba van majd utána már a nagy lé reményében parolizva pörgeti a lét.

Na most nekem nem volt mákom( legalábbis eddig úgy tűnik) mert 2 hetet ment a buli csak az EA-nál,ha kifizetnek akkor jó ,ha nem *****,nem vagyok irigy ember ha volt 2 rupóm azt megfeleztem bárkivel,de most egy kicsit irigykedek azokra akik régebben kezdték és veszik ki a lét és ha szopó van mosolygnak mert annyit raktak el hogy ******.Na de azért vidámgyerek vagyok,de veszélyes vizekre tévedtem,reméljük a legjobbakat testvéreim:) :PP
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.07.03. 16:24-kor.
Ok: Szabályzat többszöri megsértése! Felhasználó kitiltva!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

jani írta:Forexnél szerintem nem féltetlen szükséges semmi csak egy hogy eltaláld az irányt mindegy hogy esik vagy emelkedik a lényeg hogy a f..sz jó végén legyél:) ekkora lóvénál már 1 pip elmozdulás is óriási hasznot generál tehát bármikor bármeyik pillanatban lehet keresni való nagyott ennyi tesó:)

borcsok1
Érdeklődő
Érdeklődő

Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2011.05.31. 04:38

Latom erted a dolgot :D es osztom a velemenyedet.1 kis pip is rengeteget hoz a konyhara;akár shortolhat is az ember(bár ebben nem vagyok biztos)Foleg az ilyen nagy osszegeknel.De megkerdeznem,miert nem tesz fel folyamatosan Leon a tobbi performancerol is?Egyebkent 8 evvel ezelott harminc valahany politikus inditotta az Elitet,hát ha valaki tudta,h hova mennek a valutak,akkor azok ok voltak. ;)
Kerdeztem toluk levelben,h hany tagja van a "kis csladnak"-semmi valasz.
dragcsynak- voltak 12ezres kifizetesek is a mult heten.Amugy gazdag ember nem dicsexik a penzevel.Ha netan beteszel 1000$-t,akkor ugrasszeru novekedes 8 -10 honap mulva lesz,ha mindig visszafekteted az osszes zsot :clap: Számolj utana,2,6-es szorzoval ezerbol 45500 jon ki a végén. Sok sikert hozzá,én is ilyesmire utaztam :)

sokkal jobb az 1 hetes tesó amúgy de a két havis buli sem *****:) bár ezen mennék ölre hogy vazze 45e helyett kereshettél volna mondjuk 70e-t is:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.07.03. 16:25-kor.
Ok: Szabályzat többszöri megsértése! Felhasználó kitiltva!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

jani írta:Igazad van,a 70 jobban hangzik mint a 40.
Max befektetes 25ezer a 40-et oszd 2felé,lokd be ujra,ha megengedheted,toljal be hetente -kethetente 1000,es keepgoing,ne vegyel ki soha-ha jol keresel.szazssal is jo lovet csinalsz.Egy hetre csak 11% jon,az egy havi is eleg jo=60%.

Nem magyarázom el századszor is tesó,***** nem mindegy hogy mi van a jutalékkal Tied az egész ,felesbe vagy, idegennél van és *****,nem mindegsy mennyi a visszautalási idő stb stb.Ha csak szárazon nézzük és a jutalékot nem figyeljük abszolut a 2 havi lekötés a legjobb,de ez nem azt jelenti hogy ennél nincs jobb játék:) már ha feslbe vagy valakivel jutalék szinten akkor a 2hetes éri meg a legjobban,de mi az anyámért irogatom ezeket amikor lehet hogy nincs is értelme erről beszélni mert nem lesz lénk:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.07.03. 16:25-kor.
Ok: Szabályzat többszöri megsértése! Felhasználó kitiltva!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég